Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź. Jak , w jaki sposób mam dotrzeć porozumieć się z moimi aniołkami? Proszę o podpowiedź:-)

 

Usiądz i skup sie chwilę ,wycisz ...i najnormalniej w swiecie wezwij Aniola(np.prosze Aniola o wysłuchanie moich prózb)i wyobraz sobie ,ze normalnie z nim rozmawiasz -tak jak z przyjacielem.Powiedz mu o co sie martwisz i popros aby on sie tym zajął ,podziekuj i traktuj ta rozmowe jakby sprawa była juz zalatwiona czyli zaufaj i uwierz.Jesli chciałabys pomedytowac z Aniołkami kup sobie ksiązke "Medytuj z Aniolami "Elzbieta ELLIS.Ksiazka jest z płyta ,a na niej chyba 20 króciutkich medytacji(kazda 8;min.)-polecam ,szczególnie ,ze nie zawsze mamy na tyle czasu ,żeby medytowac 40-min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) również proszę o aniołka.

Magda 09.07.1992

 

Amor-napelniamy twoje serce i umysł miłoscia,budząc w tobie miłośc do samego życia.Zrodłem tego przebudzenia stała sie twoja decyzja,żeby otworzyc sie na miłość i cieszyc sie nią.Pozwól sobie na spontaniczna celebrację wszelkich przejawów celebracji.Anioły widza twoje pragnienie zakochania się.Aby doswiadczyc miłosci z drugim człowiekiem ,trzeba najpierw zakochac sie w swoim życiu.Przekaz swoje miłosne cierpienie Aniołom.Afirmuj"kocham i jestem kochana,a miłść jest dla mnie bezpieczna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołki na uczucia i naukę na kwiecień.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

 

-przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałas wspaniały pomysł.Możasz mu zaufać i bezpiecznie go zrealizować,wiedząc,ze jestesmy u twojego boku przez cały czas.Pros o nasze wsparcie i badz gotowa na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie bedzie ci potrzebne.

 

-Zmiana kierunku-zmiany ,które doswiadczasz,zmierzają w kierunku wyznaczonym twoim pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.Otaczamy cie ochroną teraz i w przyszłosci,więc krocz swa droga ku upragnionym celom.

Edytowane przez Vampirella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella
-przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałas wspaniały pomysł.Możasz mu zaufać i bezpiecznie go zrealizować,wiedząc,ze jestesmy u twojego boku przez cały czas.Pros o nasze wsparcie i badz gotowa na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie bedzie ci potrzebne.

 

-Zmiana kierunku-zmiany ,które doswiadczasz,zmierzają w kierunku wyznaczonym twoim pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.Otaczamy cie ochroną teraz i w przyszłosci,więc krocz swa droga ku upragnionym celom.

 

Dziękuję pięknie za aniołki. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdziesz chwilkę czasu, to również poproszę o Anioła w tak trudnym czasie dla mnie.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu o raz z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, mogę poprosić Cię o Aniołka? Justyna, 10.01.1993

 

Marzenie-łatwiej usłyszysz nasze przesłanie,jesli bedziesz regularnie marzyć.Odpręz sie i pozwól myslom płynąć.Obserwuj swoje uczucia,wizje i pomysły,tak jak ogladałbys film.Oto zródło kreatywności.Bądz otwarta na nowe mozliwości.Pozwól sobie na wielkie marzeniaSpróbuj czegos nowego ,co zawsze chciałas zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis :)

Dawno tu nie zaglądałam....ale dziś chciałabym prosić o anioło na paracę i uczucia na najbliższy czas:)

Anna 10.10.1985

 

Przyjażn-umów się na dzien zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Choć jestes zajeta swoimi obowiązkami to waznym jest,aby miec tez czas na zabawe ,spotkanie z przyjaciółmi.Gdy sie bawisz i smiejesz otwierasz sie na dopływ uzdrawiajacej miłośći.Afirmuj:Mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas który spedzam w przyjemny sposób wraz z moimi ukochanymi przyjaciółmi,"

 

Fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitość i pasjonujace nowe

mozliwosci.Zaobserwuj wszystkie nowe pomysły,które przychodzą ci do

głowy,bo to moga byc zalązki korzystnych nowych

przedsiewzięc,.Zauwazaj niespodziewane rozmowy telefoniczne lub

"przypadkowe "spotkania z ludzmi,którzy moga ci pomóc.Ta karta równiez

oznacZa ,ze jestes w promieniu sukcesu.To doskonały czas na podjecie

nowych przedsiewzięc.Zobaczysz ,ze drzwi łatwo sie przed toba

otwierają i ze jestes przepełniony szczególna wiara i

entuzjazmem.Badz wdzięcznym odbiorca tego ,co dobre.Wiedz ,że

jesteśprzepełniona szczególna wiarą i entuzjazmem.Badz wdziecznym

odbiorcą tego ,co dobre.Wiedz ,ze istnieje ocean obfitości ,który

nigdy nie wyschnie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze prosić o Aniołki dla mojego męza(Adam04.06.1961)Dziękuję:-)

 

Ocean-głębokie ,błekitne morze przemawia do twojej duszy ,przynosząc uzdrowienie i ukojenie.Wystarczy,ze wyobrazisz sobie,jak zanurzasz się w jego uzdrawiajacym łonie,by doswiadczyc upragnionych rezultatów. Najlepiej jednak spędz troche czasu nad prawdziwym morzem.Niech jego moc i piekno zmyje wszelkie troski i obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdziesz chwilkę czasu, to również poproszę o Anioła w tak trudnym czasie dla mnie.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu o raz z góry dziękuje.

 

Dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błedy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (a takze w tobie) dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie się na miłosci przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie Gdy koncentrujesz sie na miłosci znika wszystko co nia nie jestPros Anioły by pomogły ci patrzyc na swiat z miłoscią.Przekaz Aniołom złośc cierpienie iosady.Afirmuj swoje pragnienia a nie obawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błedy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (a takze w tobie) dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie się na miłosci przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie Gdy koncentrujesz sie na miłosci znika wszystko co nia nie jestPros Anioły by pomogły ci patrzyc na swiat z miłoscią.Przekaz Aniołom złośc cierpienie iosady.Afirmuj swoje pragnienia a nie obawy..

 

Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjażn-umów się na dzien zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Choć jestes zajeta swoimi obowiązkami to waznym jest,aby miec tez czas na zabawe ,spotkanie z przyjaciółmi.Gdy sie bawisz i smiejesz otwierasz sie na dopływ uzdrawiajacej miłośći.Afirmuj:Mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas który spedzam w przyjemny sposób wraz z moimi ukochanymi przyjaciółmi,"

 

Fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitość i pasjonujace nowe

mozliwosci.Zaobserwuj wszystkie nowe pomysły,które przychodzą ci do

głowy,bo to moga byc zalązki korzystnych nowych

przedsiewzięc,.Zauwazaj niespodziewane rozmowy telefoniczne lub

"przypadkowe "spotkania z ludzmi,którzy moga ci pomóc.Ta karta równiez

oznacZa ,ze jestes w promieniu sukcesu.To doskonały czas na podjecie

nowych przedsiewzięc.Zobaczysz ,ze drzwi łatwo sie przed toba

otwierają i ze jestes przepełniony szczególna wiara i

entuzjazmem.Badz wdzięcznym odbiorca tego ,co dobre.Wiedz ,że

jesteśprzepełniona szczególna wiarą i entuzjazmem.Badz wdziecznym

odbiorcą tego ,co dobre.Wiedz ,ze istnieje ocean obfitości ,który

nigdy nie wyschnie.

 

Cały czas wierzę,że będzie dobrze....że szczęście sie do mnie uśmiechnie :) że w końcu znajdę pracę ...do tego taka która będzie dawała mi satysfakcję ...Będzie dobre-musi być :)

I aniołki jeszcze odniosły mnie na duchu :)

Dziękuję za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis - własnie przekopałam ten temat i......ponad pół roku temu prosiłam o aniołka na pracę.... i był to ten sam aniołek "Fale powodzenia" :D więc.....cos w tym musi być !! :)

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis mogłabym prosic o Aniołka dla mojego chłopaka. Od jakiegoś czasu przeżywa on bardzo trudny czas i końca problemów nie widać więc wsparcie z góry sie przyda :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis - własnie przekopałam ten temat i......ponad pół roku temu prosiłam o aniołka na pracę.... i był to ten sam aniołek "Fale powodzenia" :D więc.....cos w tym musi być !! :)

Pozdrawiam gorąco :)

No ...fajnie ...tylko czemu tak długo czekasz na tą prace...Może jeszcze raz porozmawiaj konkretnie z Aniołkami i dokładnie okresl oco ci chodzi.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o Aniołka dla mojego partnera, który mnie wspiera w tym trudnym okresie dla mnie, chociaz sam ma bardzo ciężko.

