Skocz do zawartości

EZOsingle!!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość greg639

każdy jest coś wart - jeśli to zrozumiemy i będziemy szanować ludzi za to jacy są i kim są i powstrzymamy się przed kreowaniem ich na swój własny sposób, to dostrzeżemy że właśnie każdy jest wart wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy jest coś wart - jeśli to zrozumiemy i będziemy szanować ludzi za to jacy są i kim są i powstrzymamy się przed kreowaniem ich na swój własny sposób, to dostrzeżemy że właśnie każdy jest wart wiele

 

na pewno kazdy człowiek ma wartosc, tylko gorzej jak poglady danej osoby skonfrontujemy z naszymi i wtedy cieżko jest pewne rzeczy tolerowac/akceptowac, jedno jest pewne każdy człowiek , ktorego spotykamy chyba czegos nas uczy... kazdy. NIkt nie pojawia się tak ot w naszym zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno kazdy człowiek ma wartosc, tylko gorzej jak poglady danej osoby skonfrontujemy z naszymi i wtedy cieżko jest pewne rzeczy tolerowac/akceptowac, jedno jest pewne każdy człowiek , ktorego spotykamy chyba czegos nas uczy... kazdy. NIkt nie pojawia się tak ot w naszym zyciu.

 

sheina :uscisk::_okok:

 

coś podobnego niedawno usłyszałam od staruszka , bardzo mądry człowiek, mało mowi ale gdy już coś powie .... to madrośc i prostota tak pozytywnie wpływa na człowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bo kobiety sa wspaniałomyslne :) w ich głowach nie ma określonego ideału mężczyzny,praktycznie każdy ma szanse ;)

a mężczyźni monotematyczni.... ich ideały kobiet są baaaardzo zbliżone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i ja uwielbiam facetów z poczuciem humoru, interesujących, inteligentnych!! ale ten humor jest dla mnie ogromnie ważny, zebyśmy razem mogli czasem pobłaznować ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona

haha w moim życiu trafiają się sami zajęci, jak poznaje kogoś i zaczyna mnie interesować, to zazwyczaj okazuje się że zajęty, a dla mnie to oznacza czerwone światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łohoho co tu sie działo :D ja proponuje ogłosic oficjalnie,że szukamy księcia :) tylko ten książę bedzie miał kilka księżniczek :D a może kilka smoczyc? ;>

 

mniejsza o to...

CASTING ROZPOCZĘTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łohoho co tu sie działo :D ja proponuje ogłosic oficjalnie,że szukamy księcia :) tylko ten książę bedzie miał kilka księżniczek :D a może kilka smoczyc? ;>

 

mniejsza o to...

CASTING ROZPOCZĘTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

tak tak :lol:

ja księżniczka pilnie poszukuję księcia :jezyk2:

:serduszka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shimmy Ale się przestraszyłam :lol:, a tak w ogóle to gdzie Ci mężczyźni ????Pojawiają się tu sporadycznie ,trzeba ich wam tu troszkę nagonić . Ja w zasadzie niesinglowa kobitka ,ale ja tak z troski o was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam piękną, upalną :)

 

tak sobie myslę, takie fajne z nas kobietki :)

jak to możliwe, że my singielki ;)

do mnie się ten mój dalej przyczepił i nie wiem co z nim zrobić.. chyba jak coś to taka luźna znajomość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniej mojej wizyty tutaj pojawiło się milion postów :D

Dziękuję Shimmy za powitanie :cmok:

Apropo takich 'przydupasów' to muszę się zgodzić, lepiej poczekać na kogoś wyjątkowego :) Ale z tymi wyjątkowymi też czasem trzeba się niestety pożegnać ... ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona

ja sobie myślę, że dla każdego gdzieś tam jest ktoś tyle,że ludzie nie potrafią czekać, szukają na siłę, a potem wszystko się sypie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie często ulegają takiej desperacji, że jeśli teraz kogoś nie znajdą, albo jeśli teraz nie będą z tym/tą to możliwe, że już nikogo lepszego nie spotkają ... częste zjawisko. Wychodzą chyba z założenia, że lepszy gołąb w garści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm... typ hollywood jakoś do mnie nie przemawia, nie mam swojego ideału mężczyzny spośród znanych osób

 

Depp czy Bale to nie są np moje ideały ;) Kiedyś stwierdziłam, ze ideał to wysoki brunet z bródką :D Teraz wiem, ze ideałem jest ten który wewnątrz ma coś więcej niż wnętrzności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona

otóż to musi mieć piękną duszę, a co do tych związków, to ludzie boją się samotności, tkwią w jakichś układach, byle by tylko z kimś być.Znam wiele osób, które są po kilka lat w związkach, a gdy pytam czy to uczucie to miłość, słyszę odpowiedź: ,,jest jak jest spędziliśmy razem kilka lat życia, już jest za późno by zacząć wszystko od nowa, by szukać kogoś'', wychodzę z założenia, że przez takie myślenie, bardzo wielu ludzi pozbawia siebie szansy na prawdziwe szczęście:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shimmy znam takie dziewczyny co sa z kims by tylko byc bez jakis wiekszych emocji poprostu by nie byc samej ,

w zyciu wszystkiego trzeba sie nauczyc i bycia samej i bycia z kims ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona

