Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję LAVIS za wszystkie poprzednie odpowiedzi:-) Proszę jeszcze raz:-)Żyję w ciągłym napięciu, przekłada się to też na rzeczy materialne, co radzą ANIOŁKI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam pytanie do Aniołków. Mam zostawić przeszłość i zacząć budować swoją przyszłość od nowa sama, czy dać jeszcze jedną szansę27-04-67. Iwona.Pozdrawiam

 

Zostawic przeszłość-pomoc została Ci udzielona-niebo pracuje przez cały czas nad tym,aby ci pomóc,nawet jesli ty jeszcze nie widzisz rezultatów.Pozostan skupiona na ufnosci i wdziecznosci,aby otworzyć drzwi do twoich pragnien.

 

dac szanse-synchronicznośc-odpowiedz na twoje modlitwy i pytania przychodzi po przez synchroniczne wydarzenia.Zwracaj na nie uwage,aby zwiekszyć ich przepływ.Ta karta odzwierciedla twoje niedawne skupienie na pozytywnych myslach,skierowanych na twoje pragnienia.Tak,jak magiczny promien energii moze wpływac na fizyczne przedmioty,tak twój optymizm i ufnosc przekształcają twoje zycie w arcydzieło odzwierciedlające twoje wyzsze Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przesłanie dla mnie w sprawach uczuciowych Daria 11-07-1989

 

Do startu gotowy ,ruszaj!-teraz jest doskonały czas na skok i złapanie pragnien twego serca.Dostajesz porade,aby podejmowac zarówno wielkie,jak i małe kroki,by poruszac się w kierunku swoich marzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję LAVIS za wszystkie poprzednie odpowiedzi:-) Proszę jeszcze raz:-)Żyję w ciągłym napięciu, przekłada się to też na rzeczy materialne, co radzą ANIOŁKI?

Zwróc uwagę-zauwaz powtarzajace się znaki i wewnętrzne prowadzenie,bo to moze przynieść cenną informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dzien dobry

 

prosze o wyciagniecie dla mnie aniolkow Jolanta 18.08.1969 godz18.20 urodzenia ..dziekuje :)

 

kochana, ten sam post masz też w wątku julenki o przesłaniach z kart doreen virtue - nie prosi się dwóch osób o to samo :)

Edytowane przez boilerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo prosze o przesłanie dla mnie aniołkow na miłosc,prace i mojego syna

Pozdrawiam Alicja 30.08.1978

 

miłość-Czas ruszyc na przód-to czas,by pozwolić odejść temu ,co stare i niepotrzebne,aby mogło nadejść nowe.<Musisz pozwolic odejsc staremu,aby zrobić miejsce dla nowego.Najpierw pozwól odejsc mu emocjonalnie i intelektualnie.Powiedz "do widzenia"w swoim umysle i sercu..Gdy tylko to zrobisz,fizyczne odejscie wydarzy sie naturalnie,w sposób pokojowy i harmonijny..Popros Niebo o pomoc w dokonaniu tej zmiany,nie planuj ,nie ustalaj,no i nie martw się,jak wydarzy sie to odejscie.(czy zmiana).Otrzymasz konkretne przewodnictwo ilekroc przyjdzie właściwy czas.

 

praca-miej odwazne marzenia.-odrzuc niskie mysli na swój temet.Zobacz siebie odnoszącego sukces!

 

syn-Pokładaj ufność-twoje modlitwy się manifestują.Bądz pozytywny i podązaj za swoim przewodnictwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poproszę o przesłanie do końca września, głównie w sprawie studiów, uczuć i mojej duszy. Umm...Nie wiem czy będziesz mogł mi coś poradzić na temat mojej duszy. Wiem, że moja dusza czuje się źle przez ostatnie kilka miesięcy.

Eliza 13.03.1992 Godzina 05:35

 

Poprosiłam o to samo w innym wątku , ale nie jestem pewna czy ktoś w ogóle tam jeszcze zagląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie:)

Poproszę Aniołki na miłość i pracę na wrzesien.

Oraz o informacje jakie Aniołki sa i bedą ze mną:)

dziekuje.

Domi 03.02.1981:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shiraloon

Witam, prosiłabym o wyciągnięcie Aniołków na mój związek partnerski [...] i [...], najistotniejsze wspólna przyszłość. Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o aniolki na finanse Katarzyna 15.11.1975

Dziekuje[/quote

 

Czas odejść-Słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podobnie jak rózne chwile w zyciu.,zaczynaja sie i konczą.Dostrzez piekno w kazdym zmierzchu i wiedz,ze juz jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko poczatkiem czegos nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również poproszę o przesłanie dla mnie na miłość i pracę.

