Skocz do zawartości

EZOsingle!!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, dobra drogie Panie, ale ja nadal nie mam info , ktora i co lubi, to jak Szaman ma sie przygotowywac?

:beczy: Jaaa nie mogę - broda, a lubię to :_plotki: i to :_plotki:, no i to :_plotki:, aha jeszcze to :_plotki:, och zapomiałabym to też :_plotki:, qrde :glupek: jeszcze to :_plotki:. A to to najbardziej :_plotki::zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:beczy: Jaaa nie mogę - broda, a lubię to i to no i to aha jeszcze to och zapomiałabym to też qrde :glupek: jeszcze to :_plotki:. A to to najbardziej :_plotki::zawstydzony:

 

dobra, troche tego jest :_plotki: to oficjalna lista haremu Szamana to :

1.aura

2. Szizi

 

a brode zakleisz plastrem na czas zabawy i po sprawie ::_luzik::azsg3::cisza_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, troche tego jest :_plotki: to oficjalna lista haremu Szamana to :

1.aura

2. Szizi

 

a brode zakleisz plastrem na czas zabawy i po sprawie ::_luzik::azsg3::cisza_na:

Niee :nerwus: mnie skreśl

Bo on z brodą się nie rozstanie :zalamka:

Albo utwórz listę na męski harem dla mnie :figielek::roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee :nerwus: mnie skreśl

Bo on z brodą się nie rozstanie :zalamka:

Albo utwórz listę na męski harem dla mnie :figielek::roza:

 

no oki to listy sa dwie :

Szaman i jego harem :

1.Szizi

 

 

Aura i jej harem ( nie wiem czy cos takiego istnieje w srod mezczyzn) :

pusto:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura i jej harem ( nie wiem czy cos takiego istnieje w srod mezczyzn) :

pusto:P

 

To będzie ezoharem - dla odważnych, przebojowych facetów. Dla najwspanialszych :slonko: świata. :roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tydzień temu zgłosiłabym się do haremu, niestety juz jestem upolowana ;)

ale z chęcią zajme sie rekrutacją i pomoge Asimaks :D moge zostać asystentką w dziale HR... a może jest wolna posada pijarowca?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tydzień temu zgłosiłabym się do haremu, niestety juz jestem upolowana ;)

ale z chęcią zajme sie rekrutacją i pomoge Asimaks :D moge zostać asystentką w dziale HR... a może jest wolna posada pijarowca?? :D

 

to gratuluje, my jako upolowane , mozemy zajmowac sie rekrutacja, posada wolna, masz ja od reki, tylko zloz 3 podania ze zdjeciami i list motywacyjny do mnie na pw w ramach formalnosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko.... ok, więc określcie jakie trzeba miec uzdolnienia aby nią zostac. Lista wymagan przydatna :D

 

hehe, jako ze nia ma innych kandydatek msz wygrana prawie w kieszenia, a reszte dopracuje sie w pozniejszym czasie :) tylko jeszcze nie wiemy co na topotencjalny Pan mlody :) w kazdym razie ja moge byc swiadkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może zaczne dzwonic juz za salą i zespołem.... Sizi zrobię co w mojej mocy żeby piosenka do pierwszego tańca grał Rammstein "Ohne Dich" :D

 

Kocham Cię ! właśnie tak zawsze marzyłam.......... :serduszka2::bukiet_na::zakochany_na::uscisk_na:

ahhh ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panem mlodym sie nie przejmuj... jakis urok rzucimy na niego i nie będzie w stanie oprzec ci się. Hmmmm w sumie to jestem pewna ze i bez uroku tez tak bedzie :D

 

Tak, jak juz popatrzy w te OCZY to zakocha sie na zaboj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam pierwsza, kto pozno przychodzi ten traci wiele :P:bije:

Asia druhny będą 3 i jak w każdej bajce damy im dar. :okok:

Ja dam wieczną miłość :lol:

Szamanek po tem będzie walczył osoloną wodą :wysmiewacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia druhny będą 3 i jak w każdej bajce damy im dar. :okok:

Ja dam wieczną miłość :lol:

