Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o Aniolka,na wrzesien i pazdziernik (ogolnie),oraz Aniolka dotyczacego robionych wlasnie przezemnie kursow (moze jakas rada)/

 

Wrzesień-Granice-szanuj siebie na tyle,by odpowiadać negatywnie na próby dysponowania przez innych Twym czasem i energią.niesienie pomocy jest wspaniałym gestem.Jednak zauwaz róznice miedzy dawaniem siebie ,a całkowita rezygnacją ze swoich potrzeb.Jesli czujesz sie zmeczona czy tez pomagasz komus z poczucia winy-to czy naprawdę jesteś w stanie nieść pomoc innym?Uczenie innych nie przekraczania pewnych granic jest zupełnie zdrowym zajęciem.

Pażdziernik-Chwila ciszy-spędz chwile w samotności,odpoczywaj,medytuj,rozmyślaj.

Kursy -Sztuki pękne-wyrazaj siebie poprzez twórcze zajęcie."Jesteś osoba o wielkich możliwosciach.Jesli brakuje ci czasu,pieniędzy lub cierpisz z powodu innych ograniczen,dzieje sie tak,dlatego że twój umysł skupia sie na sprawach materialnych tego swiata.Mozesz te granice przekroczyć przez odsunięcie na dalszy plan spraw materialnych.Muzyka jest nieodzownym elementem,by móc wyrazać pozamaterialne ideały i energie.Otaczaj sie muzyką i pozwól,by pobudziła cię do twórczego myślenia i wyzwalała nowe pomysły.Rozwin swoje skrzydła"Nie zbaczaj z raz obranej ściezki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ruszyć na przód-to czas,by pozwolić odejść temu,co stare i niepotrzebne,aby mogło nadejść nowe.Poprzez wyciągnięcie tej karty jesteś uczulana na fakt,że musisz pozwolic odejść staremu,aby zrobic miejsce dla nowego.Najpierw pozwól odejść mu emocjonalnie i intelektualnie.Innymi słowy "zrezygnuj"lub powiedz "do widzenia" w swoim umyśle i sercu..Gdy tylko to zrobisz ,fizyczne odejście wydarzy sie naturalnie,w sposób pokojowy i harmonijny.Popros Niebo o pomoc w dokonaniu tej zmiany,nie planuj,nie ustalaj, no i mie martw się,jak wydarzy się to odejście(czy zmiana)zostaw wszystko Nieskończonemu Duchowi.Otrzymasz konkretne przewodnictwo,ilekroc przyjdzie wlasciwy czas na podjęcie dzialania.Do tego czasu z milościa oddziel sie od starych sytuacji.

 

Dzięki Lavis

..tym razem to smutne wieści od aniołków, a coś na pociechę?:) Może jakiś anioł da uśiech na moją twarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Też poprosiłabym ładnie o wyciągnięcie aniołków dla mnie :) może mają jakąś radę dla mnie jak mam teraz postępować?? :)

 

Alicja 19.07.1990

 

Dziękuję :)

Edytowane przez Alicja1907
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lavis

..tym razem to smutne wieści od aniołków, a coś na pociechę?:) Może jakiś anioł da uśiech na moją twarz?

 

Matczyne uzdrowienie-gdy uzdrowią sie twoje uczucia dotyczace matki,twoje pragnienia manifestuja sie szybciej i dokładniej.Niebo prosi cie o uwolnienie pozostajacych spraw związanych z matka(lub inną osoba ,która jest dla ciebie jak matka)Oddaj cała sytuacje Niebu,wiedzac,ze wszystko jest w rękach Nieskonczonego Ducha.Sytuacja moze sie uzdrowić w nieoczekiwany sposób.Nie zastanawiaj się jak,uwierz w to i zostaw to Niebu.Oddając to Niebu,otwierasz swoje serce na akceptacje radości i błogosławieństwa w twoim życiu.Miej wolę wybaczenia i uwolnienia starych spraw związanych z toba,twoja matką,kims kto jest dla ciebie jak matka czy z kimkolwiek związanym z twoja matką.Oczyszczajac swój wewnętrzny dom,zapraszasz do swojego zycia niwą miłość,możliwości,obfitość i uzdrawiajaca energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mogłabym poprosić o wyciągnięcie dla mnie Aniołka? Magdalena 25/05/1989

Z góry dziękuję

Diana-Arcykaplanka-"posiadana przez ciebie wiedza ,siega korzeniami pradawnych czasów.Zostałas nią obdarzona w obecnym swym wcieleniu,aby móc pokazywac innym wlasciwa droge i zeby oni mogli takze, czerpac korzysci z twoich doswiadczeń.Dlatego nie zwlekaj z przekazywaniem innym swej wiedzy.Będe ci towarzyszyc w twych róznorodnych działaniach majacych na celu szerzenie wiedzy,np. w nauczaniu,w pracy literackiej lub w wygłaszaniu przemówień .Wszystkie te formy przekazywania wiedzy sa tak samo wartosciowe,bez względu na to jak szeroki mają zasięg"

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matczyne uzdrowienie-gdy uzdrowią sie twoje uczucia dotyczace matki,twoje pragnienia manifestuja sie szybciej i dokładniej.Niebo prosi cie o uwolnienie pozostajacych spraw związanych z matka(lub inną osoba ,która jest dla ciebie jak matka)Oddaj cała sytuacje Niebu,wiedzac,ze wszystko jest w rękach Nieskonczonego Ducha.Sytuacja moze sie uzdrowić w nieoczekiwany sposób.Nie zastanawiaj się jak,uwierz w to i zostaw to Niebu.Oddając to Niebu,otwierasz swoje serce na akceptacje radości i błogosławieństwa w twoim życiu.Miej wolę wybaczenia i uwolnienia starych spraw związanych z toba,twoja matką,kims kto jest dla ciebie jak matka czy z kimkolwiek związanym z twoja matką.Oczyszczajac swój wewnętrzny dom,zapraszasz do swojego zycia niwą miłość,możliwości,obfitość i uzdrawiajaca energię.

 

Witaj Lavis,

..czy mogę prosić jescze o jaśniejsze postawienie spraw dot ww "matki"? To zupełnie wielka zagadka dla mnie- nie wiem jak to rozumieć, bo nie ma to specjalnie przełożenia na moje życie...

Czy Aniołki mogą coś dopowiedzieć jeszcze? Na razie wiem tylko, że mam uwierzyć, zawierzyc i czekać na miłośc obfitość i uzdrawiającą energię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis,

..czy mogę prosić jescze o jaśniejsze postawienie spraw dot ww "matki"? To zupełnie wielka zagadka dla mnie- nie wiem jak to rozumieć, bo nie ma to specjalnie przełożenia na moje życie...

Czy Aniołki mogą coś dopowiedzieć jeszcze? Na razie wiem tylko, że mam uwierzyć, zawierzyc i czekać na miłośc obfitość i uzdrawiającą energię..

 

Taka daly podpowiedz Aniołki-moze to znaczyć ,ze na twoje życie uczuciowe mają wplyw ,twoje doświadczenia i relacje z mama lub inną ,wazna kobietą w twoim zyciu.Tzn.że byc moze podswiadomie zachowujesz się tak jak te kobiety ,lub zakodowałas sobie co mowiły o męzczyznach i taki wzorzec powtarzasz.(nie tylko o męzczyznach),ale np.o pracy"że trzeba ciezko pracowac zeby czegos sie dorobic"itd)Jezeli tak jest to wtedy wystarczy tylko swiadomość tego,ze nie chcesz powielac ich schematow,podziekuj im w myslach za przekazane doswiadczenia,wybacz błedy i tak jak masz napisane oddaj te wszystkie sprawy,równiez te których nie jestes swiadoma Niebu.Zrób to w swojej glowie,myslach ,a powinno zadziałac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis,

..czy mogę prosić jescze o jaśniejsze postawienie spraw dot ww "matki"? To zupełnie wielka zagadka dla mnie- nie wiem jak to rozumieć, bo nie ma to specjalnie przełożenia na moje życie...

