Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

teraz są przy tobie 3 Anioły

1-twórczośći-talent ,kreatywność,wyobraznia2

2-dobrobytu-pieniądze stabilizacja,zabezpieczenie

3-zabawy-uroczystości ,swiętowanie,relaks

 

O mój świecie:)

Dziękuję serdecznie i niech te Aniołki zostaną ze mną jak najdłużej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Lavis ;)

 

Bardzo prosze o Aniołki na miesiąc czerwiec dotyczące miłości i pracy ;)

 

Klaudia 10.12.1991 r ;)

 

Nagradzaj się-ostatnio dużo od siebie dawałaś,czas więc żebyś i ty coś otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymanie wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

 

praca-Slub-Małżenstwo jest połaczeniem dwoch dusz połączonych miłością,wzajemnym szacunkiem i oddaniem.Swiadczy o pragnieniu pogłebienia miłośći z biegiem czasu.Slub jest dowodem na silnie ugruntowaną wiare w moc miłości.Tchnij życie w tę wiarę i miłość ,najdroższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam była bym wdzięczna gdybym się mogła dowiedzieć coś o moich aniołach Roksana 04.Marca 1994 i czy anioły coś podpowiadają na mój temat ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Kochana Lavis mam prośbę... Jakiś trudny czas teraz mam w swoim życiu i poproszę Cię o Aniołka...

Żeby mi coś przekazał na te trudności życiowe...

Dziękuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lavis :)

 

Ja bym tez bardzo prosiła o sprawdzenie, jakie Anioły sa teraz przy mnie :) Magdalena, 30.03.1988.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłabym wiedzieć jacy aniołkowie się mną opiekują?:) z góry ślicznie dziękuję

 

Twoje Aniołki teraz;

1-Pokory-skromność cierpliwość,milczenie-

2-Pojednania-pokój ,pogodzenie,spotkanie

3-Dojrzałości-doswiadczenie,powaga,wynagrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Lavis mam prośbę... Jakiś trudny czas teraz mam w swoim życiu i poproszę Cię o Aniołka...

Żeby mi coś przekazał na te trudności życiowe...

Dziękuje z góry

 

Niewinność-ukochany w rzeczywistości każdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniweczyć doskonałości dzieła bozego.Przekaż nam swoje jarzmo,a złagodzimy jego cięzar.Przekaz nam swoje poczucie winy,złość i wstyd ,zaciemniajace twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.Karta stanowi zapewnienie o niewinności całej sytuacji,jak i zaangazowanych w nią ludzi..Jesli trapi cię poczucie winy.powierz je aniołom.Anioły proszą,żebyś uznał ,iż wszelkie nieporozumienia były niewinnym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lavis :)

 

Ja bym tez bardzo prosiła o sprawdzenie, jakie Anioły sa teraz przy mnie :) Magdalena, 30.03.1988.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Maddie

 

Aniołki ,które sa przy tobie to;

1-Anioł odwagi-przebojowość ,pewność siebie, moc

2-Anioł Możliwych Cudów-niespodzianki ,zaskoczenia,objawienie

3-Anioł Pocieszenia-wsparcie ,wysłuchanie ,komplement.

 

Pozdrawiam i również dziękuje za przesłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
Niewinność-ukochany w rzeczywistości każdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniweczyć doskonałości dzieła bozego.Przekaż nam swoje jarzmo,a złagodzimy jego cięzar.Przekaz nam swoje poczucie winy,złość i wstyd ,zaciemniajace twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.Karta stanowi zapewnienie o niewinności całej sytuacji,jak i zaangazowanych w nią ludzi..Jesli trapi cię poczucie winy.powierz je aniołom.Anioły proszą,żebyś uznał ,iż wszelkie nieporozumienia były niewinnym błędem.

 

Dziękuje Kochana ! Bardzo mi pomogłaś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skorpion8828

Witam:) Czy mogłabym się dowiedzieć jakie Aniołki są przy mnie i prosić o Aniołka dotyczącego sfery zawodowej na wakacje? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy i ja mogę prosić o anioły ?