Szamanek po tem będzie walczył osoloną wodą :wysmiewacz:

 

Ok, to na sie zgadzam , a ja im dam skuteczna plodnosc :)w prezencie :telefon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to na sie zgadzam , a ja im dam skuteczna plodnosc :)w prezencie :telefon:

Dooobre, to daj od razu autobus, najlepiej piętrowy, by moglli rodzinne wypady po za miasto robić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 20-35lat, 158-172cm, kazdy kolor wlosow, oczy aby nie rozowe, budowa ciala normalna, pod czaszka muzg, z sercem i dusza, godna zaufania.

szizi na poczatek bez ale zaraz potym moze byc z dziecmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe..ta monogamia mnie przesladuje..chyba muszę sie poddać i jej ulec;)

 

Tak! wlasnie o to chodzi :) tylko tu nie ma monogamii, jest jedna panna mloda i jeden pan mlody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiamaks załóżmy biuro ezomatrymnialne z organizacją wesel :P Vade opisz kandydatkę na żonę, my z Asią coś znajdziemy a bazie danych :D

A ty czego się wepchała :zdziwko: i od razu Aurunie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 20-30lat, 158-172cm, kazdy kolor wlosow, oczy aby nie rozowe, budowa ciala normalna, pod czaszka muzg, z sercem i dusza, godna zaufania.

sziszi na poczatek bez ale zaraz potym moze byc z dziecmi.

 

No, konkretny facet ! :D wie co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooobre, to daj od razu autobus, najlepiej piętrowy, by moglli rodzinne wypady po za miasto robić :haha:

 

to da sie zalatwic, wezme jakis spakuje do pudelka i wysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiamaks załóżmy biuro ezomatrymnialne z organizacją wesel :P Vade opisz kandydatkę na żonę, my z Asią coś znajdziemy a bazie danych :D

 

Jestem za , ja zaddbam od fachowej strony aby byli dla siebie stworzeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 20-35lat, 158-172cm, kazdy kolor wlosow, oczy aby nie rozowe, budowa ciala normalna, pod czaszka muzg, z sercem i dusza, godna zaufania.

szizi na poczatek bez ale zaraz potym moze byc z dziecmi.

OK to twórzmy:

od do wiek - 20 do 100

każdy kolor - więc łysa

budowa normalna - dla kogo? dla astrologa koło -skoro astrolog zadowolony to ty też będziesz

Mózg pod czaszką - niech będzie po trepanacjii

Z sercem - narysujemy jej

Dusza - żyje więc ma

Godna zaufania - zufaj i daj nr. konta wtedy sprawdzisz

Po tem może być z dziećmi - pójdzie gdzieś i przyniesie, ty wychowasz

 

OK - dbrze wykombinowałam :figielek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponizszy? ja nic nie widze >>>?

Kilka postów po niżej. :lol:

A dokładnie ten :figielek: dla Vade in pace :haha:

 

OK to twórzmy:

od do wiek - 20 do 100

każdy kolor - więc łysa

budowa normalna - dla kogo? dla astrologa koło -skoro astrolog zadowolony to ty też będziesz

Mózg pod czaszką - niech będzie po trepanacjii

Z sercem - narysujemy jej

Dusza - żyje więc ma

Godna zaufania - zufaj i daj nr. konta wtedy sprawdzisz

Po tem może być z dziećmi - pójdzie gdzieś i przyniesie, ty wychowasz

 

OK - dbrze wykombinowałam :figielek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów po niżej. :lol:

A dokładnie ten :figielek: dla Vade in pace :haha:

 

aaaaaa tylko u mnie to bylo powyzej , anie ponizej, ponizej to teraz ktos sobie cos napisze, bardzo sprytnie, ciekawy opis, to ztworzymyu farankensztajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa tylko u mnie to bylo powyzej , anie ponizej, ponizej to teraz ktos sobie cos napisze, bardzo sprytnie, ciekawy opis, to ztworzymyu farankensztajne :)

Szok:: Mają kochać, a nie zakochiważ się oczami.