Czy Aniołki mogą coś dopowiedzieć jeszcze? Na razie wiem tylko, że mam uwierzyć, zawierzyc i czekać na miłośc obfitość i uzdrawiającą energię..

 

Taką dały podpowiedz Aniołki-moze to znaczyć ,ze na twoje życie uczuciowe mają wplyw ,twoje doświadczenia i relacje z mama lub inną ,ważna kobietą w twoim zyciu.Tzn.że byc moze podswiadomie zachowujesz się tak jak te kobiety ,lub zakodowałas sobie co mowiły o męzczyznach i taki wzorzec powtarzasz.(nie tylko o męzczyznach),ale np.o pracy"że trzeba ciezko pracowac zeby czegos sie dorobic"itd)Jezeli tak jest to wtedy wystarczy tylko swiadomość tego,ze nie chcesz powielac ich schematow,podziekuj im w myslach za przekazane doswiadczenia,wybacz błedy i tak jak masz napisane ,oddaj te wszystkie sprawy,równiez te których nie jestes swiadoma Niebu.Zrób to w swojej głowie,myślach ,a powinno zadziałac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką dały podpowiedz Aniołki-moze to znaczyć ,ze na twoje życie uczuciowe mają wplyw ,twoje doświadczenia i relacje z mama lub inną ,ważna kobietą w twoim zyciu.Tzn.że byc moze podswiadomie zachowujesz się tak jak te kobiety ,lub zakodowałas sobie co mowiły o męzczyznach i taki wzorzec powtarzasz.(nie tylko o męzczyznach),ale np.o pracy"że trzeba ciezko pracowac zeby czegos sie dorobic"itd)Jezeli tak jest to wtedy wystarczy tylko swiadomość tego,ze nie chcesz powielac ich schematow,podziekuj im w myslach za przekazane doswiadczenia,wybacz błedy i tak jak masz napisane ,oddaj te wszystkie sprawy,równiez te których nie jestes swiadoma Niebu.Zrób to w swojej głowie,myślach ,a powinno zadziałac.

 

Iloret -zgadza Ci sie cos z tym co napisałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Witam :)

 

Też poprosiłabym ładnie o wyciągnięcie aniołków dla mnie :) może mają jakąś radę dla mnie jak mam teraz postępować?? :)

 

Alicja 19.07.1990

 

Dziękuję :)

 

Archanioł Jofiel - Wzywa cię do przyjęcia mądrości wilelkiego ducha. Jeśli zapukasz, zostanie otwarte, jeśli udasz się na poszukiwania, odnajdziesz, czego szukasz.

Archanioł Jofiel jest promieniującą siłą, tak jak Słońce, które jest obecne zawsze – niezależnie, czy doceniasz, jakim jest dobrodziejstwem, czy też nie. Jofiel emanuje spokojem, cierpliwością, delikatnością, miłością, obdarza cię ochroną. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas głęboko poczujesz w swoim wnętrzu jego obecność i poprowadzi cię ścieżką mądrości ku niwom bogatego życia. Jofiel czeka, aż będziesz gotowy przyjąć taką wiedzę.

PRZESŁANIE: Dobrze widzi się tylko sercem. Najwżniejsze jest niewidoczne dla oczu. /A. Sain-Exupery/

 

Ofanim Rasiel - rzypomina ci o znaczeniu wypowiadanych słów. Słowa, które wymawiasz, są wyrazem twojej siły i odzwierciedleniem twojej duszy. Wszystko, co mówisz, świadczy o tobie, twoich poglądach, nastawieniach i sposobie, w jaki odbierasz świat.

Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Nie jesteś odpowiedzialny za słowa, które inni wysyłają w świat. Jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz. Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi.

Często nierozważnie i nieświadomie korzystamy z siły słowa. Kiedy wyrządzamy snim szkody, wówczas nie możmy co prawda zmazać tego, co powiedzieliśmy, jednak możemy uczyć się na własnych błędach. Dzięki temu nieustanie możemy rozwijać się i zapewnić sobie lepszą przyszłość.

Kiedy znajdziesz się znów w podobnej sytuacji, będziesz wiedzieć, ze należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany probelm i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji.

Słowa wypowiadane z całego serca mają wielką moc.

PRZESŁANIE: Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. (św Łukasz 21:33 BT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Witaj...Ja też bardzo proszę o aniołki dla mnie do końca roku.Ewa 13,12,1979.Pozdrawiam

 

Anioł komunikacji:

 

Przypomina ci, że życie może być lekkie i przyjemne. Nie podchodź z taką powagą do swojej obecnej sytuacji życiowej. Anioł komunikacji jest przy tobie. Przypomnij sobie czasy miłych zabaw, czasy szczęścia i radości, kiedy życie było lekkie i przyjemne.

Obecna sytuacja jest wynikiem twojego działania. Pokazuje dziedzinę życia, ktorą wybrałeś z różnych powodów. Przypatrz się uważnie tej sytuacji. Nie bój się. Wytrwaj w niej, zajmij się nią. W niej zawarte są ukryte sprawy twojej duszy. Nie uciekaj od niej, obarczając winą innego człowieka, okoliczności, warunki zewnetrzne lub to, co jest już przeszlością. W przeciwnym razie powróci ona do twego życia w innej formie.

Problemy są po to by je rozwiązywać i uwalniać się od nich. Najlepiej czynić to z myślą o wszystkich w nie zaangażowanych i o wspólnym dobru. Ratuje się tylko odwaga.

PRZESŁANIE: Zawsze jest właściwy moment, ponieważ to, czego masz się nauczyć, zostało przewidziane w bożym planie na długo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Prosze o anioly dla mnie na milosc i szkole.Zaneta 07.09.89r.

 

O wczoraj miałaś urodziny, wiec wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia i oczywiście jak domyślam się, że pragniesz miłości i powodzenia w szkole tego więc Ci życzę.

 

Miłość - Anioł doskonałości

 

Nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek swojego duchowego nauczyciela czy nauczycielki – oczywiście o ile tego pragniesz. Jaka Boża prawda towarzyszy ci teraz? Taką prawdą jest np “kochaj bliźniego swego jak siebie samego”; Która z Bożych prawd chce się urzeczywistnić w twoim życiu? Co masz do zrobienia?

Prawdę można rozpoznać tylko po czynach. Przez kontakt ze swoim Mistrzem możesz uzupełnić swoje życie o nowy wymiar. Nadać mu nową perspektywe. To tak jakbyś przestał nagle widzieć tylko swoje ciasne mieszkanie, w którym przebywasz każdego dnia, lecz wsiadł do samolotu i podczas podniebnej podróży ujrzał o wiele więcej. Twoje mieszkanie wyda ci się wtedy bardzo małe, bo ujrzysz je z innej perspektywy – jako maleńką cząstkę czegoś większego. Zyskasz nowe sposoby widzenia i pojmowania, które poszerzą twój horyzont.

PRZESŁANIE: Udaj się na poszukiwania, a odnajdziesz. Proś, a będzie ci dane.

