Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałabym aby ktoś życzliwy sprawdził jakie to aniołki nade mną czuwają....:) w sprawach zawodowych i uczuciowych :)

z góry dziękuję :)

ania 04.05.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

ja poprosze aniola kasia 03.03.1987

 

na uczucia

 

na studia

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga lavis,

bardzo prosze o aniołka na nową pracę oraz na uczucia do końca roku. karolina 11.11.1986

z góry dziękuję i pozdrawiam :)

 

Praca-radość-radość jest najwyzsza energiia.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdziecznośc za dary,które niesie ze soba kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.Zródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radości..Odppowiedzią na twoje pytanie jest,wybór drogi na której znajdziesz wieceju radości.Odrzuć obawy i skup sie na odczuwaniu radości,tak jakby twoje przgnienia juz sie spełniły.

 

 

Uczucia -słuchaj-wycisz umysł i posłuchaj naszego zapewnienia,że zadbano juz o wszystko.Zachowaj spokój i otwartośc,nie martwiac sie o sposób realizacji swoich pragnien.Wyciszony umysł i ciało usłyszy nas szybko i wyraznie.Dlatego prosimy cie słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis, bardzo proszę po raz kolejny o wyciągnięcie aniołka na ten miesiąc na sprawy sądowe, uczucia, zdrowie, finanse. Z gory bardzo dziękuję Małgorzata 12.10.1972

 

Sprawy sądowe-nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,czas wiec,żebys i ty coś otrzymała.Wylosowałas ta karte ,poniewaz nadszedł czas,zeby nagrodzic się za właśna ciezka pracę.Zrównowaz dawanie i przyjmowanie.Pozwal sobie na przyjmowanie.Docen wszystko co zrobiłaś.

 

Uczucia czas odejść-słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podobnie jak rózne chwile w życiu,zaczynaja sie i konczą.Dostrzez piekno w kazdym zmierzchu i wiedz,ze jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko poczatkiem czegos nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów.

 

Zdrowie -regeneracja-Drogi Archaniele Rafaelu,dziekuje za trzymanie mnie za reke podczas procesu powrotu do zdrowia.

 

Finanse-Prawo przyciagania-kazda mysl jest informacją,która natychmiast procentuje.,wiec inwestuj madrze(czyli myśl o sobie jestem Bogata)masz moc wyboru swoich mysli i napełnienia ich miłoscią,spokojem i Harmonią.Na twoja prosbę z przyjemnościa dostroimy twoja energię do wyzszych czestotliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałabym aby ktoś życzliwy sprawdził jakie to aniołki nade mną czuwają....:) w sprawach zawodowych i uczuciowych :)

z góry dziękuję :)

ania 04.05.1990

 

Sprawy zawodowe-Proś-pros nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli ,która pozwala ci dokonywać własnych wyborów.Cierpliwie czakamy wiec na twoja prośbę.

 

uczucia-nowy partner-zadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdarzen.,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczna uwage na nowych ludzi,których zsyłamy w twoje życie.Rozpoznasz ich,bo wydaja ci sie znajomi,przynoszacy otuchę i poczucie bezpieczanstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprosze aniola kasia 03.03.1987

 

na uczucia

 

na studia

 

Uczucia-Badz ze soba szczery-spójrz w głąb swojego serca,a dowiesz sie ,jaka naprawde jest ta sytuacja.Mozesz bezpiecznie przyjac prawde,bo wesprzemy cie i poprowadzimy przez niezbedne zmiany.Mozesz na nas liczyuc-otoczymy cie opieka,użyczając odwagi i siły.Skup cała uwage na swoich prawdziwych pragnieniach a przybeda do ciebie na skrzydłach aniołów.

 

Miarowy postep-podziwiamy cie za postepy,jakie poczyniłas,pamie tajac o miłości podczas swoich codziennych zajec.Wyraznie widzimy,jak wzbogacasz swiat swoimi myslami,uczuciami i aktami miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także prosiłbym aniołka jeśli można ;)

Na nową ścieżkę, którą zamierzam iść...

 

 

Bartek 14.04.1993

 

-Badz ze soba szczery-spójrz w głąb swojego serca,a dowiesz sie ,jaka naprawde jest ta sytuacja.Mozesz bezpiecznie przyjac prawde,bo wesprzemy cie i poprowadzimy przez niezbedne zmiany.Mozesz na nas liczyuc-otoczymy cie opieka,użyczając odwagi i siły.Skup cała uwage na swoich prawdziwych pragnieniach a przybedą do ciebie na skrzydłach aniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Lavis. poproszę o Aniołka na najbliższy tydzień na uczucia i pracę. Dziękuję i pozdrawiam.Dorota

Lavis,chyba zostałam pominięta:)ponawiam prośbę na następny tydzień.Pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może to i głupie pytanie ale widocznie nie doczytałam dokładnie chyba, rozchodzi się o to w jaki sposób mam prosić Aniołki o pomoc? W jaki sposób je o to poprosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:_usmiech::_usmiech:

Oczka-zwiekszony poziom energii-"Drogi Archaniole Rafaelu,dziekuje za napełnienie mnie nieskonczona iloscia energii prłnej boskiej miłosci i boskiego swiatła."

