Skocz do zawartości

CHŁOPAK/DZIEWCZYNA, KTÓRY/A MI SIĘ PODOBA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

O nie, trzeci raz nie zadam tego samego pytania. Mam prośbę, umieszczaj swój sen tylko raz, nie martw się - zostanie zauważony.

 

[ Dodano: 2005-11-25, 20:19 ]

Moja odpowiedź do Gościa - może się zdarzyć, że przez to siedzenie w domu i brak czasu, będzie jak w mojej interpretacji. Dlatego, kuj żelazo póki gorące - dla własnego czystego sumienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, trzeci raz nie zadam tego samego pytania. Mam prośbę, umieszczaj swój sen tylko raz, nie martw się - zostanie zauważony.

 

[ Dodano: 2005-11-25, 20:19 ]

Moja odpowiedź do Gościa - może się zdarzyć, że przez to siedzenie w domu i brak czasu, będzie jak w mojej interpretacji. Dlatego, kuj żelazo póki gorące - dla własnego czystego sumienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam dzisiaj dziwny sen!!!szlam sobie ulica,gdy nagle wyskloczyl z za rogu pies,byl caly pokaleczony,bardzo wyl okropnie!!!chcial abym mu pomogla ale nie wiedzialam jak.wzielam go do domu chcialam zeby ktos mu pomogl,ale moi rodzice go nie widzieli wogole nie zauwazali.bylam na nich wsciekla ze nie chca mi ani jemu pomoc.wkoncu ten pies umarl!!nie wim co on oznacza,ale troche sie boje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam dzisiaj dziwny sen!!!szlam sobie ulica,gdy nagle wyskloczyl z za rogu pies,byl caly pokaleczony,bardzo wyl okropnie!!!chcial abym mu pomogla ale nie wiedzialam jak.wzielam go do domu chcialam zeby ktos mu pomogl,ale moi rodzice go nie widzieli wogole nie zauwazali.bylam na nich wsciekla ze nie chca mi ani jemu pomoc.wkoncu ten pies umarl!!nie wim co on oznacza,ale troche sie boje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KAsienka

[glow=cyan:03839ace2b]Śniło mi się, że pewnien chłopak, który mi się podoba pierwsze za mną chodził, później zaczął ze mną w szkole tańczyć a na koncu położył sie koło mnie w moim domu!

Co to może oznaczać?[/glow:03839ace2b]

Edytowane przez alathea
za duza czcionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KAsienka

[glow=cyan:03839ace2b]Śniło mi się, że pewnien chłopak, który mi się podoba pierwsze za mną chodził, później zaczął ze mną w szkole tańczyć a na koncu położył sie koło mnie w moim domu!

Co to może oznaczać?[/glow:03839ace2b]

Edytowane przez alathea
za duza czcionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój przyjaciel może mieć jakieś problemy, bardzo będziesz chciała mu pomóc - niestety, bez wsparcia z innej strony. Nie wydaje mi się, żeby Twoje dobre chęci przyniosły pozytywne rezultaty. Sama nie będziesz w stanie tego zrobić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój przyjaciel może mieć jakieś problemy, bardzo będziesz chciała mu pomóc - niestety, bez wsparcia z innej strony. Nie wydaje mi się, żeby Twoje dobre chęci przyniosły pozytywne rezultaty. Sama nie będziesz w stanie tego zrobić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Śniło mi się że chłopak w którym sie zakochałam zaczą mnie bardzo lubić, a potem sie we mnie zakochał, wyznał mi miłość i mnie pocałował...
    I to był cały mój sen trwał około 3 godz. Co miał oznaczać ten sen?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Śniło mi się że chłopak w którym sie zakochałam zaczą mnie bardzo lubić, a potem sie we mnie zakochał, wyznał mi miłość i mnie pocałował...
    I to był cały mój sen trwał około 3 godz. Co miał oznaczać ten sen?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to, co napisałaś w tytule - z naciskiem na słowo "chciałabym" ( żeby to była prawda ). Co wcale nie oznacza, że tak nie będzie w rzeczywistości, tyle że ten sen o tym nie mówi. Pozdrawiam. P.S. Zmieniam ten tytuł, wyłacznie w celach porządkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zaczne od poczatku. W szkole jest taka jedna dziewczyna. Z moejgo roku, bardzo ladna i bardzo mi sie podoba, nie znam jej na czesc, tylko poprostu ją widze. I bardzo bym chcial ją poznac... i wlasnie w moim snie takie zapoznanie sie nastapilo. Stalem na korytarzu rozmawialem: podeszla, zaczela cos mowic, nie doslyszalem wiec zapytalem -SLucham? - a ona pytala mnei jak mam na imie wiec sie przedstawilem... a potem jak to zawsze w najlepzym momencie sen sie urwal :[ ... Czy ten sen moze cos oznaczac? jak tak to co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że rzeczywiście bardzo Ci się podoba. Nie ma tutaj odpowiedzi, czy marzenie się spełni. Masz więc "wolną rękę" i pole do swobodnego działania. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: bardzo mi się podoba nie wiem co robić!? Nawet teraz w andrzejkowych wróżbach wyszło mi jego imie!! RATUNKU <<30.11.2005r.>> :cry: :? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś mi umknęło? Nie widzę opisu Twojego snu, a mam wrażenie, że przedstawiłaś sytuację z realu. Różnicą wieku za bardzo bym się nie przejmowała, nie takie rzeczy już widziałam ( istotne jest obustronne zainteresowanie ). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze ktos mnie zgwalcil ja krzyczalam a nikt mnie nie slyszal potem uciekalam przed ta osoba i nikt nie mogl mi pomoc nawet policja :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajeczkaa2