prawda jest taka, że wygląd to drugorzędna sprawa, bo jeśli kochasz tą drugą osobę, to jest ona dla Ciebie, najpiękniejsza, najmądrzejsza, jesteś w stanie zaakceptować wady.Mam kolegę, który był podobny, do znanego aktora, nazwiska nie pamiętam, kobiety za nim szalały, a to bardzo skromy i fajny chłopak.Miał dziewczynę, która była szczęśliwa, że jest z przystojniakiem, niestety doznał poważnego wypadku samochodowego, w czasie którego została zmasakrowana jego twarz, przestał być śliczny, a dziewczyna gdy zobaczyła, jak wygląda zostawiła go, mimo,że wcześniej zapewniała, że go bardzo kocha;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej... :( Ja również wychodzę z założenia że wygląd jest sprawą drugorzędną. Uroda przemija, a to co posiadamy wewnątrz jest stałe. Wiadomo, ludzie czasem przechodzą fazę zmian sprowokowaną jakimś wydarzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze wyglad nie jest najwazniejszy jednak to pierwsze co widzimy w drugim czlowieku ale wystarczy kogos blizej poznac bysie przeknac czy jest piekny wewnetrznie , wogole czesto zauwazylam ze przystojni mezczyzni sa zabardzo pewnie siebie i uwazaja sie za 8 cud swiata :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona

nalka wydaje mi się,że to przez kobiety, bo gdyby mniej się za nimi uganiały i bardziej się szanowały, to pewnie ,,pięknisie'' by aż tak dużego mniemania o sobie nie mieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze wyglad nie jest najwazniejszy jednak to pierwsze co widzimy w drugim czlowieku ale wystarczy kogos blizej poznac bysie przeknac czy jest piekny wewnetrznie , wogole czesto zauwazylam ze przystojni mezczyzni sa zabardzo pewnie siebie i uwazaja sie za 8 cud swiata :/

 

Dokładnie...zauważyłam to samo. Twierdzą, że skoro są 'nieziemsko przystojni', zjawiskowi to już nie muszą nic robić, ponieważ kobiety same do niech lgną... na mnie jednak oni działają jak Off na komary :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane :) :* Wstałam już, ale mi się pospało :P

Smutna ta historia, ale dużo takich dziewczyn jest. I później wszystkie mają taką opinię, że tylko kasa, wygląd i takie tam się dla nich liczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona
Hej kochane :) :* Wstałam już, ale mi się pospało :P

Smutna ta historia, ale dużo takich dziewczyn jest. I później wszystkie mają taką opinię, że tylko kasa, wygląd i takie tam się dla nich liczą

 

witaj słoneczko:* ja piję kawę i spanie zeszło na dalszy plan:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalka wydaje mi się,że to przez kobiety, bo gdyby mniej się za nimi uganiały i bardziej się szanowały, to pewnie ,,pięknisie'' by aż tak dużego mniemania o sobie nie mieli:)

 

Chyba jest w tym coś prawdy... Kobiety robią się coraz bardziej otwarte, czynnie poszukują mężczyzn, jakby oni mieli za chwile wyginąć ... Ale takie kobiety z reguły (co nie oznacza ze wszystkie i zawsze) są przyzwyczajone do bycia (przepraszam za wyrażenie) tyłkiem i cyckami... Nie szanują siebie jako osoby, widzą siebie w sposób w jaki odbiera ich otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich to tylko miło sobie popatrzeć :) A jak już spędzać z nim czas to co innego. Bo często okazuje się, że raczej niema z nim o czym pogadać nawet, i wtedy zaczyna się problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kochane,ale zauważcie,że bardzo często facet,który jest nijaki,nawet brzydki,to startuje do pięknej dziewczyny...

a dziewczyna,nawet niezwykle urodziwa zawsze sobie wmawia,że i tak jest "za brzydka",żeby sie spodobać komuś...

więc jezeli miałybyśmy do tego przystojniaka postawę "jak nie ty to inny,moge mieć takich jak ty na pęczki" to uwierzcie że zadziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich to tylko miło sobie popatrzeć :) A jak już spędzać z nim czas to co innego. Bo często okazuje się, że raczej niema z nim o czym pogadać nawet, i wtedy zaczyna się problem :)

 

Rozmowa? Chyba długi monotematyczny monolog jaki on jest och i ach ;p

Ew dialog polegający na przytakiwaniu 'ach prawda!', 'ojej masz racje!' i rytmicznym przytakiwaniu głową xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona

kiedyś wyczytałam w jakimś artykule w ,,Charakterach'', że przystojni mężczyźni wybierają podświadomie przeciętne kobiety, ponieważ nie boją się, że ich zdradzą, tak samo piękne kobiety, ale nie wiem czy można to traktować poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze macie racje ze to kobiety do tego doprowadzily niektore zapomnialy ze faceci lubia polowac i maja wieksza satysfakcje z pogoni niz gdy jakas im sie poda na tacy , ale z drugiej strony mysle ze takie kobiety tez sa potrzebn , roznowaga musi byc w przyrodzie , chociaz co do tej rownowagi to temat na inna rozmowe hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Iguanko Ty się nie dziw, według GUS w Polsce przypada 105 meżczyzn, na 106 kobiet jest zatem o co walczyć;):D

 

A co z obcokrajowcami xD Chciałam dodać jeszcze pary homoseksualne kobiet, ale to by się wiązało również z homoseksualizmem u mężczyzn więc jeszcze mniej jest ich dla nas ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja to sobie tak myślę, że spotkałam już tego jedynego. Tylko nic nam nie sprzyja. On jest w Szczecinie, ja w innym mieście do października. I cały czas niewiem jak mu dać do zrozumienia, żeby nie zepsuć :) Ahh zawsze taka odważna a teraz to co ze mną? :) Kumpela mówi, że mnie nie poznaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...