Pozdr, Ewa 28.12.1979

 

miłość-NIewinnosc-ukochany w rzeczywistosci kazdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniszczyc doskonałosci dzieła bozego.Przekaz nam swe jarzmo,a złagodzimy jego ciezar.Przekaz nam swoje poczucie winny,złosc i wstyd,zaciemniajac twój obraz swiata i znowu ciesz sie spokojem serca.Wylosowana karta mówi o niewinnosci samej sytuacji jak i zaangazowanych w nie osób.Jezeli kogos o cos obwiniasz,ta karta przypomina,ze dla uzdrowienia sytuacji powinnas dostrzec wewnetrzna boskosc tej osoby.

 

 

praca-szczęscie w nieszczęsciu-to,co wydaje ci sie byc problemem,w rzeczywistosci jest częscia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko się wyjasni.Ufaj w moc niabianskiej ochrony i nieskonczona madrosc,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poproszę o przesłanie do końca września, głównie w sprawie studiów, uczuć i mojej duszy. Umm...Nie wiem czy będziesz mogł mi coś poradzić na temat mojej duszy. Wiem, że moja dusza czuje się źle przez ostatnie kilka miesięcy.

Eliza 13.03.1992 Godzina 05:35

 

Poprosiłam o to samo w innym wątku , ale nie jestem pewna czy ktoś w ogóle tam jeszcze zagląda...

 

 

DUSZA_-cel zyciowy-nie musisz walczyc o odkrycie swojego własnego celu zyciowego.Nie martw się o to jak zarobic pieniądze,wykonujac jakas istotną prace.,ale podązaj za swoimi pragnieniami,talentami i pasjami,koncentrujac sie na radosci ,która w ten sposób przyniesiesz sobie i innym.Nie musisz jednoznacznie okreslać swojego celu zyciowego.Stanowi on proces a nie kategorie.Realizuj swój cel krok po kroku,a wszystkie obawy o dotyczace przyszłości pozostaw aniołom.

 

Studia-czego pragniesz-masz mozliwosc napisania scenariusza zgodnego ze swoimi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy wyraznie okreslisz juz,czego najbardziej pragniesz i poczujesz,ze jestes gotowa i zasługujesz na spełnienie swych marzen,natychmiast objawia sie w twoim zyciu.

 

Miłość-Akceptacja-spójrz na siebie i innych ludzi oczami aniołów,z bezwarunkowa miłościa i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jago najwyzszy potencjał

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis. dawno nie miałam od Ciebie przesłania - miłośc, praca, kierunek w życiu..... Dane na pw. Pozdrawiam

 

 

miłosc-szczęscie w nieszczęsciu-to,co wydaje ci sie byc problemem,w rzeczywistosci jest częscia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko się wyjasni.Ufaj w moc niabianskiej ochrony i nieskonczona madrosc,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

 

praca--uwolnij się i poddaj-obdazamy cię błogosławienstwem naszej promiennej miłości.Wyciagnij rece i uwolnij się od wyzwan,których dotychczas trzymałas sie tak kurczowo.Otwórz serce i przyjmij nasza miłośc i pomoc.

 

kierunek w zyciu-idz na przód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spelnione.Zajmujemy sie ta sytuacja razem z tobą od samego poczatku,nieustannie strzegac ciebie i wszystkie zaangazowane w nia osoby.Krocza dalej swoją sciezką,bo zaprowadzi cie ona naprawde daleko.

Edytowane przez lavis
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłość-NIewinnosc-ukochany w rzeczywistosci kazdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniszczyc doskonałosci dzieła bozego.Przekaz nam swe jarzmo,a złagodzimy jego ciezar.Przekaz nam swoje poczucie winny,złosc i wstyd,zaciemniajac twój obraz swiata i znowu ciesz sie spokojem serca.Wylosowana karta mówi o niewinnosci samej sytuacji jak i zaangazowanych w nie osób.Jezeli kogos o cos obwiniasz,ta karta przypomina,ze dla uzdrowienia sytuacji powinnas dostrzec wewnetrzna boskosc tej osoby.

 

 

praca-szczęscie w nieszczęsciu-to,co wydaje ci sie byc problemem,w rzeczywistosci jest częscia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko się wyjasni.Ufaj w moc niabianskiej ochrony i nieskonczona madrosc,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

 

 

Dziękuję bardzo. Przesłanie optymistyczne, choć dziś ciężko mi dostrzec jasne strony życia. Czuję się tak jakby przejechał po mnie pociąg, ale może to tylko chwilowe?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Proszę o przesłanie na wrzesień - miłość, praca, kierunek w życiu .... :)

Anna 10.10.1985

 

Miłość-Popros-poproś nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działać w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac wyborów własnych.Cierpliwie wiec czakamy na twoja prosbę.