Mam podobny problem chłaop kjest straszy 7 lat było wspolne zainteresowanie i czr prysł,wczoraj w andrzejki po koljenym slodkim smsie napisal ze ' kotku ja nie szukammilosci na nia bede jeszcze misl czas, ty tez! nie chce teraz zadnych pretensji juz ta mialem. Dobranoc noja przyszla żono' ehh a potem mi sie przyśniłże razem bylismy na basenie(wspomnienie z nim jest ratwonikiem) było tak słodko i nagle pamietam tylko jakies przebłyski .że bnyli jacys rumunie ruscy czy cyganie. Chyba skada sie to na to że Grzesiek ( bo tak sie nazywa) mnie oszukał, pierwsze skojarzenie z ruskami i cyganami to oszusci słodzieje itd. A on mnie okradłz serduszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym wiedziec co oznacza sen ktory czesto mi sie sni a minowicie ze spotykam mojego kumlpla i nagle sie przytulamy i chodzimy za reke albo przytulamy sie w szkole??? Co to oznacza??

[/hide]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bardzo dobrym kierunku poszłaś ze swoją interpretacją. Wiem, ze nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, ale rzeczywiście podobnie skojarzyłabym element narodowości, zwłaszcza cygańskiej ( te stereotypy... :cry: ). Jeżeli napisał, że nie szuka miłości, odpuść sobie. Chyba nie chcesz być z facetem, który Cię nie kocha? Co to za przyjemność? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zakochana od dwuch lat i to uczucie nie wygasło we mnie ani przez chwilkę :) .... nie byliśmy razem nigdy .. ale bylismy znajomymi przez pewien okres nawet przyjacółmi ... ostatnio nasze kontakty się pogłębiły zaczeliśmy sie spotykac :lol:

 

sen 1 : śniło mi się ze prosilam Go aby poszedł ze mną na przedstawienie do osrodka kultury ... wręcz go namawialam , błagalam ...

 

sen 2: śniło mi się ze był u mnie na matematyce choć jest ode mnie starszy i jest w innej klasie .,.. siedział na przeciw mnie w pierwszej ławce ... ja starałam sie mu zaimponowac .... ale on nie zwracał uwagi na mnie tylko słuchał matematyczki

 

domyślam sie ze macie duzo roboty ale proszę ... to dla mnie bardzo wazne i z góry dziękuje :roll: [glow=blue:a1e9414d36][/glow:a1e9414d36]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim..!Mojej koleżance śniło się, ze pewien chlopak(taki co mi sie podoba) w szkole roobił ze mna yyy<no wiecie co> a ona poklociłą sie z chłopakiem, ktory jej sie podoba!Jak wiecie co to oznacza to napiszcie, bo ja mysle ze to co sie stało to wszystko bedzie na odwrot !Czekam na czyjas odpowiedź..POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przysnił mi sie chłopak który mi sie bardzo podobał.ale on wtedy spotykał sie z kaśką. siedzieli oni u mnie w domu na kanapie. ja robiłam dla nich herbate. dla chłopaka była gorąca a dla kaski natychmiast stygła. nie wiedziałam co zrobic bo tylko gdy zalałam kubek z herbata ona od razu była zimna gdt dla tego chłopaka cały czas była gorąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakubek

ostatnio snila mi sie randka z dziewczyna ale na koniec spotkania zobaczylem ze jest to moja kolezanka ale ja jej nie kocham i nic do niej nie czuje . co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ona po prostu wiedziała od Ciebie, że on Ci się podoba. Troszkę na ten temat myślała - i stąd sen. A jeżeli chodzi o jej kłótnię z chłopakiem - może ma do niego jakiś ukryty żal i w ten sposób zostało to wyrażone? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwane emocje w stosunku do tych osób. Dla chłopaka - gorąca, nie trzeba tłumaczyć, dlaczego. Dla Kaśki - "stygnąca", czy powodem nie jest fakt, że to ona się z nim spotyka? W sumie sytuacja nie do pozazdroszczenia, gdy przyjaciółka ( ??? ) umawia się z facetem, do którego żywimy uczucia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dorota

śniło mi sie że przyszła do mnie koleżanka z którą nie rozmawiam od dwóch miesięcy i przyniosła mi sweter w kolorowe paski i kartkę. powiedziała ze jest to prezent chłopaka na mikołaja ,który mi sie podoba ,a z którym nie mam kontaktu od trzech miesięcy. przeczytałam ta kartkę ale na niej nie było napisane od kogo ten prezent jest a ona sie upierała że to od tego chłopaka. może powodem tego snu jest że bardzo chce aby ten chłopak się do mnie odezwał ponownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 0lga24