Dziekuje w jego imieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ...fajnie ...tylko czemu tak długo czekasz na tą prace...Może jeszcze raz porozmawiaj konkretnie z Aniołkami i dokładnie okresl oco ci chodzi.Pozdrawiam

 

Hehe....w między czasie byłam na stażu ;) także..... pracowałam - może nie za fascynujące pieniądze ale od czegoś trzeba zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe....w między czasie byłam na stażu ;) także..... pracowałam - może nie za fascynujące pieniądze ale od czegoś trzeba zacząć :)

 

Jesli tak ,to pewnie tylko potwierdzenie twojej dobrej drogi,musisz przejśc przez pewne etapy,że by pózniej otrzymac to o czym marzysz.Zostawmy to Aniołom,niech one sie tym zajmą bo w koncu o to je prosiłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Poproszę aniołka na uczucia i prace na kwiecień. Pozdrawiam

Ewelina 18 marzec 1984 rok

 

praca-Alchemia-masz teraz Dotyk Midasa i kazde przedsiewziecie które zaczniesz zamieni sie w złoto.Twoje pomysły i mysli manifestuja sie teraz natychmiastowo-wiec uważaj o czym myslisz i co mówisz-mysląc pozytywnie ,przyciagasz wszystko co najlepsze,myslac negatywnie -niestety tez to przyciagasz.Alchemik to ktoś ,kto potrafił zniemić zwykły metal w złoto.I ty tak potrafisz.Afirmuj;Dziekuje za pomoc w skupieniu moich mysli całkowicie na radości i pragnieniach,abym była połączona z boska miłościa.Jestem wdzieczna za to ,że wszystkie moje potrzeby i pragnirnia są troskliwie zaspokajane-natychmiast.

 

uczucia-Ułatw sobie zycie-usun bałagan ze swego zycia zawodowego i domu,aby zrównowazyc strumien działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis mogłabym prosic o Aniołka dla mojego chłopaka. Od jakiegoś czasu przeżywa on bardzo trudny czas i końca problemów nie widać więc wsparcie z góry sie przyda :)

pozdrawiam

 

Umocnienie -jestes silniejszy niz myslisz,niż ci się wydaje.To dla ciebie bezpieczne byc silnym.!Ta karta mówi ,iż juz nie chcesz widziec siebie w żaden sposób jako ofiarę.Czyli uwolnij sie od poczucia winy z uszanowaniem innych ludzi,przeszłych okolicznosci czy obecnych wydarzeń.Wiedz,ze mozesz byc silny ,a równoczesnie łagodny-i wciąz byc bardzo skuteczny..Afirmuj:"Bycie silnym jest dla mnie bezpieczne!Przyjmuje dona mi przez Boga moc,aby używac jej w słuzbie światła i miłosci"Zamiast martwic sie o to co inni o tobie powiedzą,czy myslą,używaj swojej siły aby uczynic swiat lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o Aniołka dla mojego partnera, który mnie wspiera w tym trudnym okresie dla mnie, chociaz sam ma bardzo ciężko.

Dziekuje w jego imieniu

 

Zwróc uwage -zauwazaj powtarzajace się znaki i wewnetrzne prowadzenie,bo to moze przynieśc cenna informacje.Te znaki równiez dadzą ci informację zwrotna na temat twojego obecnego systemu przekonan.,poniewaz twoje mysli przyciągaja lustrzane doswiadczenia.Wykorzystaj te znaki aby uzdrowic przekonanie,które sa dla ciebie niekorzystne i popłyn w kierunku,które wskazuje twoje prowadzenie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze aniola na ten tydzien..

