Jump to content

Duchy, żelazne baletki?


apocalyptica
 Share

Recommended Posts

Cześć. Właśnie się obudziłam, po bardzo dziwnym śnie...

 

Siedzieliśmy ze znajomymi w pokoju i nagle zobaczylam na ziemi buty. Kształtem przypominały baletki, ale wykonane były z żelaza. Gdy podeszłam bliżej zobaczyłam że są trochę zardzewiałe, więc zaczęłam je przecierać ściereczką, oderwałam na chwile wzrok, a kiedy znowu na nie spojrzałam zobaczyłam jedynie podeszwę. Później miałam na sobie czarne rękawiczki, które również zniknęły mi z rąk.

 

Byłabym barrdzoooo wdzięczna za interpretacje :icon_smile2:

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

apocalyptica, nie spotkal Cie ostatnio zawód milosny? Moze rozstalas sie z partnerem?

 

W opisie snu nie ma wzmianki o duchach, skad wiec one w temacie Twojego postu?

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

apocalyptica

Same baletki mają takie znaczenia jak Twoje środki lub możliwości osiągnięcia celu.. normalnie są lekkie, ale we śnie były z żelaza (zakładam że również ciężkie - więc Twoja droga do celu nie będzie należała do szczególnie przyjemnych i łatwych.. poza tym pewne sprawy mogą wymagać (sądzę że zaległe skkoro była rdza) załatwienia.. możliwe że nawet dojdziesz do sedna problemu (podeszwa).. a Twoje działania raczej nie beda miały takiego wsparcia jak kiedyś (rękawiczki)

Starcie baletek do samych podeszw.. można jeszcze odczytać jako Twoje intencje.. że w jakiejś sprawie za bardzo się starasz..

 

Jeśli chodzi o uczucia lub inne emocje - nie wiem jak to jest w Twoich snach.. w moich natomiast radość oznacza radość, a smutek - smutek.. pomimo że wcześniej tez słyszałam opinie że należy odczytywać odwrotnie (w moim przypadku odczytuję dosłownie, ponieważ już to parę razy sprawdziłam na własnej skórze).. a jak jest w Twoim przypadku?.. zdecyduj sama

Link to comment
Share on other sites

jestem blizszy sugestii interpretacyjnej SEPHIRY:

-----------------

moim zdaniem sen jest przestroga i sugeruje zawód miłosny zwiazek ktory wydawac sie bedzie cudownym lekkim i wspaniałym zwiastujacym zwiewne fruwanie jak baletnica. W rzeczywistosci bedzie to pełen przyziemnych trosk i rozczarowan (byc moze ten partner jest sporo starszy -"rdza ?)

Okaze sie nic nie wart...po wypaleniu sie zostana jedynie "okruchy" i złe wspomnienia .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...