Skocz do zawartości

EZOsingle!!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

i badz tutaj romantyczny spalony na samym wstepie :) skoro ja dziecko to ty ile masz tych lat na karku 40?

:haha:Ludzie, ludzie prawie jasnowidz :lol::lol::lol:

:mysli: potrenuj jeszcze, ale już niedaleko :lol::lol::lol:

 

P.S Taki romantyzm to......... :figielek:

Ło matko ja z Wami dostane :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura, gdzie jasnowidz??!! A tak w ogole to chcialem spytac zawsze czy mnie tez lubisz jako aniola, ale to nie na temat?! xD
Nie na temat, ale odp.

Kocham Anioły, ale nie upadłe tylko te prawe, pełne światłości.

Ciebie mogę kochać jak człowieka, sam widzisz mam pojemne serce i rozróżniam kilka jeśli nie naście rodzajów miłości.

Każda jest inna, ale każda piękna. :uscisk:

 

P.S Mam nadzieje, że udzieliłam Ci wyczerpującej odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra troche sie usmialem:P Juz dobra nie ma co sie sprzeczac zamias szukac tego co dzieli lepiej szukac tego co laczy. a czekoladki to mozesz ty napelnic :P

Dobra hehehehe przyniosłam tyyyyle, że :szok:

Masz tyle miejsca w pudełku?

Bo starczy na wielkąa bombonierę :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam czekoladki...lepsze ptasie mleczko :D te z milki :P

 

ja wole te z e.wedel ale z milki tez moga byc a tak poza tym to co z tymi odpowiedziami chyba zamomnialas (kobiety :P)

 

Dobra hehehehe przyniosłam tyyyyle, że :szok:

Masz tyle miejsca w pudełku?

Bo starczy na wielkąa bombonierę :uscisk:

 

starczy starszy a jak bedzie za duzo to sie zredukuje troche sie zje tylko zeby brzuchy nie bolaly. a i kiedys slyszalem ze jak zjesz ok 11kg czekolady to masz porownywalny stan co do upalenia jednym skretem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja zamilkne. wale glowa w sciane :Ppytania byl odnosnie pamieci a ty juz pytan nie pamietasz. nie wazne wszystko jest nie wazne zywiec to jest naprawde wazne.

 

Ło matko "mały" :olaboga:

 

Ja przy tobie naprawde :krecka_dostal:

 

:_paluszkiem: Zacznij żartować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie co ty taka wyrywna. jeszcze wiecej niz miesiac a ty juz chcesz ustalac jak i w ktorym miejscu.... a tak poza tym to co bedziesz miala na sobie? (jakis znak szczegolny):P

 

Pewnie nic. :lol:

Wtedy chyba poznasz? :dokuczacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Bosem !:D

czekam z niecierpliwoscia na wszelkiego rodzaju zakleca. laleczki vodo i wszelkiej masci inne asy z rekawow :D jak wam sie co kolwiek uda przyznam racje ze cos mnie gnebi ale jak sie kaze ze to wam nie idzie to czekam na slowa uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Bosem !:D

czekam z niecierpliwoscia na wszelkiego rodzaju zakleca. laleczki vodo i wszelkiej masci inne asy z rekawow :D jak wam sie co kolwiek uda przyznam racje ze cos mnie gnebi ale jak sie kaze ze to wam nie idzie to czekam na slowa uznania :)

 

:lol::lol::lol: A ty wogóle wiesz co to dominacja? :wysmiewacz:

Chyba :nie::haha:

 

To :zdziwko: "zakleca. laleczki vodo i wszelkiej masci inne asy z rekawow" - gratuluje wiedzy :oklasky::haha:

Tylko nie płacz znów :paluszkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kobiety sa wspaniałomyslne :) w ich głowach nie ma określonego ideału mężczyzny,praktycznie każdy ma szanse ;)

a mężczyźni monotematyczni.... ich ideały kobiet są baaaardzo zbliżone :)

 

absolutna racja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ze teraz obrazacie czesc mezczyzn??

