Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trina7
Jeśli to nie problem chciałabym poprosić o aniołka z przesłaniem na ten miesiąc =)

 

 

Anioły proszą abyś więcej słuchała i mniej mówiła.Przekaż swoje troski aniołom i ufaj, że twoje modlitwy zostaną wysłuchane. Jeśli nie słyszysz ich odpowiedzi, to udaj się w odosobnienie, a usłyszysz co mają Ci do przekazania. Dodatkowo powinnaś unikać hałaśliwych miejsc, dobrze zrozumieć głos swoich aniołów. Dzięki dostrojeniu do aniołów wyostrz Ci się słuch. Wizualizują oczyszczanie światłem okolic nad brwiami, oczyścisz czakrę uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioły proszą abyś więcej słuchała i mniej mówiła.Przekaż swoje troski aniołom i ufaj, że twoje modlitwy zostaną wysłuchane. Jeśli nie słyszysz ich odpowiedzi, to udaj się w odosobnienie, a usłyszysz co mają Ci do przekazania. Dodatkowo powinnaś unikać hałaśliwych miejsc, dobrze zrozumieć głos swoich aniołów. Dzięki dostrojeniu do aniołów wyostrz Ci się słuch. Wizualizują oczyszczanie światłem okolic nad brwiami, oczyścisz czakrę uszu.

 

Dziękuję pięknie :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dzien Dobry

czy ja moglabym prosic jeszcze o Karte Aniolka na rok 2010

co mnie jeszcze czeka.

Serdecznie dziekuje

 

Metatron-Siła Twórcza

znaczenie karty

wskazuje na twoją kreatywność, wew. siłę twórczą. Metatron wzywa Cię, abyś połączyła się z tą siłą; abyś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane dotąd zdolności. Metatron działa z głębokiej miłości do stworzenia i radości. Jednocześnie upomina, abyś nie wyrządzała szkody innym. Dokonuj mądrych wyborów!

przesłanie:

Nie musisz niczego robic. Droga jest następująca: być, czynić, mieć.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo proszę o aniołka na ten miesiąc, Tym bardziej ze juz niedługo urodzę, troszkę dziwnych rzeczy się dzieje przy mnie. Bardzo proszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Ja też bardzo proszę o aniołka na ten miesiąc, Tym bardziej ze juz niedługo urodzę, troszkę dziwnych rzeczy się dzieje przy mnie. Bardzo proszę:)

 

Witaj:)

dla Ciebie skorzystałam z przesłania aniołów.

akceptacja staraj się nie oceniać surowo siebie i innych osób, zamiast tego pomódl się o wasze zdrowie i szczęście. Dzięki pozytywnemu nastawieniu oraz dążeniu tą drogą, tworzysz poczucie własnej wartości i harmonii, a tym samym uzdrawiasz relacje z innymi. Nie próbuj kontrolować ani zmieniać innych osób. Postaraj się nie wymuszać zdarzeń, a oczekiwany efekt osiągniesz w łagodniejszy sposób.

Dodatkowo jeszcze masz ocean anioły chcą Ci przekazać, ze powinnaś spędzać więcej czasu nad morzem np. w czasie urlopu. Jeśli je poprosisz o pomoc i na to im pozwolisz pomogą Ci to zrealizować. Zwróć uwagę na to ile pijesz wody, anioły sugerują, że powinnaś teraz pic więcej.

 

Od siebie życzę Ci szybkiego rozwiązania.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trina7 bardzo serdecznie dziekuję za aniołki. Teraz muszę spokojnie zastanowić się odnieść do rzeczywistości . Część zdarzeń jest przy mnie, ze mną powązanych,ale nie bezpośrednio ze mną związanych, czy to o te sytuacje chodzi czy jednak o inne. Z rad skorzystam , JESZCZE RAZ STOKROTNE DZIEKUJĘ z\a aniołki i za życzenia. pozdrawaim cieplutko. Ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trina7 bardzo serdecznie dziekuję za aniołki. Teraz muszę spokojnie zastanowić się odnieść do rzeczywistości . Część zdarzeń jest przy mnie, ze mną powązanych,ale nie bezpośrednio ze mną związanych, czy to o te sytuacje chodzi czy jednak o inne. Z rad skorzystam , JESZCZE RAZ STOKROTNE DZIEKUJĘ z\a aniołki i za życzenia. pozdrawaim cieplutko. Ania.

 

Nie ma za co:)

Aniołki odnoszą się do całokształtu sytuacji w których istniejesz bezpośrednio,jak i pośrednio. Twoje pozytywne nastawienie, wpływać będzie również na otoczenie.

Niech dobre aniołki czuwają nad tobą i twoja rodziną +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witaj, czy mogłabym prosić o Kartę Aniołka na ten rok?

 

Anioł troski pełen miłości

znaczenie karty

Anioł mówi do Ciebie: "Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miłości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile żucia, kolorową, kwiecistą łąkę, zapach róż.Przypomnij sobie ogrzewające promienie słońca, siłę, którą odczuwasz, przytulając się do starego drzewa, czystą wodę, która tryska ze źródła. Wszystko to istnieje również dla Ciebie. Połóż głowę na łonie Matki Natury, pozwól się jej ponieść i zaczerpnij siły, które w niej mieszkają. Natura jest doskonała. Ty również też jesteś doskonała, ponieważ jesteś częścią stworzenia. Pamiętaj: wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałaś sobie sama lub jaki został Ci dany, jest przemijający. Czas uleczy te rany. Pomyśl o tym co będzie, zobacz piękno, które teraz Cię otacza. Ból minął- zostaw go tam, gdzie jest jego miejsce- w przeszłości. Modlę się za Ciebie, uzdrowienie twojej duszy. Proszę o znak. Cieszę się i z radością będę Ci pokazywał, że zawsze jestem obok Ciebie. Prowadzę Cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twego wnętrza.

przesłanie anielskie

Nie musisz dźwigać na swoich barkach ciężaru świata. Zrzuć go! Uwolnij się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witaj, jestem tu pierwszy raz, czy mogę prosić o Kartę Aniołka.