 

szkoła- Anioły fioletowego promienia

 

Wzywają cię one do tego, abyś wprowadził pewne zmiany do swojego dotychczasowego życia. Kiedy poprosisz je, aby w nim zadziałały, zawiodą cię do księgi twojego życia. Tutaj będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie więzy, które od dawna cię łąćzą, czyli sprawy, ktore rozpocząłeś – zpomocą aniołów będziesz mógł teraz doprowadzić je do końca oraz stopniowo się od nich uwlonić.

Anioły te wzywają cię, abyś zmienił swoją obecną życiową sytuację poprzez dopisanie nowych wierszy do kroniki swojej teraźniejszości i przysłości. Przeanalizuj swoją przeszłość. Jakie miejsca, okoliczności, ludzie zajmują wciąż twoje mysli, pomimo, że nie istnieją już w twoim życiu? Jaki ciężar z przeszlości wciąż dźwigasz na swoich barkach? Z kim lub z czym połączyły cię więzy, które chciałbyś zerwać, ponieważ ci przeszkadzają? Z kim masz nie wyrównane rachunki? Od kogo wciąż oczekujesz czegoś, co nie jest już możliwe?

PRZESŁANIE: Udaj się w światło przemiany i poszerzania świadomości. Rozbudzisz wówczasz w sobie uśpione dotąd umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Mogę prosić o aniołka dla mnie do końca tego tygodnia?

Z góry dziękuje

 

Elohimy Herkules i Amazone.

 

Wzywają cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, ponieważ utrudniają one przepływ woli boskiej, która jest znaczenie silniejsza i ważniejsza niż nasza ludzka. Chodzi tutaj o zmianę sposobu myślenia.

Spotkałeś się zapewne ze słowami: “Niech się dzieje wola Boża”; “Bądź wola Twoja”….

Czy zwroty te wzbudzają w tobie pozytywne skojarzenia? A może myśl, że twoimi czynami może kierować coś innego niż rozum, jest ci nieprzyjemna? Takie pytania naprowadzą cię na trop starych wzorców myślowych, które są twoimi wewnetrznymi blokadami. Co rozumiesz np pod słowami, którymi modlił się Jezus: “Ojcze mój, jeśli to możliwe, niech Mnie ominie ten kielich! Wszakże nie jak Ja chcę, ale jak Ty”? (BT, Mt 26:39)

Każdy z nas staje kiedyś przed wielkim wyzwaniem, w którym musi postanowić, czy poddaje się naciskom swojego małego rozumu, swoich lęków, swoich starych wzorców, czy też chce być posłuszny woli boskiego źródła. Nikt nie wymaga od nas, byśmy dźwigali na swoich barkach cały ciężar tego świata. Każdy człowiek powołany jest do tego, aby czerpać ze swojego życia, to co najlepsze – aby kochać i być szczęśliwym. Istnieją określone sposoby przygotowania, zwane kolejnymi stopniami wtajemniczenia, które człowiek przechodzi na określonych etapach, kiedy chce się rozwijać.

W tych momentach stajesz przed decyzją, czy chcesz trzymać się starego znanego, czy tez odważysz się na krok w nowe nieznane. W głebi duszy człowiek czuje, kiedy powinien zrobić właściwy krok we właściwym kierunku. Tylko, czy wykona ów krok w rzeczywistości, także wtedy, jeśli postepując w ten sposób, miałbyś nie uzyskać aprobaty ze strony otoczenia i wyjść poza ogólnie przyjęte normy. Kroki te prowadzą w bezwarunkową, wyższą miłość – również wtedy, gdy pozornie wydają się być od niej odległe (takie momenty to np: rozstania, zmiany zawodu, podróże, przeprowadzki itd).

Herkules i Amazone pomagają ci się przemóc i zrobić ów krok – ponieważ służy on większemu celowi.

PRZESŁANIE: Tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iloret -zgadza Ci sie cos z tym co napisałam?

 

Witaj:)

..tak:), tak jest juz lepiej. Faktycznie są pewne wzrorce... Jestem świadoma, że są różnice pokoleniowe i spojrzenia na pewne sytuacje.. Wiem, że chcę inaczej ale być może podświadomość działa jeszcze inaczej.. Z pewnymi rzeczami walczę i mam nadzieję, że wszystkie Anioły mi w tym pomogą...:) Próbuje też rozwiązać pewne zagadki w moim życiu...Może Anioły cos wiedzą w tej materii?

Pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:\ moja prośba zostala pominięta dlatego ponownie "Prosze o anioly dla mnie na milosc i szkole.Zaneta 07.09.89r. "

 

Zaneta na twoja prosbę odpowiedział Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poposzę o wyciągnięcie Aniołków i wskazówek od nich :)

 

Wybacz sobie-odrzuc stare poczucie winy i pamietaj,że jestes idealnym dzieckiem Boga.Ostatnio byłas dla siebie bardzo surowa uzywajac wobec siebie szorstkich słow głosno lub mentalnie(chodzi o to ,ze watpiłas w siebie i swoje umiejętności).choć to zdrowe,ale ty juz zblizyłas sie do granicy znęcania sie nad sama sobą!Kazdy popełnia błedy i to normalne.Jednak ważne jest jak sobie radzisz z tymi błedami.Jeśli skupiasz sie ,na swoich pozytywnych cechach,twoje poczucie wartosci bedzie rosło a poziom stresu bedzie malał.Poczucie winy jest przeciwne do miłości.Twoje poczucie winy nie pomaga nikomu i niczemu..Afirmuj:"Prosze aby skutki moich błedów zostały rozwiązane w kazdym kierunku czasowym,a ja teraz uwalniam wszelkie poczucie winy.Kocham całego siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszeeee kasia 03.03.1987

 

Muzyka dla manifestacji-aby zamanifestowac swoje marzenia szybko,myśl o nich gdy spiewasz,nucisz lub grasz muzykę.Muzyka jest potęznym sprzymierzencem na twojej duchowej sciezce.,bo słuzy zwiekszeniu twoich mocy manifestowania.Muzyka ma o wiele wyzsze wibracje niz ta na planie fizycznym..Otula nas ochronna warstwą,aby chronić przed negatywnymi energiami.Podnosi równiez nasze emocje i myśli na radosny poziom.Jestes zachecana do słuchania muzyki takiego rodzaju,jaki pasuje do twojego nastroju,i tak czesto jak to możliwe.Użyj muzyki jako narzedzia manifestacji.Czyli puść sobie ulubioną muzykę i przy nie wyobrażaj sobie to co chcesz osiągnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja tez moge poprosić o anioły ?? ur 26.05.86

 

Wewnętrzna mądrość-wiesz co masz czynić.Zaufaj Twojej duchowej mądrości i niezwłocznie podejmij wlaściwe działania.Przesłanie Ateny;Ciesze się,że mogę ci towarzyszyć,chociaz większą przyjemność sprawiłoby ci odwołanie się do twych zasobów duchowej mądrości.Mogę sie zapewnić,że sytuacja,o której myslisz jest juz praktycznie rozwiazana,a mądrość całego swiata stoi przed tobą otworem.Aby skorzystac z tej wiedzy musisz jedynie uspokoic swój umysl.Zapomnij o swoich niepokojach i zmartwieniach i poddaj sie pełnej milosci,potężnej sile,która rzadzi wszechświatem.Przymknij oczy,skup się na swoich myślach i odczuciach,które przepływają przez twoją swiadomość.Jeśli tego chcesz możesz poprosic mnie,bym dała ci sygnał,że własciwia pojmujesz swą duchowa wiedze.Najwazniejsze jest jednak,żebyś w to uwierzyła.Zapewniam cię,że korzystasz z niej własciwie i bpodejmujesz decyzje,które dobre są dla ciebie i twoich bliskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis,poprosze o wyciagniecie aniolkow dla mnie do konca roku-sfera pracy.Z gory dziekuje,Ewa 24.12.1960

