Jump to content

Przyciąganie miłości


stokrotka16

Recommended Posts

Witam , wczoraj przeczytałam książkę Magickal Seduction (dotyczącą przyciagania miłośći ) . Bardzo zależy mi na tym żeby przyciągnąć do siebie partnera na stałe , ale z drugiej strony boje się wykonywać ,,rytułałów'' , opisanych w książće . Raczej boję się nawiedzienia jakiś istot, opętania itp . Więc mam do Was pytanie czy moje obawy są bezpodstawne ? Czy mogę bezpieczne je wykonywać ? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam Wszystkich ...

Link to comment
Share on other sites

Odprawianie jakichkolwiek rytuałów bez zachowania magicznego BHP może wiązać się z kłopotami. Jesli czujesz że możesz się podłożyć, i nie wyjdzie Ci to może najpierw skup się na rozszerzeniu swojej wiedzy nt wykonywania rytuałów ogólnie a potem dopiero spróbuj.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cordeli

Jak wyżej jeśli stosujesz magiczne BHB wszystko będzie w porządku. Pamiętaj do kogo się odwołujesz i jakie emocje w tobie budzi dany duch/istota/byt (jeśli w ogóle nawiązujesz kontakt). No i oczywiście jakieś zaklęcie/rytuał ochronny, krąg itp... Sposobów jest dużo. Mimo wszystko jeśli jesteś początkująca i dosyć zielona to poczytaj o podstawach i właśnie bezpieczeństwie, dopiero później łap się za wykonywanie magii. Z większością rzeczy jest tak, że bez wiedzy i przygotowania może coś pójść nie tak, ale nie potrzebnie się też trzeba obawiać wszystkiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...