 

Ocean--głebokie błekitne morze przemawia do twojej duszy,przynosząc uzdrowienie i ukojenie.Wystarczy,że wyobrazisz sobie,jak zanurzasz się w jego uzdrawiajacym łonie,by doswiadczyć upragnionych rezultatów.Najlepiej jak spedzisz trochę czasu nad prawdziwym oceanem.Niech jego moc i piękno zmyje wszelkie troski i obawy.Anioły pomogą ci w tym ,jeśli je o to poprosisz.Oczyszczaj się biorąc kąpiele z solą morską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Czy mogłabym się dowiedzieć jakie Aniołki są przy mnie i prosić o Aniołka dotyczącego sfery zawodowej na wakacje? Pozdr

 

Aniołki jakie teraz są przy tobie to;

1-Dobrobytu-pieniadze stabilizacja,zabezpieczenie.

1-Wewnetrznego spokoju-wyciszenie,odpoczynek,samotność.

3-Twórczości--talent ,kreatywność,wyobraznia.

 

 

Praca z energią-zycie bywa elektryzujace,ponieważ samą jego esencję stanowi energia.Twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne,na które miłość wywiera korzystny wpływ.Twoje dłonie i serce są gotowe,żeby przekazać uzdrawiajacą energię twoim bliskim i klientom.Anioły uważają ,że przyda ci się przekaz energetyczny(np.Reiki)Anioły proponują ci poddanie się sesji uzdrawiania energetycznego..Oczyść energię w domu lub innym miejscu,w którym potrzebujesz.

 

Niewinność-ukochany w rzeczywistości każdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniweczyć doskonałości dzieła bozego.Przekaż nam swoje jarzmo,a złagodzimy jego cięzar.Przekaz nam swoje poczucie winy,złość i wstyd ,zaciemniajace twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.Karta stanowi zapewnienie o niewinności całej sytuacji,jak i zaangazowanych w nią ludzi..Jesli trapi cię poczucie winy.powierz je aniołom.Anioły proszą,żebyś uznał ,iż wszelkie nieporozumienia były niewinnym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o Aniołki , potrzebuję ich...

Pozdrawiam

 

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałaś,czas więc,żebyś i ty coś otrzymała.Znajdz chwilę by się nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymania wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji. Pozwól sobie na na przyjmowanie.Doceniaj wszystko,co zrobiłaś.

 

 

Cel życiowy-celem twojego życia jest słuzba przynoszaca wiele radosci tobie i innym.Nie kłopocz sie szukaniem swojego celu.Zamiast tego poswiec się jakiemuś zadaniu,a wtedy twój cel spełni swoją role.Nie martw się o to ,jak zarobić pieniadze wykonując jakas istotną pracę.Nie zajmuj się rzucaniem czy podejmowaniem jakiejs pracy,ale podązaj za swoimi pragnieniami,talentami i pasjami,koncentrujac sie na radości,którą w ten sposób przyniesiesz sobie i nnnym.Nie musisz jednoznacznie określać swojego swojego celu życiowego.Stanowi on proces,a nie kategorię..Wszelkie zmartwienia o pracę i pieniadze przekaz Bogu i Aniołom..Idziesz własciwą droga która zaprowadzi cię do twego celu życiowego.To czym zajmujesz się obecnie,stanowi część twojego celu życiowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:)

Miałabym gorąca prośbę o wyciągnięcie dla mnie Aniołków w sprawach uczuciowych do końca roku... co radzą, co widzą?

Anna 18.01.1989

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80
Uczucia-prawo przyciagania-kazda myśl jest inwestycją,która natychmiast procentuje,więc inwestuj mądrze.Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością,spokojem i Harmonią.Na twoją prosbę,z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyzszych częstotliwości.Dzieki temu prawu masz możliwość poprawy sytuacji o którą pytasz.Myśl o tym czego pragniesz,zamiast zamartwiać się i narzekać.

 

 

Sprawy zawodowe-dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błędy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (także w sobie)dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie się na miłośći przenikajacej wszystko przynosi niewyobrażalne uzdrowienie.

 

bardzo pięknie dziekuję za aniołki:) pozdrawiam. Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym o sprawdzenie jakie aniołki sa przy mnie teraz :)

Oraz aniołki na pracę i finanse na najbliższy czas :)

(Anna 10.10.85)

Dziekuje i pozdarwiam :)

Edytowane przez AA66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:-) Chciałabym się dowiedzieć czy są przy mnie Aniołki i prosić o Aniołka dotyczącego dodatkowej pracy po wakacjach(czy uda mi się ją dostać?)Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi też wyciągnie ktoś karty ? byłabym bardzo wdzięczna bo czuję się bardzo smutna i samotna ... ;(

 