 

praca-praca z energia-zycie bywa elektryzujace,poniewaz samą jego esencje stanowi energia.Twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne,na które miłość wywiera korzystny wpływ.Tewoje dłonie i serce sa gotowe,zeby przekazywac energię twoim bliskim i klientom.

-oczyść energię w domu lub pracy

-regularnie oczyszczaj się z wszelkich wpływów energetycznych.

 

Kierunrk w zyciu-radość-radość jest najwyzszą energią.To magiczne poczucie ,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.Czyli twój kierunek zycia zalezy tylko od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie:)

Poproszę Aniołki na miłość i pracę na wrzesien.

Oraz o informacje jakie Aniołki sa i bedą ze mną:)

dziekuje.

Domi 03.02.1981:)

 

 

Miłość-potrzebujesz uziemienia-wraz z utratą świadomośći swego ciała i fizycznego swiata,tracisz uziemienie.Chociaz przyjemnie jest marzyć,twoja uwaga i praca potrzebna jest tu na ziemi.Pomagamy ci zrównowazyc sfere ducha i materii,żebyś mogła cieszyć sie spełnionym zyciem ziemskim.

 

Praca-przedsiebiorca-samozatrudnienie jest zgodne zarówno z twoim usposobieniem,jak i celem.Pracujac na własny rachunek,mozesz podązać za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa.Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku,zapewniajac ci sukces w kazdej dziedzinie.

 

 

1-Anioł Madrośći-nauka,wiedza,rozsadek

2-teraz-Anioł Wdzięcznośći-podziekowanie,docenienie,odwzajemnienie

3-Anioł Pojednania-pokój,pogodzenia,spotkania.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Witaj Lavis, chciałabym poprosić o aniołki, ale już z wyprzedzeniem na miesiąc październik, w sferach: praca/finanse, uczucia, rozwój osobisty

Edytowane przez Zadowolona80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj imię datkę i powiedz na jaką sferę chcesz aniołka, bo bez tego Lavis nic nie wyciągnie dla Ciebie, za mało info ;)

 

 

04.02.1974

strefa : miłość,praca

przyda mi się teraz pomoc bo utknęłam z pisaniem pracy dyplomowej ,nie wiem jak dalej to napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo proszę o aniołki :) ostatnio dzieje się wokół mnie tak dużo i tak szybko, czuję się w tym wszystkim zagubiona...

 

Mariola

25.01.1981

strefa: rozwój osobisty

 

...i jeśli można to nieśmiało poproszę też aniołki na związek z Andrzejem ur. 17.06.1982

Edytowane przez m_mariox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o aniołka na nasz związek Gosia 09 12 1975 Tomasz 23 06 1985 Dziękuję.

 

NIe ma czym się martwić--jestes bezpieczna,a wszystko znajduje się pod doskonała kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku.Dzieki myślom i uczuciom pełnym miłości sytuacja zostanie rozwiązana w najlepszy mozliwy sposób i bez wysiłku.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłabym o wyciągnięcie Aniołków na mój związek partnerski ][...] i [...], najistotniejsze wspólna przyszłość. Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

 

Slub-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połaczonych miłością,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłości z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowaną wiarę w moc miłosci.Tchnij zycie w tę wiarę i miłość,najdroższy.Pozdrawiam

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis proszę o aniołka na relację z Panem do końca września Magdalena 1988 25.11

 

Marzenie-łatwiej usłyszysz nasze przesłania,jesli bedziesz regularnie marzył.Odpręż się ,otwórz umysł i pozwól myslom swobodnie płynac.Obserwuj swoje uczucia,wizje i pomysły,tak jak ogladałbys film.Oto zródło kreatywnośći.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ..

 

Właśnie się zarejestrowałam na forum, witam wszystkich serdecznie i proszę o wyciągnięcie Aniołka :)

 

Dawanie i przyjmowanie-działanie całego wszechswiata opiera się na cyklach podobnych do oddychania.Jesli ograniczasz sie do wdechów(przyjmowanie)lub wydechów(dawanie),wypadasz z rytmu wszechswiata.Pamiętaj zeby kazdy wdech równowazyć wydechem,a utrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis, chciałabym poprosić o aniołki, ale już z wyprzedzeniem na miesiąc październik, w sferach: praca/finanse, uczucia, rozwój osobisty, Gosia 21.01.80

Praca-lub-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połaczonych miłością,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłości z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowaną wiarę w moc miłosci.Tchnij zycie w tę wiarę i miłość,najdroższy.

 

Uczucia-szczescie w nieszczesciu-To,co wydaje ci się być problemem,w rzeczywistości jest częscia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjasni.Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczoną madrość,a twoje,a twoje modlitwy zostana wysłuchane.

 

Kierunek-radość-radość jest najwyższa energią.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdzieczność za dary,które niesie kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.02.1974

strefa : miłość,praca

przyda mi się teraz pomoc bo utknęłam z pisaniem pracy dyplomowej ,nie wiem jak dalej to napisać...