 

Witam Cię serdecznie:)

Archaii Przemiany

znaczenie karty jeśli w twoim życiu pojawia się Lady Amethyst, poproś ją aby wyjawiła Ci tajemnicę swojej siły. Udzieli CI ona wsparcia w twojej obecnej sytuacji życiowej. Darem, który do niej masz, to głos intuicji. Lady Amethyst mówi, abyś więcej uwagi poświęciła temu darowi. Misją Lady względem Ciebie, jest to, abyś zaczęła postrzegać różne zjawiska i wydarzenia, jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie zaś jako uciążliwe przeszkody. Znaki te stanowią rodzaj pobudki dla twojej duszy. Jeśli podążysz za wskazówkami, Lady Amethyst, pozwoli Ci ona zglebić twoje właściwe przeznaczenie i miejsce na Ziemi. Przyczyni się również, do rozwinięcia w tobie głębszego poczucia życiowego spełnienia. Jeśli jednak nie posłuchasz jej podszeptów, mogą one przybrać postać podszeptów bezlitosnych i bolesnych doświadczeń w twoim życiu. Zacznij żyć na płaszczyźnie duchowej. Archaii przemiany, uczy się zaufania do samego siebie. Zaufaj swoim zdolnościom, uczuciom, myślom. Uświadamia CI, że jesteś częścią Wielkiego Boskiego Planu. Ukazuje Ci twoją potęgę, wytrwałość i siłę. Twoim zadaniem jest korzystać z tych darów z pełną odpowiedzialnością.

przesłanie Archaii Przemiany

Idź za głosem swojej intuicji i obroną przez siebie drogą. Wszystko, co Cie spotyka, jest szansa dla twojego rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dziękuję Ci bardzo. Mam jeszcze jedno pytanie, czy ja obecność Anioła mogę wyczuwać przy sobie?

 

jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

Mogłabym prosić o Aniołki na 2010 rok?co mnie czeka w miłości i finansach.Jak dotąd nic mi nie wychodzi:(

dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez xxxxxxxxxx235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trino czy mogłabym Cie prosić również o aniołki dla mojego faceta. Jego pewne sprawy łączą się z moimi i do tego rodzinnymi, bardzo pomogły by mi w decyzjach. Dla Krzysztofa 17.02.1980. Baarzdo proszę i jesz cze raz dziękuję za moje aniołki.Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trino czy mogłabym Cie prosić również o aniołki dla mojego faceta. Jego pewne sprawy łączą się z moimi i do tego rodzinnymi, bardzo pomogły by mi w decyzjach. Dla Krzysztofa 17.02.1980. Baarzdo proszę i jesz cze raz dziękuję za moje aniołki.Pozdrawiam serdecznie.

 

Witaj:)

a czy twoja druga połowa poprosiła Cię, o te aniołki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Czy ja również moge prosić o aniołki na ten rok? :):):)

 

Elohimy Tranquilis & Pazifika-cisza

znaczenie karty jeśli w twoje życie wpłynie światło rubinowoczerwonego promienia, oznacza, że powinnaś się zastanowić co Cię motywuje i jest bodźcem do twojego działania. Wówczas odkryjesz co lub kto przez Ciebie działa, i skąd pochodzą twoje myśli.

Siła tego promienia wspiera w czasie przemian i odnowienia, obdarzając niezależnością i wolnością. Wymaga abyśmy rozwijali nasz własny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Wykształceniu zdolności decydowania o samym sobie często towarzyszą różne przeciwności i trudności. Pamiętaj jednak, że mrok zawsze musi ustąpić pod wpływem blasku światła. Wykorzystaj tą potężną siłę do niesienia pokoju i harmonii, nawet jeśli byłoby to kosztem poddania się, pójścia na kompromis, tolerowania czegoś, pójścia dalej.

Przesłanie

Nienawiścią nie można pokonać nienawiści. Tylko miłość jest w stanie ją zwyciężyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

A ja bym również poprosił o Aniołka na najbliższy miesiąc...takiego z którym mógłbym popracować troszkę...;*z góry dziękuję i pozdrawiam oczywiście jak najcieplej pomimo dość mroźnej pogody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elohimy Tranquilis & Pazifika-cisza

znaczenie karty jeśli w twoje życie wpłynie światło rubinowoczerwonego promienia, oznacza, że powinnaś się zastanowić co Cię motywuje i jest bodźcem do twojego działania. Wówczas odkryjesz co lub kto przez Ciebie działa, i skąd pochodzą twoje myśli.

Siła tego promienia wspiera w czasie przemian i odnowienia, obdarzając niezależnością i wolnością. Wymaga abyśmy rozwijali nasz własny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Wykształceniu zdolności decydowania o samym sobie często towarzyszą różne przeciwności i trudności. Pamiętaj jednak, że mrok zawsze musi ustąpić pod wpływem blasku światła. Wykorzystaj tą potężną siłę do niesienia pokoju i harmonii, nawet jeśli byłoby to kosztem poddania się, pójścia na kompromis, tolerowania czegoś, pójścia dalej.

Przesłanie

Nienawiścią nie można pokonać nienawiści. Tylko miłość jest w stanie ją zwyciężyć.

 

dziękuję bardzo - tylko nie wiem czy dobrze rozumiem to przesłanie:) ... tylko odwaga, optymizmem i wiara w to co robie , i miłość doprowadzi mnie do celu jasnego ?:przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
witam:)

Mogłabym prosić o Aniołki na 2010 rok?co mnie czeka w miłości i finansach.Jak dotąd nic mi nie wychodzi:(

dziękuje i pozdrawiam

 

Witam:)

Anioły niebieskiego promienia-Dynamika

znaczenie kartyNa czele zastępu aniołów niebieskiego promienia stoi Archanioł Michał i archaii wiary, towarzyszą i chronią Cię w każdym momencie twego życia. Przybywają, kiedy je wezwiesz, dają CI poczucie bezpieczeństwa w chwilach, gdy czujesz się czymś zagrożona. Możesz je przywołać, aby Cie umocniły. Swoimi niebieskimi, świetlistymi mieczami wyzwolą twoją duszę z wszelkich więzów. Pozwolą wyzwolić CI się ze starych wzorców zachowań i schematów.

Działanie aniołów niebieskiego promienia jest zgodne z wolą boską i koncentruje się na zapewnieniu CI poczucia ochrony i bezpieczeństwa. Otaczają Cie swoim niebieskim światłem, które służy temu, aby w trudnych chwilach nie opuszczała Cie twoja energia. Możesz też przywołać je, w chwili gdy znajdujesz się w grupie inie czujesz się pewnie i bezpiecznie. Przed położeniem się spać, poproś je aby czuwały nad twoim snem i chroniły podczas nocnych podróży twej duszy. Możesz je wezwać aby ochronić się od wszelkich nadużyć władzy i uwolnić się od wszelkich zależności.

przesłanie

Przywołuj nas.Głos twojej ciszy kieruje prawdziwą siłę działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
dziękuję bardzo - tylko nie wiem czy dobrze rozumiem to przesłanie:) ... tylko odwaga, optymizmem i wiara w to co robie , i miłość doprowadzi mnie do celu jasnego ?:przytul:

 

dobrze zrozumiałaś to przesłanie :usmiech: Odwaga, optymizm , miłośc, wiara a przede wszystkim przebaczenie doprowadzi Cie do celu.

:przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
...i co to jest światło rubinowoczerwonego promienia ? trina7 :)

 

Najkrócej mówiąc, jest to światło czynnego pokoju i służby. Tworzą je doskonałe anioły stwórcze, czyli Peace i Pazifika. Siła ta służy wspieraniu każdej rozpalającej się iskierki boskości, która znajduje się w duszy ludzkiej. Nadmiar tego światła, może doprowadzić do fanatyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
A ja bym również poprosił o Aniołka na najbliższy miesiąc...takiego z którym mógłbym popracować troszkę...;*z góry dziękuję i pozdrawiam oczywiście jak najcieplej pomimo dość mroźnej pogody;)

 

Dla Ciebie Sowilo mam dwa.

I) z przesłania aniołów-Miarowy postępczasami bezlitośnie porównujesz się z innymi, stwierdzając, że powinieneś osiągnąć znacznie więcej. Spójrz jednak, jak daleko dotarłeś, jak dużo się nauczyłeś i jak wielu ludziom pomogłeś! Skup się na swoich postępach, zamiast wymagać od siebie doskonałości. Codziennie rób chociaż jeden mały krok, który przybliży Cię do realizacji twojego przedsięwzięcia. Jesteś na właściwej drodze, nawet jeśli wydaje CI się, że idziesz powoli. Doceniaj siebie.

II)z świetlistej siły

Anioły fioletowego promienia-wybawienie

znaczenie kartyanioły wzywają CIę do wprowadzenia drobnych zmian do twojego dotychczasowego życia. Kiedy je poprosisz, aby zadziałały w nim, to zawiodą Cię do twojej księgi życia. Tam będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie więzy, które od dawna Cię łączą, czyli sprawy, które rozpocząłeś- z ich pomocą będziesz mógł doprowadzić je do końca oraz stopniowo się od nich uwolnić.Zmień swoją obecną życiową sytuację poprzez dopisanie, nowych wierszy do kroniki swojej teraźniejszości i przyszłości.

Gruntownie przeanalizuj swoją przeszłość. Jakie miejsca, okoliczności i ludzie zajmują wciąż twoje myśli, pomimo, że nie istnieją już w twoim życiu? Jaki dźwigasz na swoich brakach ciężar z przeszłości? Od kogo oczekujesz czegoś, co nie jest już możliwe? Z kim nie wyrównałeś rachunków? itp.

W partnerstwie, anioły te pomagają tobie i twojej drugiej połowie w głębszej analizie waszego związku, udzielając odpowiedzi na pytania, typu: czy wasze dusze znają się z innych czasów?, co łączy was ze sobą? Uzyskanie odpowiedzi udaje się wówczas, gdy obie strony tego pragną

Anielskie przesłanie może docierać do Ciebie przez sny, inspiracje, obrazy. W przypadku, gdy w waszym związku pojawią się negatywne emocje, za [pomocą aniołów możesz udać się w wyższe sfery, np. do archaniołów lub Elohimów i prosić o uleczenie tej sytuacji. Ponadto możesz się dowiedzieć co maja wspólnego ze sobą członkowie grupy do której należysz.

przesłanie

Udaj się w światło przemiany i poszerzenia świadomości. Rozbudzisz wówczas w sobie uśpione dotąd umiejętności.

 

jeśli chcesz rytuał Księgi Życia, i mogę przesłać Ci na pw.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkrócej mówiąc, jest to światło czynnego pokoju i służby. Tworzą je doskonałe anioły stwórcze, czyli Peace i Pazifika. Siła ta służy wspieraniu każdej rozpalającej się iskierki boskości, która znajduje się w duszy ludzkiej. Nadmiar tego światła, może doprowadzić do fanatyzmu.

 

... aniołki radzą żebym wybaczała innym - staram sie tak robic ale pomyslałam, ze moze też przede wszystkim powinnam wybaczyć sobie najwiecej .... i oprócz tego radzą wspierać innych w ich drodze :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
... aniołki radzą żebym wybaczała innym - staram sie tak robic ale pomyslałam, ze moze też przede wszystkim powinnam wybaczyć sobie najwiecej .... i oprócz tego radzą wspierać innych w ich drodze :) ?

 

tak masz całkowitą rację, aby móc wybaczać innym, musimy najpierw przebaczyć sobie. Napiszę później do Ciebie na pw.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam, ja również poproszę o aniołka na 2010 ;))

 

Pozdrawiam ciepło.

 

Witaj:)

 

Skup się na służbie

ta karta mówi, że martwiłaś się o swoją życiowa misję.Byc może obawiałaś się o pieniądze, nie odniesiesz sukcesu lub nie zostaniesz doceniona przez innych. Zamiast zamartwiać się swoimi osiągnięciami, czy reakcjami innych, skup się wyłącznie na swojej służbie. Wykorzystaj swoje wrodzone talenty, wszystkie zainteresowania, pasje, żeby pomagać innym albo wspierać jakąś ważną sprawę.Wtedy za sprawą Prawa Przyciągania, otrzymasz wszelkie potrzebne Ci wsparcie.

Powierz troskę o pieniądze Bogu i aniołom. Bądź otwarta na głos boskiego przewodnictwa i podążaj za nim bez wahania. Jeśli zaczniesz się denerwować skup się na służbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Jeśli można to wyciągnij proszę także dla mnie na rok 2010 :prosi:

 

Z góry dziękuję :kwiatek:

 

Witaj:)

Anioł troski pełen miłości

znaczenie karty

Anioł mówi do Ciebie: "Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miłości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile żucia, kolorową, kwiecistą łąkę, zapach róż.Przypomnij sobie ogrzewające promienie słońca, siłę, którą odczuwasz, przytulając się do starego drzewa, czystą wodę, która tryska ze źródła. Wszystko to istnieje również dla Ciebie. Połóż głowę na łonie Matki Natury, pozwól się jej ponieść i zaczerpnij siły, które w niej mieszkają. Natura jest doskonała. Ty również też jesteś doskonała, ponieważ jesteś częścią stworzenia. Pamiętaj: wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałaś sobie sama lub jaki został Ci dany, jest przemijający. Czas uleczy te rany. Pomyśl o tym co będzie, zobacz piękno, które teraz Cię otacza. Ból minął- zostaw go tam, gdzie jest jego miejsce- w przeszłości. Modlę się za Ciebie, uzdrowienie twojej duszy. Proszę o znak. Cieszę się i z radością będę Ci pokazywał, że zawsze jestem obok Ciebie. Prowadzę Cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twego wnętrza.

przesłanie anielskie

Nie musisz dźwigać na swoich barkach ciężaru świata. Zrzuć go! Uwolnij się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92
Dla Ciebie Sowilo mam dwa.

