Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę prosić o Aniołka w sprawach uczuciowych? Natalia, 28.10.1988

 

szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje ci sie byc problemem w rzeczywistości jest czescia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko się wyjaśni..?Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczoną mądrość,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o Aniolka w sprawach zdrowotnych.

Justyna 11 wrzesnia 1982

Serdecznie dziekuje :)

 

Cwicz rozciaganie-Drogi Archaniele Rafaelu,dziekuje ci za obecność u mojego boku i motywację do dbania o siebie na wszelkie mozliwe sposoby.Aktywność fizyczna potrafi zdziałac cuda jesli chodzi o opanowanie stresu i relaks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę prosić o wiągnięcie i dla mnie kart? Karina 28.07.1988r ( chodzi tu o sprawy związ. z pracą finansami i o szkołę) dziękuje ślicznie

 

Praca-nowy partner-zadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdazen,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw..Zwracaj baczna uwagę na nowych ludzi,których zsylamy w twoje zycie.Rozpoznasz ich,bo wydają ci się znajomi,przynoszacy otuchę i poczucie bezpieczenstwa.

 

Skup sie na słuzbie-zawsze i wszedzie staraj się utrzymać równowagę między dawaniem i przyjmowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

w poniedziałek mam ważną rozmowę w interesach i bardzo bym prosiła o aniołka w związku z ta sprawą :)

pozdrawiam i z góry dziękują :)

karolina 11.11.1986

 

To już chyba po czasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja.... Chyba powinnam dostac karte stalego klienta u aniolkow ;)))

Czy moge prosic aniolka na sprawy zawodowe i osobiste?

Z gory jak zwykle bardzo serdecznie dziekuje.

Buziaki Lavis :)

 

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,więc czas,zebyś i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

 

Zmiana kierunku(uczucia)-zmiany ,których doswiadczasz,zmierzaja w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.Otaczamy cię ochroną teraz i w przyszłości więc krocz swoja droga ku upragnionym celom.

 

pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na przód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy się tą sytuacja razem z tobą od samego początku,nieustannie strzegąc ciebie i wszystkie zaangazowane w nia osoby.Krocz dalej swoja sciezka,bo zaprowadzi cię ona naprawde daleko.

 

Dziekuje Lavis. Kochana jestes :) Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już poproszę aniołka a nowy tydzień ogólnego

i na uczucia :D (weronika23.02.92)

 

Rodzina-przyczyną obecnej sytuacji sa emocje łaczace cie z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumiec i uzdrowić.Niech Anioły i błekitne swiatło otocza te osobe i całe doswiadczanie.Przyjmij dary jakie oferuje ci ta sytuacja i poczuj,jak wypełnia cie spokój.

 

Zmiana kierunku-zmiany ,których doswiadczasz,zmierzaja w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.Otaczamy cię ochroną teraz i w przyszłości więc krocz swoja droga ku upragnionym celom.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis;) prosze o przeslanie na nadchodzacy tydzien w sprawach finansow i uczuc...pozdrawiam cieplusienko;) 20/12/80

 

Czakra serca-miłść jest najwazniejsza.Serce to centrum twojego fizycznego Ja.ukierunkowane przede wszystkim na miłść.Jestes bezpieczna otwierając swe serce..by kochac i byc kochanym,bo jestesmy przy tobie,chroniąc cię i prowadząc.

 

Cel życiowy-celem twojego zycia jest słuzba przynoszaca wiele radosci tobie i innym.Nie kłopocz sie szukaniem swojego celu,zamiast tego poswiec sie jakiemus zadaniu,a wtedy twój cel spełni swoja rolę(uczucia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Proszę o Aniołka na nadchodzący tydzień :)

Anna 10.10.1985

 

Miarowy postep-podziwiamy cie za postępy,jakie poczyniłas,pamietajac o miłosci podczas swoich codziennych zajęc.Wyraznie widzimy jak wzbogacasz swiat swoimi myslami,uczuciami i aktami miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,więc czas,zebyś i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

 

Zmiana kierunku(uczucia)-zmiany ,których doswiadczasz,zmierzaja w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.Otaczamy cię ochroną teraz i w przyszłości więc krocz swoja droga ku upragnionym celom.

 

pozdrawiam cieplutko.