Witam!Śnił mi się dzisiaj znajomy,który podoba mi się,siedział w pokoju z jakąś brzydką,niepasującą do niego dziewczyną,słuchali muzyki którą im puściłam,zdaje się,że miałam mu coś z niej pożyczyć,jak zerknęłam do pokoju to zobaczyłam,że się całują.W kuchni była moja ciocia(która w rzeczywistości pracuje z nim w jednym szpitalu) oraz siostra(do której -na wesele- go zapraszałam ale nie mógłby iść bo ma dziewczynę)które smażyły,robiły racuchy z jabłkami,kiedy on już z nią wychodził i stali w przedpokoju ja chcąc być miła, poczęstowałam pierw tą dziewczynę on wziął do buzi racucha i zabrał "potulnej" dziewczynie tego którego dostała mówiąc,że najwyżej da jej połowę.Potem widziałam się z jednym znajomym,który powiedział mi,że- inny kolega,nasz wszystkich wspólny znajomy-mnie kocha(w rzeczywistości go lubię i dałam mu kosza bo w zasadzie też ma dziewczynę,naszą koleżankę i różnimy się w poglądach,teraz przez te ostatnie zdarzenia czuje,że spaliłam za sobą mosty bo kontakt się urwał-jest zdawkowy).Na koniec snu czekam na tramwaj i decyduje,że pojadę w innym kierunku niż planowałam-na przejażdżkę,jadąc tramwajem przejeżdżam między polami a potem przez gęsty las z wysokimi,smukłymi drzewami.Kiedy wysiadam spotykam zdaje się jakąś koleżankę,która jest w sukni ślubnej,mamy iść razem na spacer wycieczke po lesie,okolicy,pomimo tego,że sukienka sięga ziemi i musi ją podkasywać bo woda też tam jakaś jest.To tyle,będe wdzięczna za jakieś wskazówki :):roll: :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sinła mi sie ramka na zdiecie po krutkim czasie w ramce pojawiła mi sie postac chłopaka ze szkoly na ktorym mi wcale nie zalezy mi tylko na jego koledze ktorego nie znam.[shadow=black:0d1a4ef9dd][/shadow:0d1a4ef9dd][glow=black:0d1a4ef9dd][/glow:0d1a4ef9dd]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się ostatnio że pisałam jakiś sprawdzian. Podczas niego wyszłam do toalety i wtedy spotkałam chłopaka z moej klasy który zapytał się mnie o chodzenie. Zgodziłam sie. w przerwe opowiedziałam koleżance że chodzę z tym chłopakiem. Nie wiem dlaczego ale poszłyśmy do niego do domu i szłyśmy przez bierznie. Jak już doszłyśmy i weszłam do jego domu zobaczyłam że w miskach jest pełno krwi. Potem spojrzałam na niego i zobaczyłam że jemu krew leci z nosa. Co to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zaczynasz dojrzewać do roli kobiety silnie odczuwając,przeżywając emocje,uczucia-krew je tutaj reprezentuje.Krew może w tym przypadku oznaczać cierpienie,zranienie,ból,ale także odnowę życia czy przypieczętowanie z kimś więzi. Miski, które widzisz wypełnione po brzegi krwią to jak serce pełne,wypełnione,będące jak naczynie, z którego można przelewać i napełniać je.Krew płynąca z nosa zwiastuje też dobre wiadomości.Być może niebawem ktoś "wyleje" swoje uczucia,dowiesz się o czymś nowym,czego jeszcze może nie wiesz.Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczatek snu jaki pamietam to ze znalezlismy sie w jakims pensjonacie lub barze, spotkalem moja przyjaciolke z jej kolezankami, wszystkie sie ze mna przywitaly. nastepne co pamietam ze spalem a moja kolezanka podeszla do mnie i pocalowala w czolo i chyba odeszla. chcialem ja pozniej dogonic i przytulic ale niestety nie moglem/nie zdazylem. co to moze znaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość - a to zwykły kolega? Jeżeli chcesz uzyskać interpretację z przełożeniem na Twoje realne warunki, napisz coś więcej o Waszej dotychczasowej relacji. Mam wrażenie, że coś istotnego ( o czym nie wspomniałaś ) wydarzyło się między Wami, bądź też jesteś w posiadaniu pewnej informacji o nim. Ta krew to zbyt "silny" symbol, aby śniła się bez większej przyczyny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MadziQ

Otóż śnił mi się pocałunek ze znajomym z grupy nie przecze facet bardzo mi sie podoba i to na oczach calej naszej grupy w tym mojego chołpaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten chłopak rzeczywiście Ci się podoba... Poza tym zauważam tendencję do tworzenia sytuacji, w których TWÓJ chłopak jest o Ciebie zazdrosny... chyba tego potrzebujesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Honorata

mam kumpla, który bardzo mi sie podoba, jednak miał ostatnio dziewczyne, co prawda juz z nia nie jest, ale ona ciagle go kocha. I własnie sniło mi sie ze bylam na wakacjach z nim i z nia... spalismy w trojke w jednym lozku, ja po srodku, kiedy ona nie widziala to mnie calowal i przytulal, jedna przy niej nie, a z tamta dziewczyna czasem sie smialam czasem sie klucilam,a na to wszystko z boku patrzyla moja przyjaciółka. Co to moze znaczyc? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, ze tamta dziewczyna nadal go kocha, przypuszczam że wiesz o tym "z pierwszej ręki", tzn. od niej. Teraz już nie dziwi obraz "trójkąta". Myślę też, że wysłuchując jej zwierzeń - nie dajesz po sobie poznać, że Tobie na nim również zależy. Widzem "rozgrywki" jest natomiast Twoja przyjaciółka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik(A)