 

Alchemia-masz teraz Dotyk Midasa i kazde przedsiewziecie które zaczniesz zamieni sie w złoto.Twoje pomysły i mysli manifestuja sie teraz natychmiastowo-wiec uważaj o czym myslisz i co mówisz-mysląc pozytywnie ,przyciagasz wszystko co najlepsze,myslac negatywnie -niestety tez to przyciagasz.Alchemik to ktoś ,kto potrafił znienić zwykły metal w złoto.I ty tak potrafisz.Afirmuj;Dziekuje za pomoc w skupieniu moich mysli całkowicie na radości i pragnieniach,abym była połączona z boska miłościa.Jestem wdzieczna za to ,że wszystkie moje potrzeby i pragnienia są troskliwie zaspokajane-natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umocnienie -jestes silniejszy niz myslisz,niż ci się wydaje.To dla ciebie bezpieczne byc silnym.!Ta karta mówi ,iż juz nie chcesz widziec siebie w żaden sposób jako ofiarę.Czyli uwolnij sie od poczucia winy z uszanowaniem innych ludzi,przeszłych okolicznosci czy obecnych wydarzeń.Wiedz,ze mozesz byc silny ,a równoczesnie łagodny-i wciąz byc bardzo skuteczny..Afirmuj:"Bycie silnym jest dla mnie bezpieczne!Przyjmuje dona mi przez Boga moc,aby używac jej w słuzbie światła i miłosci"Zamiast martwic sie o to co inni o tobie powiedzą,czy myslą,używaj swojej siły aby uczynic swiat lepszym.

 

Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że Anioły Go wspierają. Bardzo tego potrzebuje.

 

Lavis a mogłabym prosić o Aniołka dla mnie. Potrzebuję rady w sprawie pracy. Dziś dostałam pewną propozycję i nie wiem co mam o niej myśleć. Może jakieś przesłanie z góry czy podjąć decyzję na plus czy ja odrzucić?

Edytowane przez k-awe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) czy moge prosic o Aniołka?:) Natalia, 28.10.1988. pozdr:)

 

Jestes tego warta -wiedz ,ze zasługujesz na otrzymanie wszystkiego tego co dobre,na wszystkie sposoby.Blokowałas swoje manifestacje przez niskie przekonanie,ze na to nie zasługujesz.Manifestacje nie sa nagroda ,za dobre sprawowanie-sa efektem twoich mesli,uczuc i działan.Afirmuj:dziekuje za otrzymane teraz dary.Z wdziecznoscia je przyjmuje dla dobra wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poprosze o aniołki na ten miesiac co mi radza w kwesti pracy? Bo zaczynam i nie ukrywam ze chce jakos fajnie wejsc w nowy miesiac. :)

 

Tak-twoja intuicja ma racje.Podejmij odpowiednie działanie.Jestes całkowicie pewny swojego nastepnego ruchu i wyciagnałes te kartę jako dodatkowe potwierdzenie,które zdopinguje cie do działania.Ta karta potwierdza,że twoja intuicja jest bezbłedna i całkowicie możesz jej zaufać..Niebo zatroszczyło sie o wszystkie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o aniołka na relacje Alina i Paweł:)

 

Wybacz sobie-odrzuc stare poczucie winy i pamietaj,że jestes idealnym dzieckiem Boga.Skup sie na pozytywnych cechach,a twoje poczucie własnej wartosci bedzie rosło,a poziom stresu bedzie malał.Afirmuj-Prosze,aby skutki moich błędów zostały rozwiazane w kazdym kierunku czasowym,a ja teraz uwalniam wszelkie poczucie winny.Kocham całego siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że Anioły Go wspierają. Bardzo tego potrzebuje.

 

Lavis a mogłabym prosić o Aniołka dla mnie. Potrzebuję rady w sprawie pracy. Dziś dostałam pewną propozycję i nie wiem co mam o niej myśleć. Może jakieś przesłanie z góry czy podjąć decyzję na plus czy ja odrzucić?

 

Praca na własny rachunek-jestes urodzonym przedsiebiorcą ,a twój biznes otoczony jest magicznymi okazjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca na własny rachunek-jestes urodzonym przedsiebiorcą ,a twój biznes otoczony jest magicznymi okazjami.

 

Chyba nic mi to nie rozjaśniło. Dalej nie wiem jaka decyzję karty podpowiadaja jako słuszną? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic mi to nie rozjaśniło. Dalej nie wiem jaka decyzję karty podpowiadaja jako słuszną? :(

 

A masz pracę...?bo jesli masz to moze jednak tam pozostań,bo tam moga pojawic sie te "magiczne okazje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis kochana, chyba gdzies Ci umknelam;) jeszcze raz ogromna prosba o aniolka na ten tydzien w sprawach uczuciowych i w sprawie pracy;) Dziekuje z gory&pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis kochana, chyba gdzies Ci umknelam;) jeszcze raz ogromna prosba o aniolka na ten tydzien w sprawach uczuciowych i w sprawie pracy;) Dziekuje z gory&pozdrawiam;)

 

Uczucia-oczyszczaj i odtruwaj-z wielka miłoscią i szacunkiem prosimy cię,oczyść swe cenne i wrazliwe ciało.Na twoją prosbę pomozemy ci wstapić na drogę afirmacji życia,podpowiemy,jak poradzic sobie ze stresem i złagodzimy wszelki zal po porzuceniu dawnych sciezek.Przekaz nam swoje troski,zmartwienia i obawy,a poczujesz cudowną łaskę przenikajaca twe czyste ciało.