 

Bardzo Ci dziekuje. Kochana jestes a aniolki jak zwykle trafione :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli mogę to również poproszę o Aniołka na sprawy wyjazdowe zagraniczne i sprawy uczuciowe . Dziękuje z góry :-)

 

Wyjazd-Akceptacja-spójrz na siebie i innych ludzi oczami Aniołów,z bezwarunkowa miłościa i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jego najwyzszy potencjał.

 

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,więc czas,zebyś i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd-Akceptacja-spójrz na siebie i innych ludzi oczami Aniołów,z bezwarunkowa miłościa i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jego najwyzszy potencjał.

 

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,więc czas,zebyś i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

 

Zgadza się w 100% dziękuje ślicznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina-przyczyną obecnej sytuacji sa emocje łaczace cie z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumiec i uzdrowić.Niech Anioły i błekitne swiatło otocza te osobe i całe doswiadczanie.Przyjmij dary jakie oferuje ci ta sytuacja i poczuj,jak wypełnia cie spokój.

 

Ohh.. Trafne w 100 %..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)

Lavis, bardzo proszę o aniołki na sprawy zawodowe i te, które są przyczyną wewnętrznego bólu...

Dzięki serdeczne z góry! Pozdrawiam:)

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj LAVIS mam 28 kwietnia ważna sprawę do załatwienia czy uda się mi ja załatwić pozytywnie i jaka jest podpowiedz żeby załatwić na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis proszę o Aniołka na sprawy uczuciowe i pracę, Pozdrawiam;)

 

uczucia-radość-radość jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie,że wszystko jest możliwe.Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie ze sobą kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.

 

praca-Czakra serca-miłość jest najwazniejsza.Serce to centrum twojego fizycznego Ja.ukierunkowane przede wszystkim na miołść.Jestes bezpieczna otwierając swe serce..by kochac i byc kochanym,bo jestesmy przy tobie,chroniąc cię i prowadząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis

Ślicznie proszę o Aniołka tak po raz pierwszy w ogóle czy coś się zmieni na lepsze w moim życiu? 11.05.1971

 

Przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałaś wspaniały pomysł.Możesz mu zaufać i bezpiecznie go realizować,wiedząc ,ze jestesmy z boku przez cały czas.Popros o nasze wsparcie i badz gotowa na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie będzie ci potrzebne.

 

Dodatkowa karta;

czas odejść-słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podobnie jak rózne chwile zaczynaja sie i koncza.Dostrzez piękno w kazdym zmierzchu i wiedz,ze jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko poczatkiem czegos nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)

Lavis, bardzo proszę o aniołki na sprawy zawodowe i te, które są przyczyną wewnętrznego bólu...

Dzięki serdeczne z góry! Pozdrawiam:)

Anna

 

-Radość-radość jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie,że wszystko jest możliwe.Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie ze sobą kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.Czyli pozytywnie myśl i wyobrazaj sobie kazdą sytuację w pozytywnym swietle.Zródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu RADOSCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po proszę o aniołka. Ogólnie co mi chcą powiedzieć 11.06.76 na następne kilka tygodni. dziekuję

 

Idealny termin-własnie nastał dla ciebie idealny moment,żeby zacząc działac,poddając sie natchnieniu.Drzwi są otwarte,wiec przejdz przez nie,a my będziemy ci towarzyszyć.Nie zwlekaj bo masz juz wszystko,czego potrzebujesz,żeby odnieść sukces.Wszystko i wszyscy sa po twojej stronie,wspierajac twój triumf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj LAVIS mam 28 kwietnia ważna sprawę do załatwienia czy uda się mi ja załatwić pozytywnie i jaka jest podpowiedz żeby załatwić na tak

 

Idz na przód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy sie ta sytuacją razem z tobą od samego poczatku,nieustannie strzegac ciebie i wszystkie zazngazowane w nia osoby.Krocz dalej swoja sciezką,bo zaprowadzi cie ona naprawde daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczucia-radość-radość jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie,że wszystko jest możliwe.Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie ze sobą kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.

 

praca-Czakra serca-miłość jest najwazniejsza.Serce to centrum twojego fizycznego Ja.ukierunkowane przede wszystkim na miołść.Jestes bezpieczna otwierając swe serce..by kochac i byc kochanym,bo jestesmy przy tobie,chroniąc cię i prowadząc.

 

Dziękuję Lavis za odpowiedź;) Pozdrawiam ciepło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Lavis.

