Jump to content

Miłość


lewelewelove
 Share

Recommended Posts

śniło mi się, że ktoś, kto mi się podoba, a ja jemu, powiedział mi we śnie, że mnie kocha. czy to może znaczyć, że mnie pokocha? czy tylko to, że ja chciałabym, żeby mnie pokochał?

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że wskazywać to może na Twoją potrzebę odczuwania miłości. Chcesz jej doświadczyć, otrzymać ją od tej osoby. Jednak oczywiście to nijak nie przekreśla tego, że osoba ta może Cię pokochać. Te dwie rzeczy, dwie interpretacje wcale nie muszą się wykluczać, a już zwłaszcza, jeśli intuicja Ci podpowiada, że był to sen tzw. proroczy.

 

Podałaś dość mało szczegółów dotyczących tego snu. Jeśli pamiętasz, przeanalizuj w jakiej sytuacji doszło do tego wyznania, jak się zachowałaś słysząc te słowa. Może znajduje się w nim jakaś podpowiedź, co mogłabyś zrobić, aby wzmocnić więź między Wami.

Link to comment
Share on other sites

jakiś czas temu byłam z kimś kogo dopiero poznałam [X] wtedy miałam sen. śniła mi się łąka niedaleko mojego domu. śnił mi się ten chłopak [X]. szłam z nim za rękę. potem tą rękę puściłam, zostawiłam go, poszłam dalej... tam siedział inny chłopak [Y], który od dawna mi się bardzo podoba, ale jest chyba niezdecydowany. stanęłam/usiadłam na przeciwko niego [Y]. on popatrzył mi prosto w oczy i powiedział wyraźnie: kocham Cię.

dodam że sny mi się zwykle spełniają dosłownie. teraz już z X nie jestem, a z Y się zaczęłam znów spotykać. sen był ponad 2 miesiące temu. jego pierwsza część się sprawdziła. odeszłam i to bez żalu. pozostała część druga...

Link to comment
Share on other sites

bardzo często mam sny prorocze. bardzo często przeczuwam coś. na te słowa nie wiedziałam co odpowiedzieć. ale byłam szczęśliwa. nie wiecie może jak jeszcze bardziej rozwinąć tą zdolność? może np. poprzez zapisywanie snów, dokładne analizowanie, jakieś medytacje itp... ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...