 

Praca-zauwazaj znaki-zwracaj uwagę na powtarzajace się znaki ,bo potwierdzaja one słuszność obranej przez ciebie drogi(monety,pióra)Miej wiare.

Szkoła-proś-pros nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy na twoją prosbe.

 

 

 

dziękuje slicznie Lavis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy sądowe-nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,czas wiec,żebys i ty coś otrzymała.Wylosowałas ta karte ,poniewaz nadszedł czas,zeby nagrodzic się za właśna ciezka pracę.Zrównowaz dawanie i przyjmowanie.Pozwal sobie na przyjmowanie.Docen wszystko co zrobiłaś.

 

Uczucia czas odejść-słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podobnie jak rózne chwile w życiu,zaczynaja sie i konczą.Dostrzez piekno w kazdym zmierzchu i wiedz,ze jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko poczatkiem czegos nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów.

 

Zdrowie -regeneracja-Drogi Archaniele Rafaelu,dziekuje za trzymanie mnie za reke podczas procesu powrotu do zdrowia.

 

Finanse-Prawo przyciagania-kazda mysl jest informacją,która natychmiast procentuje.,wiec inwestuj madrze(czyli myśl o sobie jestem Bogata)masz moc wyboru swoich mysli i napełnienia ich miłoscią,spokojem i Harmonią.Na twoja prosbę z przyjemnościa dostroimy twoja energię do wyzszych czestotliwosci.

 

Dziękuję po raz kolejny za wyciągnięcie Aniołków i pozytywna perspektywe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie proszę o Aniołka dla mnie na ten tydzień (praca, finanse,miłość) i może być też ogólny :)

Ania 04.05.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić ponownie o Aniołka na chwile obecna? Z góry bardzo serdecznie dziękuję Lavis :* Kocham Twoje Aniołki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis..moge poprosic o aniołka..na relacje z Panem M w czerwcu?? Buziaki:*

Monika 18.08.1991r.

 

Coventina-oczyszczenie-czas by odtruć i oczyscic Twoje ciało i umysł.Prawdziwym żródłem problemu jest twoja dusza.Możesz odczuwać spadek energii i zmiejszoną radaść życia.Jednakze nie przejmuj sie tym poniewaz nalezy to do przeszłości,gdyz rozwiazanie twoich problemów jest w zasiegu reki.!oczyszczanie oznacza takze pozytywne nastawienie,wyrazane przez nasze myśli i słowa,które wzmacniają nasze ciała i dodają nam energii zyciowej.Popraś ta Boginię wód, o pomoc w spełnieniu twoich marzen i pragnien,araz rozwiazaniu ewentualnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis...,chcialam sie przypomniec,jestem na stronie 159...chyba mnie przeoczylas,z gory dziekuje...

 

Sorki...

 

 

Niemetona-stwórz własne sanktuarium modlitwy lub odwiedz inne święte miejsce,by nawiązac kontakt z Bogiem.Twoje miejsce swiete znajduje sie w twoim wnetrzu.Kiedy obcujesz ze swietymi symbolami,pozwalasz swej wewnetrznej swietosci odnalezc drogę do zewnetrznego swiata.Odwołujesz sie takze do odwiecznej madrości i duchowej łaski wskazujacej nam droge.Czyli ,jesli chodzi o uczucia ,medytuj i wizualizuj swoje pragnienia,potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może to i głupie pytanie ale widocznie nie doczytałam dokładnie chyba, rozchodzi się o to w jaki sposób mam prosić Aniołki o pomoc? W jaki sposób je o to poprosić?

 

Najnormalniej w swiecie:usiadz w samotności ,przywołaj swojego przewodnika i tak jakbyś rozmawiała z najlepszym przyjacielem opowiedz mu o swoich problemach oraz popras aby on się nimi zajał i pomógł ci je rozwiazac.Podziekuj i zdaj sie na jego prowadzenia(czesto nie widzimy Przewodnika,Anioła,ale nie przejmuj sie tym -i tak to działa)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołka na nowy tydzień ogólnego + na uczucia :)

(Weronika23.02.92)

 

Na nowy tydzien-ZIELONA TARA_-powierzanie obowiazków-popros innych jak równiez mnie(Zielona Tara)o pomoc,zamiast próbowac zrobić wszystko samemu.

