Skocz do zawartości

EZOsingle!!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

ladnie - ja juz zbieram sily zjadajc jogurtowe owoce lesne, by dac co chciala Szizi, a przedtem zlotem zalsnic na palcu, a tu juz po zareczynach z Szamanem, to byla biesiada..wiec :czas: na mnie w sen zimowy zapadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie - ja juz zbieram sily zjadajc jogurtowe owoce lesne, by dac co chciala Szizi, a przedtem zlotem zalsnic na palcu, a tu juz po zareczynach z Szamanem, to byla biesiada..wiec :czas: na mnie w sen zimowy zapadam.

 

No cz, kto pozno przychodzi... trzeba bylo byc tu i bys mogl konkurowac a tu casting zakonczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie - ja juz zbieram sily zjadajc jogurtowe owoce lesne, by dac co chciala Szizi, a przedtem zlotem zalsnic na palcu, a tu juz po zareczynach z Szamanem, to byla biesiada..wiec :czas: na mnie w sen zimowy zapadam.

 

Hahah jesteś genialny ;)

uśmiałam się :_jezyk_oko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zakładam Harem! liczba nieograniczona

1. Justica

2...

3...itd

Zbieram chętnych :lol:

 

hmm, to ciekawie sie zapowiada, tylko czy Justicaa wie cos o tym ze bedzie wiecej panow niz on jeden ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny podpis, Aura. Chociaż nie odrzucał bym samego tylko posiadania. Fajne jest i z takiego stanu też mogą płynąć korzyści rozwojowe.

 

PS. A skąd wiadomo ile kto ma lat na Forum? Po jakości wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhmmm.. musze chyba zmienić opcje... zamiast Haremu musze zrobić casting na męża :D ktoś mnie gnębi, że mam sobie męża już szukać :) ok chętni ? :lol: teść będzie zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuś mówi, że najmilej widziani są Ci co mają :

1. długie włosy

2. kolczyki

3. tatuaż

4. glany

5. skóra

wnętrze:

6. ah no musi kochać rocka :D haha

 

No.. musi mieć jedną z tych rzeczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuś mówi, że najmilej widziani są Ci co mają :

1. długie włosy

2. kolczyki

3. tatuaż

4. glany

5. skóra

wnętrze:

6. ah no musi kochać rocka :D haha

 

No.. musi mieć jedną z tych rzeczy :lol:

A na "pokazówkę" wszystkie :figielek::lol:

I kwiatki dla mamusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo kwiatki dla mamy :D innej opcji nie ma.. Kobieta też się musi ucieszyć ...

kwiatki hmmm... dla mnie też mogą być.... :lol::bukiet:

No cio ty, na kwiatkach chcesz poprzestać?

Dawaj jak żądać to żądaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuś mówi, że najmilej widziani są Ci co mają :

1. długie włosy

2. kolczyki

3. tatuaż

4. glany

5. skóra

wnętrze:

6. ah no musi kochać rocka :D haha

 

No.. musi mieć jedną z tych rzeczy :lol:

pancur jednym slowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sis, szkoda, ze szukasz MEZA... Bo ja mam w miare dlugie wlosy, kolczykow szesc, tatuaz w planie, glanow nie mam, ale takie wojskowe buciorki i skorzana kurtka jest obecna :D

I kocham rocka :D A Twoj Tatus powinien sie cieszyc z kolejnej babeczki w rodzinie, moze dasz sie skusic, co ... ?

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sis, szkoda, ze szukasz MEZA... Bo ja mam w miare dlugie wlosy, kolczykow szesc, tatuaz w planie, glanow nie mam, ale takie wojskowe buciorki i skorzana kurtka jest obecna :D

I kocham rocka :D A Twoj Tatus powinien sie cieszyc z kolejnej babeczki w rodzinie, moze dasz sie skusic, co ... ?

:lol:

 

Na co? na adopcje? :lol:

męża już wole, coś trują mi nad uchem :lol: .... może czas poszukać? :lol:

 

Ps. Mój Tata haremu nie zakłada :lol:

Edytowane przez Szizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze coś mi się przypomniało ;) 3 najważniejsze cechy w związku. I jednym z nich nie jest miłość :P Są to SZCZEROŚĆ, ZAUFANIE I SZACUNEK. Jak będziecie potrafiły dać taki związek facetowi, to nawet największy dupek przy was zmięknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci nie są takimi potworami :D Są tacy co wybrzydzają, ale też tacy którzy biorą co popadnie (zrozpaczeni?). Nawet nie trzeba dobrze szukać ;) Bo prędzej czy później sam się znajdzie ktoś, kto będzie chciał was adorować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma racji :P wcześniej dziewczyny pisaly, że spotkaly i okazywal sie dupkiem ;d także ufamy, często niepotrzebnie :D

 