I) z przesłania aniołów-Miarowy postępczasami bezlitośnie porównujesz się z innymi, stwierdzając, że powinieneś osiągnąć znacznie więcej. Spójrz jednak, jak daleko dotarłeś, jak dużo się nauczyłeś i jak wielu ludziom pomogłeś! Skup się na swoich postępach, zamiast wymagać od siebie doskonałości. Codziennie rób chociaż jeden mały krok, który przybliży Cię do realizacji twojego przedsięwzięcia. Jesteś na właściwej drodze, nawet jeśli wydaje CI się, że idziesz powoli. Doceniaj siebie.

II)z świetlistej siły

Anioły fioletowego promienia-wybawienie

znaczenie kartyanioły wzywają CIę do wprowadzenia drobnych zmian do twojego dotychczasowego życia. Kiedy je poprosisz, aby zadziałały w nim, to zawiodą Cię do twojej księgi życia. Tam będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie więzy, które od dawna Cię łączą, czyli sprawy, które rozpocząłeś- z ich pomocą będziesz mógł doprowadzić je do końca oraz stopniowo się od nich uwolnić.Zmień swoją obecną życiową sytuację poprzez dopisanie, nowych wierszy do kroniki swojej teraźniejszości i przyszłości.

Gruntownie przeanalizuj swoją przeszłość. Jakie miejsca, okoliczności i ludzie zajmują wciąż twoje myśli, pomimo, że nie istnieją już w twoim życiu? Jaki dźwigasz na swoich brakach ciężar z przeszłości? Od kogo oczekujesz czegoś, co nie jest już możliwe? Z kim nie wyrównałeś rachunków? itp.

W partnerstwie, anioły te pomagają tobie i twojej drugiej połowie w głębszej analizie waszego związku, udzielając odpowiedzi na pytania, typu: czy wasze dusze znają się z innych czasów?, co łączy was ze sobą? Uzyskanie odpowiedzi udaje się wówczas, gdy obie strony tego pragną

Anielskie przesłanie może docierać do Ciebie przez sny, inspiracje, obrazy. W przypadku, gdy w waszym związku pojawią się negatywne emocje, za [pomocą aniołów możesz udać się w wyższe sfery, np. do archaniołów lub Elohimów i prosić o uleczenie tej sytuacji. Ponadto możesz się dowiedzieć co maja wspólnego ze sobą członkowie grupy do której należysz.

przesłanie

Udaj się w światło przemiany i poszerzenia świadomości. Rozbudzisz wówczas w sobie uśpione dotąd umiejętności.

 

jeśli chcesz rytuał Księgi Życia, i mogę przesłać Ci na pw.

 

Pozdrawiam :)

 

Serdecznie Ci dziękuję;*...Aniołki w 100% "wpasowały się" do mojej sytuacji;))...jak to zwykle bywa...jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu, to serdecznie proszę o wysłanie wiadomości na PW;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witaj :) Jaki Anioł stoi obok mnie w tym 2010 roku?

 

Anioł nauki

znaczenie karty ten anioł chce Ci przekazać: "Jestem przy tobie cały czas. Towarzyszę Ci i prowadzę Cię, pomagam Ci na drodze twojego życia. Szanuję twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruję w to, co się dzieje, kiedy sobie tego nie życzysz. Wiedz jednak, że zawsze jestem przy tobie! Jestem świetlistą inspiracją w trudnych chwilach. Odpowiadam CI na pytania, które Cię męczą. Prowadzę Cię krok po kroku, drogą twojego życia i objawiam CI kolejne aspekty poznania.Poprzez moje przewodnictwo, pełne miłości,przebudzisz się w świetle boskiej mądrości. Poznasz, ujrzysz, poczujesz wieczną prawdziwość Boga i zostaniesz w niej na zawsze...Poszukaj mnie. Opromieniam Cię boskim światłem mądrości do czasu, w którym wyciągniesz odpowiednie wnioski ze swojej obecnej sytuacji. Gdy opanujesz już lekcję, której udziela CI życie, problem znika. W ten sposób posuwasz się kartka po kartce w twojej księdze życia.Czasami przez długie odcinki, tej drogi, jestem cicho i nie daję się rozpoznać. Kiedy jednak wzywa mnie twoje serce, stawiam się niezwłocznie...Znam plan wg którego podążasz. Kiedy chciałabyś zacząć uczyć się czegoś nowego, wówczas łączę Cię z odpowiednim Nauczycielemprzywołuję go, a wówczas nowa wiedza napływa do Ciebie w sposób łatwy i bez większego wysiłku..."

przesłanie

Kolejne aspekty poznania są przesłaniami twojej duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trina, drzewko podlane czy mogę prosić o wyciągnięcia aniołka : ) będę wdzięczna

 

Witaj :)

bardzo dziękuje Ci za podlanie mojego drzewka:usmiech:

 

Związek

karta ta symbolizuje, że wchodzisz w bardziej pozytywną fazę swoich związków. Wyszłaś z lasu i wkraczasz na teren przepełniony światłem i pięknem, musisz tylko jeszcze chwilkę poczekać. Odpowiedz na zadane pytania znajdziesz w swoich związkach. Zaufaj temu, co czujesz w kwestii swego obecnego związku i podejmij stosowne działania. Anioły pomagają Ci stworzyć nowy, wspaniały związek. Otaczaj swój obecny związek światłem, miłością i aniołami. W twoim obecnym związku zachodzi pozytywna zmiana (może dotyczyć zdrowego zakończenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam, czy mogę prosić o Aniołka dla siebie?