 

Uczucia-Aine-pełne zaufanie-podejmij ryzyko i zacznij spełniac swe najskrytsze marzenia.-Zwlekanie z urzeczywistnieniem swoich marzem nie sprawi ,ze o nich zapomnisz,a same też sie nie spełnia.Spełnia sie twoje marzenia.Obrana prez ciebie droga jest własciwa.Niebiosa beda cie wspierać W TWYCH DZIAŁANIACH..PODEJMIJ KROKI DO REALIZACJI SWOICH MARZEŃ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja poproszę na moją nowo zawartą znajomość z Arkiem :D

 

AERACURA_-rozkwitanie-własnie rozpoczołes jakies przedsiewziecie,dlatego uzbrój sie w cierpliwość i nie poddawaj się.W pewnym sensie jestes jak rozkwitajacy poczek kwiatu,który własnie sie otwiera i zaczyna rosnac.Nie próbuj przyspieszac tego procesu,gdyż jest on wazna czescą twojej drogi zyciowej.nie trac wiary.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie proszę o Aniołka dla mnie na ten tydzień (praca, finanse,miłość) i może być też ogólny :)

Ania 04.05.1990

praca-zdolność przyjmowania-naucz sie przyjmować.Wzmocni to twoja intuicję,nabierzesz energii i mocy by obdarowywać innych.

 

Finanse-pełne zaufanie-podejmij ryzyko i zacznij spełniac swe najskrytsze marzenia.

miłość-oczyszczanie-czas ,by odtruć i oczyscic Twoje ciało i umysł.

 

Ogólny-Wewnętrzna mądrość-wiesz co masz czynić.Zaufaj swej duchowej madrosci i niezwłocznie podejmij własciwe działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić ponownie o Aniołka na chwile obecna? Z góry bardzo serdecznie dziękuję Lavis :* Kocham Twoje Aniołki :D

 

Dobrobyt-Swiat obsypuje cię wszelkimi darami,Bądz gotowa na ich przyjecie.Szukanie pomocy jest oznaka siły a nie słabosci.Drzemie w tobie olbrzymia energia,a ja jestem tu po to aby wspierac twa moc.Masz prawo by otrzymać moja pomoc,gdyz razem stanowimy jedno.Przysłu****e sie twoim prosbom,niepokojom i zapewniwniom.Ofiaruję ci róg obfitosci i dlatego w najblizszym czasie mozesz spodziewać się nieoczekiwanego przypływu gotówki lub niespodziewanych prezentów.Zwróć uwage na swoje nowe pomysły,odczucia i wizje.Sa one wskazówkami,które okrelą kierunek twego działania,w którym bede cie wspierała.Razem bedziemy nie do pokonania.(przesłanie Abundantii)

 

 

Ja tez je kocham.pozdrawiam

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis;) prosze o przeslanie na nurtujace mnie watpliwosci w zw. z przyjacielem. pozdrawiam (Emilka 20.12.80)

 

Przeszłość-obecna sytuacja ma zródło w przeszłości-Zapusciłas swe korzenie w przeszłości ,są tak silne ,ze w istocie nie pozwalaja ci zrobić zadnego kroku w przód.Oderwij sie od tych wydarzen,by móc iść na przód.Zamierzchłe obawy z przeszłosci pojawiły sie teraz ponownie..twoja obecna sytuacja siega swym podłozem dziecinstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrobyt-Swiat obsypuje cię wszelkimi darami,Bądz gotowa na ich przyjecie.Szukanie pomocy jest oznaka siły a nie słabosci.Drzemie w tobie olbrzymia energia,a ja jestem tu po to aby wspierac twa moc.Masz prawo by otrzymać moja pomoc,gdyz razem stanowimy jedno.Przysłu****e sie twoim prosbom,niepokojom i zapewniwniom.Ofiaruję ci róg obfitosci i dlatego w najblizszym czasie mozesz spodziewać się nieoczekiwanego przypływu gotówki lub niespodziewanych prezentów.Zwróć uwage na swoje nowe pomysły,odczucia i wizje.Sa one wskazówkami,które okrelą kierunek twego działania,w którym bede cie wspierała.Razem bedziemy nie do pokonania.(przesłanie Abundantii)

 

 

Ja tez je kocham.pozdrawiam

 

Takiego dobrego Aniołka jeszcze nigdy nie dostałam :)))

Dziękuję Ci bardzo serdecznie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis..moge poprosic o aniołka..na relacje z Panem M w czerwcu?? Buziaki:*

Monika 18.08.1991r.