Przecie, o ślub idzie i życie dalsze a nie o figle :figielek::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie dla Szamanka :przytul:

Maluje :muza:, a Ty powiedz czy taki obraz ci odpowiada? :okok:

 

Zaczniemy od niewinnej buźki: Ma śliczną, świerzą i rumianą cerę, nieodgadniony uśmiech przy którym uwidaczniają się 2 słodkie dołeczki. Po wyżej jest malutki zdadarty nosek, który podkreśla tylko jej figlatną naturę. Posuwając się bardziej w górę mamy parę pięknych, błyszczących, wielkich orzechowych oczu wyłaniających się z pod pięknie wykroionych powiek, o niebiańsko długich, gęstych, ciemnych rzęs. A całość podkreślająś naturalnie, "zdziwione" brwi.

Zrobimy jej włoski coś jak VV. tylko, o kolorze czekolady, pomieszanej z różnymi odcieniami brązu.

 

Jest twarz róbmy tułów:

Dziewczyna jest filigranowa o pięknym wcięciu w pasie i uwydatnionym obfitym, jędrnym i kształtnym biuście.Ma piękne ramiona takie które, aż krzyczą "wtul się we mnie", smukłe ręce z zadbanymi dłońmi zakończone są niebotycznie długimi paluszkami z pięknymi paznokietkami pomalowamymi na jaskrawą czerwień. Ubrana jest w dopasowaną buzeczkę, która jeszcze bardziej uwydatnia jej boskie kształty. Bluzeczka jest tego samego koloru co lakier na paznokietkach by podkreślić jeszcze bardziej jej urode.

 

Teraz nogi:

Są piękne, zgrabne i smukłe, paznokietki u stóp mają taki sam kolor lakieru jak u rączek. Narazie te niewysłowienie piękne nogi okrywa obcisła mini spudniczka, która opina jędne pośladki db. uwidocznone pod spódnicą.

 

Piękność podchodzi do Naszego Szamanka, staje naprzeciwko siedzącego, ma nieodgadniony wyraz twarzy i niewinnie trzyma swój słodziutki paluszek w buźce, rzucając niewinne spojże nia w Jego kierunku z pod pięknych rzęs.

Stając na przeciw Szamanka, po wolutku osuwa się tak, by jego oczy były na wysokości jej oczu.Najpierw widzi jej jędrne łono, natępnie na sękudkę przesuwają się tuż koło jego tważy jej piersi, wypływające z za dekoldu, a następnie widzi jej twarz i w końcu jej spragnony wzrok.

Już chce biedaczek coś zaproponować, gdy cudpiękność, kładzie swój paluszek na jego ustach, i nakazuje wzrokiem milczenie.

Szamanek jest w tej chwikli (sorki) bezwolny i ulega jej fermonom.

Dzieczyna przysuwa swą piękną twarz do jego uszka i namiętnie szepce (sorki żart - nie wytrzymałam i musiałam dodać:lol:figielek:),

"wszystko najdroższy co sobie zamarzysz, tylko zgól bródkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze, że wszystko nakręcone... jutro wrzucam na youtube! a w zasadzie na pinktube ;)

Och.... cio ty?

Toż tam :plotki: i to :plotki:.

Cio ty :paluszkiem:

to będzie do Archiwum X się nadawać :mysli: lub Czynnik PSI :wnerw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było się misiać publicznie? :D aż cały Rammstein zawstydziliście :D

 

Haha Shimmy kocham Cię ! :D

Mam wrażenie, że to już mowa nie o Nas :lol: że to o kimś innym mówicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Shimmy kocham Cię ! :D

Mam wrażenie, że to już mowa nie o Nas :lol: że to o kimś innym mówicie :D

No, a najgorsza to była ta dziewuszka z marzenia szamanka :lol:

Ta to dopiero dała popis :milczek::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym, że Ona miała długie nogi... a ja mam jedynie 160cm wzrostu to te moje nogi mają 10cm a nie parę metrów jak u tamtej :bezradny::jezyk: ehh życie :lol:

 

Kochana , ja mam tylko 164 cm a mam dlugie nogi ... wzrost tu nie ma nic do rzeczy, odpowiednie proorcje i ubranko i wszystko mozna wykreowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...