Podoba mi sie pewnien chłopak. i śniło mi się,że on mnie objął i powiedział żebym..."spier...",a jak chciałam iść to powiedział,że żartował... do tej pory nie zwrócił na mnie zbytniej uwagi. co może znaczyć taki sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się dzisiaj w nocy że tańczyłam z chłopakiem który bardzo mi sie podoba na sali gimnastycznej u nas w szkole i wszyscy na nas patrzyli, a gdy skonczyla sie muzyka my nadal tanczylismy przytuleni do siebie. niewiem co to znaczy bo w rzeczywistosci on prawie nie zwraca na mnie uwagi. :cry: iewiem co mam o tym myslec[shadow=orange][/shadow][glow=blue][/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio dwa dziwne sny, jeden po drugim I-wszej nocy śniło mi się że widziałem moich znajomych których już nie ma w mojej szkole(chodzę do szkoły średniej).wszyscy poszli na studia. nie widziałem ich ok. pół roku. II-gi sen- następnej nocy widziałem prawie całą moją klasę ale z gimnazjum. nie ich widziałem od 2 lat. chyba powinienem też dodać że mam teraz problem: mój związek wisi na włosku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, a propos Twojego problemu, że szukasz "bezpiecznej kryjówki", która pomoże Ci przetrwać trudny okres. Powrót do przeszłosci, wspomnienia, coś znanego... dają poczucie schronienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi sie ze przyszła do mnie żona mojego kochanka.Pila ze mna herbate, pokazala komórke, dala mi ja przejrzeć.....nastepnie wyszla z pokoju i poszla po cos....ja mialam przejrzec zawartosc jej skrzynki pocztowej...nie pamietam co tam bylo..wiem ze jakies zdjecia, esy...Rozmawiala ze mna na temat jej meza( mojego kochanka).....ale nie miala pretesji ani zalu...byla poprostu smutna....wiem ze niektore sny idzie prosto zdefinowac ..np jak snia sie pająki, pajeczyny, zeby itp...a to byłcią wydażen i nie wiem co o tym myslec..ostatnio snił mi sie pajak Krzyzak na pajeczynie ....troszke sie interesuje snami ale nie wiem jak mam odebrac ten sen i jak go zinterpretowac...słyszałam juz wiele opini na temat snów ...i nie wiem która jest prawdziwa....jesli ktos moze wie co oznaczac moze ten sen to prosiła bym o odpowiedz........niechce byscie mnie oceniali...chce tylko zinterpretowania snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze interesujesz się tą kobietą i doskonale wiesz, że robisz jej krzywdę. Niestety nie potrafisz się się z tej sytuacji wyplątać ( mam na myśli kochanka ). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się śniło dzisiaj, że facet który mi się podoba, miał panokcie na pomarańczowo pomalowane i chciał się umówić ze mna... umówić OK :D ale co z tymi paznokciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same paznokcie powiązane są z procesami sądowymi i ostrymi polemikami a

symbolika barw jest zawsze związana z namiętnościami seksualnymi teraz musisz sama sobie odpowiedziec z czym kojarzy ci sie kolor pomaranczowy... mozliwe ze chodzi tobie o nic wiecej niz niezobowiazujacy sex albo ty odberasz jego zamiary w ten sposob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to my się nie znamy, uczy mnie i innych tańca, jedak z tego co powie na zajęciach, wnioskuję, że jest ciekawą osoba, mam ogromną ochotę go poznać...od dłuższego czasu już sie martwie bo wiem, że nie zwraca na mnie uwagi...a moż eten taniec mnie tak uzekł :)

A dokładnie to śniła mi się jego twarz, jego pozanokcie (pomrańczowe) no i to że się chciał umówic...jeszcze powiedział...że zapach, że zapachem go zachęciłam...hmmm

 

[ Dodano: 2006-01-05, 22:36 ]

a to że mówil o zapachu, to nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *** żaba ***

[glow=red:d634a16e85]Na poczatku mojego snu jakis chłopak uciekał przed jakims facetem ale sie zatrzymał i chyba chciał sie bic ale ja wbieglam miedzy nich i prosiłam zeby sie nie bili wiec chłopak uciekł. Potem którys z moich kuzynow zniszczył puzzle które układalam i sie wtedy wkurzyłam i pobiegłam tam gdzie oni stali a miedzy nimi stał ten chlopak, powiedział ze ma na imie Piotrek.