 

Ja tez sie przypominam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Czy ja tez mogę poprosić o aniołka na sprawy zawodowe, naukę i miłość w maju i czerwcu.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Vampirella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie przypominam ;P

 

jest na poprzedniej stronie :))) Post 1620 :)

 

Coventina-oczyszczenie-czas by odtruć i oczyscic Twoje ciało i umysł.Prawdziwym żródłem problemu jest twoja dusza.Możesz odczuwać spadek energii i zmiejszoną radaść życia.Jednakze nie przejmuj sie tym poniewaz nalezy to do przeszłości,gdyz rozwiazanie twoich problemów jest w zasiegu reki.!oczyszczanie oznacza takze pozytywne nastawienie,wyrazane przez nasze myśli i słowa,które wzmacniają nasze ciała i dodają nam energii zyciowej.Popraś ta Boginię wód, o pomoc w spełnieniu twoich marzen i pragnien,araz rozwiazaniu ewentualnych problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis,chyba zostałam pominięta:)ponawiam prośbę na następny tydzień.Pozdrowionka:)

 

Lavis i ja jeszcze:)poproszę o Aniołka na relacje małżeńskie i pracę.Dziękuję:)Dorota 13.05.1977

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tez mogę poprosić o aniołka na sprawy zawodowe, naukę i miłość w maju i czerwcu

Pozdrawiam serdecznie.

 

sprawy zwodowe-slub-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połaczonych miłoscia,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłosci a biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowana wiare w moc miłosci.Tchnij zycie w tę wiare i miłośc,najdrozszy.

 

Nauka-Marzenie--latwiej usłyszysz nasze przesłanie,jesli bedziesz regularnie marzył.Odprez sie,otwórz umysł i pozwól myslom płynac.Obserwuj swoje uczucia,wizje i pomysły,tak jakbys ogladała film.Oto zródło kreatywnosci.

 

Miłość-czakra serca-miłość jest najważniejsza.Serce to centrum twojego fizycznego Ja,ukierunkowane przede wszystkim na miłość.Jesteś bezpieczna otwierajac swe serce,by kochać i byc kochanym,bo jestesmy przy tobie,chroniac cie i prowadzac.

Edytowane przez Vampirella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis i ja jeszcze:)poproszę o Aniołka na relacje małżeńskie i pracę.Dziękuję:)Dorota 13.05.1977

 

Małzenstwo -uwolnij się i poddaj-obdazamy cię błogosławienstwem naszej promiennej miłości.Wyciagnij rece i uwolnij się od wyzwan,których dotychczas trzymałas sie tak kurczowo.Otwórz serce i przyjmij nasza miłośc i pomoc.

 

PracaDeszcz obfitości-chcąc uzdrowić twoją sytuacje finansową,zacznij od przekazania nam swoich obaw dotyczacych pieniędzy.Wskażemy ci jak tworzyć i przyjmować obfitość.Przy naszej wspólpracy,twoja sytuacja finansowa zostanie uzdrowiona w takim tempie na jakie pozwolisz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o aniołki dla mnie ogolnie. Żaneta 07/09/89r.

Akceptacja-spójrz na ludzi oczami Anioł€w,z bezwarunkowa miłoscią i akceptacją.W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w kazdym człowieku jago najwyższy potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o Aniołka dotyczącego szczęścia (w życiu)

Ania 04.05.1990

 

Zabawa-ukochany ,nadszedł czas,by na chwilę odłozyc pracę na bok.Nie martw się,dopilnujemy,zeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypełnione.Zabawa,wesołość i smiech dodają ci wigoru,wiec wrócisz do pracy ze swierzym spojrzeniem i wzmożona energią.(szczescie dla ciebie -to wesołość i śmiech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę już na kolejny tydzień :D

Ogólnego + na uczucia :D

(Weronika 23.02.92)

 

Ogólny -Asertywność-te sytuację mozna uzdrowić łagodnie i z miłością,tak jak prosiłas,jednak wymaga ona równiez twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami.Szczerze przedstaw swój punkt widzenia,a my wesprzemy cie i natchniemy twe słowa siłą

 

Niewinność-ukochana,w rzeczywistości kazdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniweczyć doskonałosci dzieła bożego.Przekaz nam swe jarzmo,a złagodzimy jego ciezar.Przekaz nam swoje poczucie winy,złość i wstyd,zaciemniajace twój obraz swiata i znowu ciesz się spokojem serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uczelnnie

 

na zdrowie

 

kasi a03.03.1987

 

dziekuje :*

 

Amor-napełniamy twe serce i umysł miłoscią,budzac w tobie miłosc do samego życia.Zródłem tego przebudzenia stała się twoja decyzja,zeby otworzyc sie na miłośc i cieszyc się nią.Pozwól sobie na spontaniczną celebrację wszelkich przejawów miłosci.

