Skocz do zawartości

EZOsingle!!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

to nie ja to ona.... ona zawsze zaczyna jak ja jestem w jakims temacie to zawsze musi cos powiedziec na mnie! przepraszam ale to ona zaczyna !

:paluszkiem: nie skarżyć - nie ładnie :foch:

I nie :beczy:

:przytul::cmok: już lepiej?

Nie smucić mnie oboje!!! :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popartrz chcial bym z nia normalnie pogadac. pozartowac ale z nia nie da rady ona sie zachowuje jak jakas forteca otoczona fosa. nawet czesc nie mozna powiedziec. a jak cos powiesz to odrazu "bez osobistych wycieczek" ah ta Dagmara i tak zle i tak nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah Dab...przypomnij sobie wiązanke wyzwisk, którą wczoraj opuściłes w moja strone... Dobrze będzie jak odczepisz sie w końcu ode mnie :)

"bo w tym cały jest ambaras,żeby dwoje chciało na raz" a ja nie chce żadnych zarcików,rozmów,bo pokazałaś w prywatnej rozmowie na co cię stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja sie wcale nie przyczepilem. sama zaczelas pisac w tym samym temacie co i ja. tak wiec wypraszam sobie ze to ja sie przyczepilem a ta wiazanka to byla "glupia oblesna pinda" no sory ale nie zapanowalem nad emocjami i zamias pompek musialem to powiedziec:P nie wiem czy to robisz specjalnie czy nieswiadomie ale czepiasz sie do mnie na forum nawet jak nic nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj ludki wy moje kochane.

Zaraz was pogodze.

Kochane ludeczki obiecajcie mi, że dziś nie będzie, najmiejszej sprzeczki między wami - zróbcie to dla mnie i dla sie bie, nie mówiąc już o forum. :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra w takim razie w imie nauki bede dla Ciebie mily i POSTARAM sie nic nie pisac zadnych komentarzy do Ciebie zadnych prowokacji ani nic jezeli to ja. bede zachowywal sie jak dzentelnen i wtenczas zobaczymy czy to ja faktycznie jestem zly.

Fakt, a po co to napisałeś?

Niech tak będzie ale niech moderator usunie nego posta i mojego też :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivien gdy ktos nazywa Cię cytuje "głupia obleśna pindą" nawet morze róż nie pomoże. Istnieje cos takiego jak szacunek i nawet w gniewie,złości trzeba okazywac go drugiej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc teraz zrozumcie móh punkt siedzenia i to,że naprawdę nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem a wszystkie zaczepki jego w moja stronę....no wybaczcie...

Ale nie psujmy sobie humoru niepotrzebnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę proszę.. Ale z Was dzikie aniołki. Cicha woda też...

Pomyślałby ktoś że jednak bardziej szukacie drugiej osóbki do kłótni niż drugiej połówki..

hm.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulip ja jestem osobą pokojowo nastawioną do ludzi,ale takie zachowanie,dodajmy nie po raz pierwszy...wybacz...Nie muszę tolerować czegos takiego i nie toleruję,nie pozwolę na obrażanie mojej osoby.Koniec tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oto jestem wrog publicznty nr1 :D shimmy na sama mysl o mnie dostaje bialej goraczki :D a jak juz ma rozmawiac to dostaje furi i ataku zlosci. no coz szkoda ze tak Ciebie nazwalem i tak wszystko wyszlo :) ale sama tez nie jestes aniolkiem i wcale taka pokojowo nastawiona jak piszesz nie jestes 3:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:beczy::beczy: ło matkoooo, co ja z wami mam.

 

Zróbmy tak "dab" cię publicznie przeprosi i to na poważnie, po czym obieca że już nigdy nie będzie robił wędrówek osobistych :_okok:

A "shimmy" mu wybaczy i nie będzie wracać.:_okok:

 

Wszystko oddzielimy gróbą kreską i udowodnicie sobie, mi i całemu forum, że jesteście dorośli i odpowiedzialni. :uscisk:

Edytowane przez Aura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auro,przeprosiny były :) i nawet dałam sie nabrać i wybaczyłam a potem znów to samo,jakies pogróżki,że jak będę zasypiać bedę sie zawsze bała i ludzie w moim otoczeniu beda odczuwac lęk. To nie jest poważny człowiek... Jedyne o co proszę,dab - bądź facet,przyjmij parę rzeczy do wiadomości i daj mi spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman się trzymał nieźle ale zawsze mówił że jakieś mróki go w rzyć gryzą po tym płynie.

Podobno Zagłoba go strasznie lubił (spiryt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auro,przeprosiny były :) i nawet dałam sie nabrać i wybaczyłam a potem znów to samo,jakies pogróżki,że jak będę zasypiać bedę sie zawsze bała i ludzie w moim otoczeniu beda odczuwac lęk. To nie jest poważny człowiek... Jedyne o co proszę,dab - bądź facet,przyjmij parę rzeczy do wiadomości i daj mi spokój.