 

Czekaj-nie spiesz się teraz z działaniem.Czekaj na stosowna chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty.Jesli podejmiesz teraz działanie przeoczysz moment okazji,które wkrótce sie pojawią.Nie martw się-gdy ten moment nadejdzie,poczujesz to w swoim sercu i wnętrzu.W międzyczasie wazne jest,aby medytować i upewnic się,ze twoje oddychanie jest głebokie i czeste.(zazwyczaj wstrzymujemy oddech lub doswiadczamy krótkiego oddechu podczas stresujących okresów czasu.)Jestes równiez o krok od otrzymania nowych informacji,zmieniajacych kierunek działania,które zamierzałas podjąć ,i które prowadza cie we własciwym kierunku.Czekanie przyniesie większe zadowolenie,niz gdybyś podjęła działanie bez tej dodatkowej informacji.Afirmuj:mam nieograniczona cierpliwość i jestem kierowana przez Boga,abym zawsze była we własciwym miejscu i we własciwym czasie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Lavis,

podobnie jak poprzedniczka, chciałabym prosic o aniołki w swerze pracy - Bożena 14.02.1969. Pozdrawiam

 

Miłosierdzie-przestan oceniac siebie i innych,otwórz oczy na dobro i miłość,które są w każdym z nas.Lagodność to siła,która jest podstawą prawdziwej władzy i rodzi sie ona pod wpływem pozytywnych słow,myśli,czynów,intencji i innych pozywek.Chron siebie przed surowością starając się przyciągnąć jedynie łagodne doświadczenia i związki międzyludzkie.Przemieniaj surowość w delikatność,próbując dostrzegać pozytywne cechy kazdej napotkanej osoby i sytuacji.Przede wszystkim zacznij od siebie.Postępuj ze sobą w łagodny sposób.Bądż szczęsliwa,dobra i miła i co najwazniejsze-szczera wobec siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosierdzie-przestan oceniac siebie i innych,otwórz oczy na dobro i miłość,które są w każdym z nas.Lagodność to siła,która jest podstawą prawdziwej władzy i rodzi sie ona pod wpływem pozytywnych słow,myśli,czynów,intencji i innych pozywek.Chron siebie przed surowością starając się przyciągnąć jedynie łagodne doświadczenia i związki międzyludzkie.Przemieniaj surowość w delikatność,próbując dostrzegać pozytywne cechy kazdej napotkanej osoby i sytuacji.Przede wszystkim zacznij od siebie.Postępuj ze sobą w łagodny sposób.Bądż szczęsliwa,dobra i miła i co najwazniejsze-szczera wobec siebie"

 

TO piękne Lavis - poczułam się jakby delikatne płatki róż ktoś rozsypywał wokół mnie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis...a ja mam w sobie dzisiaj jakiś niepokój. Od rana jestem czujna i niespokojna. Tak jakby coś złego nade mną wisiało w powietrzu. Możesz przy mnie postawić aniołka?

E....70

:*

Edytowane przez goshaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis...a ja mam w sobie dzisiaj jakiś niepokój. Od rana jestem czujna i niespokojna. Tak jakby coś złego nade mną wisiało w powietrzu. Możesz przy mnie postawić aniołka?

E....70

:*

 

Jestes tego warta-wiedz,że zasługujesz na otrzymanie wszystkiego tego,co dobre na wszelkie sposoby.Blokowałas swoje manifestacje,przez niskie przekonanie,ze na to nie zasługujesz.Manifestacje nie sa nagroda za dobre sprawowanie-są efektem twoich myśli,przekonan ,uczuc i działań.Gdy pozwolisz sobie na branie,pomożesz w boskim planie okazywania wszedzie miłości.Zaakceptowanie pomocy Nieba nie dotyczy tylko ciebie;to pozwolenie sobie na przyjęcie pomocy,aby móc pomagac innym.Zaakceptuj dobro z wdzięcznością i afirmuj;Dziękuje za otrzymane teraz dary.Z wdziecznością je przyjmuje dla dobra wszystkich"

Edytowane przez goshaa
na prośbę Miruni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes tego warta-wiedz,że zasługujesz na otrzymanie wszystkiego tego,co dobre na wszelkie sposoby.Blokowałas swoje manifestacje,przez niskie przekonanie,ze na to nie zasługujesz.Manifestacje nie sa nagroda za dobre sprawowanie-są efektem twoich myśli,przekonan ,uczuc i działań.Gdy pozwolisz sobie na branie,pomożesz w boskim planie okazywania wszedzie miłości.Zaakceptowanie pomocy Nieba nie dotyczy tylko ciebie;to pozwolenie sobie na przyjęcie pomocy,aby móc pomagac innym.Zaakceptuj dobro z wdzięcznością i afirmuj;Dziękuje za otrzymane teraz dary.Z wdziecznością je przyjmuje dla dobra wszystkich"

 

Nie umiem sobie tego zinterpretować. :(

 

Ale, skoro jestem warta... lavis :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem sobie tego zinterpretować. :(

 

Ale, skoro jestem warta... lavis :*

 

Chodzi o to abyś sie nastawiała na wszystko co dobre,nawet jak masz w sobie niepokój,zrób tak; usiądz na chwile ,zamknij oczy i wyobraz sobie twój niepokój np.jako balon z ciemnym środkiem po czym popros Niebo aby wzięło od ciebie te lęki i wypuść balonik do góry jakby był wypełniony helem .Podziękuj i wróć do normalnych zajęc będąc wewnętrznie przekonana ,że sprawa jest załatwiona(wypróbowałam na sobie i koleżankach-działa)Przasłanie ma na myśli to żebyś zaczęła marzyc,nawet o rzeczach które na dzień dzisiejszy sa nierealne.Chodzi tez o to ,że uczucie lęku który sie w nas pojawia ,obniża nam wibracje i ściąga Właśnie Sytuacje Których Nie Chcemy!!!Myśl działa jak magnes i to neodymowy;jakie są twoje myśli -tak układa sie w realu.

Edytowane przez goshaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o wróżbę na temat pracy. od dłuższego czasu szukam i nic. jak potoczy sie moje życie zawodowe i kiedy dostane fajna prace.

 

Pozdrawiam 2 2, 0 4. 8 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może sprawdzić mojego Aniołka - Agata 13.02.1987

pozdrawiam

 

Przyjmij pomoc Nieba-modliłas sie o pomoc,więc zejdz z drogi i pozwól Niebu ,aby ci pomogło.Pytałas -co teraz powinnam zrobić?Karta ta odpowiada-zaufaj,że twoj modlitwy zostały usłyszane i wysłuchane.Po prostu wycisz się i odpocznij.Pros Niebo aby dało ci bardzo jasne,łatwe do zrozumienia wskazówki,pozwalając ci dowiedzieć się,czy masz podjąć jakies działanie.I ciesz się swiadomościa,ze twoi Aniolowie i Przewodnicy z miłością otaczają ciebie i twoją sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o aniołki do końca roku :)

 

29 kw 86

 

Ojcowskie uzdrowienie-twoja osobista moc wzrośnie,gdy oddasz Niebu wszystkie sprawy związane z twoim ojcem.Wciąz masz do uzdrowienia sprawy zwiazane z twoim ojcem.Uzdrowienie nie zajmuje duzo czasu-wymaga tylko twojej gotowości,do bycia wolnym od dawnego gniewu,żalu czy lęku zwiazanego z twoim partnerem(kolegą)płci męskiej.Jeśli nie mamy rozwiązanej kwestii szacunku dla ojca,Wszechswiat wydaje sie być skapym.Jesli mamy nierozwiązane sprawy z matką,,nie potrafimy zaakceptować podarunków dawanych nam przez Wszechswiat.Afirmuj-teraz skupiam sie na miłosci,która jest duchową prawdą mojego ojca i niniejszym równowaze karmę pomiędzy nami.Uwalniam sie od wszystkiego poza miłościa i lekcjami płynącymi z relacji z moim ojcem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o aniołka na wrzesień i październik. Bardzo ich teraz potrzebuję...