 

Miłość-zauwazaj znaki-tak,to niebiosa zsyłaja ci rózne znaki.Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra,monety i inne rzeczy,które maja przypominac ci ,że cie kochamy i ,ze nigdy nie jestes sama.

 

Praca dyplomowa-dziecko-bardzo kochasz dzieci ,a one odwzajemniają twoja miłość.Wszystkie dzieci,nie wyłączajac twojego wewnętrznego dziecka,potrzebują miłości uczuć i uwagi.Możemy oczyscić i otworzyć twoje serce,a takze zachecic cie do poswięcanie wiecej czasu i energii dzieciom,które cie potrzebują.Poproś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo proszę o aniołki :) ostatnio dzieje się wokół mnie tak dużo i tak szybko, czuję się w tym wszystkim zagubiona...

 

Mariola

25.01.1981

strefa: rozwój osobisty

 

...i jeśli można to nieśmiało poproszę też aniołki na związek z Andrzejem ur. 17.06.1982

 

 

Rozwój osobisty-okazja do przebaczania-ta sytuacja przynosi okazje do uzdrowienia,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnętrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnic sie od myśli ,uczuć i energii nie pozwalajacych ci przebaczyć,a takze wyniesiemy cię na wyzszy poziom spokoju i współczucia.

 

Miłość-dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błędy ,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (a takze w tobie)dostrzegaj tylko milośc.Całkowite skupienie die na miłości przenikajacej wszystko ,przynosi niewyobrazalne uzdrowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę aniołka ogolnego dla mnie i osobno na milosc(jestem wolna) Zaneta 07.09.89r.

 

Ogolny-wypowiedz zyczenie-to magiczny moment.Wypowiedz zyczenie i ciesz się jego manifestacją.

 

Miłość-fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitość i pasjonujace nowe mozliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość-zauwazaj znaki-tak,to niebiosa zsyłaja ci rózne znaki.Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra,monety i inne rzeczy,które maja przypominac ci ,że cie kochamy i ,ze nigdy nie jestes sama.

 

Praca dyplomowa-dziecko-bardzo kochasz dzieci ,a one odwzajemniają twoja miłość.Wszystkie dzieci,nie wyłączajac twojego wewnętrznego dziecka,potrzebują miłości uczuć i uwagi.Możemy oczyscić i otworzyć twoje serce,a takze zachecic cie do poswięcanie wiecej czasu i energii dzieciom,które cie potrzebują.Poproś.

 

Proszę i wiem że tego potrzebuję,

Kiedyś mi ktoś już powiedział że mam nadmiar w sobie miłości, szkoda że nie ma osoby która może ją odwzajemnić ..czekam na nią z niecierpliwością ... siedzę dalej nad pracą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80
Praca-lub-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połaczonych miłością,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłości z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowaną wiarę w moc miłosci.Tchnij zycie w tę wiarę i miłość,najdroższy.

 

Uczucia-szczescie w nieszczesciu-To,co wydaje ci się być problemem,w rzeczywistości jest częscia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjasni.Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczoną madrość,a twoje,a twoje modlitwy zostana wysłuchane.

 

Kierunek-radość-radość jest najwyższa energią.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdzieczność za dary,które niesie kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie

Bardzo dziękuję za przesłanie:)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioły są bezpieczne jeżeli Człowiek osiągnął 'doskonałość duchową' jeżeli nie wtedy taki Anioł produkuję Cienie. To nie jest 'fajne'. miałem kontakt z Sealiah'em ponoć 'przekabacił' Go sam Szatan na Swoją drogę, wtedy taki delikwent dostaję Warzywo które jest zatrute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioły są bezpieczne jeżeli Człowiek osiągnął 'doskonałość duchową' jeżeli nie wtedy taki Anioł produkuję Cienie. To nie jest 'fajne'. miałem kontakt z Sealiah'em ponoć 'przekabacił' Go sam Szatan na Swoją drogę, wtedy taki delikwent dostaję Warzywo które jest zatrute.

 

 

a kto tu na Ziemi osiagnał "doskonałość duchową",myslę ze po to tu przybylismy aby do niej dazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak krucho u mnie z finansami. Będę wdzięczna za aniołka Urszula 20.02.1965

 

Dawanie i przyjmowanie-działanie całego wszechswiata opiera się na cyklach podobnych do wdechów i wydechów.Jesli ograniczasz sie do wdechów(dawanie) lub wydechów (przyjmowanie),wypadasz z rytmu wszechswiata.Pamietaj,żeby kazdy wdech w twoim życiu zrównowazyc wydechem,a otrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.

 

Proś Anioła Pojednania -pokój ,pogodzenie,spotkanie- w swojej sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o Aniołki na znajomość.