 

Praca -idz na przód!-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy sie ta sytuacja razem z tobą od samego poczatku,nieustannie strzegąc ciebie i wszystkie zaangazowane w nia osoby.Krocz dalej swoja sciezka,bo zaprowadzi cie ona naprawde daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz pracę...?bo jesli masz to moze jednak tam pozostań,bo tam moga pojawic sie te "magiczne okazje"

 

Pracę niby mam, ale za chwilę kończy mi sie umowa więc ciągle się zastanawiam co ze mna dalej. Szukać, nie szukać, czekać na to co życie przyniesie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróc uwage -zauwazaj powtarzajace się znaki i wewnetrzne prowadzenie,bo to moze przynieśc cenna informacje.Te znaki równiez dadzą ci informację zwrotna na temat twojego obecnego systemu przekonan.,poniewaz twoje mysli przyciągaja lustrzane doswiadczenia.Wykorzystaj te znaki aby uzdrowic przekonanie,które sa dla ciebie niekorzystne i popłyn w kierunku,które wskazuje twoje prowadzenie.

 

Dziękuję po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Aniołka w sprawach zawodowych oraz miejsca zamieszkania, zmienić czy zostać w obecnym. Data ur. 26.03.1983 r. Dziękuję Lavis - Magdalena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołka na ten tydzień - ogólnie + na zdrówko, 23.02.92.

 

oczyszczaj i odtruwaj-z wielka miłoscią i szacunkiem prosimy cię,oczyść swe cenne i wrazliwe ciało.Na twoją prosbę pomozemy ci wstapić na drogę afirmacji życia,podpowiemy,jak poradzic sobie ze stresem i złagodzimy wszelki zal po porzuceniu dawnych sciezek.Przekaz nam swoje troski,zmartwienia i obawy,a poczujesz cudowną łaskę przenikajaca twe czyste ciało.

 

Bądz ze sobą szczery-spójrz w głab swojego serca,a dowiesz się,jaka naprawdę jest ta sytuacja .Możesz bezpiecznie przyjac prawdę,bo wesprzemy cię i poprowadzimy przez niezbędne zmiany.Mozesz na nas liczyć-otoczymy cię opieką,uzywajac odwagi i siły.Skup cała uwagę na swoich prawdziwych pragnieniach,a przybędą do ciebie na skrzydłach aniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja również mogę poprosić o Aniołka?? Nie wiem czy data ur jest ważna ale ur 14.02.1989

 

 

Czas obejść-słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podobnie jak różne chwile zaczynaja sie i konczą.Dostrzeż piekno w kazdym zmierzchu i wiedz,ze jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko poczatkiem czegos nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Aniołka w sprawach zawodowych oraz miejsca zamieszkania, zmienić czy zostać w obecnym. Data ur. 26.03.1983 r. Dziękuję Lavis - Magdalena

 

Sprawy zawodowe-miarowy postęp-podziwiamy cię za postępy jakie uczyniłaś,pamietajac o miłosci podczas swoich codziennych zajęc.Wyraznie widzimy jak wzbogacasz świat swoimi myŚLAMI,UCZUCIAMI I AKTAMI MIŁOSCI.Jestes na własciwej drodze nawet jesli myslisz,że idziesz powoli.

 

Tu Aniołki nie wróżą,musisz poprosić dziewczyny wróżace.ale na;-

-obecne miejsce-Słuchaj-wycisz umysł,ukochany i posłuchaj naszego zapewnienia,że zadbano juz o wszystko.Zachowaj głeboki spokój i otwartość,nie martwiąc się o sposób realizcji swoich pragnien.