Mogłabyś mi zinterpretować to odejście?... bo trochę mnie to przeraziło. Potraciłam już w tym roku trochę...

Edytowane przez Tabaza
literówka ważna zmieniająca treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Lavis.

Mogłabyś mi zinterpretować to odejście?... bo trochę mnie to przeraziło. Potraciłam już w tym roku trochę...

 

Mysle,ze chodzi o to abyś pożegnała sie z tym czego juz nie ma ,(byc moze co straciłas),równiez moze chodzic o twój sposób myslenia,nalezałaby odejść od obaw i niewiary (w ludzi ,w szczęscie..itd.)Szczególnie ,ze pierwsza karta mówiła o nowym projekcie twórczym.Ale...:

Anioły przysyłaja ci tą karte,byś przyznała sie przed samą sbą,ze czas odejść.Wiesz o jaką sytuacje chodzi.Przed odejsciem powstrzymuje cie lojalność i lęk,ale Anioły zapewniają,ze to najlepszy sposób.Działaj w scisłej współpracy z Aniołami.,żeby przejscie nastapiło Harmonijnie dla wszystkich.Poczucie winy i inne negatywne emocje przekaz niebiosom,bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii..Popras Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku ,a Archanioła Michała o odwagę-to cały przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja porposze aniolka bo mi jakos...dziwnie

 

Więcej wiary-Drogi Jezu i drogi Archaniee Rafaelu,dziekuje za umocnienie mojej wiary i sprawienie,że znowu wierzę w cuda".Karta namowia cie do wiary w nieoczekiwane i zaskakujace cuda.Przekaz swoje troski Bogu i wschłuchaj sie w swój wewnetrzny głos,który wskaze ci dalsza drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis.

Poproszę o aniołka na sprawy finansowe, bo ostatnio dość ciężko u mnie z tym...

 

Akceptacja-spójrz na siebie i innych ludzi oczami aniołów z bezwarunkową miłościa i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jego najwyzszy potencjał.Ta karta ma ci pomóc w relacjach z samym sobą i z innymi.Idąc droga pozytywnego myslenia i działania,tworzysz poczucie własnej wartości i harmoni a takze uzdrawiasz relacje.Kiedy zamykaja sie jedne drzwi ,otwieraja sie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołka jeśli chodzi o przyszły tydzień, ogólnego + uczucia.

Weronika23.02.92

 

Niewinność-ukochany ,w rzeczywistośći kazdy jesy niewinny,bo nikt nie moze zniweczyć doskonałości dzieła bozego.Przekaz nam swoje jarzmo,a złagodzimy jego cięzar.Przekaz nam swoje poczucie winy ,złość i wstyd,zaciemniajace twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.

 

Uczucia-miej zaufanie-kroczenie na przód nie koniecznie wymaga wiary w siebie.Wystarczy wiara w Boga,jesli wiesz ,ze działa On poprzez ciebie i bezustannie cie wspiera.Jesli zawahasz się-zwróc sie do nas ,a my dodamy ci odwagi i wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja poproszę o Aniołka na relacje małżeńskie i pracę.Pozdrowionka

 

Dowiedz się wiecej-"dobry Boze i drogi Archaniele Rafaelu,dziekuje za wskazanie mi wyraznej drogi do informacji,których potrzebuję,by powrócic do zdroeia(małzenstwo)Prosze dajcie mi odwagę,pozwólcie na asertywność podczas zajmowania się sprawami dotyczacymi mojego zdrowia(małzenstwa).

Praca -dziecko-bardzo kochasz dzieci,a one odwzajemniają twoja miłość.Wszystkie dzieci nie wyłączając twojego wewnetrznego dziecka potrzebują miłości ,uczuc i uwagi.Mozemy oczyścić i otworzyc twoje serce,a takze zachecić cie do poswiecenia wiekszej czasu i energii dzieciom,które tego potrzebuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poproszę o aniołka na uczucia i finanse w maju.

 

Dziękuję :bukiet: i pozdrawiam,

 

Beata, 11.06.1977

uczucia--Rodzina-przyczyną obecnej sytuacji sa emocje łaczace cie z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumiec i uzdrowić.Niech Anioły i błekitne swiatło otocza te osobe i całe doswiadczanie.Przyjmij dary jakie oferuje ci ta sytuacja i poczuj,jak wypełnia cie spokój.

