Skocz do zawartości

EZOsingle!!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

Niech przesiąknie Was Moje ZŁO.

Pacze na ten temat i widzę że ludzie którzy interpretują sny, czytają tarota, znają się na szczęściu, odpędzają nieszczęścia i robią inne ponadnormalne rzeczy; marzą. Mówią taki jest mój typ, ja jestem taki taka. To straszne że nie ma już normalnych, albo takich jak ja szukam osób. Oczywiście nie mam nic przeciwko rozwijaniu fantazjii ale (Uwaga! wredny i chamski komentarz oczywiście niesprawiedliwy) chyba te forum staje się czymś w postaci jedynej bramy na świat dla nietypowych ewenementów. Jakoś po przeczytaniu tego tematu starciłem wenę do pisania.

 

Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przesiąknie Was Moje ZŁO.

Pacze na ten temat i widzę że ludzie którzy interpretują sny, czytają tarota, znają się na szczęściu, odpędzają nieszczęścia i robią inne ponadnormalne rzeczy; marzą. Mówią taki jest mój typ, ja jestem taki taka. To straszne że nie ma już normalnych, albo takich jak ja szukam osób. Oczywiście nie mam nic przeciwko rozwijaniu fantazjii ale (Uwaga! wredny i chamski komentarz oczywiście niesprawiedliwy) chyba te forum staje się czymś w postaci jedynej bramy na świat dla nietypowych ewenementów. Jakoś po przeczytaniu tego tematu starciłem wenę do pisania.

 

Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych:)

 

Jeśli nie podoba Ci się to forum - bo nikt Cie przecież tu na siłę nie zatrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak też można? :) ej ja też chce ale warunek jeden mam (żeby nie było wam za łatwo dziewczyny)

 

jeżeli (...)

no nieźle :D

 

A ja to kiedyś powiedziałem tylko jedno zdanie: moja dziewczyna/partner powinna/powinien tylko jedno - akceptować moje wady :)

 

to jest tylko jedno i aż jedno :D bo trochę ich jest ;)

 

Pacze na ten temat i widzę że ludzie którzy interpretują sny, czytają tarota, znają się na szczęściu, odpędzają nieszczęścia i robią inne ponadnormalne rzeczy; marzą.

Waszak tak bywa, że czasem ludzie potrafią pomóc wszystki wokół tylko nie sobie...

 

To straszne że nie ma już normalnych, albo takich jak ja szukam osób.

A jakich szukasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle Mnie zrozumiano.

Przepraszam.

Następnym razem nie popełnie tych błędów.

 

Co do tych skarpetek- mam zawsze w swojej torbie kilka par na zmianę, oczywiście czystych i wypranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej o Mnie?

 

QUOTE]

 

o Tobie,ale nie pytałam złośliwie :)

dla dresiarzy normalna dziewczyna to tleniona "bladzia" z tipsami

dla zapalonego znawcy ezoteryki - "magiczna" kobieta

 

dlatego całkiem serio,bez cienia złośliwości spytałam o Twoja norme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga

 

Uprzejmie informuje że moje ogłoszenie jest już nieaktualne.

Napłynęło tyle wniosków że aż mi skrzynkę mailową zapchało. ( w tym 6 ofert od panów ).

Zostanie powołana specjalna komisja aby sprawdzic oferty ( i teczki ) potencjalnych kandydatek.

 

Data ślubu przewidziana jest na 14 listopada więc mam jeszcze sporo czasu aby dokładnie poznac moją wybrankę :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ostatnio po troszku ten temat.. i nieco się załamuję :/ poważnie szukacie w ten sposób partnera? Nie to żebym miała coś przeciwko przeciw "p2p" - znajomość przez internet hahaha ale raczej chodzi mi o to jak się odnosicie tu, w tym temacie... tego typu posty.. o warunki, przywileje.. nie wiem czy kiedykolwiek traktujecie ten temat (niektórzy oczywiście) poważnie bo możnaby odebrać to jako taką.. złośliwość, "naśmiewkę"... a to nie jest mile widziane.. no ale to moje odczucie.

Jeśli o mnie chodzi to nie bardzo widzę się w takich znajomościach a tym bardziej ogłoszeniach.. ale życzę Wam z całego serca powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Vivien... Ja mam wątpliwości, czy Ty to rzeczywiście Ty? Jakaś odmieniona wróciłaś. Wygląda tak, jakbyś wyszła do łazienki zmienić makijaż i imige i wróciła tu w zupełnie innej postaci...