 

Beata, 11.06.1977

 

Wrzesień -Powierzanie obowiązków-proś innych( jak również mnie-Zielona Tara) o pomoc zamiast próbować zrobić wszystko samemu.Jesli w sercu żywisz do kogos urazę lub żal,gdyz jestes obarczana nadmiernymi obowiązkami,nie będziesz w stanie nikomu sprawić przyjemności nawet sobie.Musisz prosić o pomoc,abyś mogła znależć czas tylko dla siebie,na rozmyslania i odpoczynek.Jestem przepełnona spokojem,gdyz znam sekret osiagania wydajności.Nie jest ona wynikiem walk i konfliktów.Mozna do niej dązyc wtedy,gdy masz umysł jest skoncentrowany i zdeterminowany.Stanowcze podjecie decyzji jest pewniejsza drogą do osiagniecia sukcesu.Kiedy juz raz sie zdecydujesz,wszystko inne przyjdzie samo.Dlatego nie śpiesz się, tylko skup sie na swoich przemyśleniach.Otwórz sie równiez na na odczucia twego serca.Doprowadza cię do podjęcia najwazniejszych decyzji,a wszystko inne przyjdzie z czasem.(jeśli jest Ci ciężko poproś Zielona Tarę o pomoc i siłę)

 

Pażdziernik-Obfitość-to wspaniałky czas,by wprowadzić w czyn nowe przedsięwziecia,realizowac nowe pomysły,tworzyc nowe okoliczności.Jesli czujesz się ocięzała i przygnębiona,to możesz odzsyskac energię przez pozytywne myślenie,odżywcze jedzenie i wszystko to,co napełnia cie uczuciem miłości.Otaczaj się pieknymi kwiatami,wprowadzaj jasne kolory do swojej garderoby i otoczenia,porozsuwaj zasłony,by wpuścic naturalne światło.Gdy stworzysz jaśniejszy wizerunek samego siebie,otworzą sie przed tobą większe mozliwości,zgodnie z regułą,ze podobienstwa się przyciągają.Poczujesz sie pobudzona i wzmocniona,gdyż odnajdziesz harmonie pomiędzy swym wewnętrznym i zewnętrznym światem.Zatem wykorzystaj swą wzmożona energię i zacznij realizowac swe zamierzenia,co sprawi ,ze radować sie bedzie twoje serce.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o wróżbę na temat pracy. od dłuższego czasu szukam i nic. jak potoczy sie moje życie zawodowe i kiedy dostane fajna prace.

 

Pozdrawiam 2 2, 0 4. 8 3

 

to nie ten dział-napisz do działu prośba o wrózbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o aniolka o pomoc w nauce oraz w uczuciach

Grazyna 1.4.68

 

Boska magia-nadzwyczajna,magiczna energia otacza teraz twoja sytuację.Spodziewaj się cudów!Otworzyła sie dla ciebie duchowa brama.W tym czasie twoje zdolności manifestacji są najwieksze.Wykorzystaj ten czas do skupienia się na swoich pragnieniach.Jesli nie jestes pewna, czego naprawdę chcesz,poproś o boskie przewodnictwo poprzez modlitwę,medytację czy rytuały.

 

Uwolnij się-podejmij ryzyko i doswiadczenia jako drogę do wzrostu i nauki.Czasami wpadamy w koleiny i rutynę,bo ta pozwala nam czuć się bezpiecznie i wygodnie.Poprzez te karte jesteś zachecana do wypłynięcia ze swojej strefy bezpieczenstwa.To czas aby podjąc ryzyko i poznać nowe drogi myślenia,zarabiania czy istnienia w związkach.Gdy podejmiesz decyzję odkrywania i doświadczania,swiat odpowie dając ci wspaniałe,nowe doswiadczenia.Niebo niekoniecznie prosi o to,abys poszedł nowymi ściezkami,ale żebyś sprawdził wodę i odwazył się wypłynął dalej.To niewątpliwie czs dla ciebie,aby wyciagnąc rękę i cieszyc się nowymi mozliwościami.Spróbuj dzisiaj czegoś nowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Lavis, że wysyłasz odpowiedzi :-) Wiem, że od niedawna wyciągam aniołki, ale niestety gdy o 6.15 wychodzę z domu przychodzę czasami o 18.00. Tak więc w najbliższym czasie nie będe mógł odpowiadać na Wasze prośby. Chyba, że w weekendy i piątki bo wtedy szybko kończę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można, to także poproszę, na wrzesień i październik :)

Paulina, 6.9.86

 

Ułatw sobie życie-usun bałagan ze swego domu i życia zawodowego,aby zrównowazyć strumien działania.Twoja energia została podzielona i to jest czas na jej poprawienie.To oznacza oczyszczenie swego domu z niepotrzebnych rzeczy,rezygnację z prenumeraty niepotrzebnych publikacji,powiedzenie "nie" ,żądaniom dotyczacym twojego czasu,zorganizowanie się i bycie bardziej wydajnym z uszaniwaniem swojego harmonogramu.Jeśli poświecisz jeden dzien w tygodniu ,aby zmiejszyć bałagan,poczujesz ogromne odciązenie swojej duszy.To zaowocuje energią i zwiększonym szacunkiem do siebie,co z kolei spowoduje ,ze dokończenie zadan będzie w zasięgu ręki.Twoja dusza i ciało podziękują ci za ułatwienie życia.

 

Praca na własny rachunek-jesteś urodzonym przedsiebiorca,a twój biznes jest otoczony magicznymi okazjami..Masz w sobie pęd,dyscyplinę i pragnienie bycia swoim własnym szefem.Posiadasz magiczne cechy potrzebne dla udanego biznesu..Niebo chce abyś wiedział,że jesteś w pełni wspierany duchowo.Jak długo pozostajesz pełen entuzjazmu.będa do ciebie przychodzić nowe okazje.Twoja pozytywna energia przyciaga klientów,kupujących i kontakty.Jesli jesteś w trakcie otwierania nowego przedsięwzięcia ,to dobry czas na pracę duchową(modlitwy,medytacje),przeprowadzenie badań dotyczących twojego biznesu lub pracę nad sobą(zdrowie ,odżywianie).Te różne poziomy działań napędzają cudowne biznesowe możliwośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o aniołka na pażdziernik :)

Gabriela 19.02.1988

 

Sigle-Chwila ciszy-spędz chwile w samotności,odpoczywaj ,medytuj,rozmyślaj.Uspokój swój umysł.Spokojnie oddychaj,nic nie mów.Niech odejdą twe zmartwienia i troski.Wejdz całym soba w te strefę ciszy,w wir spokoju,gdzie nie dochodza problemy tego świata.Nadszedł czas spokoju,gdzie nie dochodza problemy tego świata.Nadszedł czas spokoju i ciszy,więc ciesz się nim w samotności.Przyjdę ci z pomocą byś mogła się zregenerować i nabrać sił.Nie próbuj teraz podejmować żadnych decyzji.Pozwól odpocząc umysłowi.Wkrótce poczujesz,kiedy znów będziesz gotowa do podjęcia działan.Jednakże teraz musisz uspokoić swe myśli.Odpocznij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mogę prosić aniołka na pażdziernik? :-)