 

Zdrowie -Radośc-radośc jest najwyzsza energią.to magiczne poczucie ,ze wszystko jest mozliwe.jej zródłem jest wdzieczność za dary,które niesie ze sobą kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe sytucje,na najwyzszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o aniołka takiego ogólnie, co chce mi przekazać:)

 

-Marzenie--latwiej usłyszysz nasze przesłanie,jesli bedziesz regularnie marzył.Odprez sie,otwórz umysł i pozwól myslom płynac.Obserwuj swoje uczucia,wizje i pomysły,tak jakbys ogladała film.Oto zródło kreatywnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mi mógłby ktoś powiedzieć jakie Anioły nade mną czuwają? W miłości? Anna 20.06.1989

 

Teraz przy Tobie jest Anioł ciepła-uczucie ,empatia i przyjazn.

 

Miłość-dawanie i przyjmowanie-działanie całego wszechswiata opiera sie na cyklach podobnych do wdechów i wydechów.Jesli ograniczasz sie tylko do wdechów(dawanie) lub wydechów(przyjmowanie),wypadasz z rytmu wszechswiata.Pamietaj.żeby kazdy wdech w swoim zyciu równowazyc wydechem,a utrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis a sprawdziłabyś jaki anioł nade mną czuwa ? chciałabym wiedzieć

(weronika 23.02.92)

Anioł Zaswiatów-zsycie pozagrobowe,siły nadprzyrodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioł Zaswiatów-zsycie pozagrobowe,siły nadprzyrodzone.

 

O lavis..

To by się zgadzało, ponieważ często nawet myślę o takich sprawach jak życie po śmierci, i siłach nadprzyrodzonych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy Tobie jest Anioł ciepła-uczucie ,empatia i przyjazn.

 

Miłość-dawanie i przyjmowanie-działanie całego wszechswiata opiera sie na cyklach podobnych do wdechów i wydechów.Jesli ograniczasz sie tylko do wdechów(dawanie) lub wydechów(przyjmowanie),wypadasz z rytmu wszechswiata.Pamietaj.żeby kazdy wdech w swoim zyciu równowazyc wydechem,a utrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.

 

Dziękuje bardzo :)

 

A czy ten Anioł ma jakieś imię? Mogę się z Nim jakoś komunikować?

Czy czuwa Któryś jeszcze nade mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

 

czy da się sprawdzić czy ma się jednego Anioła czy wiele? Jak mają na imię? czuje go ale nie wiem jak ma na imię. Czyrówniez mogę prosić o wskazanie i czy on chce mi cos przekazać?

 

Viola 02.04.76

dziękuję

serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie dziękuję i z pewnością coś w tym jest:)Gdyż ostatnio oddaliłam się od swoich marzeń:(i być może własnie przez to nie widzę wielu rzeczy, pięknie jeszcze raz dziękuję:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo :)

 

A czy ten Anioł ma jakieś imię? Mogę się z Nim jakoś komunikować?

Czy czuwa Któryś jeszcze nade mną?

 

Po prostu wezwij Anioła ciepła i spytaj jak ma na imię,a oprócz niego na pewno jest Twój przewodnik -czyli Anioł Stróż.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

 

czy da się sprawdzić czy ma się jednego Anioła czy wiele? Jak mają na imię? czuje go ale nie wiem jak ma na imię. Czyrówniez mogę prosić o wskazanie i czy on chce mi cos przekazać?

 

Viola 02.04.76

dziękuję

serdecznie

 

Kazdy ma tyle Aniołów ilu własnie potrzebuje,to jak maja na imie sama spytaj ,ja nie wiem.

 

Amor-napełniamy twe serce i umysł miłościa,budząc w tobie miłosc do samego życia.Zródłem twojego przebudzenia stała się twoja decyzja,żeby otworzyc sie na miłość i cieszyć sie nią.Pozwól sobie na spontaniczną celebrację wszelkich przejawów miłosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Lavis, proszę o Aniołka na uczucia i pracę na koniec maja i miesiąc czerwiec. Ewelina 18-03-1984.

Pozdrawiam

 

Uczucia-nowy partner-żadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdarzen,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczna uwage na nowych ludzi których zsyłamy w twoje życie.Rozpoznasz ich,bo wydadza ci sie znajomi,przynoszacy otuche i poczucie bezpieczenstwa.

Praca-okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazję di uzdrowienia,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnić się od mysli,uczuć i energii nie pozwalajacych ci przebaczyć,a takze wyniesiemy cie na wyzszy poziom spokoju i współczucia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma tyle Aniołów ilu własnie potrzebuje,to jak maja na imie sama spytaj ,ja nie wiem.