_pozwól przeszłosci odejść-jarzmo przeszłosci znużyło cię,Nadszedł czas,byś zdiął je ze swoich ramion.Zatrzymaj tylko miłość i to, czego sie nauczyłes,a cała reszte przeszłosci zostaw za sobą.Nie chcesz jej ani jej nie potrzebujesz,a ona juz minęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o aniołka na uczucia na miesiac:) Alicja 1978.06.25

 

Czego pragniesz?-masz możliwość napisania scenariusza swego zycia,zgodnie ze swymi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy wyraznie okreslisz już,czego najbardziej pragniesz i poczujesz,że jesteś gotowy i zasługujesz na spełnienie swych marzeń,natychmiast objawia sie w twoim zyciu,jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również poproszę aniołka na uczucia na ten miesiąc :* Klaudia 10.12.1991 r

 

Marzenie-łatwiej usłyszysz nasze przesłania,jesli będziesz regularnie marzył.Odpręż sie ,otwórz umysł i pozwól myślom swobodnie płynąc.Obserwuj swoje uczucia,wizje i pomysły,tak jak oglądałabys film.Oto żródło kreatywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, A czy ja moge poprosic o Aniolka?? na zwiazek/uczucia??

Kasia 19 maj 1976 i Krzysztof na 17 styczen 1971

Dziekuje i pozdrawiam:)

 

Praca na własny rachunek-jestes urodzonym przedsiebiorcą,a twój biznes jest otoczony magicznymi okazjami.-,czyli odnosnie zwiazku ;weż sprawy w swoje rece,to doskonały moment na prace nad sobą ,zwiazkiem.Wypowiedz zyczenie,która oznacza wskazanie twoich pragnien w taki sposób jakby juz sie spełniły.(czyli czs dokonany,terazniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosze o Aniolka na sprawy zawodowe (Justyna 11 wrzesnia 1982).

 

Podtrzymuj swój optymizm-nadchodzi spełnienie twoich marzen..Nie poddawaj się tiz przed wydarzeniem się cudu.To jest to-nadszedł twój czas !juz prawie osiagnołeś nagrodę ,jednakże potrzeba jeszcze troche cierpliwości i natchnionych działan z twojej strony.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca na własny rachunek-jestes urodzonym przedsiebiorcą,a twój biznes jest otoczony magicznymi okazjami.-,czyli odnosnie zwiazku ;weż sprawy w swoje rece,to doskonały moment na prace nad sobą ,zwiazkiem.Wypowiedz zyczenie,która oznacza wskazanie twoich pragnien w taki sposób jakby juz sie spełniły.(czyli czs dokonany,terazniejszy)

Lavis- slicznie dziekuje za pomoc i poswiecony czas!!Biore sprawy w swoje rece!! I wszystko sie spelni:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

witaj Lavis, czy u mnie coś się zmieni w uczuciach niebawem? ostatnio prosiłam na samym poczatku lutego i wyszedł aniołek zapowiadający romans, związek bratnich dusz, ale do tej pory nie widać tego mężczyzny, chociaż wypatruję wokoło ;) czy to moglo być w sumie taką ogólną wróżbą,która się spełni w póżniejszym czasie? pozytywne jest to, że trochę zmieniłam podejscie do sprawy na bardziej optymistyczne i może bardziej otwarte :)) z czego się cieszę bardzo.lecz może jakiś dobry aniołek przyniesie tym razem odmianę i jakiegoś mężczyznę ze soba ;) Gosia 21.01.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis, bardzo dziękuję za dwie poprzednie odpowiedzi, bardzo trafne:-)Proszę jeszcze raz o Aniołki dla mojego męża w sprawie znalezienia pracy (04.06.1961), pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis;) Postanowiłam wrócić do związku i ratować. Czy Aniołki bedę mnie wspierać? Co one na to? Pójdę dobrą drogą? Magdalena 26-03-1983 r. i Łukasz 17-11-1979 r. Pozdrawiam serdecznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poproszę o Aniołka w sprawach zawodowych na kwiecień i maj (maj jest dla mnie ważnym miesiącem-wybór przede mną; może Aniołek podpowie mi czy coś zmieniać?).

Jola, 11.03.1985.

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA SAMOTNEJ

 

szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje ci sie byc problemem w rzeczywistości jest czescia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko się wyjaśni(np.nie poznałas tego -docelowego ,bo byc moze przebywa za granica..?)Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczoną mądrość,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis;) prosze o przeslanie aniola na nadchodzacy tydzien w sprawie zwiazku i pracy. pozdr serdecznie;) dane na pw

 

PRACA-Czego pragniesz?-masz możliwość napisania scenariusza swego zycia,zgodnie ze swymi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy wyraznie okreslisz już,czego najbardziej pragniesz i poczujesz,że jesteś gotowy i zasługujesz na spełnienie swych marzeń,natychmiast objawia sie w twoim zyciu,jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki.

