Skocz do zawartości

EZOsingle!!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jaga_Wiedzma

A ponieważ wszyscy faceci to świnie i w dodatku myślą ptaszkiem więc chooba zmogła. :serduszka:

Wybaczcie ten żart :) Nie uważam, ze wszyscy faceci to świnie. Czasem zdarza się ludzki osobnik :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Mea Culpa, Auro....

Masz rację świnia też człowiek i zasługuje na pełen szacun.

Ale i Ty psów nie wieszaj, bo jam ci to przedstawiciel TOZ, wiec jak kłopotów mieć nie chcesz psów nie wieszaj. To karalne :jezyk2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimmy, rewelacja :hahaha:

ale to też nie Szkoci, bo oni pd kiltem nie nosza stringów. Oni wogóle nic nie nosza ;)

 

Sama zobacz

 

A to akurat święta prawda! Sama na żywe oczy, żywych Szkotów z żywymi organami pod kiltem widziałam!

Nawet fajne były... te szkoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponieważ wszyscy faceci to świnie i w dodatku myślą ptaszkiem więc chooba zmogła. :serduszka:

Wybaczcie ten żart :) Nie uważam, ze wszyscy faceci to świnie. Czasem zdarza się ludzki osobnik :haha:

 

Gdzie?! Ten ludzki osobnik, mam na myśli. Jeśli jeszcze taki gdzieś jest to objąć go ochroną! Jak najprędzej! Niech nam żyje jak najdłużej, bo to chyba ostatni okaz tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek_87 racja racja i co jak co ale te dziewczyny z czasem staja sie coraz bardziej wymagajace, co bys nie zrobil to i tak im nie dogodzisz.

a tak poza tym moze i znajdzie sie mezczyna ktory jest ogarniety w sensie mentalnym ale kobieta zawsze znajedzie cos co bedzie wieksza wada i bedzie dalej nazekala na mezczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekać na kobiet w necie nie lepiej pogadać z jaką w realu?Lepiej działać niż gadać -.-

 

sie nie znasz wiec nie gadaj mi tutaj glupot. o rady Ciebie nie prosilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auro prosze bardzo:"jacek_87 racja racja i co jak co ale te dziewczyny z czasem staja sie coraz bardziej wymagajace, co bys nie zrobil to i tak im nie dogodzisz.

a tak poza tym moze i znajdzie sie mezczyna ktory jest ogarniety w sensie mentalnym ale kobieta zawsze znajedzie cos co bedzie wieksza wada i bedzie dalej nazekala na mezczyzn" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
A to akurat święta prawda! Sama na żywe oczy, żywych Szkotów z żywymi organami pod kiltem widziałam!

Nawet fajne były... te szkoty...

 

To nie możesz mi jakiegoś znaleźć. Jednego szkota :prosi: jednego dużego szkota w szkockiej kracie i kilcie. Ja chce Szkota :beczy:

 

Gdzie?! Ten ludzki osobnik, mam na myśli. Jeśli jeszcze taki gdzieś jest to objąć go ochroną! Jak najprędzej! Niech nam żyje jak najdłużej, bo to chyba ostatni okaz tego gatunku.

 

 

Jakj znajde jakiegoś ludzkiego nie Szkota to Ci mailem wyślę :czarodziej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłam takiego ludzikiego osobnika :D w miarę przystojny i poukładane w głowie ma :D także dziewczyny,nie jest az tak źle,zawsze mogłobyc gorzej :P

jacek ze mną można pożartować jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ho ale się poważnie zrobiło.

To już tylko ja traktuje te forum jako miejsce gdzie można z humorem cos popisac :dostal_na:

To nie jest forum humoru, jeśli nie zauważyłeś.

To, że się śmiejemy, żartujemy to normalka, ale nie chce czytać co ma do powiedzenia os. niekulturalna.

Ty sobie żartuj całe życie i czekaj końca drogi- wtedy zobaczysz dokąd doszedłeś. :_okok:

PS Jestem za inteligentna by popisywać się humorem bo to nie jest dla mnie powód do popisu, jak chcesz to prosze bardzo w cyrku miejsca dość - popiszesz się, zapłacą ci za to i jeszcze brawa dostaniesz, a jak nie to załóż kabaret - kasa też niezła z tego :lol::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastetman pewnie. Mogę Cię umówic z moją profesorką ze studiów która uczyła chemii. Po takiej 10 minutowej "sesji" byłbyś już innym człowiekiem :)

 

shimmy a nagrodą podzielimy się po równo. Nie wiem ile tam jest do wygrania chyba 100.000 euro. To ja wezme tak z 90.000 żeby było sprawiedliwie. Fajnie że sie zgadzasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy my każemy sie rozbierać gdzie indziej? Z drugiej strony w salonie też moze być fanie, a juz calkiem super byloby w kuchni. Mozna się oblewać sosami albo obrzucić się tortami z bitą śmietaną i będzie pysznie :mniam:

 

Viv kusisz me zmysly, oj kusiiiisz :zakochany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj mam tam kilka butelek ale to spiryt lotniczy jest. To dawaj weźniemy jeszcze kilku zimków od siebie i będzie rzeźnia.