Mogłabym się również zapytać jakie Aniołki się teraz mną opiekują?

Dziękuję bardzo:)

 

Znajomość -ślub-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połączonych miłoscią,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłości z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowaną wiarę w moc miłośći. Tchnij życie w tę wiarę i miłość,najdroższa.

 

Dodatkowe przesłanie;1-wkrótce otrzymasz propozycję miłosną lub zawodowa.

2-doswiadczasz "mistycznego mariażu"miedzy swą męską i żenską energią wewnetrzna.

 

 

Przy Tobie są

1-AniołPocieszenia-wsparcie,wysłuchanie,komplement

2-Anioł zdrowia-siła witalność,energia

3-Anioł odpowiedzialnośći-ostrozność,rozwaga,konsekwencja

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis potrzebuję aniołka na czwartek i piątek. Dane na pw

czwartek-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połączonych miłoscią,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłości z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowaną wiarę w moc miłośći. Tchnij życie w tę wiarę i miłość,najdroższa.Wkrótce otrzymasz propozycję miłosną lub zawodowa.

 

Piątek-Niewinność-kochany w rzeczywistosci kazdy jest niewinny,bo nikt nie może zniweczyć dzieła bożego.Przekaż nam swoje jarzmo,a złagodzimy jego cięzar.Przekaz nam swoje poczucie winy,złość i wstyd,zaciemniajace twój obraz świata i znowu ciesz sie spokojem. serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna prosic o Aniołka na relacje z Mirkiem i z Marciem? co Aniołki chcą mi powiedziec na temat tych Twoch Panow..oraz gdybys byla taka mila na październik-uczuciowo..Dziekuje:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna prosic o Aniołka na relacje z Mirkiem i z Marciem? co Aniołki chcą mi powiedziec na temat tych Twoch Panow..oraz gdybys byla taka mila na październik-uczuciowo..Dziekuje:*

 

Mirek-niewinność-ukochany w rzeczywistości kazdy jest niewinny.,bo nikt nie moze zniweczyc doskonałości boskiej.Przekaz nam swoje jazmo a my złagodzimy jego ciezar.Przekaz nam swoje poczucie winy ,zal,złość i wstyd zaciemniajace twój obraz swiata i znowu ciesz sie spokojem serca.

 

Marcin-deszcz obfitości-chcąc uzdrowic swoja sytuacje finansową zacznij od przekazania nam swoich obaw dotyczacych pieniędzy.Wskazemy ci jak tworzyc i przyjmowac obfitość.Przy naszej współpracy twoja sytuacja finansowa zostanie uzdrowiona w takim tempie na jakie pozwolisz.

 

Pazdziernik-nagradzaj się -ostatnio duzo od siebie dawałas,czas więc,zebys i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę,by sie nagrodzić.Równowaga dawnia i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też poproszę o aniołka ;) ewelina

 

Skupienie-myśl o tym czego chcesz,a nie o tym,czego nie chcesz.Prowadz swoje myśli uwaznie,poniewaz one kreują Twoje doswiadczenia.Pół sekundy przed tym,zanim coś pomyślisz,to TY decydujesz,co pomyślisz.Mozesz ćwiczyć i nauczyć się monitować i zmieniać własne myśli.To cos w rodzaju uchwycenia steru swego życia.Afirmuj;Jestem w stanie skupic moja uwage na tym czego chcę .Myslę tylko myśli pełne miłości ,a moi Aniołowie są straznikami spokojnego strumienia myśli miłości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przeslanie na październik :)

 

Asertywność-Tę sytuacje można uzdrowić łagodnie i z miłością tak jak prosiłeś,jednak wymaga ona równiez twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami.Szczerze przedstaw swój punkt widzenia,A MY WESPRZEMY CIĘ I NATCHNIEMY TWE SŁOWA SIŁĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiataj Lavis

Ja też poproszę o przesłanie na październik

Aneta 04.02.1974

 

Praca z energią-zycie bywa elektryzujace,poniewaz sama jego esencję stanowi energia.Twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne,na które miłość wywiera korzystny wpływ.Twoje dłonie i serce sa gotowe zeby przekazywać uzdrawiajaca energię twoim bliskim i klientom.

 

1-oczyśc energię w domu i w innym miejscu którym przebywasz.

2-jesteś niezwykle wrazliwa na energie więc regularnie oczyszczaj sie ze wszystkich wplywów energetycznych.

3-zapisz sie na kurs pracy z uzdrawiajaca energia.

4-osłaniaj się ,wizualizując otaczajace cię białe i fioletowe swiatło ochronne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o przeslanie na pazdziernik

Katarzyna 15,11,1975

 

Szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje ci się byc problemem,w rzeczywistosci jest częscia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjaśni.Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczona madrość,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

1-jedne drzwi sie zamykaja,inne otwieraja.