potem zabral mnie ze soba i pokazał mnustwo ozdob choinkowych wiszacych na scianie. Sytał czy go nie rozpoznaje. Wtedy pokazał mi pompe o ktorej kiedys rozmawialismy na gg. Poszłm pomuc mu składac łóżka polowe. Zucił mi jedno a jak złapalam powiedział ze bede z nimi grac. Wieczorem lezelismy na trawie przytuleni do siebie i patrzylismy na gwiazdy.[/glow:d634a16e85] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie kilka rzeczy. najpierw snilo mi sie ze siedzialem kolo kupy wegla, troche pokruszonego bardzo drobno wegla spadlo mi na glowe a pozniej kilka wiekszych kawalkow.

snilo mi sie pozniej ze szedlem do baru w ktorym przebywalem gdy bylem mlodszy, szedlem z lyzka na ktorej byla herbata rozpuszczalna i nie chcialem zeby mi sie rozsypala, przed wejsciem do baru spotkalem 4 kumpli mojego brata (3 z nich wogole nie znam chociaz we snie wiedzialem ze to kumple mojego brata) jeden smial sie ze mnie gdy mnie zobaczyl i powiedzial ze strasznie plakalem a ja zaczolem sie tlumaczyc ze bylem pijany ( nie wiem czemu zaczolem to mowic bo on nigdy nie widzial jak plakalem) pozniej wszedlem do baru i w barze bylo bardzo duzo ludzi, podszeldem do kogos kto wydawal mi sie byc moim kumplem chociaz go nie znam, inny koles kolo niego ktorego nie znalem podal mi lufke z marihuana zebym zapalil, chwile sie zastanowilem i pomyslalem ze co mi szkodzi i sie zaciagnolem (wczesniej w zyciu wiele razy palilem chociaz ostatnio nie bylo nic zwiazanego z marihuana) a przed tym jak sie zaciagnolem podalem lyzke z herbata rozpuszczalna (ta z ktora wszedlem do baru) temu kolesiowi ktory zdawal sie byc moim kumplem, dale mu to aby chwile potrzymal i pozniej nie pamietam co sie dzialo chyba sie obudzilem.

snilo mi sie takze cos z moja obecna dziewczyna ze ogladalismy jakies walkmany i discmany i ja jej cos tlumaczylem ze to co ona pokazywala i twierdzila ze to walkman to tak naprawde byl minidisc (czyli odtwarzacz na minidisci)

pamietam jeszcze z tej nocy ze siedzialem z dwoma kumplami i do jednego zadzwonil telefon i ktos cos chcial od niego i sie z kims umowil na "czerwonych koszach" (nie wiem co to znaczylo wiem ze chodzilo o boisko do gry w kosza ale nie wiem czemu bylo nazwane czerwone)

prosze pomozcie w interpretacji tych snow bo naprawde troche mnie zaniepokoily i zdziwily szczegolnie to z tym weglem i to z ta lyzka herbaty rozpuszczalnej...

 

snilo mi sie jesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majusia

Śniło mi się, że siedziałam na jakiejś dużej jasnej sali z dużymi oknami i trwała tam studniówka, chłopaka, który mi się podoba (aczkolwiek go nie znam), i on się do mnie przysiadł, miło nam się gadało i przytulało. Dodam, że właśnie tego wieczora, była jego studniówka, ale ja miałam inny problem i o nim nie myślałam.

Pięknie proszę o przetłumaczenie mi tego snu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yustyna

Zaczynam sie przerazac moimi snami...Bezustannie sni mi sie kolega z lat szkolnych-odwiedza mnie, zawsze jest z osobami na widok których zaczynam sie czuć niezręcznie... Nie całujemy sie, nie robimy nic co mogłoby pomóc mi w interpretacji tego snu...Jedynie ja patrze na niego, on na mnie-przedziwne sytuacje... Za każdym razem ten sen powoduje ze następnego dnia czuje sie jakoś dziwnie... Mam trudności w określeniu tego uczucia... To jest dziwne, bardzo dziwne... Gdyby ktoś zechciał zabrać głos w mojej sprawie, to prosze...

Ps. Co dziwniejsze, nie myśle o tej osobie... Nie widuje jej...

 

Z góry dziekuje...

Yustyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sylwiiii

Ja również poproszę o interpretacje snu:)

Nie wiem czemu, ale korci mnie, żeby sprawdzić czy to poprostu głupie widziadło senne czy w dokończeniu sytuacji która zdarzyła się może z godzinę przed snem jest coś więcej:)

 

Może zacznę od tej właśnie sytuacji... wracałam po koncercie tramwajem do domu i spotkałam znajomego, poznanego na pielgrzymce, raczej się lubimy, ale kontaktu nie utrzymujemy, najwyżej jak się spotkamy to "czesc, czesc" zamienimy

Już zza okna zwróciłam uwage na jego spodnie, całkiem, całkiem były:)

 

I teraz już tylko sen:

 

Sniła mi sie kontynuacja, ten sam dzień, ja dosłownie taka sama- tak samo ubrana itd., weszłam na gg, przeczytałam jego opis, własnie coś o spodniach, odezwałam się, przyznałam, że podobają mi sie. Nie wiem w jaki sposób, ale podczas tej rozmowy umowiliśmy się na spotkanie następnego dnia i tez nie wiem z jakiego powodu, ale mieliśmy grać w szachy (ja i szachy?, w rzeczywistości odpadają;)). Grę przerwała nam wizyta jego stryjka, bardzo, bardzo starego, który przyszedł do niego na partyjkę szachów;). I znów pewna nieścisłość, nie pamiętam jak, ale zaczełam się tym panem opiekować, herbatka, jakiś spacer. Wkońcu ten pan nas opuścił i ten kolega bardzo mi dziękował za pomoc i zapytał CZY JESTEM WOLNA...