Joanna 15.04.1977

 

Podtrzymuj swój optymizm-nadchodzi spełnienie twoich marzen.Nie poddawaj się tuż przed wydarzeniem się cudu.To jest to -nadszedł twój czas.Już prawie osiagnołeś nagrodę,a twoje modlitwy będa wysłuchane.Jednakże potrzeba jeszcze troche cierpliwości i natchnionych działan z twojej strony.Ten czas dodatkowego oczekiwania i starań jest stanowczo tego warty.Jesteś prawie u celu,a ta karta prosi,abyś podtrzymał swoją wiarę w cuda i boską magię.Użyj swojej wyobrażni,aby wizualizować ,że twoje marzenia już się spełniły.Twoje serce przepełni wdzięczność i radość,a te emocje przyśpieszą twoją wymarzoną manifestacje.Wkrótce rozraduja cię namacalne rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o aniolki na pazdziernik,chodzi o uczucia. Aleksandra 02.04.1984

 

Wyszło dla Ciebie dokładnie ta sama karta co dla gj77.przeczytaj sobie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez prosze aniolka na pazdziernik , o uczucia :-)

 

Sztuki piękne-wyrażaj siebie poprzez twórcze zajęcia.Jesteś osobą o wielkich mozliwościach.Jesli brakuje ci czasu,pieniędzy lub cierpisz z powodu innych ograniczen,dzieje sie tak dlatego ,ze twój umysł skupia sie na sprawach materialnych tego swiata.Możesz przekroczyc te granice przez odsunięcie na dalszy plan spraw materialnych.Muzyka jest nieodzownym elementem by móc wyrazić pozamaterialne ideały i energie.Muzyka nadaje barw naszemu otoczeniu,emanując pozytywnymi wibracjami.To pozwala nam pozbyc się ograniczeń wynikajacych z naszego sposobu myślenia i wyzwalała nowe pomysły.Płyn wraz z muzyką i spraw byś mógł odkrywać,wykorzystywać i wcielac w życie swe twórcze pomysły.Rozwiń swoje skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo proszę o Anioły dla mnie na 7.10.2010 .Mam wtedy rozprawę sadowa i chciałabym się dowiedzieć czy zakończy się pomyślnie.

Z góry dziękuje.

Dominika 04.07.1983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez poproszę o aniołka na październik - uczucia Marta 12.09.1974 :)

 

Podejmij decyzję-Czujesz się spętany i niepewny?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję.Czasem życie daje poczucie,że jest w impasie,głównie wtedy,gdy czeka się na kolejne wskazówki Nieba.Poprzez tę kartę Niebo jednak pyta:Czego ty chcesz?.Czasem Wszechświat prosi nas,abyśmy to my byli twórcami decyzji.Teraz własnie jest taki czas.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało cię jak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę aby przejąć kontrolę i ustawić swój własny kurs..Wiedz ,że Niebo daje ci wszelkie środki,których potrzebujesz ,aby wyrwać się z kazdej sytuacji tak długo,jak tylko podejmujesz pewne i jasne decyzje.Twoja stanowczość jest katalizatorem dla Nieba,aby oczyściło drogę dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie lęki i zmartwienia i skup się wyłącznie na celu,który chcesz osiągnąć.Ciesz się tą swoją podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmij decyzję-Czujesz się spętany i niepewny?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję.Czasem życie daje poczucie,że jest w impasie,głównie wtedy,gdy czeka się na kolejne wskazówki Nieba.Poprzez tę kartę Niebo jednak pyta:Czego ty chcesz?.Czasem Wszechświat prosi nas,abyśmy to my byli twórcami decyzji.Teraz własnie jest taki czas.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało cię jak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę aby przejąć kontrolę i ustawić swój własny kurs..Wiedz ,że Niebo daje ci wszelkie środki,których potrzebujesz ,aby wyrwać się z kazdej sytuacji tak długo,jak tylko podejmujesz pewne i jasne decyzje.Twoja stanowczość jest katalizatorem dla Nieba,aby oczyściło drogę dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie lęki i zmartwienia i skup się wyłącznie na celu,który chcesz osiągnąć.Ciesz się tą swoją podróżą.

 

Dziękuję Ci Lavis bardzo, bardzo serdecznie. Twoja porada jest niezwykle trafna. Ja wiem czego chce, co pragnę osiągnąć, tylko brak mi wiary w to, że uda mi się dotrzeć do celu. I dlatego ciągle się waham. Jeszcze raz serdeczne dzięki. Pozdrawiam Marta :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę poprosić o aniołka na październik i nowa prace (urrrggghhhh- jutro zaczynam!). Z góry serdecznie dziękuje! :bukiet:

 

Praca-

Uzdrawiające serce-jesteś potężnym uzdrowicielem!kontynuuj tę wspaniała pracę!W głębi serca ,jesteś świadoma swoich zdolności uzdrowicielskich.Być może otrzymałas informację zwrotną od innych na temat sposobów,w jaki twoje słowa lub dotyk pomogło im się uzdrowić.Jesteś zachecana do podniesienia swojej pracy uzdrowicielskiej na nastepny poziom.Jesteś również proszona o oczyszczenie swojej diety i myśli,aby wyższa częstotliwość uzdrawiajacej energii mogła przez ciebie popłynąć.Otwierając się na następny poziom,zauważysz zmianę w ludziach i sytuacjach.,które potrzebują twojej pomocy.Możesz znależć więcej możliwości uzdrawiania lub twoi klienci zaczną okazywać większe zrozumienie duchowości.Niebo pragnie wzmocnić wsparcie twojej uzdrawiajacej pracy.Jesli chcesz pogłebienia swojej edukacji,pracy w centrum uzdrawiania lub zwiększenia swoich zarobków,po prostu poproś...i otwórz się na otrzymywanie.

 

spokój-podaruj sobie czas relaksu ,wyciszenia i ciesz się swym odosobnieniem,rozpieszczejąc się tak potrzebną troska o samą siebie.,Zanurzenie się w slonej wodzie,tworzy magiczną ,elektryczną energię powodującą zmiany w twoim ciele.Sól wyciąga energetyczne i fizyczne toksyny.Pamiętaj aby zanurzyć klatke piersiową i czakre serca podczas kąpieli,aby uwolnić toksyczne emocje.Zapal biała świecę w pobliżu wanny,patrzac na migotanie płomienia pomyśl czego chcesz.Swiatło białej świecy rozwija twoje myśli i uczucia,więc myśl o swoich pragnieniach,a nie o lękach.Pozwól,słonej wodzie wypłukac wszelkie wątploiwości,które blokują twoje manifestacje.Poproś swiece aby oświeciła twój umysł ufnością i pozytywnymi oczekiwaniami.Ciesz sie tym czasem relaksu i ufaj,że twoje modlitwy zostały usłyszane i wysłuchane.