 

zabawa-ukochna,nastał czs,by na chwilę odłożyć prace na bok.Nie martw sie ,dopilnujemy,żeby wszystkie twoje zobowiązania zostały wypełnione.Zabawa ,wesołość i smiech dodaja wigoru,więc wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmozona energią.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poproszę aniołka na uczucia i pracę w maju.

Paulina 06.09.1986

z góry dziękuję :slonko:

 

uczucia-zabawa-ukochna,nastał czs,by na chwilę odłożyć prace na bok.Nie martw sie ,dopilnujemy,żeby wszystkie twoje zobowiązania zostały wypełnione.Zabawa ,wesołość i smiech dodaja wigoru,więc wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmozona energią.

 

praca-radość-radość jest największą energią.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie ze soba każdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe wydażenia na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczucia-zabawa-ukochna,nastał czs,by na chwilę odłożyć prace na bok.Nie martw sie ,dopilnujemy,żeby wszystkie twoje zobowiązania zostały wypełnione.Zabawa ,wesołość i smiech dodaja wigoru,więc wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmozona energią.

 

praca-radość-radość jest największą energią.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdzięczność za dary,które niesie ze soba każdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe wydażenia na najwyższym poziomie.

 

Dziękuję ślicznie :bukiet::usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi jakoś ciężko, brakuje sił..... Lavis wyciągniesz mi kartę radą aniołków? Ela 25.03.72

 

Boska interwencja"Drogi Archaniele Rafaelu,dziekuje za obecność przy mnie(podaj imie osoby potrzebującej,twoje) i za pomoc udzielona mi (opisz sytuacje).Wierze w boska interwencję i w pełni przyjmuje Twoje przewodnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mogę prosić? na naukę i na uczucia w maju? Magdalena 25.11.1988 :bukiet:

 

Nauka-skup sie na słuzbie-twoja dusza pragnie radosnie słuzyc skompana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.Zawsze i wszedzie staraj sie utrzymać równowagę miedzy dawaniem i przyjmowaniem.

 

 

Swieze powietrze-twoje ciało potrzebuje odpoczynku na swiezym powietrzu wśród drzew,roslin ,kwiatów i trawy.Wybierz się dzisiaj na łono natury.Odsun zasłony,otwórz okna i wpóść do domu (lub do pewnej sytuacji) świeze powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, bardzo Cie prosze o przeslanie na maj (ogolnie) oraz na moj problem...20gru80

pozdr cieplutko;)

 

Dziecko-bardzo kochasz dzieci,a one odwzajemniają twoją miłość.Wszystkie dzieci nie wyłączając twojego wewnętrznego dziecka,potrzebuja miłości,uczuć i uwagi.Możemy oczyscic i otworzyc twoje serce,a takze zachecic cie do poswiecenia wiecej czasu i energii dzieciom,które cię potrzebują.

 

Problem-Radość-radość jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej żródłem jest wdziecznośc za dary,które niesie ze soba kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko-bardzo kochasz dzieci,a one odwzajemniają twoją miłość.Wszystkie dzieci nie wyłączając twojego wewnętrznego dziecka,potrzebuja miłości,uczuć i uwagi.Możemy oczyscic i otworzyc twoje serce,a takze zachecic cie do poswiecenia wiecej czasu i energii dzieciom,które cię potrzebują.

 

Problem-Radość-radość jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej żródłem jest wdziecznośc za dary,które niesie ze soba kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.

 

Lavis, bardzo Ci dziekuje za przeslania;) pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, czy mogę ja tez prosić Cie o przesłanie dla mnie od Aniołów? Lavis, czy jesteś w stanie powiedzieć czy jest jakiś specjalny Anioł, do którego ja powinnam się zwracać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssorki ze sie wtrące, jestem zabłąkany tu z działu Tarot. Tam jest moj dom...

Justice, lepiej prosic Boga o zeslanie i pomoc Anioła. To Aniolowie sa zsylani by komus pomagac i wspierac z rozkazu Boga. (moze sa rozne teroei) jednak Aniołowie nie maja wolnej woli, oni mają sluzyć ludziom tylko z rozkazu i przyzwoleniem Boga. Mąła rzecz ale to robi naprawde wielką róznice.