 

Amor-napełniamy twe serce i umysł miłościa,budząc w tobie miłosc do samego życia.Zródłem twojego przebudzenia stała się twoja decyzja,żeby otworzyc sie na miłość i cieszyć sie nią.Pozwól sobie na spontaniczną celebrację wszelkich przejawów miłosci.

 

Lavis. baaaardzo Dziękuję. Dziś zwłaszcza to duży prezent dla mnie. jeszcze raz bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis prosze Cie jeszcze o Anioły dla moich Aniołków

 

24.09.1998

23.05.2000

 

dziękujuę

Edytowane przez vpostscriptum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella
sprawy zwodowe-slub-małzenstwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połaczonych miłoscia,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłosci a biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowana wiare w moc miłosci.Tchnij zycie w tę wiare i miłośc,najdrozszy.

 

Nauka-Marzenie--latwiej usłyszysz nasze przesłanie,jesli bedziesz regularnie marzył.Odprez sie,otwórz umysł i pozwól myslom płynac.Obserwuj swoje uczucia,wizje i pomysły,tak jakbys ogladała film.Oto zródło kreatywnosci.

 

Miłość-czakra serca-miłość jest najważniejsza.Serce to centrum twojego fizycznego Ja,ukierunkowane przede wszystkim na miłość.Jesteś bezpieczna otwierajac swe serce,by kochać i byc kochanym,bo jestesmy przy tobie,chroniac cie i prowadzac.

 

Dziękuje ślicznie za aniołki, bo podniosły mnie na duchu i pozdrawiam serdecznie,

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,prosze o wyciagniecie dla mnie aniolków w wsprawach uczuciowych,czy zjawi sie ktos w moim życiu wkrotce? Aleksandra 02.07.1984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lavis :)

 

Czy ja tez mogłabym prosić o sprawdzenie mojego Anioła? :)

 

Magdalena, 30.03.1988

 

Ślicznie dziękuję z góry i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze anioła na szczeście Zaneta ur.07.09.89r.

 

Skup sie na słuzbie-twoja dusza pragnie radośnie słuzyc skompana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.Zawsze i wszędzie staraj sie utrzymac równowagę między dawaniem i przyjmowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis prosze Cie jeszcze o Anioły dla moich Aniołków

 

24.09.1998

23.05.2000

 

dziękujuę

 

24 o9 1998-Aniołek szczescia-sukces powodzenie spełnienie.

 

23 05 2000-Aniołek Odpowiedzialności-ostrozność rozwaga konsekwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poproszę Aniołka na finanse może coś doradzi Gosia 09 12 1975 dziękuję

 

Popros-popros nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działać w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy wiec na twoja prosbe.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,prosze o wyciagniecie dla mnie aniolków w wsprawach uczuciowych,czy zjawi sie ktos w moim życiu wkrotce? Aleksandra 02.07.1984

 

Skup sie na słuzbie-twoja dusza pragnie radośnie słuzyc skompana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.Zawsze i wszędzie staraj sie utrzymac równowagę między dawaniem i przyjmowaniem.

 

Radość-radość jest najwyzsza energia,to magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdziecznośc za dary,które niesie ze soba kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis!:)

Mogłabyś wyciągnąć dla mnie przesłanie na finanse i uczucia?

Dzięki serdeczne z góry!:)

Pozdrawiam

 

uczucia-okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazję di uzdrowienia,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnić się od mysli,uczuć i energii nie pozwalajacych ci przebaczyć,a takze wyniesiemy cie na wyzszy poziom spokoju i współczucia.

 

finanse-przedsiebiorca-samozatrudnienie jest zgodne zarówno z twoim usposobieniem,jak i celem.Pracujac na własny rachunek,możesz podazac za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa.Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku,zapewniajac ci sukces w kazdej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lavis :)

 

Czy ja tez mogłabym prosić o sprawdzenie mojego Anioła? :)

 

Magdalena, 30.03.1988

 

Ślicznie dziękuję z góry i pozdrawiam :)

 

Idz na przód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy sie tą sytuacja razem z tobą od samego poczatku,nieustannie strzegąc ciebie i wszystkie zaangazowane w nia osoby.Krocz dalej swa sciezką,bo zaprowadzi cie ona naprawde daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucia-nowy partner-żadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdarzen,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczna uwage na nowych ludzi których zsyłamy w twoje życie.Rozpoznasz ich,bo wydadza ci sie znajomi,przynoszacy otuche i poczucie bezpieczenstwa.