2-sposób w jaki zostana spełnione twe modlitwy zostaw Bogu.

3-porzuć potrzebe kontroli--UFAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość-potrzebujesz uziemienia-wraz z utratą świadomośći swego ciała i fizycznego swiata,tracisz uziemienie.Chociaz przyjemnie jest marzyć,twoja uwaga i praca potrzebna jest tu na ziemi.Pomagamy ci zrównowazyc sfere ducha i materii,żebyś mogła cieszyć sie spełnionym zyciem ziemskim.

 

Praca-przedsiebiorca-samozatrudnienie jest zgodne zarówno z twoim usposobieniem,jak i celem.Pracujac na własny rachunek,mozesz podązać za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa.Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku,zapewniajac ci sukces w kazdej dziedzinie.

 

 

1-Anioł Madrośći-nauka,wiedza,rozsadek

2-teraz-Anioł Wdzięcznośći-podziekowanie,docenienie,odwzajemnienie

3-Anioł Pojednania-pokój,pogodzenia,spotkania.

 

Witaj

Poproszę o Aniołki na październik.

Pozdrawiam.

Dominika:)

03.02.1981

Edytowane przez drapienik
zapomnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witaj

Poproszę o Aniołki na październik.

Pozdrawiam.

Dominika:)

03.02.1981

 

Rodzina-przyczyna obecnej sytuacji sa emocje łaczące cie z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumieć i uzdrowic.Niech w twoich myslach i sercu anioły i kojace błękitne swiatło otocza te osobę,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary,jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj ,jak wypełnia cie spokój.(chodzi o pierwsza osobe jaka przyjdzie ci na myśl)

-W twojej rodzinie pojawi się cos nowego.

-Masz przyjaciół ,którzy sa dla ciebie jak druga rodzina

-Czas zmierzyc się z dawnymi uczuciami,żeby je oczyścić i pozbyć sie ich.

-Uwolnij się od niechcianego schematu,wybaczając członkowi lub członkom rodziny (łącznie z samym sobą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis mogę prosić o aniołki na listopad. Bardzo nie lubię tego miesiąca bo taki depresyjny więc wsparcie z góry się przyda. Ewa 28.12.79

Pozdrawiam :)

Radość-radość jest najwyzsza energią.TO magiczne poczucie ,ze wszystko jest mozliwe.Jej żródłem jest wdzieczność za dary,które niesie ze sobą kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.Zródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radośći.Poproś Anioły,żeby podpowiedziały ci ,co mozesz zmienić,by wprowadzić wiecej radości w zycie własne i innych.Jesli czujesz się w jakiś sposób uwieziony lub przesladowany,Anioły mogą złagodzic twoje brzemię.Radosne spojrzenie na swiat przyniesie ci upragnioną swobode,a wszystkie obowiązki zostaną spełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja również poproszę aniołka ale na kwiecień Patrycja:)

 

Miej zaufanie-kroczenie na przód niekoniecznie wymaga wiary w siebie.Wystarczy wiara w Boga,jesli wiesz,ze działa On poprzez ciebie i bezustannie cię wspiera.Jesli zawahasz się-zwróć sie do nas,a my dodamy ci odwagi i wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radość-radość jest najwyzsza energią.TO magiczne poczucie ,ze wszystko jest mozliwe.Jej żródłem jest wdzieczność za dary,które niesie ze sobą kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.Zródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radośći.Poproś Anioły,żeby podpowiedziały ci ,co mozesz zmienić,by wprowadzić wiecej radości w zycie własne i innych.Jesli czujesz się w jakiś sposób uwieziony lub przesladowany,Anioły mogą złagodzic twoje brzemię.Radosne spojrzenie na swiat przyniesie ci upragnioną swobode,a wszystkie obowiązki zostaną spełnione.

 

Dziękuję, Tobie w takim razie też życzę jak najwięcej radości w te szare, deszczowe dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina-przyczyna obecnej sytuacji sa emocje łaczące cie z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumieć i uzdrowic.Niech w twoich myslach i sercu anioły i kojace błękitne swiatło otocza te osobę,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary,jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj ,jak wypełnia cie spokój.(chodzi o pierwsza osobe jaka przyjdzie ci na myśl)

-W twojej rodzinie pojawi się cos nowego.

-Masz przyjaciół ,którzy sa dla ciebie jak druga rodzina

-Czas zmierzyc się z dawnymi uczuciami,żeby je oczyścić i pozbyć sie ich.

-Uwolnij się od niechcianego schematu,wybaczając członkowi lub członkom rodziny (łącznie z samym sobą)

 

Dziękuję, za to co wyżej, już zaczęłam pracę nad tym dzięki Tobie!