W skrocie "zwracasz sie do Boga i on zsyla ci Anioła'. mozesz potem dziekowac Bogu i Aniolowi,

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym równiez poprosić o wyciagnięcie aniołka na maj odnośnie pracy i finansów?oraz sprawy sercowe. Bardzo proszę:)

 

Praca-jarzmo przeszłości znuzyło cię,ukochany.Nadszedł czas,byś zdjął je ze swych ramion.Zatrzymaj tylko miłość i to ,czego sie nauczyłes,a całą resztę przeszłości zostaw za sobą.Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz,a ona już minęła.

 

Szczęscie w nieszczesciu-to ,co wydaje się być problemem,w rzeczywistości jest czescia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyne twojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjaśni.Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczona mądrość,a twoje modlitwy zostana wysłuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można i ja chciałbym prosić o Aniołki na maj odnośnie spraw ogólnych, ale przede wszystkim na temat tych uczuciowych.

 

Miej zaufanie-kroczenie na przód nie koniecznie wymaga wiary w siebie.Wystarczy wiara w Boga,jesli wiesz,ze działa On poprzez ciebie i bezustannie cie wspiera .jesli zawahasz się-zwróc sie do nas,a my dodamy ci odwagi i wiary.

 

Sprawy uczuciowe-Slób-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połączonych miłością,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłębienia miłosci z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silne ugruntowaną wiarę w moc miłości .Tchnij życie w te wiar i miłość,najdrozszy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, czy mogę ja tez prosić Cie o przesłanie dla mnie od Aniołów? Lavis, czy jesteś w stanie powiedzieć czy jest jakiś specjalny Anioł, do którego ja powinnam się zwracać?

 

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,czs wiec,zebys i ty cos otrzymała.znajdz chwilę,by sie nagrodzic.Równowaga w dowaniu i przyjmowaniu jest niezbedna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

 

co do Aniołka-Tos ma rację ,ja tylko na twoją prosbę prosze Anioły o drogowskaz-mozesz to zrobic sama beze mnie,efekt dokładnie taki sam bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie proszę o Aniołka na moje sprawy zawodowe konkretnie na to w jakim charakterze obecnie pracuję. Mam nadzieję,że Aniołek coś podpowie :-) Pozdrawiam i pięknie dziękuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie proszę o Aniołka na moje sprawy zawodowe konkretnie na to w jakim charakterze obecnie pracuję. Mam nadzieję,że Aniołek coś podpowie :-) Pozdrawiam i pięknie dziękuje :-)

 

Związek-twoja najwazniejsza relacja jest związak z sama soba i z Bogiem,a wszystkie inne wyrastają własnie z niego.Chcąc przyciagnąc,uzdrowić lub zrównowazyc jakąs relację,zacisnij związek ze swym kochajacym Stwórcą.Gdy poczujesz sie bezpieczna i kochana,twoje pozostałe zwiazki rozkwitną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek-twoja najwazniejsza relacja jest związak z sama soba i z Bogiem,a wszystkie inne wyrastają własnie z niego.Chcąc przyciagnąc,uzdrowić lub zrównowazyc jakąs relację,zacisnij związek ze swym kochajacym Stwórcą.Gdy poczujesz sie bezpieczna i kochana,twoje pozostałe zwiazki rozkwitną.

 

Pięknie dziękuje bardzo ładne przesłanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssorki ze sie wtrące, jestem zabłąkany tu z działu Tarot. Tam jest moj dom...

Justice, lepiej prosic Boga o zeslanie i pomoc Anioła. To Aniolowie sa zsylani by komus pomagac i wspierac z rozkazu Boga. (moze sa rozne teroei) jednak Aniołowie nie maja wolnej woli, oni mają sluzyć ludziom tylko z rozkazu i przyzwoleniem Boga. Mąła rzecz ale to robi naprawde wielką róznice.

W skrocie "zwracasz sie do Boga i on zsyla ci Anioła'. mozesz potem dziekowac Bogu i Aniolowi,

 

Pięknie to pasuje do chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. A jak to jest w innych religiach, np. hinduizmie, czy buddyzmie? A w szczególności u niewierzących? Ich inne wybory religijne chyba nie powodują, że Aniołowie przestają istnieć, więc chyba dla nich też istnieją sposoby na zesłanie Anioła lub innego wspierającego bytu duchowego nie prosząc o to Boga, zwłaszcza w przypadku niewierzących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to pasuje do chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. A jak to jest w innych religiach, np. hinduizmie, czy buddyzmie? A w szczególności u niewierzących? Ich inne wybory religijne chyba nie powodują, że Aniołowie przestają istnieć, więc chyba dla nich też istnieją sposoby na zesłanie Anioła lub innego wspierającego bytu duchowego nie prosząc o to Boga, zwłaszcza w przypadku niewierzących?