Praca-okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazję di uzdrowienia,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnić się od mysli,uczuć i energii nie pozwalajacych ci przebaczyć,a takze wyniesiemy cie na wyzszy poziom spokoju i współczucia.

 

Dziękuję serdecznie Lavis, za te słowa, dodały mi otuchy. Każdy nowy dzień podobny jest do poprzedniego, jak według stałego schematu. Choćby niewielkie próby zmian nie przynoszą efektów, tak jakby jeszcze to nie był ten czas na zmiany. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skup sie na słuzbie-twoja dusza pragnie radośnie słuzyc skompana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.Zawsze i wszędzie staraj sie utrzymac równowagę między dawaniem i przyjmowaniem.

 

Komu lub czemu mam służyć??

i o co chodzi w tym zdaniu: "twoja dusza pragnie radośnie słuzyc skompana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby."

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na przód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy sie tą sytuacja razem z tobą od samego poczatku,nieustannie strzegąc ciebie i wszystkie zaangazowane w nia osoby.Krocz dalej swa sciezką,bo zaprowadzi cie ona naprawde daleko.

 

Dziękuję! :) Bardzo pasuje do mojej obecnej sytuacji :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu lub czemu mam służyć??

i o co chodzi w tym zdaniu: "twoja dusza pragnie radośnie słuzyc skompana w nieustannym strumieniu błogosławienstw,który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby."

 

Dziękuję

 

Być moze obawiasz sie ,ze nie zarobisz dość pieniędzy,nie osiagniesz sukcesu albo nie zostaniesz doceniona przez innych.Zamiast zamartwiac się osiegnieciami czy relacjami z innymi,skup sie wyłacznie na swojej słuzbie (czyli rób to co robisz nie patrzac na innych)Wykorzystaj wrodzone talenty,pasje i zainteresowania,zeby pomagac innym albo wspierac jakas wazna sprawe,Wtedy za sprawa Prawa Przyciagania ,otrzymasz wszelkie potrzebne ci wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam zwrócić się do swego opiekuna duchowego zatem poproszę o aniołka na sprawy zawodowe:)jak potoczy się ma sprawa, co aniołek chce mi przekazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam zwrócić się do swego opiekuna duchowego zatem poproszę o aniołka na sprawy zawodowe:)jak potoczy się ma sprawa, co aniołek chce mi przekazać?

 

Zmiana kierunku-zmiaqny których doswiadczasz zmierzaja w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.Otaczamy cię ochroną teraz i w przyszłosci,wiec krocz swoją droga ku upragnionym celom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczucia-okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazję di uzdrowienia,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnić się od mysli,uczuć i energii nie pozwalajacych ci przebaczyć,a takze wyniesiemy cie na wyzszy poziom spokoju i współczucia.

 

finanse-przedsiebiorca-samozatrudnienie jest zgodne zarówno z twoim usposobieniem,jak i celem.Pracujac na własny rachunek,możesz podazac za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa.Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku,zapewniajac ci sukces w kazdej dziedzinie.

 

Lavis :)

Aniołki, jakie wyciągasz zawsze trafnie ukazują problem, i wskazują drogę do jego rozwiązania...

Bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam ciepło!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę poprosić o aniołka na uczucia , kierunek studiów (chodzi raczej o to czy wybrałam odpowiedni kierunek ) i scieżkę życiową na ten rok?

Bianca 03.08.1989 r.

Dziękuje bardzo :)

Edytowane przez sophie20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mogłabym poprosić o aniołka dotyczącego egzaminu na prawo jazdy? egzamin mam 13 czerwca ( jak mam prosic aniołka w takiej sprawie?)

Anna 04.05.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis :)

Mogę prosić o Aniołka na uczucia i sprawy zawodowe ?

Kasia 28.09.1987 r.

 

Zabawa-ukochany nastał cZas,by na chwile odłozyc prace na bok.Nie martw się ,dopilnujemy,zeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypełnione.Zabawa,wesołośc i smiech dodają ci wigoru ,wiec wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmozona energia.

 

Sprawy zawodowe -dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błedy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (równiez w sobie)dostrzegaj tylko miłośc.Całkowite skupienie sie na miłosci przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę poprosić o aniołka na uczucia , kierunek studiów (chodzi raczej o to czy wybrałam odpowiedni kierunek ) i scieżkę życiową na ten rok?

Bianca 03.08.1989 r.

Dziękuje bardzo :)

 

Uczucia-radość-radosc jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie ,ze wszystko jest mozliwe.Jej żródłem jest wdziecznosc za dary,które niesie ze soba kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.

 

Studia-Idz naprzód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy się ta sytuacja od samego poczatku,nieustannie strzegac ciebie i wszystkie zaangażowane w nią osoby.Krocz dalej swoja sciezką,bo zaprowadzi cie ona naprawde daleko.