 

Klamca moge sie podlaczyc? Prosze prosze prooooszeeeee.. przyniose nawet szklanke i ogorki i bede pic na umor az sie pozygam ok?

Czas zapic smutki i zale

 

YouTube - Grzegorz Turnau - 24 smutki.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekać na kobiet w necie nie lepiej pogadać z jaką w realu?Lepiej działać niż gadać -.-

 

sie nie znasz wiec nie gadaj mi tutaj glupot. o rady Ciebie nie prosilem.

 

A moze jednak Justica ma nieco racji? Czy mnie tez o rade nie prosisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------oj niestety :) ezoteryka zostala zdecydowanie sfeminizowana nad czym ubolewam ja jak i inne Panie z EZOsingli :)

 

 

To prawda.. i malo tego stalyscie sie strasznie miesozerne.. normalnie polujecie na samcow! Az mi wstyd za moja rase! <olaboga> plakac w zaswiatach bede za grzewchy naszego rodu.. masakra.. biedne samce ":/

 

<zip!>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bastetman pewnie. Mogę Cię umówic z moją profesorką ze studiów która uczyła chemii. Po takiej 10 minutowej "sesji" byłbyś już innym człowiekiem :)"

 

Wystarczy mi starcie z nauczycielką z matmy i rachunkowości xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówcie mnie z jakąś znajomą demonką :D :D :D

 

Hej, a może Ty literówkę zrobiłeś? Demonką czy domenką...? Już nie wiem, o którą łatwiej...

Ale ta Jacka od chemii to chyba na wszystkie potrzeby zaradzi:))

Edytowane przez Queen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Auruniu.A czego miałbym dokładnie się obawiać, jeśli można zapytać?:)

Czeeego? :lol:

Rzucą na ciebie czar :wysmiewacz:

I Szamanek zrobi się niewolnikiem :figielek:

I tak się skończy - nie zaczęta bajka o haremie :haha::haha::hahaha::dokuczacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja jest zawsze, moze sie okazac nieskuteczna, ale jest :usmiech: Szaman jest szamanem w koncu, zrobi porzadny eliksir i bedzie ciekawie ... :mysli:

Szamanku ukochany, w tym wypadku opcji brak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu..mam już sprzątaczkę, kucharza, teraz sekretarkę, a tylko jedną Haremowiczkę:lol:

No, ale ja potrafie poprzestawac na małym;)

 

no wiesz ja do haremu sie nie nadaje jestem monogamistka, a sekretarka bedzie ze mnie oki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamanku, to policz to razy jeszcze ilosc kobiet w haremie, i zapytaj siebie czy podolasz? bo 3 razy dziennie to jednej pani tylko :)

Dokładnie, choć może być więcej jeszcze :lol:

Ale musiałbyś zgolić bródkę :figielek:

:mysli: pójdzie na to? :mysli::zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a teraz z ezosingli zrobil sie ezo-erotyk:) hehehe moze czas zaczac dodawac inne szczegoly :) kto i co lubi, aby harem byl idealnie zgrany musia , kazdy znalesc cos dla siebie :)

Szamanku, kada pani ma inne wymagania wiec jak sobie dasz rade w takim tatloku obowiazkow, biore kajecik i zaczynam notowac :czytaj::czytaj_na::szampan:

Edytowane przez asiamaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a teraz z ezosingli zrobil sie ezo-erotyk:) hehehe moze czas zaczac dodawac inne szczegoly :) kto i co lubi, aby harem byl idealnie zgrany musia , kazdy znalesc cos dla siebie :)

Szamanku, kada pani ma inne wymagania wiec jak sobie dasz rade w takim tatloku obowiazkow, biore kajecik i zaczynam notowac :czytaj::czytaj_na::szampan:

:mysli: Ezoerotyk :mniam:

:_boisie: wymagania pisać swoje :_zawstydzony::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myyy? :szok: i :zdziwko:

:mysli: My normalni :) chyba :lol:

 

Oczywiscie , ja nie mam zadnych watpliwosci, a sex jest zdrowy i fajny, wiec skoro juz Szaman chce harem to niech sie odpowiednio do niego przygotuje, bo Panie niezaspokojone potrafia byc grozne :_mniam: a Szamanek na pewno nie chce popelnic:gafa: i byc :_bezradny: Jako dobra sekretarka musze zadbac aby szef byl zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie , ja nie mam zadnych watpliwosci, a sex jest zdrowy i fajny, wiec skoro juz Szaman chce harem to niech sie odpowiednio do niego przygotuje, bo Panie niezaspokojone potrafia byc grozne :_mniam: a Szamanek na pewno nie chce popelnic:gafa: i byc :_bezradny: Jako dobra sekretarka musze zadbac aby szef byl zadowolony :)

 

:okok:dokładnie tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Asiu..już zaczynam literaturę naukową studiować:lol:

Nic ci nie da :wysmiewacz:

Jak siły w "lędźwiach brak" :lol::lol::lol:

Lepiej zacznij trenować: najpierw 1, po tem 2, aż dijdziesz do wprawy!

Po tem :hura: harem :peace: z bródką? :rzygi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...