 

Tu bardziej chodzilo o proszenie aniołów. Jesli ktos nie wierzy W Boga to nie prosi Boga, ale jest rowniez chroniony. Jesli ktos uznaje anioły to przeciez naturalnie wierzy i w Boga....hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za Aiołka z przed Swiąt i... jak można proszę o wyciągnięcie Aniołka dotyczącego: primo dotyczace zdrowia- tu mam na mysli moje oczka ,

secundo- praca i szkoła- praca bo zaczynam nową, jak Szkoła bo ją kończe- i mam trochę z tym problemów...

Karina - 28.07.1988 rok

Dziękuję Lavis z góry za poświęcony czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyciagnięcie Aniołka na miesiąc maj odnośnie pracy, finansów, zdrowie oraz sprawy sercowe. Bardzo Dziękuję:) Magdalena 26-03-1983r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lavis,

bardzo proszę o Aniołki na maj data urodzenia Anna 23.09.1984r.

- aspekty zawodowe

- aspekty miłosne

z góry serdecznie dziękuję

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kartę.

Karolina 01.03.1990

 

Rodzina-przyczyna obecnej sytuacji są emocje łaczace cię z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci rozwiazac i uzdrowic.Niech w twoich myslach i sercu anioły i kojace błekitne swiatło otocza te osobe,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary,jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj,jak wypełnia cię spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosiła aniołeczka na ten tydzień. Czy mój pan myśli ciągle;)

 

Uwolnij sie i poddaj-obdarzamy cię błogoslawienstwem naszej promiennej miłości.Wyciagnij rece i uwolnij się od wyzawan,których dotad trzymałkas sie tak kurczowo .otwórz serce i przyjmij nasza miłość i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, bardzo prosze o aniołki na maj odnosnie sparw zawodowych oraz uczuciowych :)

Anna 10.10.85

Pozdrawiam i dziekuje :)

 

Pozwól przeszłości odejśc-jarzmo przeszłości znużył cie,ukochany.Nadszedł czas,bys zdiąj je ze swoich ramion.Zatrzymaj tylko miłość i to ,czego się nauczyłes,a cała resztę przeszłości zostaw za sobą.Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz,a ona juz minęła.

 

ślub-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połaczonych miłością,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłości z biegiem czasu.Slób jest dowodem na silnie ugruntowana wiare w moc miłości.Tchnij życie w tę wiare i miłość,najdroższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis czy moge prosic aniołki dla mnie?o uczucia z Michałem 17.2.87, Magdalena 1.5.91:)

 

Przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na twoje modlitwy,otrzymałas wspaniały pomysł.Mozesz mu zaufać i bezpiecznie go realizować,wiedząc ,że jesteśmy u twego boku przez cały czas.Popros nas o wsparcie i bądz gotowy na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie bedzie ci to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis;) prosze slicznie o Aniolka na nadchodzacy tydzien;) 20.12.80

 

pozdrawiam serdecznie;)

 

Czago pragniesz?-masz mozliwośc napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy wyraznie okreslisz juz,czego najbardziej pragniesz i poczujesz ,ze na to zasługujesz,,natychmiast objawia sie w twoim życiu,jak za dotknieciem czarodziejskiej rózczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za Aiołka z przed Swiąt i... jak można proszę o wyciągnięcie Aniołka dotyczącego: primo dotyczace zdrowia- tu mam na mysli moje oczka ,

secundo- praca i szkoła- praca bo zaczynam nową, jak Szkoła bo ją kończe- i mam trochę z tym problemów...

Karina - 28.07.1988 rok

Dziękuję Lavis z góry za poświęcony czas:)

 

Oczka-zwiekszony poziom energii-"Drogi Archaniole Rafaelu,dziekuje za napełnienie mnie nieskonczona iloscia energii prłnej boskiej miłosci i boskiego swiatła."

 

Praca-zauwazaj znaki-zwracaj uwagę na powtarzajace się znaki ,bo potwierdzaja one słuszność obranej przez ciebie drogi(monety,pióra)Miej wiare.