 

Tylko odrobinę. Wiesz, zmieniasz puder i kolor cienia na powiekach :jezyk2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie klucic po prostu tak jest ze faceci lubia popatrzec na prawie nagie laski ktore tancza na rurze czy robia striptiz no taka nasz prosta natura. i jak ktorys mi powie ze nie lubi popatrzec. to oznacza tylko jedno jest pedalem *(albo wyjatek jak byl maly dostal mocno w glowe i do tej pory zostalo)

tak juz jest i tego zmienic nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt Zygmunt mial leb na karku ale prawda jest taka dogadujesz sie z partnerka z partnerem jest wam razem dobrze. itp to ani jedno ani drugie nie oglada sie za dupami albo ciachami :P i chyba to taka prosta filozofia tyko czy realna w praktyce jak i w teorii?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

No teraz to mi złamałeś serce Jacku... :jezyk2:

 

I co to będzie z tą nasza literacka współpracą?

 

 

P.S.

 

Jak tylko przepisze to z zeszytu na kompa to Ci wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlumaczyc sie nie musze ale ich na paraolimiade mozna by wyslac. nawet najgorsze dziewczyny lepiej tancza niz oni! najadli sie jakiejs mety wykoksili klaty i mysla ze sa fajni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak nie bede z siebie debila robil jak tamte bad boys'i i umieszczal tego na necie bo im za to placa. a jak tak bardzo chcecie to kiedys sie spodkamy to moge wam pokazac akrobatyke. ale zeby sie rozebrac to musicie mnie uwiesc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne tak, ale do domu bym takiego nie wpuściła ;)

Viv tu nie idzie od dom i by wpuścić lub nie tylko, o zabawe .

Faceci mogą robić z nas "mięso" to my też możemy z nich.

I nie ma to nic wspólnego z wpuszczaniem w swój świat. :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viv tu nie idzie od dom i by wpuścić lub nie tylko, o zabawe .

Faceci mogą robić z nas "mięso" to my też możemy z nich.

I nie ma to nic wspólnego z wpuszczaniem w swój świat. :_okok:

 

nie kazdy podchodzi do tego tak jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dab uwiesimy cię przy tej piosence a potem przy tej
sie rozbierzesz w rytmie muzyki :)

 

nie ja sie nie rozbieram. zmienilem zdanie. wy podchodzicie do tego jak chieny do padliny. a przepraszam ja nie jestem padlina. zartowalem. nic nie potrafie i jestem we wszystkim kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja sie nie rozbieram. zmienilem zdanie. wy podchodzicie do tego jak chieny do padliny. a przepraszam ja nie jestem padlina. zartowalem. nic nie potrafie i jestem we wszystkim kiepski.

:lol::lol::lol: No nareszcie prawdziwa samoocena, my się bawimy i to wyśmienicie.

Jak nie umiesz nabrać dystansu do pewnych rzeczy to racja - bierz "majdan" i do :mysli: nie wiem gdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak roba to dziewczyny czy chlopacy to dostaja za to troche kasy. a zresztra ja mam ambicje na troszke inna prace. dziekuje to ze mnie docenilyscie. ale akrobatyke macie jak w banku :D a z tym rozbieraniem to tez ale w sypialni :D i tylko w niej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

A czy my każemy sie rozbierać gdzie indziej? Z drugiej strony w salonie też moze być fanie, a juz calkiem super byloby w kuchni. Mozna się oblewać sosami albo obrzucić się tortami z bitą śmietaną i będzie pysznie :mniam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy my każemy sie rozbierać gdzie indziej? Z drugiej strony w salonie też moze być fanie, a juz calkiem super byloby w kuchni. Mozna się oblewać sosami albo obrzucić się tortami z bitą śmietaną i będzie pysznie :mniam:

A co powiesz na .... :plotki:

lub .....:plotki:

Albo na to....:plotki:

Acha a to .....:plotki:

Oj mówie ci, ech :wstydnis::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auro rumienie się... pomysłowa z Ciebie dziołcha...powiedziałabym taka cicha woda...:)

Bo ja jestem tak jam mówi Viv

 

 

:piwo:

To kto następny? :aniolek:

:aniolek: to ja i zabieram facetów do raju :wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkotów odsyłajcie do mnie, Walijczyków też. :chytry_na:

Mi obojętnie z jakiego kraju, ważne by miał w sobie dużo pozytywnej energii, uczuć iii...

Potencjii:wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...