 

Witaj :)

 

Szczęście w nieszczęściu

Dostrzeż błogosławieństwo ukryte pod pozorem wyzwania. Coś co wydawało CI się utracone, musiało odejść, ustępując miejsca czemuś lepszemu. Nie bój się swojej przyszłości, lecz módl się i idź za swym głosem wewnętrznym, który przemawia do Ciebie w postaci powracających uczuć, myśli, wizji i słów. Jedne drzwi się zamykają, drugie się otwierają. Ufaj. Porzuć potrzebę kontroli i przewidywania i wyniku swojej obecnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trino czy mogłabym Cie prosić również o aniołki dla mojego faceta. Jego pewne sprawy łączą się z moimi i do tego rodzinnymi, bardzo pomogły by mi w decyzjach. Dla Krzysztofa 17.02.1980. Baarzdo proszę i jesz cze raz dziękuję za moje aniołki.Pozdrawiam serdecznie.

 

uwolnij się i poddaj się usiłujesz poprawić swoją sytuację samodzielnie. Anioły pragną Ci pomóc i spełnić twoje modlitwy, ale najpierw musisz się poddać i uwolnić od tej sytuacji. Poddanie się wynika zw znużenia ciągłą walką, co nie oznacza, że przegranej ani chęci oddania się czyjejś kontroli. Dzięki poddaniu się osiągniesz lepszy wynik. Jeśli potrzebujesz pomocy poproś anioły, a pomogą Ci się poddać. Uwolnij się od napięcia i potrzeby kontroli, a wszystko ułoży eis lepiej. Nie walcz o władzę w swoim związku. Zachowaj swoją moc, a nie będziesz musiał o nią walczyć. Chętnie poproś o pomoc. Nie martw się tym, w jaki sposób zostanie spełniona twoja modlitwa. Szczegóły pozostaw Bogu.

 

Tanusiu sprawdź pw.

 

Pozdrawiam cieplutko :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam:bukiet:

 

Proszę o aniołki na 2010- praca,finanse i uczucia

 

dziękuję

Pozdrawiam!

 

Witaj :usmiech:

Czego pragniesz

czekasz na jakiś sygnał z zewnątrz, który podpowie Ci co masz teraz zrobić. Anioły mówią, że odpowiedź kryje się w tobie. Zanim zaistnieją jakiekolwiek zmiany, musisz najpierw określić, czego chcesz. Znajdź czas na medytację, nad swoimi prawdziwymi pragnieniami, i wiedz, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze, jak każdy człowiek.

stosuj afirmacje i pozytywne wizualizacje, żeby realizowac swoje pragnienia. Wyraxnie określ, czego pragniesz. POrzuc wszelkie poczucie winy i lęk przed proszeniem o to, czego chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Ja jeszcze raz ślicznie proszę o aniołka dla mnie na ten rok:-). Pozdrawiam:-)

 

Anioł nauki

znaczenie karty ten anioł chce Ci przekazać: "Jestem przy tobie cały czas. Towarzyszę Ci i prowadzę Cię, pomagam Ci na drodze twojego życia. Szanuję twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruję w to, co się dzieje, kiedy sobie tego nie życzysz. Wiedz jednak, że zawsze jestem przy tobie! Jestem świetlistą inspiracją w trudnych chwilach. Odpowiadam CI na pytania, które Cię męczą. Prowadzę Cię krok po kroku, drogą twojego życia i objawiam CI kolejne aspekty poznania.Poprzez moje przewodnictwo, pełne miłości,przebudzisz się w świetle boskiej mądrości. Poznasz, ujrzysz, poczujesz wieczną prawdziwość Boga i zostaniesz w niej na zawsze...Poszukaj mnie. Opromieniam Cię boskim światłem mądrości do czasu, w którym wyciągniesz odpowiednie wnioski ze swojej obecnej sytuacji. Gdy opanujesz już lekcję, której udziela CI życie, problem znika. W ten sposób posuwasz się kartka po kartce w twojej księdze życia.Czasami przez długie odcinki, tej drogi, jestem cicho i nie daję się rozpoznać. Kiedy jednak wzywa mnie twoje serce, stawiam się niezwłocznie...Znam plan wg którego podążasz. Kiedy chciałabyś zacząć uczyć się czegoś nowego, wówczas łączę Cię z odpowiednim Nauczycielemprzywołuję go, a wówczas nowa wiedza napływa do Ciebie w sposób łatwy i bez większego wysiłku..."

przesłanie

Kolejne aspekty poznania są przesłaniami twojej duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Jestem facetem, ale wierzę w Anioły i stąd moja prośba. Zobacz proszę jaki Anioł jest dla mnie. Dziękuję!

 

Archaii dobroczynności- Wszechobejmujące współczucie

znaczenie karty

zajmij się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Zwróć uwagę na relacje z ludźmi z swojego otoczenia. Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych i zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energie życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. wraz z różową energią archaii przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić. Archaii dobroczynności radzi: "Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny". pod ranami i uczuciem bólu z przeszłości, znajdziesz chęć do życia i radość.Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie.Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod nienawiścią -zdolność do miłości.Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy Ci brakowało w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

przesłanie

W ludzkim cercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trina za Twoim pośrednictwem chciałam zapytać anioły: czy ścieżka zawodowa jaką sobie wybrałam jest tą właściwą (HR, coaching)? Jeśli tak, to z jakiego powodu tak długo (ponad rok) szukam pracy? Dziękuję : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w totalnym dołku psychicznym - same problemy, od ciężkiej choroby mamy , kłopotów finansowych , do tego teraz jeszcze kłopoty małżeńskie. Czy moje anioły o mnie zapomniały?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
Anioł Podstawy- zdrowie

znaczenie karty poświeć więcej uwagi swemu ciału. przeanalizuj zadania, jakie twoje ciało wykonuje w ciągu dnia. Kiedy to zrobisz odkryjesz w sobie działanie wielkiej siły. Owa siła pomaga utrzymac w równowadze twoje ciało fizyczne zapewniając mu zdrowie i odporność. Odkryj tę siłę i współpracuj z nią- jest to jedno z twoich zadań. Gdy już nauczysz się wsłuchiwać w ową siłę, będzie ona intensywnie działać w twoim życiu. Podpowie Ci, które produkty powinnaś zażywać ze względu na wit. i minerały, których akurat potrzebujesz w danym momencie. Może też odwodzić Cię od zadań które masz do wykonania, ponieważ mogą Ci one zaszkodzić. Czasami poprosi Cię abyś przyjęła więcej płynów lub je ograniczyła. Gdy będziesz współpracowała z aniołem podstawy, może u Ciebie rozwinąć się dar jasnowidzenia lub mogą aktywować się zdolności telepatyczne.

przesłaniew twoim ciele istnieją żywe informacje.