Szkoła-proś-pros nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy na twoją prosbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, wielka prośba o Aniołki na stary związek oraz na nowe uczucie (czy się pojawi) w maju, oraz na pracę:) z gory dziękuję i przesyłam uściski:) (Dominika 03.02.81)

Edytowane przez drapienik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Lavis,

 

Mam serdeczną prośbę o wyciągnięcia Aniołka na uczucia do końca roku oraz na pracę, z góry bardzo dziękuję:)))))

 

Justyna, 8 listopad 1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wyciagniecie dla mnie aniolka na maj Magdalena 08.04.1976

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Edytowane przez VanillaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź korzystania z medytacji z Aniołami E.Ellis, to niesamowite doznania! Proszę jeszcze o Aniołka na finanse w tym miesiacu. Dziękuję:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wyciągnięcie Aniołka dla mnie na miesiąc maj na sprawy uczuciowe oraz na ważny egzamin i pisaną pracę na zakończenie studiów. Ewelina 18.03.1984r. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis bardzo proszę o aniołka na ten miesiąc odnosnie spraw zawodowych, poniewaz stoję teraz w kropce nie wiem co robić, liczę na to, że aniołek coś mi podpowie.Z góry dziękuję

Edytowane przez ciunia906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyciagnięcie Aniołka na miesiąc maj odnośnie pracy, finansów, zdrowie oraz sprawy sercowe. Bardzo Dziękuję:) Magdalena 26-03-1983r.

 

Praca,finanse-Boska magia-nadzwyczajna magiczna energia otacza teraz twoją sytuację.Spodziewaj się cudów!Otwórz sie na przyjmowanie-pozwól innym zatroszczyc sie o ciebie z miłoscia.Przyjmuj bez poczucia winy czy przepraszania.pozwalajac sobie na branie wpływasz na potok życia,który wypłukuje stojaca energię,przynoisi nowe formy obfitosci i kreatywne pomysły.

Zdrowie-spokojnie-Drogi Archaniele Rafaelu,proszę pomóz mi odizolować się od problemów,zrobić krok do tyłu i uwolnic się ,by mógl nastapic proces uzdrowienia"

 

Sprawy sercowe-czas zabawy-delfiny znaja wagę zabawy bo radość kreuje cuda i manifestacje.zabawa jest formą medytacji,która otwiera serce i pozwala twojej twojej kreatywności podłaczyć sie do boskiej madrosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo bym prosił o Aniołki na najbliższe trzy miesiące maj - lipiec: praca, sprawy zawodowe.

Daniel

 

-ułatw sobie życie-usun bałagan ze swego domu i zycia zawodowego,aby zrównowazyc strumien działania.

 

-czekaj-nie spiesz sie teraz z działaniem.Czekaj na stosowna chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lavis,

bardzo proszę o Aniołki na maj data urodzenia Anna 23.09.1984r.

- aspekty zawodowe

- aspekty miłosne

z góry serdecznie dziękuję

Ania

 

1)-Sprawdz dostepne mozliwości-czas przyjrzeć się innym mozliwosciom,To dobry czas,aby dokonac zmian.Czasem myslimy"to własnie ta droga" i nie dostrzegamy innych opcji.Przez wyciagniecie tej karty Niebo prosi ciebie abyś sprawdziła kazda sytuację o której myslisz,ze nie moze byc zmieniona.Kazdy krok który podejmiesz pomoze ci zobaczyc mozliwosci ,których nie zauwazałas.

 

Miłośc-spokój-podaruj sobie czas relaksu i wyciszenia i ciesz się swym odosobieniem,rozpieszczajac sie tak potrzebną troską o sama siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, wielka prośba o Aniołki na stary związek oraz na nowe uczucie (czy się pojawi) w maju, oraz na pracę:) z gory dziękuję i przesyłam uściski:) (Dominika 03.02.81)

 

stary zwiazek-zwróć uwagę -zauważ powtarzajace sie znaki(rozmowy,uwagi wypowiadane do ciebie) i wewnetrzne prowadzenie,bo to moze przynieśc cenna informację.Wykorzystaj te znaki,aby uzdrowic przekonania,które sa dla ciebie niekorzystne.

Nowe uczucie-pomocna osoba-ktos chce ci pomóc.Pomyśl,kto to moze byc i zainicjuj kontakt.