Taka "doświadczona pesymistka" to nikomu nie da szansy, nawet sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sahasrara - jest to czakra korony, której symbol ma w avatarze stay_in_light. Cytując Davida Pond'a "Z samej definicji czakra korony reprezentuje czystą, niezróżnicowaną energię kosmiczną. Jest ona przyporządkowana dążeniu do doświadczenia boskości, jakkolwiek ją pojmujemy. Jeśli istnieje tu jakaś potrzeba, jest nią absolutne poddanie się przewodnictwu bożemu. Na tym poziomie nie wystarcza wiedza o życiu duchowym. Pragniemy połączyć się z boskością i wykonywać wszystko pod jej kierunkiem." możemy wywnioskować, że czakra ta jest siedliskiem boskości w człowieku :D

 

no zawsze może Ci coś podpowiedzieć sahasrara, którą stay_in_light ma w avatarze ;)

 

Skoro ta czakra jest pierwiastkiem boskości u człowieka, to zawsze może to jakoś natchnąć go ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pesymistką :D tylko tak ujęliście problem, że to dziewczyny sa takie wybradne i każdego sprawdzają i nikomu szans nie dają. A tutaj chlopcy kochani, jest drugie dno ;) nie bądźcie tacy subiektywni :) ja nie mam najmniejszego problemu, nawet po nieprzyjemnych przejściach, żeby otworzyc się na drugą osobe ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimmy, rodzynku <przytul>

 

Subiektywny to jest każdy z nas akurat, bez względu na aktualną płeć ;) Ale masz rację, po co zamykać się. Ja jestem otwarty na wybredne dziewczyny ponieważ innych być nie może! ;D A może sam jestem wybredny?

 

To jakiś zaczarowany krąg, biez wodki nie razbieriosz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie :P I bardzo dobrze :D Ja osobiście mam już dość kobiet, które mają masę kompleksów :D A tutaj widzę piękne dowartościowania :D

 

nie jestem rodzynkiem, jestem wisienką ;]

 

i to:

 

a ja tortem na ktorym jest ta wisienka :)

 

Robicie postępy dziewczyny :D Powoli, powoli, ale zawsze :P

 

PS. Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam się przejść przed wami jeszcze raz? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób komunikowania się :D Wy [kobiety] w przeciwieństwie do nas [facetów] nie patrzycie na wygląd tak bardzo. Nawet jak jakiś mężczyzna będzie brzydki, ale was zaciekawi swoim wnętrzem to zawsze znajdziecie w nim coś ładnego :D

No w takim temacie to ja się czuje mocny, bo w ezoteryce i tych wszystkich rzeczach to jestem raczkujący :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to fajne jak udaje ci się pokazać mężczyznom ze z kobietą fajnie jest porozmawiać. Dla nich to niezrozumiałe i bolesne, chyba już wolą wizytę u dentysty;P

Zauważyłam ze właśnie faceci z młodszej generacji mają większą wrażliwość, ale skoro jest taka rola w społeczeństwie ze trzeba być twardym to w nią wchodzą. A potem są trudności z porozumiewaniem się i wysłuchaniem drugiej strony. Chociaż kobiety też potrafią zamęczyć tymi rozmowami;) dlatego chwała takiemu co wytrzyma, zrozumie i porozmawia a potem przytuli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem mloda i mlodych lubie tj. rowiesnikow swoich ;)

I prawda jest, ze kobieta potrafi znalezc takie "cos" w mezczynie, w jego wygladzie, ze nie musi byc mega przystojniakiem, ale jesli bedzie odpowiedni charakterem to bedzie pociagac bardziej niz niejedno tzw. ciacho ;P

A jesli chodzi o milosc od pierwszego wejrzenia, to juz nigdy temu nie ulegne, latwo nie bylo i po dwoch latach sie rozpadlo, okazalo sie ze bylismy karmiczni do tego wszystkiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna to nie chłopiec, tyle

 

jak moja babcia powiada: "Chlop a nie kalesony" ;]

 

Nordis, muszę Cię zmartwic, nie istnieje milośc od pierwszego wejrzenia :) niedawno skończylam pisać o tym pracę zaliczeniową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakoś wole stale uczucia niz takie zakochanie sie od pierwszego wejrzenia. Bo czasem takie zakochanie sie odczuwa jedna tylko osoba, czasem jest to tez złudzenie. Uczucia z czasem zas sa dla mnie trwalsze.

Edytowane przez Szizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) piekna i oczekiwana, zbyt wyidealizowana, bo dzień codzienny odziera nas ze złudzeń, ale za każdym razem próbujemy od nowa i od nowa....

 

tak..... aż w końcu ja się zamknę..... na dobre

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być wiarygodną, napisz czy zaliczyłaś...

 

oczywiście, że zaliczone ;) w dodatku na sliczną 5 i pochwala bardzo,że bardzo ciekawy pomysl i świetnie przedstawiona :D więc teraz jestem ekspertem w dziedzinie milości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to brzmi ;) "Ekspert od spraw miłości" :P Doctor Love ;)

raczej "Doktor Złamane Serce"... tyle co ja się naleczyłam tych zlamanych serduszek... już teraz mogę otworzyc prywatna praktykę :usmiech2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczenie? hmmm . . . Uczę facetów jak podrywać panienki i jak się przy nich zachowywać :) Taki 'wykład' pomaga nawet na złamane serce, bo strasznie podbudowuje faceta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...