 

I mam pytanie:

Czy byc może chciał mnei ostrzec przed związkiem (nie z nim), w który małymi kroczkami sie wplątuję? Meżczyzna, z którym zaczynam być jest BARDZO różny od tego ze snu, to kompletny WARIAT, a ze snu jest "dobrze wychowany", porządny, mądry itd. itp., mało o nim złego można powiedzieć.

 

Dziękuję za pomoc w zagadce, o ile w ogóle jest jakaś zagadka i interpretacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yustyna - jeżeli w moich snach przewija się często jakas osoba, z którą nie mam kontaktu, zaczynam dokładnie analizować wydarzenia w rzeczywistości, następujące po takiej "wizycie". I tak: były chłopak - sercowe rozterki, dawna koleżanka - konflikty, stara przyjaciółka - jakieś nieszczęście ( są to moje symbole indywidualne ). Odbieram ich pojawienie się, jako pewnego rodzaju ostrzeżenie. Spróbuj odnaleźć podobną analogię. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-01-09, 20:04 ]

Sylwiiii - Żadne ostrzeżenie, w tym momencie akurat jesteś na etapie - jak to sama nazwałaś - "małych kroczków" do stworzenia być może fajnego związku, stąd pytanie: Czy jesteś wolna? Nie jest istotne, kto je zadał - akurat spotkałaś tę konkretną osobę i psychika pokombinowała w wizji... aby za łatwo nie było :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pomocyy

  • A mi sie snilo ze chlopak ktory mi sie podoba od dluzszego czasu wyprowadzil sie i jeszcze przed samym wyjazdem powiedzial mi ze mnie kocha.. a ja tak plakalam nieemoglam jak sobie przypomne to az mnie serce boli....

 

 

zostawie to bez komentarza... poczytaj troche ten temat a sie dowiesz...

 

SORIFIEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze bylem na imprezce i wpadla tam policja(ta sytuacja powtazala sie kilka krotnie w ciagu jednego snu) byla tam policjantka ktora mi sie podobala w ktoryms momencie wyrwalem jej pistolet i uprowadzilem jka do mnie a mieszkalem za sciana po drodze na nia nawrzeszczalem czy jej sie do podoba jak jej przykladam bron do glowy usiadlem na fotelu a ja posadzilem na moich kolanach i rozmawialismyo pamietam tylko tyle ze ma faceta potem postanowilem oddac jej bron i puscic ja ale balem sie ze mnie poszczeli wiec wyjelem amonicje ale w magazynku byly mazaki potem ja przeprosilem i obudzil mnie sms powiedzcie CZY KIEDYŚ JA SPOTKAM???[shadow=yellow:a5cc19da6d][/shadow:a5cc19da6d]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puzel - może... Sen mówi bardziej o typie i takim ideale kobiety, którego poszukujesz. Ma być silną, twarda sztuką na zewnątrz, a rozpływać się TYLKO w Twoich ramionach. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-01-15, 01:24 ]

arturo - a dlaczego przestaliście się spotykać? Może właśnie zauważyłeś w niej pewne wady. Poza tym, nie do końca jestem przekonana, czy ta osoba nie pojawiła się w Twoim śnie przypadkowo. Może chodzić o inną, tyle że sens pozostaje bez zmian, odkryłeś czyjąś prawdziwą twarz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to to nie symbolizuje nic takiego nadzwyczajnego:) fakt faktem, za dużo myslisz i się boisz, że nigdy z nim nie będziesz (czekanie od lata do zimy), taniec z innym mężczyzną to pewnie druga "miłość", która pozwoli (lub od której będziesz wymagała) zapomnieć o tym, który nie przyszedł. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sądzicie o tym śnie?

Śniło mi się, że mój kolega z klasy, po prostu kolega, lubię go ale nic więcej wyznał mi miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może podświadomie odbierasz sygnały wysyłane przez niego... Rozwiązaniem może też być w ogóle inna osoba... Czekasz na jakieś miłosne wyznanie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotreksen

Przysnil mi sie dzis sen, bylem na imprezie w ostatniej klasie gim. Duzo czasu rozmawialem z kumplem z klasy i caly czas patrzylem sie na dziewczyne ktora mi sie podobala w liceum. co to moze oznaczac???? i tak caly czas przez caly sen..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz poczucie ze zmarnowales wielka okazje stad powrot do czasow gimnazjum i liceum... chyba masz do siebie pretensje ze nie wyszlo ci z dziewczyna z liceum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często śni mi się chłopak, który od dawna mi sie podoba. W rzeczywistości sytuacja wygląda tak: spotykam go w szkole, lecz ze sobą nie rozmawiamy. Problem w tym, że gdy próbuję go zaczepić to on zachowuje sie dziwnie......jest zmieszany. Mało tego, koleżanka mówi mi często, że on mi się badawczo przygląda. Z kolei kiedy ja zauważę, że On się patrzy to ten odwraca wzrok.