 

Praca-czs kontemplacji-spedzaj czas w samotnosci medytujac nad swoimi prawdziwymi pragnieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Lavis,

 

Mam serdeczną prośbę o wyciągnięcia Aniołka na uczucia do końca roku oraz na pracę, z góry bardzo dziękuję:)))))

 

Justyna, 8 listopad 1977

 

Praca-uwolnij się i poddaj-obdarzamy cię błogosławienstwem naszej promiennej milosci.Wyciagnij rece i uwolnij się od wyzwan,których dotad trzymałes sie tak kurczowo.otwórz serce i przyjmij nasza miłośc i pomoc.

 

Uczucia-skup sie na słuzbie-twoja dusza pragnie radosnie słuzyc,skapana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.Zawsze i wszedzie staraj się utrzymac równowage miedzi dawaniem i przyjmowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wyciagniecie dla mnie aniolka na maj Magdalena 08.04.1976

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

 

Nagradzaj się -ostatnio duzo od siebie dawałas,czas więc zebys i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by się nagrodzić.Równiwaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź korzystania z medytacji z Aniołami E.Ellis, to niesamowite doznania! Proszę jeszcze o Aniołka na finanse w tym miesiacu. Dziękuję:-)

 

Cel zyciowy-celem twojego zycia jest słuzba przynoszaca wiele radości tobie i innym.Nie kłopocz sie szukaniem swego celu.Zamiast tego poswiec się jakiemus zadaniu,a wtedy twój cel spełni swoja role.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga lavis,

bardzo prosze o aniołka na nową pracę oraz na uczucia do końca roku. karolina 11.11.1986

z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca,finanse-Boska magia-nadzwyczajna magiczna energia otacza teraz twoją sytuację.Spodziewaj się cudów!Otwórz sie na przyjmowanie-pozwól innym zatroszczyc sie o ciebie z miłoscia.Przyjmuj bez poczucia winy czy przepraszania.pozwalajac sobie na branie wpływasz na potok życia,który wypłukuje stojaca energię,przynoisi nowe formy obfitosci i kreatywne pomysły.

Zdrowie-spokojnie-Drogi Archaniele Rafaelu,proszę pomóz mi odizolować się od problemów,zrobić krok do tyłu i uwolnic się ,by mógl nastapic proces uzdrowienia"

 

Sprawy sercowe-czas zabawy-delfiny znaja wagę zabawy bo radość kreuje cuda i manifestacje.zabawa jest formą medytacji,która otwiera serce i pozwala twojej twojej kreatywności podłaczyć sie do boskiej madrosci.

 

 

Dziękuję Ci Lavis po raz kolejny i to za tak wspaniałe wieści;) Tylko nie rozumiem o co chodzi w zabawie z delfinami?Pozdrawiam serdecznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)-Sprawdz dostepne mozliwości-czas przyjrzeć się innym mozliwosciom,To dobry czas,aby dokonac zmian.Czasem myslimy"to własnie ta droga" i nie dostrzegamy innych opcji.Przez wyciagniecie tej karty Niebo prosi ciebie abyś sprawdziła kazda sytuację o której myslisz,ze nie moze byc zmieniona.Kazdy krok który podejmiesz pomoze ci zobaczyc mozliwosci ,których nie zauwazałas.

 

Miłośc-spokój-podaruj sobie czas relaksu i wyciszenia i ciesz się swym odosobieniem,rozpieszczajac sie tak potrzebną troską o sama siebie.

 

Bardzo dziękuję,

postaram się zastosować :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis, bardzo proszę po raz kolejny o wyciągnięcie aniołka na ten miesiąc na sprawy sądowe, uczucia, zdrowie, finanse. Z gory bardzo dziękuję Małgorzata 12.10.1972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Lavis po raz kolejny i to za tak wspaniałe wieści;) Tylko nie rozumiem o co chodzi w zabawie z delfinami?Pozdrawiam serdecznie;)

 

Chodzi o to,abys byla sobą , radosna,nie traktowały wszystkiego zbyt powaznie,po prostu czerpała radość z zycia, ,a wtedy otworzy się twoje serce i spełnia sie twoje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,abys byla sobą , radosna,nie traktowały wszystkiego zbyt powaznie,po prostu czerpała radość z zycia, ,a wtedy otworzy się twoje serce i spełnia sie twoje marzenia.

 

Dziękuję serdecznie, życzę miłego dnia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...