 

uCZUCIA -NAGRADZAJ SIĘ-ostatnio duzo od siebie dawałas więc czas,zebys i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzic.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbędna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii.,nastroju i motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis, bardzo dziękuję za dwie poprzednie odpowiedzi, bardzo trafne:-)Proszę jeszcze raz o Aniołki dla mojego męża w sprawie znalezienia pracy (04.06.1961), pozdrawiam serdecznie

 

Przyczyną obecnej sytuaji są emocje łączace cię z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumiec i uzdrowić.Niech w twoich myslach i sercu anioły i kojace niebieskie(błekitne) swiatło otocza te osobe ,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary ,jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj,jak wypełnia cie spokój.

Czyli ,żeby dostał szybko prace najpierw musi uzdrowic i zmierzyc sie z dawnymi uczuciami ,nalezy je oczyścic ,wybaczyc(moze nawet chodzic o niego samego-wybaczyc sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis;) Postanowiłam wrócić do związku i ratować. Czy Aniołki bedę mnie wspierać? Co one na to? Pójdę dobrą drogą? Magdalena 26-03-1983 r. i Łukasz 17-11-1979 r. Pozdrawiam serdecznie;)

 

praca z energia-życie bywa elektryzujące,poniewaz samą jego esencje stanowi energia.Twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne,na które miłość wywiera ogromny wpływ..Twoje dłonie i serce są gotowe,zeby przekazywac uzdrawiajaca energię twoim bliskim i klientom.Oczyść energię w twoim domu.Oczyszczaj sie z wszelkich wpływów energetycznych.Oslaniaj sie wizualizujac otaczajace cię białe i fioletowe swiatlo ochronne.Zapisz sie na kurs pracy z uzdrawiajaca energia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołka na nowy tydzień ogólnego + na uczucia .

Weronika 23.02.92

 

Uczucia-szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje ci sie byc problemem w rzeczywistości jest czescia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko się wyjaśn.Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczoną mądrość,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

Dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błędy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (także w tobie)dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie sie na miłości przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poproszę o rady aniołków w sprawie miłości, pracy i pewnej sprawy rodzinnej Ela 72.03.25

 

Sprawa rodzinna-ochrona -twoi bliscy , ty i twój dobytek jesteście bezpieczni i chronieni przez NIebo!(zwroc sie w tej sprawie do Aniołów-poproś je o jej załatwienie)

 

Miłość BOSKA MAGIA-nadzwyczajna,magiczna energia otacza teraz twoją sytuację.Spodziewaj sie cudów!Miej odwazne marzenia-odrzuc niskie mysli na swój temat.,Zobacz siebie odnoszacego sukces.

 

Praca -przyiażń-umów sie na dzien zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Przyjaciele pomoga ci pamietac jak bardzo jestes sympatyczna.Zabawa stymuluje kreatywniść,która pomaga powrócic do pracy z nowym nastawieniem i zwiekszona energia.Afirmuj:mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas,który spędzam w przyjemny sposób wraz z moimi kochanymi znajomymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis,poproszę jak zawsze:) Aniołka na relacje małżeńskie i na pracę na nadchodzący tydzień.Pozdrawiam

 

Małżenstwo-czekaj-nie spiesz sie teraz z działaniem,czekaj na stosowną chwilę,aby uzyskac lepsze rezultaty.

 

Praca-ty,twoi bliscy i twój dobytek jestescie bezpieczni i chronieni przez Niebo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poproszę o Aniołka w sprawach zawodowych na kwiecień i maj (maj jest dla mnie ważnym miesiącem-wybór przede mną; może Aniołek podpowie mi czy coś zmieniać?).

Jola, 11.03.1985.

 

Pozdrawiam ciepło.

 

Kwiecien-fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitość i pasjonujace nowe mozliwości.Zaobserwuj wszystkie pomysły które przychodza ci do głowy ,,bo moga to byc zalazki korzystnych ,nowych przedsiewzięc.

