Jump to content

Radekk
 Share

Recommended Posts

Najpierw zacznę od początku. 3 lata temu poznałem na turnusie nad morzem fajną dziewczynę. Dogadywaliśmy się i chyba nadawaliśmy na tych samych falach. Po powrocie niemal byliśmy parą, jednak chyba przeze mnie straciliśmy kontakt :/ Było to tak dawno temu a taki sen dopiero teraz do rzeczy:

 

Jestem jakby na jakieś altanie a przede mną jest morze i plaża. Na plaży (już był wieczór) siedzą dziewczyny i również ta moja ukochana. Oglądam zdjęcia, widze cały turnus i ją na zdjęciu, oraz siebie jak się na nią patrzę. Po prawej stronie jest siatka, wiec zszedłem z altany, podszedłem do siatki i nie wiedzieć czemu, zdjęcie jej i mnie wyrzuciłem za siatkę po czym wróciłem na altankę. Wtedy zobaczyłem, że zamiast niej, jest inna dziewczyna na plaży, której nie było na tym turnusie, a była moją pierwszą miłością, gdy miałem kilkanaście lat :D Jednak nic do niej nie czułem we śnie, strasznie przy tej altance rozpłakiwałem nad tym, że to zdjęcie wyrzuciłem. Ale nie przejrzałem reszty zdjęć. Ta reszta zdjęć to jest to, co mnie jeszcze w życiu czeka? Było tego całkiem sporo :D Jednak ich nie przeglądałem. Pamiętam że w rozpaczy że tamto zdjęcie z ukochaną wyrzuciłem, reszta zdjęć mi się rozsypała po ziemi, ale je pozbierałem. Życie dało mi lekcję. Co o tym sądzicie?

Edited by Radekk
Link to comment
Share on other sites

Ja mysle, ze poprostu za nia tesknisz... Chcialbys zeby wasze drogi znow sie spotkaly bo czujesz, ze to byla ta jedyna. Nie martw sie, bedzie ich jeszcze wiele ;]]. Ale to tylko moje skromne i mozliwe, ze nie trafne zdanie ;p. Pozdrawiam ;*

Link to comment
Share on other sites

zdjecie z ukochana to cos co bylo i nie powroci...sam piszesz ze chyba przez ciebie straciliscie kontakt to symbolizuje wyrzucenie zdjecia...Rozplakiwanie to zal , skuli tego ze nie przejales inicjatywy zeby to utrzymac.czy obecnie w twoim zyciu nie przezywasz tego samego, co kiedys z ta osoba..??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ostatnio po tym śnie spotkałem ją aż dwa razy i rozmawialiśmy normalnie. Teraz nie jestem zakochany w żadnej dziewczynie. Dzięki za odp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...