Czy to dobry czas by poprosić o Aniołki na listopad?:) jesli tak to poproszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,jestem nowa na forum.Mam ogromną prośbę o zobaczenie aniołów które są przy mnie.

Bardzo mi zależy.Jestem w ciąży bliżniaczej ,zagrożonej.Miałam już podszycie ,zostało mi 5 mc ,do donoszenia ciąży.

Proszę o wyciągnięcie aniołków dla nas.

Dorota ur.07.08.1972r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,jestem nowa na forum.Mam ogromną prośbę o zobaczenie aniołów które są przy mnie.

Bardzo mi zależy.Jestem w ciąży bliżniaczej ,zagrożonej.Miałam już podszycie ,zostało mi 5 mc ,do donoszenia ciąży.

Proszę o wyciągnięcie aniołków dla nas.

Dorota ur.07.08.1972r.

Dorota, to że jesteś nowa nie oznacza, że nie musisz się zapoznać z regulaminem.

Poproś o aniołki jednej osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za to co wyżej, już zaczęłam pracę nad tym dzięki Tobie!

Czy to dobry czas by poprosić o Aniołki na listopad?:) jesli tak to poproszę:)

 

Asertywność-tę sytuacje mozesz uzdrowic łagodnie i z miłością,tak jak prosilaś,jednak wymaga ona również twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami.Szczerze przedstaw swój punkt widzenia,a my wesprzemy cie i natchniemy twe slowa siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Poproszę bardzo o aniołka tylko na miłość i pracę na listopad. Małgosia

Miłość-Rodzina-przyczyna obecnej sytuacji sa emocje łaczące cie z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumieć i uzdrowic.Niech w twoich myslach i sercu anioły i kojace błękitne swiatło otocza te osobę,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary,jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj ,jak wypełnia cie spokój.(chodzi o pierwsza osobe jaka przyjdzie ci na myśl)

-W twojej rodzinie pojawi się cos nowego.

-Masz przyjaciół ,którzy sa dla ciebie jak druga rodzina

-Czas zmierzyc się z dawnymi uczuciami,żeby je oczyścić i pozbyć sie ich.

-Uwolnij się od niechcianego schematu,wybaczając członkowi lub członkom rodziny (łącznie z samym sobą-wybacz sobie)

 

praca-Badz ze soba szczera-spójrz w głab swojego serca,a dowiesz się ,jaka naprawdę jest ta sytuacja.Mozesz bezpiecznie przyjac prawde,bo wesprzemy cię i poprowadzimy przez niezbedne zmiany.Możesz na nas liczyć-otoczymy cie opieką,użyczajac odwagi i siły.Skup cała uwage na swoich prawdziwych pragnieniach,a przybeda do ciebie na skrzydłach aniołow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o przesłanie anioła na listopad. Iwona 6.10.1981.

 

Twórczy projekt-twoja dusza pragnie wyrazac sie twórczo.Podązaj za zmianami,a natchniemy twe życie artyzmem i kreatywnością.Twórcza ekspresja napełni cie witalnością i ekscytacją,ponownie rozpalajac w Tobie pasję życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poproszę o anioła na listopad, dziękuję. Agnieszka

 

Nie ma czym sie martwić-jesteś bezpieczna,a wszystko znajduje się pod doskonalą kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porzadku.Dzieki myslom i uczuciom pełnym miłości sytuacja zostanie rozwiazana w najlepszy mozliwy sposob i bez wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Lavis, proszę o przesłanie aniołków na uczucia na listopad Magdalena 25.11.1988, dziękuję :*

 

Zmiana kierunku-zmiany ,których doswiadczasz,zmierzają w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłośc i nasze przewodnictwo.Otaczamy cię ochrona teraz i w przyszłości ,więc krocz swoja droga ku upragnionym celom.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis bardzo prosze o aniolki na Listopad

Katarzyna 13,11,1975

 

Akceptacja -,spójrz na siebie i innych ludzi oczami aniołów,z bezwarunkowa miłością i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jego najwyższy potencjał.Ta karta ma ci pomóc w relacjach z samym soba i z innymi.Jesli poczujesz pokuse ocenić surowo samą siebie lub innych-zamiast oceniać ,pomódl sie o wasze zdrowie i szczęscie.Idąc droga pozytywnego myślenia ,uzdrawiasz relacje,tworzysz poczucie własnej wartości i harmonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o Aniołka na pracę Gosia 09 12 1975 dziękuję.

Przesłanie- praca:

 

SŁUCHAJ

 

"Wycisz umysł, ukochany, i posłuchaj naszego

zapewnienia, że zadbano już o wszystko.

Zachowaj spokój i otwartość, nie martwiąc się

o sposób realizacji swoich pragnień.

Wyciszony umysł i ciało usłyszy nas szybko i wyraźnie.

Dlatego prosimy cię: słuchaj."