Edytowane przez lavis
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo proszę o aniołka na październik

Marzena 03.01.1975 DZIĘKUJE :)

 

Sprawiedliwość-ta sytuacja zostanie rozpatrzona w sprawiedliwy i słuszny sposób.-Przesłanie;"pozwól mi zasugerowac inną definicję sprawiedliwości:Istnieje ona,gdy wszystkie strony poswiecają swe własne cele dla dobra wazniejszej sprawy i wiekszej grupy społecznej.To wymaga od wszystkich wiary i madrego postepowania.Jesli dochodzi do kwestii spornych ,ataki spowodowane są obawami,ze nie otrzymamy tego ,co nam się należy.Jednakże wzmagaja one jedynie ból i cierpienie,które pociaga za sobą wywołany spór..Może lepiej byłoby zaniechac osiągniecia własnych celów ,a zamiast tego skierować swe działania na rozwiązywanie przyczyn konfliktu.powinnas z całych sił dążyć do pokojowego rozwiązania spornych kwestii,dbając przy tym ,by wszystkie elementy złożyły się w harmonijną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można to ja również poproszę aniołka na październik :)

Anna 16.11.1986

 

Uzdrawiające serce-jesteś potężnym uzdrowicielem!kontynuuj tę wspaniała pracę!W głębi serca ,jesteś świadoma swoich zdolności uzdrowicielskich.Być może otrzymałas informację zwrotną od innych na temat sposobów,w jaki twoje słowa lub dotyk pomogło im się uzdrowić.Jesteś zachecana do podniesienia swojej pracy uzdrowicielskiej na nastepny poziom.Jesteś również proszona o oczyszczenie swojej diety i myśli,aby wyższa częstotliwość uzdrawiajacej energii mogła przez ciebie popłynąć.Otwierając się na następny poziom,zauważysz zmianę w ludziach i sytuacjach.,które potrzebują twojej pomocy.Możesz znależć więcej możliwości uzdrawiania lub twoi klienci zaczną okazywać większe zrozumienie duchowości.Niebo pragnie wzmocnić wsparcie twojej uzdrawiajacej pracy.Jesli chcesz pogłebienia swojej edukacji,pracy w centrum uzdrawiania lub zwiększenia swoich zarobków,po prostu poproś...i otwórz się na otrzymywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo proszę o Anioły dla mnie na 7.10.2010 .Mam wtedy rozprawę sadowa i chciałabym się dowiedzieć czy zakończy się pomyślnie.

Z góry dziękuje.

Dominika 04.07.1983

 

Tak-twoja intuicja ma racje.podejmij odpowiednie działanie.Jesteś całkowicie pewna swojego następnego ruchu i wyciągnełas tę kartę jako dodatkowe potwierdzenie,które zdopinguje cie do działania.Ta karta potwierdza,że twoja intuicja ,jest bezbłędna i że możesz jej całkowicie zaufać.Radość którą czujesz wiedząc,że twoje intuicyjne przeczucia są prawdziwe ,może zostać zahamowana przez lęk przed dokonywaniem życiowych zmian..Niebo chce żebyś wiedziała,że zatroszczono sie o wszystkie szczegóły.Jesteś wspierana na wszelkie sposoby na wszelkie sposoby tak długo,jak tylko prosisz o pomoc i akceptujesz ja,gdy przychodzi do ciebie w różnych formach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, wyciagnij dla mnie Aniołka, poproś dla mnie o wskazówkę. Od jakiegoś czasu dotykają mnie krachy finansowe, samochód od poczatku kiedy jestem jego wlaścicielka psuje się, co sie dzieje? Dziekuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kartę.

Karolina 01.03.1990[/QUOT

Podejmij decyzję-Czujesz się spętany i niepewny?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję.Czasem życie daje poczucie,że jest w impasie,głównie wtedy,gdy czeka się na kolejne wskazówki Nieba.Poprzez tę kartę Niebo jednak pyta:Czego ty chcesz?.Czasem Wszechświat prosi nas,abyśmy to my byli twórcami decyzji.Teraz własnie jest taki czas.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało cię jak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę aby przejąć kontrolę i ustawić swój własny kurs..Wiedz ,że Niebo daje ci wszelkie środki,których potrzebujesz ,aby wyrwać się z kazdej sytuacji tak długo,jak tylko podejmujesz pewne i jasne decyzje.Twoja stanowczość jest katalizatorem dla Nieba,aby oczyściło drogę dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie lęki i zmartwienia i skup się wyłącznie na celu,który chcesz osiągnąć.Ciesz się tą swoją podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o aniołki na sprawy uczuciowe.

 

Nowy świat-najgorsze już za tobą,a pozytywne nowe doswiadczenia sa na horyzoncie.przetrwałas sztormy na wzburzonych oceanach,ale teraz droga jest już jasna i gładka.Odtąd mozesz oczekiwac wszystkiego co najlepsze.Wypłucz to co negatywne ze swojej podswiadomosci i przeszłych wspomnien,i trzymaj się tylko pozytywnych lekcji i miłości .Nie pozwalaj sobie na rozgoryczenie i zal..Pozwól temu odejść.! Afirmuj: wyzwalam potrzebę doswiadczania tej życiowej lekcji.Wyciagam każdą naukę,jaką potrzebuję i ruszam w życie harmonijnych i spokojnych działan.Wyciagajac tą karte, jesteś na zakręcie swego życia-twoje modlitwy i pozytywne myśli dostarczają nowych promieni boskiego światła,oświetlając twoją terażniejszość i przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, wyciagnij dla mnie Aniołka, poproś dla mnie o wskazówkę. Od jakiegoś czasu dotykają mnie krachy finansowe, samochód od poczatku kiedy jestem jego wlaścicielka psuje się, co sie dzieje? Dziekuję...

praca na własny rachunek-jesteś urodzonym przedsiębiorcą,a twój biznes jest otoczony magicznymi okazjami.Masz w sobie pęd,dyscyplinę i pragnienie bycia swoim własnym szefem,posiadasz magiczne cechy potrzebne dla udanego biznesu.Niebo chce abyś wiedziała ,ze jesteś w pełni wspierana duchowo.Jak długo pozostajesz pełna entuzjazmu,bedą do ciebie przychodzić nowe okazje.Twoja pozytywna energia przyciaga klientów,kupujacych i kontakty.Jesli jesteś w trakcie otwierania nowego przedsiewziecia,to dobry czas na pracę duchową(medytacje,afirmacje)przeprowadzanie badan dotyczących twojego biznesu lub pracę nad sobą(zdrowie,odzywianie,odpowiednie wysypianie się)Te rózne poziomy działan napędzają cudowne biznesowe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis potrzebuję rady aniołka odnośnie mojej pracy zawodowej i spraw uczuciowych związanych z panem J, pomożesz?

Ela 25.03.72

 

Praca -nieograniczone żródło-nie zabraknie Ci niczego dziś ani w przyszłości." to wszechswiat pełen bogactw,których wystarczy dla kazdego.Jednakże cechą charkterystyczną energii wystepujacej na tej planecie jest biegunowość.Dotyczy to zarówno brania jak i dawania.Najwazniejsze żeby zrównowazyć obie te kwestie,.Jesli tylko dajesz ,wkrótce bedziesz wyczerpana,rozżalona i odczujesz niedostatek.Jesli tylko będziesz otrzymywać,wkrótce przestaniesz cieszyć sie tym,co posiadasz.Równowaga jest wtedy ,gdy bez obaw możemy dawać,kiedy mamy na to ochotę,a nastepnie otrzymujemy coś od innych,okazując wdzieczność i radość.Wygląda to dokładnie jak proces oddychania.Szukaj sposobnosci by brac i dawać jak najczesciej,a wtedy niczego Ci nie zabraknie.Nie martw sie o swoją przyszłość."