 

Maj-Pokladaj ufność-Twoje modlitwy sie manifestują.Badz pozytywny i podązaj za swoim przewodnictwem!Dobra robota!Prosiłes i modliłas si e oby spełniło sie twoje marzenie...i to działa!Ufaj ,ze niebo ci pomaga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca z energia-życie bywa elektryzujące,poniewaz samą jego esencje stanowi energia.Twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne,na które miłość wywiera ogromny wpływ..Twoje dłonie i serce są gotowe,zeby przekazywac uzdrawiajaca energię twoim bliskim i klientom.Oczyść energię w twoim domu.Oczyszczaj sie z wszelkich wpływów energetycznych.Oslaniaj sie wizualizujac otaczajace cię białe i fioletowe swiatlo ochronne.Zapisz sie na kurs pracy z uzdrawiajaca energia.

 

Dziękuję Lavis;)Nie do konca zrozumiałam. Czy ja mam jakieś zdolności, o których nie wiem? Chodzi mi o ten kurs. Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Lavis;)Nie do konca zrozumiałam. Czy ja mam jakieś zdolności, o których nie wiem? Chodzi mi o ten kurs. Pozdrawiam serdecznie:)

 

chyba tak(uwzam ,ze kazdy człowiek ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80
DLA SAMOTNEJ

 

szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje ci sie byc problemem w rzeczywistości jest czescia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko się wyjaśni(np.nie poznałas tego -docelowego ,bo byc moze przebywa za granica..?)Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskonczoną mądrość,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

 

oj to widać, że jednak sobie trochę jeszcze poczekam:) mam nadzieje że kiedys tam przyjedzie do tej Polski i mnie dojrzy wśród tłumu:) ale póki co mam rozumieć, że po staremu zostaje na najbliższy czas;) dziękuję za aniołka:)) i pozdrawiam serdecznie. Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rodzinna-ochrona -twoi bliscy , ty i twój dobytek jesteście bezpieczni i chronieni przez NIebo!(zwroc sie w tej sprawie do Aniołów-poproś je o jej załatwienie)

 

Miłość BOSKA MAGIA-nadzwyczajna,magiczna energia otacza teraz twoją sytuację.Spodziewaj sie cudów!Miej odwazne marzenia-odrzuc niskie mysli na swój temat.,Zobacz siebie odnoszacego sukces.

 

Praca -przyiażń-umów sie na dzien zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Przyjaciele pomoga ci pamietac jak bardzo jestes sympatyczna.Zabawa stymuluje kreatywniść,która pomaga powrócic do pracy z nowym nastawieniem i zwiekszona energia.Afirmuj:mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas,który spędzam w przyjemny sposób wraz z moimi kochanymi znajomymi"

 

Lavis, jak zawsze super rady!! Dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

w poniedziałek mam ważną rozmowę w interesach i bardzo bym prosiła o aniołka w związku z ta sprawą :)

pozdrawiam i z góry dziękują :)

karolina 11.11.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja.... Chyba powinnam dostac karte stalego klienta u aniolkow ;)))

Czy moge prosic aniolka na sprawy zawodowe i osobiste?

Z gory jak zwykle bardzo serdecznie dziekuje.

Buziaki Lavis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mogę prosić aniołka na kwiecień w sprawie zawodowych jak i osobistych?

Asia 15.04.1977r.

Pozdrawiam :-)

 

Sprawy zawodowe-pozwól przeszłosci odejść-jarzmo przeszłosci znuzyło cię ,ukochany.Nadszedł czas bys zdjął je ze swych ramion.Zatrzymaj tylko miłość i to ,czego się nauczyłeś,a całą resztę przeszłości zostaw za sobą.Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz,a ona juz mineła.

 

Slub-małżenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połaczonych miłością,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłości z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silne ugruntowaną wiarę w moc miłości.Tchnij życie i w tę wiarę i miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o aniołki dla mnie na ten tydzień, mozna tak? Ania 18.04.1976

j

Przedsiebiorca-samozatrudnienie jest zgodne z twoim usposobieniem,jak i celem.pracując na własny rachunek,możesz podązajc za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa.Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku,zapewniając ci sukces w kazdej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o aniołka na kwiecień mogę się uśmiechnąć? :) Marta 12.09.1974

 

Idz na przód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy się tą sytuacja razem z tobą od samego początku,nieustannie strzegąc ciebie i wszystkie zaangazowane w nia osoby.Krocz dalej swoja sciezka,bo zaprowadzi cię ona naprawde daleko.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...