 

IDŻ NAPRZÓD!

 

„Twoje modlitwy zostały wysłuchane,

a pozytywne oczekiwania spełnione.

Zajmujemy się tą sytuacją razem z tobą

od samego początku, strzegąc ciebie

i wszystkie zaangażowane w nią osoby.

Krocz dalej swoją ścieżką, bo zaprowadzi cię ona

naprawdę daleko."

 

BĄDŹ ZE SOBĄ SZCZERY

 

„Spójrz w głąb swojego serca, a dowiesz się,

jaka naprawdę jest ta sytuacja. Możesz bezpiecznie

przyjąć prawdę bo wesprzemy cię i poprowadzimy

przez niezbędne zmiany. Możesz na nas liczyć

-otoczymy cię opieką, użyczając odwagi i siły.

Skup całą uwagę na swoich prawdziwych pragnieniach,

a przybędą do ciebie na skrzydłach aniołów."

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Poproszę o przesłanie od aniołków na miłość w listopadzie Ania31051979

Przesłanie- miłość (listopad):

 

UWOLNIJ SIĘ I PODDAJ SIĘ

 

"Obdarzamy cię błogosławieństwem

naszej promiennej miłości. Wyciągnij ręce i uwolnij się

od wyzwań, których dotąd trzymałeś się kurczowo.

Otwórz serce i przyjmij naszą miłość i pomoc."

 

NOWY PARTNER

 

„Żadne spotkanie nie jest przypadkowe. Zaaranżowane

przez Boga, wprawia w ruch ciąg zdarzeń,

których celem jest ziszczenie się twoich modlitw.

Zwracaj baczną uwagę na nowych ludzi,

które zsyłamy w twoje życie. Rozpoznasz ich,

bo wydają ci się znajomi, przynoszący otuchę

i poczucie bezpieczeństwa.”

 

OKAZJA DO PRZEBACZENIA

 

"Ta sytuacja przynosi okazję do uzdrowienia,

rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.

Skup się na wewnętrznym boskim świetle

i dobru innych ludzi. Pomożemy ci uwolnić się

od myśli, uczuć i energii nie pozwalających

ci przebaczyć, a także wyniesiemy cię na wyższy*

poziom spokoju i współczucia.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wyciągnięcie dla mnie Aniołka

sprawy biznesu na najbliższy czas

Karolina 04 01 1983

 

pozdrawiam ciepło :)

 

Przesłanie- biznes- w najbliższym czasie:

 

NIEWINNOŚĆ

 

„Ukochany, w rzeczywistości każdy jest niewinny,

bo nikt nie może zniweczyć doskonałości dzieła bożego.

Przekaż nam swe jarzmo, a złagodzimy jego ciężar.

Przekaż nam swoje poczucie winy, złość i wstyd,

zaciemniające, twój obraz świata

i znowu ciesz się spokojem serca.”

 

ŚLUB

 

"Małżeństwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połączonych

miłością, wzajemnym szacunkiem i oddaniem.*

Świadczy o pragnieniu pogłębiania miłości

z biegiem czasu. Ślub jest dowodem*

na silnie ugruntowaną wiarę w moc miłości.

Tchnij życie w tę wiarę i miłość, najdroższy."

 

ŚWIEŻE POWIETRZE

 

"Twoje ciało potrzebuje odpoczynku

na świeżym powietrzu wśród drzew,

roślin, kwiatów i trawy. Wybierz się dzisiaj

na łono natury. Odsuń zasłony,

otwórz okna i wpuść do domu świeże powietrze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewinność- czyli nic nie będzie fałszywe, wszystko będzie zgodnie z prawem... nic złego, ani nie powinni być źli, fałszywi, złośliwi ludzie wmieszani w ten biznes

Ślub- to nie tylko związek małżeński, to też związek współpracowników lub właściciela z firmą, z daną sprawą... tak jak w przysiędzę składa się, że pozostanie się na dobre i na złe, więc jeżeli będzie dobrze w biznesie należy się cieszyć a jeżeli jest chwila gorsza to nie należy się poddawać i czegoś skreślać a wręcz przeciwnie próbować nowych rozwiązań itd itp

Świeże Powietrze- albo biznes związany "z powietrzem" albo chodzi o to aby w biznes tchnąć "świeżego powietrza", czegoś nowego np pomysł, stare rzeczy są nieskuteczne lub już nie dają już efektów, potrzeba czegoś nowego a nie rutyny...

 

W tym sensie trzeba interpretować... mam nadzieję, że troszkę Ci dałam inny obraz :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przeslanie/wyciagniecie Aniolkow dla Katarzyny 19 maj 76 i Krzysztofa 17 styczen 71 na zwiazek i wspolna przyszlosc.

Dziekuje slicznie i pozdrawiam:)

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...