 

one niech zyja w swoim wlasnym swiecie i mysla ze sa fajne my natomias prawde znac bedziemy i wiedziec ze sa wyjatki w mezczyznach (bez gejowstwa prosze) natomias my za kare bedziemy lamac serca :D (taka nasza natura) jednak dzien w ktorym mezczyzna sie zakocha zostanie zapisany po kres jego dni :)

Yo:czarodziej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ze teraz obrazacie czesc mezczyzn??

 

A ja myślę że niektórzy nie znaja tych naprawde fajnych mężczyzn przez duże "M"... i pewnie dlatego te ogólniki i napewno nie mam na myśli jakiegoś BOSA (wybacz dab) bo to juz inna kategoria która ja osobiście omijam.. dlatego ze z takimi są najczęściej problemy.

 

Wiecie, zbyt łatwo operować ogólnikami - cała sztuka polega na tym aby kogoś dobrze poznać.. zanim się kogoś niesłusznie zaszufladkuje.

 

Jestem kobietą, ale wierzcie mi że czasem aż mnie skręca jak słyszę lub czytam że oni są tacy albo siacy (w drugą strone tez to działa)..

 

Nie pamietam kto, ale ktos napisał: chłopcy, faceci, mężczyźni.... zdecydowanie wolę tych ostatnich.

A jeśli ktoś w sposób sztuczny podnosi swoje Ego - mnie osobiscie to odstręcza.

 

Napewno nie zaimponuje mi ktoś płytki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że niektórzy nie znaja tych naprawde fajnych mężczyzn przez duże "M"... i pewnie dlatego te ogólniki i napewno nie mam na myśli jakiegoś BOSA (wybacz dab) bo to juz inna kategoria która ja osobiście omijam.. dlatego ze z takimi są najczęściej problemy.

 

Wiecie, zbyt łatwo operować ogólnikami - cała sztuka polega na tym aby kogoś dobrze poznać.. zanim się kogoś niesłusznie zaszufladkuje.

 

Jestem kobietą, ale wierzcie mi że czasem aż mnie skręca jak słyszę lub czytam że oni są tacy albo siacy (w drugą strone tez to działa)..

 

Nie pamietam kto, ale ktos napisał: chłopcy, faceci, mężczyźni.... zdecydowanie wolę tych ostatnich.

A jeśli ktoś w sposób sztuczny podnosi swoje Ego - mnie osobiscie to odstręcza.

 

Napewno nie zaimponuje mi ktoś płytki...

 

dzieki wreszcie ktos mnie upomnial za to zachowanie. (na poziomie) (duzym) a tak poza tym to ze sie tak zachowuje nie znaczy ze taki jestem moze i mam jeszcze 1000 pomyslow w glowie (glupich) ale co zrobic taki juz jestem moze sie zmienie. a moze na gorsze zamienie. ale tak poza tym to fajna dziewczyna musi z Ciebie byc. (juz nie podrywam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty takiej dziewczyny bym raczej nie poderwal. z tego co sadze pewnie uwaza mnie za plytkiego i wogole. a jak bym chcial to musial bym sie zmienic nie do poznania zaczac. pierwsze to zaczac sprzatac w pokoju drugie nosic jeansy a po trzecie pisac wiersze :P i jeszcze tam wiele wiele innych. to nie dziewczyna dla takiego typa jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty takiej dziewczyny bym raczej nie poderwal. z tego co sadze pewnie uwaza mnie za plytkiego i wogole. a jak bym chcial to musial bym sie zmienic nie do poznania zaczac. pierwsze to zaczac sprzatac w pokoju drugie nosic jeansy a po trzecie pisac wiersze :P i jeszcze tam wiele wiele innych. to nie dziewczyna dla takiego typa jak ja.

 

Jak to dobrze ze nie lubię wierszy, tylko wiadomosci gospodarcze ;)

Poza tym nie doczytałeś tego co napisałam - nigdzie nie napisałam że jesteś płytki a Ty znowu generalizujesz - przeciez nie wiem jaki jesteś naprawdę.

...poza tym trudno mnie poderwać....

 

pozadne chlopaki nosza jeansy.

 

A kto tak powiedział?