 

Aniołek trafiony w 10, sprawa zdrowia jest teraz na pierwszym miejscu,

dlatego ten Anioł Zdrowia bardzo mi pomaga :)

 

Trino poproszę wyciągnij mi już Aniołka na kwiecień, Klaudia 8.07.1990

z góry dziekuje :)

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trina za Twoim pośrednictwem chciałam zapytać anioły: czy ścieżka zawodowa jaką sobie wybrałam jest tą właściwą (HR, coaching)? Jeśli tak, to z jakiego powodu tak długo (ponad rok) szukam pracy? Dziękuję : )

 

Ślub

 

w odniesieniu do twoich pytań, karta ta mówi, że wkrótce otrzymasz propozycję zawodową... być może będziesz na czyimś ślubie i poznasz, tam kogoś znaczącego (ale to raczej dotyczy płaszczyzny prywatnej, nie zawodowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Obecnie jestem w totalnym dołku psychicznym - same problemy, od ciężkiej choroby mamy , kłopotów finansowych , do tego teraz jeszcze kłopoty małżeńskie. Czy moje anioły o mnie zapomniały?

Pozdrawiam

 

Witaj:)

 

Wiedz, że każdy ma swojego anioła stróża, nigdy nie opuszcza Cię, zawsze trwa przy tobie, tyle tylko, że nie zawsze się ujawnia...

Potrzebujesz uziemienia

ostatnio czujesz się oszołomiona i zagubiona, albo zawodzi Cie pamięć."Brak uziemienia"oznacza, że kierujesz swoją uwagę zbyt wysoko, jakbyś przebywała poza ciałem.Potrzebujesz równowagi, między tym co duchowe i tym, co ziemskie. Możesz uziemić się np. jedząc pożywienie które rośnie w ziemi (ziemniaki, marchew), masując bose stopy, dotykając drzew lub innych roślin albo wizualizując korzenie wyrastające ze stóp i wnikające w ziemię . Uziemienie pomoże CI poprawić koncentrację i pogłębić kontakt z aniołami. Zajmij się pracą w ogrodzie,korzystaj z esencji kwiatowych, bądź bezpośrednia i autentyczna w relacjach.Staraj się aby to co piszesz i mówisz było praktyczne i uziemione oraz zrozumiałe.

Akceptacja

gdy poczujesz pokusę aby oceniać się surowo lub kogoś innego, pomódl się o wasze zdrowie i szczęście. Idąc drogą pozytywnego myślenia i działania, tworzysz poczucie własnej wartości i harmonii, a także uzdrawiasz relacje. Zauważ, o ile lepiej się czujesz gdy myślisz pozytywnie o sobie i innych. Nie próbuj zmieniać i kontrolować innych. Nie wymuszaj zdarzeń, a pożądany wynik osiągniesz w łagodniejszy sposób.Kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się drugie.

Rodzina

jeśli teraz na myśl przyszła CI osoba z twojej rodziny(jako pierwsza)potrzebuje uzdrowienia.Rodzina oznacza również potrzebę większej bliskości w rodzinie np. wspólnego spędzenia wieczoru, święta albo urlopu. Anioły będą Ci w tym towarzyszyć. dodatkowo, w twojej rodzinie pojawi się coś nowego, masz przyjaciół, którzy są dla Ciebie jak druga rodzina. Czas zmierzyć się z dawnymi uczuciami, żeby je oczyścić i się ich pozbyć. Uwolnij się od niechcianego schematu, wybaczając członkowi lub członkom rodziny (łącznie z samą sobą).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Jeśli moge to i ja prosiłabym o aniołka ;)

 

Marianna 08.09.1987

 

Asertywność

czy znajdujesz się w sytuacji, gdzie jesteś prześladowana?Jeśli tak to można ją rozwiązać jedynie dzięki jasnemu wyrażaniu własnych potrzeb i oczekiwań.Możesz być jednocześnie anielska i asertywna, jeśli będziesz prosiła anioły o odwagę i przewodnictwo, gdy szczerze przedstawisz swój punkt widzenia. Staw czoło sytuacji, która jest dal Ciebie niewygodna.Rozwiąż konflikt dzięki uczciwości i miłości.Bądź szczera wobec siebie i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trino wyciągnij dla mnie aniołka na kwiecień :) post #362

w obecnej sytuacji to dla mnie ważne

dzięki :)

 

Witaj:)

najmocniej przepraszam za niedopatrzenie....

 

Mniej zaufanie

Anioły mówią Ci: "Możesz to zrobić!" Uwierz, że masz wszystko, czego potrzeba, żeby dokończyć swoją misję. Choć być może nie w pełni rozumiesz, w jaki sposób zdołasz ją zrealizować, ufaj, że zostaniesz odpowiednio poprowadzona. Im bardziej zdołasz zobiektywizować tę misję, uznając, że nie chodzi w niej o Cibie, tym lepiej.Nie słuchaj głosu pytającego: "Kto, ja?". Znakomicie się nadajesz, bo jesteś córką Stwórcy, a anioły otaczają Cię na każdym etapie swojej drogi.

Będziesz musiała skupić się na chwili obecnej. Przekaż swoje obawy i zmartwienia aniołom i Bogu. Poproś anioły aby zwiększyły twoją wiarę.Ufaj, że dzięki Tobie Bóg wyraża swoją miłość i mądrość.

 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dobry wieczór...!

Jestem zupełnie nowym użytkownikiem...ale wcześniej przeglądałam wasze forum...i postanowiłam dołączyć...Mam wielką prośbę,czy i dla mnie może ktoś wyciągnąć Aniołki...? Bardzo mi na tym zależy.

 

Okazja do przebaczenia

Znużyło Cie ciągłe powtarzanie negatywnych schematów w swoim życiu i żeby przerwać ten krąg, musisz oczyścić się z dotychczasowego toksycznego myślenia o swej obecnej sytuacji i związku.Możesz to zrobić, oddychając głęboko, a wraz z każdym wdechem, przekazując aniołom swoje obawy, zmartwienia, złość i inne bolesne uczucia. Przebaczenie nie oznacza, że godzisz się na czyjeś zachowanie.Oznacza, że nie chcesz żywic do nikogo toksycznych myśli i uczuć. Uwolnij się od nich i dzięki przebaczeniu żyj wg pozytywnych wzorców. Unikaj obwiniania siebie i innych. Gdy uwolnisz się od złości, pojawi się twórcze rozwiązanie sytuacji. Ten związek lub sytuacja kryją w sobie błogosławieństwa. Skup się, na tym czego pragniesz, a nie obawach i ocenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dzień Dobry, czy mogła bym też prosić o aniołki?