Jeśli chodzi o sny, które jego dotyczą to zawsze śni mi się w podobny sposób. Jesteśmy w szkole, gdzieś na korytarzu w tłumie ludzi, którzy kompletnie nie zwaracają uwagi ani na niego, ani na mnie. Ja mu się przyglądam. On też mnie dostrzega.......prawie nigdy w tych snach nie rozmawiamy. Dziś śniło mi się,że on stał przed jakimś lustrem i co chwilę zmieniał swetry. Ja stałam z boku i patrzyłam jak on sie przebiera. Za każdym razem kiedy on mi się śni..jest tak, że pod koniec snu on mnie dokądś prowadzi ale nigdy nie widzę dokąd, :? bo sen sie urywa......

Czy ktoś z Was mógłby pomóc mi w interpretacji tych snów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roksi - sen oznacza tylko tyle, że on Ci się bardzo podoba i intensywnie o nim myślisz. Na pocieszenie powiem, że nie mówi, że nic z tego nie będzie. Masz moją radę - głowa do góry i do dzieła! Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-01-24, 21:55 ]

Gość - jego zmieszanie jest akurat pozytywnym znakiem, a może świadczyć o nieśmiałości, takiej wrodzonej - na marginesie, to urocza cecha u mężczyzny.A ta zmiana ubrania - po prostu nie wiesz, co o tym wszystkim sądzić. To trochę na zasadzie wpadania ze skrajności w skrajność, spojrzał na mnie - :), on mnie nie zauważa - :(. Kiedy będzie śnił Ci się w jednym swetrze, to będzie oznaczało pewną stabilność sytuacji :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto sni mi sie moj sasiad ktory mi sie podoba od lat jest moim przyjacielem sny byly zabojcze czy sie spelniaja prosze o odpis :?:

 

w sumie wszystkie sny z przyjacielem sa takie same ze w koncu jestesmy razem i jest jak w niebie slyszalam ze w snach jest na dowrot czy to prawda???

Edytowane przez alathea
post pod postem, kontynuacja wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odwrót? To sprawa indywidualna, gdybyś zauważyła u siebie taką relację, z pewnością byś o tym wiedziała. A Twój sen mówi, że bardzo byś chciała takiego rozwiązania, co nie znaczy, że tak się nie stanie, tyle że to akurat z niego nie wynika. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechalem nad morze i spacerowalem i spotkalem podczas spaceru dziewczyne ktora kocham niespelniona miloscia i spacerowalismy razem trzymajac sie za reke ale gdy sprobowalem ja przytulic ona uciekła.Wiecej nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Margaret

Wyszłam z osobami, które znam tylko z widzenia ze szkoły (dodam, że wśród nich była moja cicha sympatia). Nagle gdzieś zniknęły. Poszłam do autobusu, ale okazało się, że za śnieżną zaspą są tory tramwajowe zamiast jezdni. Wsiadłam do tramwaju i nie mogłam znaleźc biletu. Jakaś starsza pani zwróciła mi uwagę,żebym była ciszej i wskazała przód pojazdu. Była tam trumna z nieboszczykiem pośród kwiatów. Czy ten sen może coś oznaczac? Nie wiem dlaczego, ale wyjątkowo zapadł mi w pamięc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sen tyczy sie wlasnie twojej sympatii, twoja podswiadomosc podpowiada ci ze ten zwiazek nie ma sensu i beda sie tyczyc z nim same nieprzyjemnosci... ale pamietaj ze to tylko twoja podswiadomosc ci podpowiada ale ostateczny wybor i szanse powodzenia zaleza tylko i wylacznie od twojego swiadomego 'JA' moze byc ciezko ale jesli to przetrzymasz bedzie dobrze.... goraco trzymam kciuki zeby ci sie powiodlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rusalka

Witam!

Mam pytanie moze ktos z Was moze mi pomoc...

Mecza mnie tego typu sny juz dobre 3 lata...

A mianowicie..

Od podstawowki a nawet i wczesniej znalam sie z moja kolezanka Anita..

Bawilysmy sie na placu zabaw, potem od 1 do 8 klasy chyba ciagle w 1 lawce, zawsze razem...potem srednia... wszedzie...jak papugi :)

Gdy pszyszla pora wybor studiow nasze drogi rozeszly sie...

Potem kazda z nas wyszla za maz.. ja w 1 tygodniu Anita w nastepnym..jakies 2 miesiace pozniej urodzila corke..

I przyznam sie ze sytuacja od chwili moich zaprosin jej na slub ulegla zmianie bo zerwalysmy kontakt nie bylysmy na swoich slubach. kontakt sie caliem zerwal!

 

Zauwazylam ze Anita czesto mi sie sni..

Albo ona sama.. albo ludzie ze szkoly sredniej...

Dzis znow mi sie snila.. ze mialam czekac na autobus..ona gdzies mnie wywiodla..a jak sie spostrzeglam autobus odjachal..