Nowy świat-najgorsze jest już za tobą,a pozytywne nowe doświadcznia są na horyzoncie.Odtąd mozesz oczekiwać co najlepsze,wypłucz to co negatywne ze swojej podswiadomości i przeszłych wspomnien,i trzymaj się tylko pozytywnych lekcji i miłości.Pozwól temu odejść.Afirmuj:"Wyzwalam potrzebę doświadczania tej życiowej lekcji.Wyciagam każdą naukę,jaką potrzebuję i ruszam w zycie Harmonijnych i spokojnych działań."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym o sprawdzenie jakie aniołki sa przy mnie teraz :)

Oraz aniołki na pracę i finanse na najbliższy czas :)

(Anna 10.10.85)

Dziekuje i pozdarwiam :)

 

Anioły ,które są przy tobie to;

Anioł Szczescia-sukces,powodzenie ,spełnienie.

Anioł Sprawiedliwości-uczciwosc ,prawda,obiektywizm.

Anioł Dojrzałośći-doswiadczenie,powaga,wynagrodzenie.

 

 

Praca-czekaj-nie spiesz się teraz z działaniem.Czekaj na stosowną chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty..Jesli podejmniesz teraz działanie,przeoczysz moment okazji,które w krótce się pojawią.Nie martw się-gdy ten moment nadejdzie,poczujesz to w swoim sercu i wnętrzu.Jesteś równiez o krok od otrzymania nowych informacji,zmieniajacych kierunek działania,które zamierzałas podjąć,i które poprowadza cię we własciwym kierunku.Afirmuj;"Mam nieograniczoną cierpliwość i jestem kierowana przez Boga,abym zawsze była we właściwym miejscu i we wlasciwym czasie."

 

 

Finanse-praca na własny rachunek-jesteś urodzonym przedsiębiorcą,a twój biznes jest otoczony magicznymi okazjami.Masz w sobie pęd,dyscypline i pragnienie bycia własnym szefem.Ta karta wskazuje,że również na posiadane przez ciebie magiczne cechy potrzebne dla udanego biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:-) Chciałabym się dowiedzieć czy są przy mnie Aniołki i prosić o Aniołka dotyczącego dodatkowej pracy po wakacjach(czy uda mi się ją dostać?)Dziękuję

 

!-Anioł Zabawy-uroczystości ,swietowanie,relaks

2-odpowiedzialności -ostrozność,rozwaga,konsekwencja

3-Anioł Ciepła-uczucia,empatia,przyjazn.

 

Praca d-Do startu ,gotowy,ruszaj!!!

 

teraz jest doskonały czas na skok i złapanie pragnienia twego serca.(po wakacjach)Dostajesz poradę,aby podejmować zarówno wielkie jak i małe kroki,by poruszac się w kierunku swoich marzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

ja bym prosila o anioly na jutrzejsza obrone pracy mgr bo mnei chyba zje ten stres ;/

i na uczucia w lipcu

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym prosila o anioly na jutrzejsza obrone pracy mgr bo mnei chyba zje ten stres ;/

i na uczucia w lipcu

 

wyskoczył mi Anioł Radosci-popros go o wsparcie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym prosila o anioly na jutrzejsza obrone pracy mgr bo mnei chyba zje ten stres ;/

i na uczucia w lipcu

 

Podtrzymuj swój optymizm-nadchodzi spełnienie twoich marzen.Nie poddawaj się tuż przed wydarzeniem się cudu,Jednakże potrzeba jeszcze trochę cierpliwości i natchnionych działan z twojej strony.Ten czas dodatkowego oczekiwania i staran jest stanowczo tego warty.Uzyj swojej wyobrazni,aby wizualizować,ze twoje marzenia juz sie spełniły.Wkrótce rozraduja cie namacalne rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o aniołki na pracę i uczucia w lipcu :)

Paulina 06.09.1986 :)

 

Praca-podejmij decyzję-czujesz się spentana i niepewna?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję!Poprzez tę kartę Niebo pyta:czego ty chcesz?.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało ciejak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę,by przejąc kontrolę i ustawić własny kurs..Twoja stanowczośc jest katalizatorem dla Nieba,aby oczysciło droge dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie leki i zmartwienia i skup się na celu,który chcesz osiagnąć.Ciesz się tą swoją podróza!