 

pomoc została ci udzielona-Niebo pracuje przez czały czas nad tym aby ci pomóc,nawet jeśli ty jeszcze nie widzisz rezultatów.Twoja manifestacja jest teraz dopracowywana,nawet jesli nie widzisz namacalnych dowodów.Jestes zachecana do dostrzegania oznak tego ,że "ląd"(twoje pragnienia) jest juz blisko.Ta karta zapewnia,ze twoje modlitwy zostały usłyszane i wysłuchane.Pozostań skupiona na ufności i wdzięczności ,aby otworzyc drzwi do twoich pragnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca -nieograniczone żródło-nie zabraknie Ci niczego dziś ani w przyszłości." to wszechswiat pełen bogactw,których wystarczy dla kazdego.Jednakże cechą charkterystyczną energii wystepujacej na tej planecie jest biegunowość.Dotyczy to zarówno brania jak i dawania.Najwazniejsze żeby zrównowazyć obie te kwestie,.Jesli tylko dajesz ,wkrótce bedziesz wyczerpana,rozżalona i odczujesz niedostatek.Jesli tylko będziesz otrzymywać,wkrótce przestaniesz cieszyć sie tym,co posiadasz.Równowaga jest wtedy ,gdy bez obaw możemy dawać,kiedy mamy na to ochotę,a nastepnie otrzymujemy coś od innych,okazując wdzieczność i radość.Wygląda to dokładnie jak proces oddychania.Szukaj sposobnosci by brac i dawać jak najczesciej,a wtedy niczego Ci nie zabraknie.Nie martw sie o swoją przyszłość."

 

pomoc została ci udzielona-Niebo pracuje przez czały czas nad tym aby ci pomóc,nawet jeśli ty jeszcze nie widzisz rezultatów.Twoja manifestacja jest teraz dopracowywana,nawet jesli nie widzisz namacalnych dowodów.Jestes zachecana do dostrzegania oznak tego ,że "ląd"(twoje pragnienia) jest juz blisko.Ta karta zapewnia,ze twoje modlitwy zostały usłyszane i wysłuchane.Pozostań skupiona na ufności i wdzięczności ,aby otworzyc drzwi do twoich pragnień.

 

Lavis, to niesamowite po prostu, co napisałaś!! Dziękuję Ci bardzo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Proszę o radę Aniołka w sprawach finansowych i uczuciowych dotyczących mojego związku.

Wioletta 09.02.1969

Dziekuję i pozdrawiam.

 

Sprawy finansowe-powierzanie obowiazków-popros innych (jak równiez mnie-Zielona Tara) o pomoc,zamiast próbować zrobić wszystko samemu.Jeśli w twym sercu żywisz do kogos urazę,gdyz jesteś obarczana nadmiernymi obowiązkami,nie będziesz w stanie nikomu sprawić przyjemności,nawet sobie.Musisz prosic o pomoc,abyś mogła znależć czas tylko dla siebie,na rozmyślania i odpoczynek.Jestem przepełniona spokojem,gdyz znam sekret osiągania wydajności(Zielona Tara).Nie jest ona wynikiem walk i konfliktów.Można do niej dązyć wtedy,gdy nasz umysł jest skoncentrowany i zdeterminowany.Stanowcze podjecie decyzji jest najpewniejszą drogą do sukcesu.Kiedy juz raz się zdecydujesz,wszystko inne przyjdzie samo.Dlatego, nie śpiesz się tylko skup sie na swych przemyśleniach.Otwórz sie równiez na odczucia swego serca.Doprowadzą cie do podjecia najważniejszych decyzji,a wszystko inne przyjdzie z czasem.Jesli masz jakis problem ,poproś Zielona Tare(buddyjska Bogini) o pomoc.

 

Uczucia-podejmij decyzję-czujesz sie spentany i niepewny?Czasem zycie daje poczucie,ze jest w impasie:głównie wtedy,gdy czeka się na kolejne wskazówki Nieba.Poprzez te kartę Niebo jednak pyta: czego ty chcesz?.Czasem Wszechswiat prosi nas, abyśmy to my byli twórcami i decyzji.Teraz jest własnie taki czas.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby zycie popychało cie jak łódke bez wioseł ,dostajesz poradę,by przejąc kontrolę i ustawić swój kurs.Wiedz ,że Niebo daje ci wszelkie środki,których potrzebujesz,aby wyrwać sie z kazdej sytuacji tak długo,jak tylko podejmujesz pewne i jasne decyzje.Twoja staowczość jest katalizatorem dla Nieba,aby oczyściło drogę dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszelkie lęki i zmartwienia i skup się wyłącznie na celu,który chcesz osiagnąć.Ciesz sie ta swoja podróża!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lavis bardzo proszę o pomoc ostatnio mam bardzo utrudniony kontakt z moją 7 letnią córką bardzo chciałabym jej pomóc ale nie potrafie(zaczeła 1 klase) jest nerwowa,płaczliwa i choć dużo się uczy ma problemy.Proszę wyciągnij Aniołka dla niej i na to jak mam postępować z nią.Z góry dziekuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lavis bardzo proszę o pomoc ostatnio mam bardzo utrudniony kontakt z moją 7 letnią córką bardzo chciałabym jej pomóc ale nie potrafie(zaczeła 1 klase) jest nerwowa,płaczliwa i choć dużo się uczy ma problemy.Proszę wyciągnij Aniołka dla niej i na to jak mam postępować z nią.Z góry dziekuję i pozdrawiam

 

 

Dla córeczki-BIAŁA -WRAZLIWOSC_się nadzwyczaj wrazliwy.Unikaj toksycznych związków miedzyludzkich,szkodliwego otoczenia i przykrych sytuacji-Przesłanie:"Gdy oczyscisz swój wewnętrzny świat myśli,czynów i intencji,to całkiem normalne,że bedziesz szukał czystości również w swiecie zwewnętrznym.Potwierdza to twoja wrażliwość.Pozbyłes sie niepotrzebnych warstw ochronnych,które stanowiły bariere dla twojej psychiki i duchowej świadomości.Jestes teraz na ściezce do rozwoju duchowego,co wymaga od ciebie zwiekszonej świadomości.Wraz z jej wzrostem zwieksza sie twoja wrazliwośc na wszelkie zanieczyszczenia i szkodliwe substancje.Twoje ciało jest wiarygodnym wskaznikiem poziomu ich tolerancji.Trzymaj sie z daleka od tego, przed czym ostrzega cię twoje ciło.Poswięc mu wiecwej troski,a wtedy dobrze będzie ci słuzyło" Popros jako matka Białą Tare aby pomogła córce w tych przejsciowych kłopotach,podziękuj i uwierz ,że juz od teraz będzie duzo lepiej!(myślę,ze dziewczynka jest bardzo wrazliwa i ma problem z kolezankami czy kolegami,jak to zwykle bywa w 1-klasie-ale to tylko przejściowe)

 

Dla ciebie-Fale obfitości-obmywaja cie fale obfitości i pasjonujace nowe mozliwości-W tej sprawie ,oznacza to abys ciągle wspierała i chwaliła swoje dziecko,opowiadajac jej jakie to ma wielkie mozliwosci i jaka jest madra i zdolna,a ze niekiedy oceny nie odzwierciedlaja jaj wkładu pracy ,to nie szkodzi...wazne jest ,ze wkłada swoja prace.Zauwaz niespodziewane rozmowy telefoniczne lub "przypadkowe" spotkania z ludzmi,którzy mogą ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie za przesłanie i szybką odpowiedz.Staram się codziennie utwierdzać moją córke w przekonaniu,że jest piękna,mądra pięknie rysuje pisze(bo tak jest naprawde)jednak ona tego nie dostrzega nawet tego,że jest lubiana przez rówieśników(zamierzam ją nadal wspierać)Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...