Anita wyprowadzila mnie w jakies laki jakimis drogami bocznymi szlysmy i na jej prosbe dawalam jej sznurek-tzn z mojej szplki ktora trzymalam ona krecila szpulke dla siebie...

i nagle spostrzeglam ze mam bardzo malo sznurka i stwerdzilam ze nie moge dac jej wiecej bo ja tez go potrzebuje..Anita sie zezloscila...ale sznurka nie przecielam nozyczkami mimo ze go mialam...

Nie wiem czy dobry jest tok mego myslenia..moje spostrzezenia..

Ale zauwazylam ze Anita sni mi sie zwykle na cs niezbyt dobrego na moje niepowodzenie..

Teraz mam egzaminy i az sie boje...

Czy to mozliwe aby ona byla takim zwiastunem zla?

 

I czy moze wiecie co oznacza dla kobiety w ciazy sen o widoku n monitorze usg syna?

Widzialam go tak wyraznie..ze bylam pewny ze to synek..choc plec swego dziecka mam poznac dopiero za tydzien :)

 

Dziekuje za odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj sen:

Jestem w jakimś lesie i uciekam przed kims- rozpoznaje ze to okolice mojego domu. Obracam sie widze ze ktos za mna biegnie jest dosc daleko wiec nadal nie wiem kim jest . Dobiegam do jakiegos budynku wchodze na dach - zajmuje takie miejsce by nie bylo mnie widac wtedy dobiega ta osoba - jest nim chlopak ktrory od dawna mi sie podoba , jednak on nic o tym nie wie nikt o tym nie wie! nikomu sie z tego nie zwierzalam!! wtedy on podchodzi do budynku i krzyczy: "Karo wyjdz, wiem ze tu jestes... (z kad zna moje imie :shock: )... ja wszystko wiem... i tez cie...nie dokonczyl bo w tym samym czasie ktos dotknal mojej reki... i wtedy zobaczylam mojego brata trzymal mnie za reke bylam w szpitalu spytałam brata z kad sie tu wzielam powiedzial ze spadłam z dachu a jakis chlopak zaniosl mnie do szpitala i wtedy do sali wszedl ON ten sam chlopak ktory biegl za mna ! Usiadl kolo mojego lozka złapał za reke ... i wtedy obudzilam (juz naprawde) za reke trzymal mnie moj -prawdziwy brat! wiem ze ten sen jest troch epokrecony bo mialam sen w snie! ale ... musze wiedziec co on znaczy to wazne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Twój sen - był odzwierciedleniem niespełnionej miłości właśnie. Wspólny spacer, bycie razem - to Twoje marzenia. Dziewczyna uciekła - nie spełniły się. Głowa do góry, znajdziesz swoją drugą połówkę. Gdyby to była ta osoba, wiedziałaby o tym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że spotkałam trzech mężczyzn. Każdy z nich jest interesujący i zabawny ale w każdym pociąga mnie coś innego. Oni zabiegają o moje względy. Ale sen zawsze się urywa. Nie mam pojęcia co to może znaczyć? Jestem obecnie sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ - Sen oznacza, ze on Ci się podoba - wyraża Twoje myśli. Jesteś nieśmiała, chciałabyś, żeby chłopak sam domyślił się Twoich uczuć, a już najbardziej, aby je odwzajemnił ( jeszcze przed poznaniem Twoich :) ). Sprawa ze szpitalem oraz Twoim upadkiem z dachu i cudownym uratowaniem, kojarzy mi się z faktem postrzegania go jako królewicza z bajki, idealizowania. Rozumiem, dlaczego tak ważne dla Ciebie jest poznanie sensu snu. Chcesz otrzymać "zielone światło". Dostałaś je od swoje podświadomości. Działaj. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-01-27, 20:36 ]

Gość/Gość - sens jest podobny, wyrażenie pragnień. W pierwszym przypadku psychika zastosowała subtelniejszy przekaz.

 

[ Dodano: 2006-01-27, 20:37 ]

Wiki - no własnie, jesteś sama i szukasz - stąd natłok podmiotów i ich cech. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była koleżanka może przynosić złe wieści, wydarzenia - jest to symbol indywidualny dla Ciebie. Twoja podświadomość ją sobie upatrzyła ( na bazie Twojego postrzegania relacji ), aby coś Ci przekazywać. Ale to nie jest tak, że ona z pewnością Tobie źle życzy i stąd przykre sytuacje w Twoim życiu. Dzieje się odwrotnie, najpierw psychika odbiera sygnały, że coś się wydarzy, a dopiero później zamienia je na obrazy - stąd uwaga o symbolu indywidualnym. Co do USG - bardzo przeżywasz fakt poznania płci dziecka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilekddf

Kurczemialem dzis w nocy sen, taki ze snilo mi sie ze myslalem o pewnej dziewczynei ktora mi sie bardzo podoba a nawet cos wiecej(Ona raczej nic wiecej nie czuje), pozniej po jakiejs chwili snilo mi sie ze spotkalem na schodach dwie fajce dziewczyny ktore mnie zaczepily i wtedy cos mi mowilo zeby zostawic tamtą i wziaśc sei te dwie, cos takiego... co to moze oznaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiasz się, czy warto poświęcić energię na zdobycie tej dziewczyny, czy może lepiej skupić się na kimś innym, kto w sposób wyraźny odwzajemni zainteresowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...