:_zalamka::krecka_dostal:dabbbbb co ty taki dziwak nie okrzesany?:szok:

:krecka_dostal: zmężniej ciutkę

:uoeee: prosze was nie róbcie bagna :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:_zalamka::krecka_dostal:dabbbbb co ty taki dziwak nie okrzesany?:szok:

:krecka_dostal: zmężniej ciutkę

:uoeee: prosze was nie róbcie bagna :okok:

 

ja bym chail ale wiesz jak ciezko z nia sie dogadac albo ogolnie porozmwiac teraz to ona sie denerwuje i wychodzi z siebie ale i ona mnie wyprowadzala tak wiec czasem tak powiedzialem za duzo ale coz tak widocznie mialo byc. szkoda ze tak sie stalo a nie inaczej ale raczej juz pogodnie patrzec na mnie nie bedzie to wyglada jak foch na cale zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale wiem, że to co wiem jest tylko tym co jest resztą tego czego nie wiem. Wiedząc to wiem że wiem miej więcej mniej niż wszystko co powinienem wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie musisz sie zabrac za to co jest glownym watkiem zeby wiedziec ze reszta nie jest tylko tym co wiesz i by wszystko stalo sie wiedza. pozniej dowiesz sie wiecej mniej czego nie musisz juz wiedziec. co ogolnie powinn zalatwic sprawe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys dostalem upomnienie bo zalozylem temat ze mona bylo sie na nim wyzywac i mowic co Tobie lezy na sercu. i wiesz co.... po 5 min zamkneli i jeszcze dostalem upomniene :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys dostalem upomnienie bo zalozylem temat ze mona bylo sie na nim wyzywac i mowic co Tobie lezy na sercu. i wiesz co.... po 5 min zamkneli i jeszcze dostalem upomniene :D

dab pisz tak dalej i ja też nie będę "przepadać " za tobą i cię bronić :_foch::_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nikt nie lubi tylko czasem glupio sie przyznac niektorym ze mnie ni lubia i udaja ze lubia. a chociaz mam tyle z tego. ona sie do mnie i tak nie odezwie nie odblokuje mnie. ona juz postawila nade mna X. a czasu nie cofne. nawet jak bym cofnal to nie wiem czy bym tego w inny sposob nie spier.... po prostu tak mialo byc. i jak mi na poczatku napisala. ja poprostu zostane sam bo taki ze mnie dzieciak. bede tylko dziewczyny od siebie odstraszal. przyzwyczailem sie do samotnosci i moze lepiej niech tak zostanie.

Edytowane przez dab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Dajcie już spokój dzieciaki. Jak nie chcecie ze sobą gadac to już odpuścicie. Bo to przestaje być abawne a robi ise żenujące. Mój syn jak miał 5 lat to skarżył: mamo a on mnie nazwał ... mamo a on mi nie chce dac łopatki, mamo a on jest goopi....

Jesteście chyba starsi i pewne wzajemne animozje załatwiajcie poza forum, albo już zmiencie temat.

Dab jeśli jesteś gotowy do przeprosin to zrób to, a czy Shimmy ci wybaczy, to już jej sprawa. Ty dla spokoju sumienia przeprosisz.

Shimmy wiemy juz, że bylo ostro i rozumiemy cię. Ale też już nie przeciągaj tematu. Czasem ktoś miewa takie nieco inne poczucie humoru i nic na to nie poradzisz.

:paluszkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój dzieciaki. Jak nie chcecie ze sobą gadac to już odpuścicie. Bo to przestaje być abawne a robi ise żenujące. Mój syn jak miał 5 lat to skarżył: mamo a on mnie nazwał ... mamo a on mi nie chce dac łopatki, mamo a on jest goopi....

Jesteście chyba starsi i pewne wzajemne animozje załatwiajcie poza forum, albo już zmiencie temat.

Dab jeśli jesteś gotowy do przeprosin to zrób to, a czy Shimmy ci wybaczy, to już jej sprawa. Ty dla spokoju sumienia przeprosisz.

Shimmy wiemy juz, że bylo ostro i rozumiemy cię. Ale też już nie przeciągaj tematu. Czasem ktoś miewa takie nieco inne poczucie humoru i nic na to nie poradzisz.

:paluszkiem:

Popieram Viv, to musi się skończyć raz na zawsze.:_okok:

PS Załatwcie to wta albo ta :_okok::uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimmy przepraszam Ciebie

-za to ze podczas naszych klotni wypowiadalem takie a nie inne slowa (nie bede cytowal)

-ze prowokowalem Ciebie na forum i robilem osobiste wycieczki.

-ze sie z tego wszystkiego smialem i uznawalem to za zabawe.

-za to ze jestem takim dzieciakiem

przepraszam i juz nie bede a jezeli jeszcze cos takiego zrobie to mozesz sie do mnienie odzywac do konca zycia. i prosze odblokuj mnie na gg :) i jezeli twierdzisz ze ten Absolut100 oczysci atmosfere tak wiec podejmuje sie tego zeby z Toba go wypic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...