 

Nowy partner

w twoim życiu pojawił się lub pojawi się ktoś nowy. Będzie to partner w interesach, przyjaciel bądź ktoś bliski sercu. Nie szukaj tej osoby, bo we właściwej chwili sama pojawi się na twojej drodze. Kidy ją spotkasz, bądź otwarta na boskie przewodnictwo, a poprowadzi was drogą pełną miłości i magii. Nie próbuj wszystkiego robic samodzielnie, ale pozwól sobie pomóc. Poradź się znaawcy. Twoja modlitwa spełnia się poprzez innych ludzi. W twoim życiu pojawi się nowy ulubieniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dobry wieczór,jestem nowym użytkownikiem.Czy ja tez mogę poprosić o Aniołka .Dziekuję bardzo.

 

Anioły złotego promienia

te anioły mogą być CI pomocne na cztery różne sposoby.Przede wszystkim pomagają w zdobyciu wyższych płaszczyzn świadomości- są obecne np. gdy przeobrażasz się z dziecka w osobę dorosła, z beztroskiej dorosłości w świat obowiązków macierzyńskich/ojcowskich, ze stanowiska podwładnego na odpowiedzialne stanowisko przełożonego.

Anioły te przynoszą Ci poznanie, większą ilość energii, zrozumienie dla procesu przemiany. Anioły te, pomagają w uwolnieniu się od wewnętrznych uzależnień, przymusów i presji. Pomagają podążać drogą serca. Mówią że możesz siłę czerpać nie tylko z dziś, ale i wczoraj. Wspierają Cię w tym, abyś zwróciła swoje spojrzenie we właściwym kierunku- przed siebie. Umacniają także twoją pewność i oświetlają ciemne zakamarki twojej duszy.

przesłanie

To, czego możesz się nauczyć, zostało przewidziane w bożym planie dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Czy mogę również prosić o Aniołka?

Magdalena13maj77

 

Miarowy postęp

czasami bezlitośnie porównujesz się z innymi, stwierdzając, że powinieneś osiągnąć znacznie więcej. Spójrz jednak, jak daleko dotarłeś, jak dużo się nauczyłeś i jak wielu ludziom pomogłeś! Skup się na swoich postępach, zamiast wymagać od siebie doskonałości. Codziennie rób chociaż jeden mały krok, który przybliży Cię do realizacji twojego przedsięwzięcia. Jesteś na właściwej drodze, nawet jeśli wydaje CI się, że idziesz powoli. Doceniaj siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę również prosić o Aniołka?

Magdalena13maj77

 

Przesłania Aniołów - Doreen Virtue

 

Uwolnij się i poddaj się

 

Anioły obdażaja Ciebie ta karta , ponieważ usiłujesz poprawić swoja sytuacje samodzielnie.Pragną Ci pomóc i spełnić Twoje modlitwy ale najpierw musisz sie poddac i uwolnic od tej sytuacji.Poddanie sie wynika ze znużenia ciagła walką.Przynosi emocjonalna swobodę i wiarę , że Boska mądrość ducha (również Twojego wyższego ja)lepiej sobie poradzi.Poddanie sie nie oznacza przegranej ani chęci oddania sie czyjejś kontroli Dzięki poddaniu się osiągniesz lepszy wynik .Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś anioły, a pomogą Ci się poddać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o aniołka na cały rok 2010, z góry dziękuję.

 

Jeszcze raz bardzo prosze :)

Edytowane przez ademati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
czy ja też mogę prosić o aniołka ?? :)

 

 

Zmiana kierunku

Zaszły w tobie przemiany, które pozytywnie wpłynęły na zmianę kierunku twojego życia.Dawny styl życia przestał Cię interesować i zauważasz, że coraz częściej zaczynasz unikać dotychczasowych znajomych, a twoje hobby już Cię tak nie pociąga. Pragniesz życia i pracy,które lepiej będą pasowały do twoich nowych zainteresowań i pasji. Anioły towarzyszą Ci w tych chwilach przemian. Zgodnie z Prawem Przyciągania, w twoim życiu pojawią się nowe wspaniałe sposobności i związki. Rozpoczynasz nowy etap w swojego życia.Właśnie rodzi się nowy projekt. Możliwa jest ciąża, narodziny lub adopcja dziecka. Nowy element w twoim życiu jest dla Ciebie błogosławieństwem, nawrt jeśli w tej chwili nic na to nie wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
poproszę o aniołka

 

dziękuje

 

Prawo przyciągania

poproś anioły aby zaczęły przyciągać do Ciebie to czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja została już uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Dodatkowe znaczenie: myśl o tym czego pragniesz, zamiast narzekać i zamartwiać się. Wznieś się na poziom osoby którą pragniesz przyciągnąć. Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej przyciągają Cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych.To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
I ja.

Ja również proszę.

 

Zmiana kierunku

Zaszły w tobie przemiany, które pozytywnie wpłynęły na zmianę kierunku twojego życia.Dawny styl życia przestał Cię interesować i zauważasz, że coraz częściej zaczynasz unikać dotychczasowych znajomych, a twoje hobby już Cię tak nie pociąga. Pragniesz życia i pracy,które lepiej będą pasowały do twoich nowych zainteresowań i pasji. Anioły towarzyszą Ci w tych chwilach przemian. Zgodnie z Prawem Przyciągania, w twoim życiu pojawią się nowe wspaniałe sposobności i związki. Rozpoczynasz nowy etap w swojego życia.Właśnie rodzi się nowy projekt. Możliwa jest ciąża, narodziny lub adopcja dziecka. Nowy element w twoim życiu jest dla Ciebie błogosławieństwem, nawrt jeśli w tej chwili nic na to nie wskazuje.