 

 

Na ten rok-Zabawa-ukochany nastał czas,by na chwile odłozyc prace na bok.Nie martw się ,dopilnujemy,zeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypełnione.Zabawa,wesołośc i smiech dodają ci wigoru ,wiec wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmozona energia.(czyli rownowaga między pracą a odpoczynkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mogłabym poprosić o aniołka dotyczącego egzaminu na prawo jazdy? egzamin mam 13 czerwca ( jak mam prosic aniołka w takiej sprawie?)

Anna 04.05.1990

 

Anioła Mądrosci-wiedza ,nauka ,rozsadek-tego Aniołka przywołaj ,popras i podziekuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę prosić o Aniołka dotyczącego pracy/ pieniędzy?

i szkoły- (obrona) bo coś opornie idzie? Karina 28.07.1988 r

będę wdzięczna

 

Praca -poproś-poproś nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata ,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy wiec na twoja prosbę,

 

Obrona-miej zaufanie-kroczenie naprzód nie koniecznie wymaga wiary w siebie.Wystarczy wiara w Boga,jesli wiesz,ze działa On przez ciebie i bezustannie cie wspiera.Jesli zawahasz się -zwróc sie do nas ,a my dodamy ci odwagi i wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis poproszę o Aniołka w miesiącu czerwcu na relacje małżeńskie miłość i pracę.Dziękuję:) Magdalena 26-03-1983r.

 

Małżenstwo-radość-radosc jest najwyzsza energią.To magiczne poczucie ,ze wszystko jest mozliwe.Jej żródłem jest wdziecznosc za dary,które niesie ze soba kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.

 

Praca -oczyszczaj i odtruwaj-Z wielką miłoscia i szacunkiem prosimy cię ,oczyść swe cenne i wrazliwe ciało.Na twoja prosbe pomozemy ci wstapic na drogę afirmacji życia,podpowiemy,jak poradzic sobie ze stresem i złagodzimy wszelki zal po porzuceniu dawnych sciezek.Przekaz nam swe troski,zmartwienia i obawy ,a poczujesz cudowną łaskę przenikajaca twe czyste ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis :)

Chciałabym prosić o aniołka na czerwiec w pracy i miłości :)

Anna 10.10.1985

 

Praca-miarowy postęp-podziwiamy cie za postepy,jakie poczyniłas,pamiętajac o miłości podczas swoich codziennych zajęć.Wyraznie widzimy jak wzbogacasz swiat swoimi myslami ,uczuciami i aktami miłosci.

 

 

miłość-niewinność-ukochany w rzeczywistości kazdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniweczyc dzieła bozego.Przekaz nam swe jarzmo,a złagodzimy jego cięzar.Przekaz nam swoje poczucie winy,złość i wstyd,zaciemniajace twój obraz swiata i znowu ciesz się spokojem serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca -poproś-poproś nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata ,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy wiec na twoja prosbę,

 

Obrona-miej zaufanie-kroczenie naprzód nie koniecznie wymaga wiary w siebie.Wystarczy wiara w Boga,jesli wiesz,ze działa On przez ciebie i bezustannie cie wspiera.Jesli zawahasz się -zwróc sie do nas ,a my dodamy ci odwagi i wiary.

 

dziękuje LAVIS::_kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Witaj Lavis, chciałabym poprosić o aniołka na uczucia i sprawy zawodowe do końca miesiąca:) pozdrawiam serdecznie Gosia.21.01.80 . dziękuję:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis, chciałabym poprosić o aniołka na uczucia i sprawy zawodowe do końca miesiąca:) pozdrawiam serdecznie Gosia.21.01.80 . dziękuję:))

 

Uczucia-prawo przyciagania-kazda myśl jest inwestycją,która natychmiast procentuje,więc inwestuj mądrze.Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością,spokojem i Harmonią.Na twoją prosbę,z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyzszych częstotliwości.Dzieki temu prawu masz możliwość poprawy sytuacji o którą pytasz.Myśl o tym czego pragniesz,zamiast zamartwiać się i narzekać.

 

 

Sprawy zawodowe-dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błędy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (także w sobie)dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie się na miłośći przenikajacej wszystko przynosi niewyobrażalne uzdrowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mogłabym się spytać czy i jakie Aniołki się mną opiekują?

Jeżeli data ur. potrzebna,to proszę-Renata 23.07.1971

 

teraz są przy tobie 3 Anioły

1-twórczośći-talent ,kreatywność,wyobraznia2

2-dobrobytu-pieniądze stabilizacja,zabezpieczenie

3-zabawy-uroczystości ,swiętowanie,relaks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...