 

Ty!!! Ja mam nadzieje ze Ty Kofania nie podrywasz!!

Kofanie, zależy kogo podrywać

:buziak: dla Ciebie

 

P.S. Dziękują za link :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie generalizuje :) zapraszam do lektury badan profesora Szmajke,tam czarno na białym napisane,że kobiety nie mają jednego ideału,natomiast mężczyznom podoba się określony typ kobiety (chodzi o sylwetkę i twarz)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda na cos innego ;) ja np lubię facetów wysokich i eleganckich. Mam jakies takie przeswiadczenie,że dbaja o siebie :) ładne dłonie musza mieć :D ładnie pachniec perfumami,to wszystko robi taka otoczkę :) to tak na pierwszy rzut oka.

ale jak nie ma iskry na początku to nic nie pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenie najważniejsze i psychologia społeczne potwierdza to niestety...lubimy kierowac sie stereotypami i "pierwszymi wrażeniami".jeśli na początku wrzucimy kogoś do kategorii "kolega" ciężko potem zmienic to ;)

jacek może nie od razu skreślony,ale ciężej potem jest ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie uczucie powinno zrodzic się z czasem. Takie początkowe łubu - dubu to tylko burza hormonów, zauroczenie czy jak by to nazwac.

Ale ja sie tam nie wypowiadam bo co ja tam wiem. Sam zakochałem się od pierwszego wejrzenia:dostal_na:

 

(kolejny post w którym przecze sam sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka miłośc oparta na przyjaźni to swietna sprawa,znakomite podstawy związku.Tylko niektórzy boja zrobic pierwszy krok,żeby nie zepsuc miłości i kisza się ze swoimi uczuciami ;)

 

jacek z tym przeczeniem... mówisz swoje a życie swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Jacku z przyjaźni czasem rodzi się piękne i dojrzałe uczucie. Ale to zakochanie sie od pierwszego wejrzenia to też normalna sprawa. Niektórzy mówią, że to feromony, inny, że zgdność dusz albo nawet związek karmiczny. I może właśnie w tym coś jest. Spotykasz kogoś i nagle swiat wywraca ci się do góry nogami. I ta osoba moze byc najbrzydsza na swiecie, a dla nas i tak bedzie najlepsza, najpiękniejsza, i ogólnie naj ;)

 

Samemu jest czasem wygodniej, ale nie jest łatwiej. Wiem coś o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas jest stworzony do miłości. I jeżeli do tej pory jeszcze nie spotkaliśmy tego jedynego / tej jedynej to jedynie nasza wina.

Gratuluje wam zdrowego podejścia ale nie radzę myślec że "już niedługo" kogoś spotkam tylko lepiej sobie myślec ze juz się go spotkało (prawo przyciągania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas jest stworzony do miłości. I jeżeli do tej pory jeszcze nie spotkaliśmy tego jedynego / tej jedynej to jedynie nasza wina.

Gratuluje wam zdrowego podejścia ale nie radzę myślec że "już niedługo" kogoś spotkam tylko lepiej sobie myślec ze juz się go spotkało (prawo przyciągania)

 

a ja myślę, że to nie jest nasza wina. Tak po prostu jest. Na wszytko, na każdego przychodzi czas.

 

Spiesz się powoli.

 

 

Nie szukaj na siłe,

 

Mówi się : im bardziej czegoś pragniesz tym bardziej świat pomaga ci to zdobyć bo przyciągasz mysleniem daną sytuację czy człowieka,ale

 

 

mówi się też, że im bardziej czegś pragniesz tym prędziej to od Ciebie ucieka.

 

Nie szukaj, nie mys az tak, znajdz złoty środek.

 

Bycie z kims na sile nikomu na zdrowie nie pojdzie a spowoduje kolejna blizne w sercu, i po co?

 

 

Złoty środek, oto podstawa.:icon_smile2::uscisk::dostal_na::3m_sie_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze moja droga, czasem lepiej czasem gorzej ale nie jest zle gdy by nic sie nie wydarzalo zycie by bylo nudne a tak przynajmniej jest sie na kogo pozloscic, mniej tych co sie z nimi posmiac.