 

ocean

anioły chcą Ci przekazać, ze powinnaś spędzać więcej czasu nad morzem np. w czasie urlopu. Jeśli je poprosisz o pomoc i na to im pozwolisz pomogą Ci to zrealizować. Zwróć uwagę na to ile pijesz wody, anioły sugerują, że powinnaś teraz pic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja - Marta, również bardzo mocno serdecznie i kolorowo proszę o Aniołka, chciałabym wiedzieć jak to ze mną jest :) Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

Edytowane przez onna14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Proszę o Aniołka, aniołku :)

 

Witaj:)

 

Przewodnictwo godne zaufania

Anioły chcą abyś wierzyła w swoje pomysły, bowiem stanowią one godną zaufania odpowiedź na twoje modlitwy.Będziesz wspierana podczas kolejnych etapów realizacji swych zamierzeń, jeśli tylko będziesz stale prosiła swoje anioły o wskazówki i przewodnictwo. Jeśli poczujesz się nie pewnie, poproś, by dodały CI otuchy pod względem emocjonalnym, duchowym i materialnym. Nie martw się o szczegóły, z czasem wszystko samo się ułoży.Zrób to! Twój pomysł jest wynikiem boskiego natchnienia.Możesz bezpiecznie dokonywac zmian i iśc na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
ja - Marta, również bardzo mocno serdecznie i kolorowo proszę o Aniołka, chciałabym wiedzieć jak to ze mną jest :) Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

 

Archaii pociechy-Matka Maryja

znaczenie kartypoprzez tą kartę łączysz się z jedną z najsilniejszych kobiecych sił anielskich. Maryja, królowa aniołów, mówi Ci:"Znam twoją ziemską drogę,twoje bóle, smutki i cierpienia. Towarzyszą CI one na twojej drodze tylko przejściowo i stanowią jednocześnie największe egzaminy w twoim życiu. Nie jesteś sama. Podaję Ci rękę i wzywam do tego, abyś przyjrzała się z całą swoją odwagą bólowi, który mieszka w twoim sercu. Ręka w rękę idę z tobą przez najcięższe czasy, spoglądam w najgłębsze zakamarki twojego serca i proszę Cię, abyś rozpoznała siłę która tkwi w tobie, i uczyń ją częścią swojej istoty.Po każdym mrocznym odcinku drogi przychodzi taki, który przebywamy w blasku Słońca- zmieniają się one jak dzień i noc...Gdy mnie poprosisz będę twoją towarzyszką w czasach ciemności, zdejmę z barków twój ciężar, otrę łzy z policzków i otoczę Cię płaszczem współczucia i głębokiej miłości. Pozwól tej miłości wniknąć głęboko w twoje serce. Tylko miłość jest wieczna. Skup się na tej sile- bez względu na to, co było, jest i jeszcze nadejdzie, wiedz, że zawsze obdarzam Cię moim błogosławieństwem"

Maryja Matka mówi

Zmierzaj do królestwa bożego. Wszystko, co jest Ci do tego potrzebne, posiadasz już od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
czy mogę prosić o wyciągniecie dla mnie aniołka ? :)

 

 

Anioł troski pełnej miłości- modlitwa

znaczenie karty

Anioł mówi do Ciebie: "Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miłości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile żucia, kolorową, kwiecistą łąkę, zapach róż.Przypomnij sobie ogrzewające promienie słońca, siłę, którą odczuwasz, przytulając się do starego drzewa, czystą wodę, która tryska ze źródła. Wszystko to istnieje również dla Ciebie. Połóż głowę na łonie Matki Natury, pozwól się jej ponieść i zaczerpnij siły, które w niej mieszkają. Natura jest doskonała. Ty również też jesteś doskonała, ponieważ jesteś częścią stworzenia. Pamiętaj: wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałaś sobie sama lub jaki został Ci dany, jest przemijający. Czas uleczy te rany. Pomyśl o tym co będzie, zobacz piękno, które teraz Cię otacza. Ból minął- zostaw go tam, gdzie jest jego miejsce- w przeszłości. Modlę się za Ciebie, uzdrowienie twojej duszy. Proszę o znak. Cieszę się i z radością będę Ci pokazywał, że zawsze jestem obok Ciebie. Prowadzę Cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twego wnętrza.

przesłanie anielskie

Nie musisz dźwigać na swoich barkach ciężaru świata. Zrzuć go! Uwolnij się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
to ja tez poprosze:)

 

Haschmalin Zadakiel=Miłosierdzie

znaczenie:

nadszedł czas, abyś na chwilę zatrzymał się w swoim życiu. Życie ma dla Ciebie nieoczekiwane dary i możliwości. Możesz teraz uregulowac swoje stare sprawy i zerwac więzy przeszłości, uwolnic się od nich. Jesteś w punkcie, w którym jesteś gotów wstawic się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii innych. Jesteś gotów wybaczyc samemu sobie, ponieważ Bóg już Ci wybaczył.Światło w tobie jest coraz jaśniejsze i mocniejsze. Przeszkody i blokady związane z przeszłością leżą za tobą, i tam je zostaw. Cwicz się w byciu Tutaj i Teraz, rozpoznawaniu boskich wskazówek, ktre [prowadzą do szczęścia, dawaj się ponieśc chwili. Niech kieruje tobą twoje wyższe ja. Idź naprzód. Kiedy na swej drodze popełnisz błąd, dostrzeżesz w nim mądrość, przebacz sam sobie i nie zatrzymuj się w drodze, dłużej niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwróci sie ku tobie.

przesłanie:

życie jest darem- ponosisz odpowiedzialność za to, jak go wykorzystasz.

 

Anioł Sophia- milczenie

znaczenie kartyanioł ten jest obecny nieustannie. Nie narzuca się, choć w każdej chwili możesz się do niego zwrócić z prośbą o pomoc. Zwiastuje nastanie Nowych Czasów. Strzeże twojej wew. świątyni. Uczy się trudnej sztuki milczenia, a jednocześnie dialogu z boską siłą. Jego święta obecność sprawia, że goi się każda rana, jaką kiedykolwiek odniosłeś w swoim życiu. Prowadzi Cię do wiecznie działającej siły, której jesteś częścią.Tutaj możesz wypocząć. Jesteś prowadzony przez jego energię, a żywiony energia boską. W świętej przestrzeni możesz tworzyć i rozwijać nowe siły.Poprzez Ciebie zaczyna świecić wieczne światło.Tutaj może ono rozjaśnić pełnym blaskiem. Anioł Sophia zachęca Cię do tego, abyś odkrył siłę ciszy.Ufając w anielskie przewodnictwo, odczujesz w swoim życiu nową siłę. Siłę tą możesz wezwać zawsze i pozwolić, aby towarzyszyła CI w podróżach w święte przestworza.

[przesłanie Anioła Sophia

Połącz się z ciszą wieczności.Odnów swoja energię.Przyjmuj ją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :kwiatek::_oczko:

 

To sie zjawiam jak zapowiedzialam :chytry:

 

Poprosze ladnie o wyciagniecie dla mnie aniolka na kwiecien, maj, czerwiec. <jak za duzo to juz edytuje... :_oczko::oczy:>

 

Pozdrawiam :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...