Skocz do zawartości

Beataru

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się coś dziwnego, za każdym razem jak otwarłam lodówkę i chciałam wziąć coś do jedzenia chodziły po tym jakieś robaki, pająki chyba to były ale malutkie. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beataru, a czy nie popadłaś ostatnio w jakiś konflikt? Lodówka może wskazywać na ochłodzenie uczuć między Tobą a kimś. Otwieranie jej może świadczyć o próbach nawiązania kontaktu z tą osobą, jednak robactwo wskazuje na to, iż Twoje działania spotykają się z wrogim i złośliwym nastawieniem.

Co myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sephira, ale to chyba odwrotnie by u mnie było. mój były mąż próbuje się kontaktować a ja nie chcę go widzieć, tyle że raczej jemu powinno się przyśnić. Poza tym nic takiego nie kojarzę, mam grono dobrych znajomych, nie popadam w konflikty... Możliwe że to dotyczy mojego byłego bo w końcu pewnie spotkamy się w sądzie, chce walczyć o prawa rodzicielskie a ja chcę mu je odebrać. Czy to może dotyczyć tego typu sprawy i co by to znaczyło? pozdrawiam i wielkie dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak, to nie koniecznie jemu musi sie przyśnić, jak napisała mi niedawno pewna pisarka, poprzez sen łączymy się z ukochanymi osobami i odbieramy na poziomie pod lub nadświadomym ich stany emocjonalne. wiec byc moze odebralas stan emocjonalny swojego meza lub jego sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki coliber:) co prawda to żaden mój ukochany, teraz to raczej wróg publiczny:) ale jest w tym jakiś sens. On siedzi w więzieniu próbuje nawiązać kontakt ze mną i dziećmi a my ani rusz. składa więc pozew do sądu a ja jednak co tu dużo mówić zamierzam walczyć wszystkimi sposobami. Może i tak będzie. Tylko jeśli to nie mój "ukochany" tylko jednak były mąż czy dalej bym tak odbierała jego z tego wynika silną aurę? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, może to dlatego, że on nadal się kocha, a ty poprzez sen odebrałaś jego emocje poprzez sen, to jest możliwe, niejedna osoba już to udowodniła, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki coliber, co prawda on mnie co najwyżej nienawidzi z całego serca ale jest to na tyle silne uczucie - podobne do miłości jakby nie było, więc może faktycznie... bardzo dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...