Dab najwyzej zrobie na co mnie stac spuszcze glowe i uciekne to najlepiej potrafie.. hehe

Edytowane przez winteer
usunieto nazwę nicku na prośbe jego posiadacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz racje :D

 

ponaglam ogloszenie matrymonialne :D szukam ezo patrnerki :)

 

to tak też można? :) ej ja też chce ale warunek jeden mam (żeby nie było wam za łatwo dziewczyny)

 

jeżeli

jeżeli masz 18 - 24 lat, niesamowita figurę, inteligencję powyżej 180 punktów, świetnie gotujesz, umiesz zorganizowac czas wolny sobie jak i zarówno partnerowi, masz prawo jazdy kat. B (mile widziane C oraz na motocykl) biegle władasz jednym z wybranych języków (angielski, niemiecki, rosyjski), fascynują Cie mecze piłki nożnej, motoryzacja, jesteś czuła, romantyczna (piszesz wiersze ewentualnie występujesz w teatrze) Twoje dochody miesięczne oscylują w granicy 2000 zł miesięcznie (wykaz z konta) proszę przesłac wniosek i CV wraz z aktualnymi zdjęciami (kreacja wieczorowa, suknia ślubna i bikini) oraz dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres [email protected]

 

co oferuję :

stały solidny związek, elastyczne godziny spotkań (od 2 do 6 tyg), możliwośc rozmów telefonicznych jak też pisania smsów, romantyczne kolacje we dwoje (nie częściej jak raz w miesiącu), przewidziana także możliwośc wspólnego wyjścia do kina oraz możliwośc dodania Cię do znajomych na naszej klasie

 

Uwaga

termin składania wniosków wynosi 2 tyg. jeżeli przejdziesz pomyślnie ten etap weryfikacji (pozostaną jeszcze 4 kolejne) jest szansa że oddzwonię do Ciebie w przeciągu 6 miesięcy :dostal_na:

Edytowane przez jacek_87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli

jeżeli masz 18 - 24 lat, niesamowita figurę, inteligencję powyżej 180 punktów, świetnie gotujesz, umiesz zorganizowac czas wolny sobie jak i zarówno partnerowi, masz prawo jazdy kat. B (mile widziane C oraz na motocykl) biegle władasz jednym z wybranych języków (angielski, niemiecki, rosyjski), fascynują Cie mecze piłki nożnej, motoryzacja, jesteś czuła, romantyczna (piszesz wiersze ewentualnie występujesz w teatrze) Twoje dochody miesięczne oscylują w granicy 2000 zł miesięcznie (wykaz z konta) proszę przesłac wniosek i CV wraz z aktualnymi zdjęciami (kreacja wieczorowa, suknia ślubna i bikini) oraz dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres [email protected]

No mam 18 x 2 + coś tam

zajefajną figurę jak na to co przeszłam :lol:

inteligencjaa powyżej :mysli: nie wiem ilu, ale duuuużo :)

gotuje tak, że kilka restauracjii się o mnie "bije" :lol:

Świetny organizator były KaOwiec

mam prawojazdy B mogę zrobić inne (dla mnie to pikuś)

Biegle władam wszystkimi językami po za francuzkim i łaciną kuchennąa - te 2 sprawiają mi wielkie trudności. :lol:

Mecze bardzo fascynujące, pragnę na nich spaać

Jestem czuła romantyczna, pisze wiersze http://www.ezoforum.pl/poezja/4613-co-wy-na.html

Dochody :szok: nie powiem, bo byś na piechotę szedł :lol:

Nie będę meili pisać masz tu i się ciesz, że zechciałam powiedzieć :foch:

 

co oferuję :

stały solidny związek, elastyczne godziny spotkań (od 2 do 6 tyg), możliwośc rozmów telefonicznych jak też pisania smsów, romantyczne kolacje we dwoje (nie częściej jak raz w miesiącu), przewidziana także możliwośc wspólnego wyjścia do kina oraz możliwośc dodania Cię do znajomych na naszej klasie

St. zwizek - ok

rozmowy - po doładowaniu konta :lol:

kolacje w 4 - my + 2 dzieci

chcę być na naszej klasie w kinie ciemno, a ty jakiś taki

 

 

Uwaga

termin składania wniosków wynosi 2 tyg. jeżeli przejdziesz pomyślnie ten etap weryfikacji (pozostaną jeszcze 4 kolejne) jest szansa że oddzwonię do Ciebie w przeciągu 6 miesięcy :dostal_na:

złożyłam szybko, wię na oddzwonienie masz czas do 22:45

Po tym czasie nie aktualne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak też można? :) ej ja też chce ale warunek jeden mam (żeby nie było wam za łatwo dziewczyny)

 

jeżeli

jeżeli masz 18 - 24 lat, niesamowita figurę, inteligencję powyżej 180 punktów, świetnie gotujesz, umiesz zorganizowac czas wolny sobie jak i zarówno partnerowi, masz prawo jazdy kat. B (mile widziane C oraz na motocykl) biegle władasz jednym z wybranych języków (angielski, niemiecki, rosyjski), fascynują Cie mecze piłki nożnej, motoryzacja, jesteś czuła, romantyczna (piszesz wiersze ewentualnie występujesz w teatrze) Twoje dochody miesięczne oscylują w granicy 2000 zł miesięcznie (wykaz z konta) proszę przesłac wniosek i CV wraz z aktualnymi zdjęciami (kreacja wieczorowa, suknia ślubna i bikini) oraz dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres [email protected]

 

co oferuję :

stały solidny związek, elastyczne godziny spotkań (od 2 do 6 tyg), możliwośc rozmów telefonicznych jak też pisania smsów, romantyczne kolacje we dwoje (nie częściej jak raz w miesiącu), przewidziana także możliwośc wspólnego wyjścia do kina oraz możliwośc dodania Cię do znajomych na naszej klasie

 

Uwaga

termin składania wniosków wynosi 2 tyg. jeżeli przejdziesz pomyślnie ten etap weryfikacji (pozostaną jeszcze 4 kolejne) jest szansa że oddzwonię do Ciebie w przeciągu 6 miesięcy :dostal_na:

 

bedzie z Ciebie pozadny facet. jezeli sam to wymysliles a nie sciagnoles z neta. a po drugie gratuluje pomyslowosci i kreatywnosci. :) meski zwyciesca na ezo-forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
to tak też można? :) ej ja też chce ale warunek jeden mam (żeby nie było wam za łatwo dziewczyny)

 

jeżeli

jeżeli masz 18 - 24 lat, niesamowita figurę, inteligencję powyżej 180 punktów, świetnie gotujesz, umiesz zorganizowac czas wolny sobie jak i zarówno partnerowi, masz prawo jazdy kat. B (mile widziane C oraz na motocykl) biegle władasz jednym z wybranych języków (angielski, niemiecki, rosyjski), fascynują Cie mecze piłki nożnej, motoryzacja, jesteś czuła, romantyczna (piszesz wiersze ewentualnie występujesz w teatrze) Twoje dochody miesięczne oscylują w granicy 2000 zł miesięcznie (wykaz z konta) proszę przesłac wniosek i CV wraz z aktualnymi zdjęciami (kreacja wieczorowa, suknia ślubna i bikini) oraz dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres [email protected]

 

co oferuję :

stały solidny związek, elastyczne godziny spotkań (od 2 do 6 tyg), możliwośc rozmów telefonicznych jak też pisania smsów, romantyczne kolacje we dwoje (nie częściej jak raz w miesiącu), przewidziana także możliwośc wspólnego wyjścia do kina oraz możliwośc dodania Cię do znajomych na naszej klasie

 

Uwaga

termin składania wniosków wynosi 2 tyg. jeżeli przejdziesz pomyślnie ten etap weryfikacji (pozostaną jeszcze 4 kolejne) jest szansa że oddzwonię do Ciebie w przeciągu 6 miesięcy :dostal_na:

 

A trzeba bezwarunkowo spełnic wszystkie kryteria? Czy jak jedno sie nie kwalifikuje to calosć się dyskwalifikuje? :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...