 

Miej odwazne marzenia-odrzuć niskie mysli na swój temat.Zobacz siebie odnoszacego sukces.W przeszłości być może myślałaś o sobie ,jak o kimś nieistotnym..Ta karta prosi cię,abyś uwolniła się od wszelkich mysli i uczucia niższości.Szczerze uwierz ,że jesteś całkowicie kompetentna do podjecia wszelkich staran,o których tylko zamarzysz.Zapisz sobie listę lęków dotyczacych ruszenia na przód,a nastepnie "utop" te leki przez włozenie papieru do wiadra lub duzej miski z wodą.po tym wez oczyszczajacy prysnic .Woda przypieczetuje twój nowy sposób widzenia siebie...bo tak naprawde jesteś równa wszystkim innym dzieciom Boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis;) tradycyjnie proszę o przesłanie na następny miesiąc w kwestii finansów i na uczucia;) pozdrawiam cieplusińko;)

 

Finanse-ZAUFANIE-uwierz w siebie i ufaj ,że Bóg i Aniołowie są z tobą.Popros ich o pomoc,by sie nie lekać,bo to blokuje cię przed odczuwaniem radosci płynacej z zaufania.Aniołowie wiedza ,ze w przeszłosci byłas rozczarowana.Te doswiadczenia moga niszczyć twoją wiare w siebie,w innych ludzi nawet w Boga.Aniołowie kłada nacisk na wartość zaufania sobie.Jak kazdy popełniłaś błedy w przeszłości.Ale te potkniecia nie zniszczyły twojej prawdziwej natury.Wciąż jest z Tobą wszechobecny Bóg,a on jest nieomylny.Aniołowie proszą,abyś ufał Bogu i Im,a oni pomogą tobie zaufać samemu sobie.

 

Uczucia-Wyłanianie się-Twoje prawdziwe JA-jasne,silne,odnoszace sukcesy i inteligentne-jasnieje teraz i jest widoczne.Pozwól swojemu prawdziwemu Ja być widocznym dla innych aby ich zainspirować.Bywało tak,że może sądziłes,że lepiej ukryć swoje odczucia przed innymi(a nawet przed sobą).Uszanuj swoje prawdzie uczucia,wyrazajac je wobec siebie i innych.Aniołowie pomoga ci z miłością mówić o uczuciach co zapobiegnie różnym nieporozumieniom w kontaktach z przyjaciółmi i ukochanymi.Twoje życie rozwinie się,na nowym poziomie wewnętrznego spokoju,jesli pozwolisz swojemu wewnętrznemu Ja ujawnic się i bawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Proszę o wyciągnięcie dla mnie Aniołka dotyczącego pracy, finansów i uczuć.

Z góry dziękuję

Anna 04.05.1990

Edytowane przez Apokalipto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis proszę o anioła obfitości finansów i pracy... 02.04.1976

dziękuję z całego serducha

Edytowane przez vpostscriptum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o Aniołki dotyczące miłości - w ogóle , a w szczególe starej znajomości z mężczyzną z daleka.

oraz na temat finansów i... pracy. Karina- 28/07/1988 rok:k020::k020:

Dziękuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Lavis poproszę o Aniołki na lipiec na uczucia w ogóle szczegolnie na nowe uczucia (i na stare uczucie też), związek i pracę. Dominika 03.02.1981.

I poproszę o informację jakie Aniołki są teraz przy mnie?

Edytowane przez drapienik
roztargnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:)

Miałabym gorąca prośbę o wyciągnięcie dla mnie Aniołków w sprawach uczuciowych do końca roku... co radzą, co widzą?

Anna 18.01.1989

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

 

witam:) chcialam się przypomnieć, bo zostałam pominięta ;(

Pozdrawiam serdecznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moge poprosic o aniolki :)

Katarzyna 15.11.1975

 

Medytacja-medytacja jest teraz dla ciebie bardzo wazna.Czesto ją praktykuj.Wyciszony umysł łatwiej słyszy głos Aniołów.Rano po obudzeniu się zamknij oczy na 5 minut i trzy lub 4 razy wez głeboki oddech.Zadaj Aniołom pytanie i wsłuchaj się tak uwaznie jakbys słuchała ukochanego przyjaciela.Ale nie wytęzaj się-jeśli scigasz odpowiedz,ona ci ucieknie.Zamiast tego oddychaj głeboko i pozwól sobie na na relaks.Powiedz sobie ,ze nawiazywanie kontaktu z Aniołami jest czymś naturalnym i tak naprawdę dzieje sie to codziennie.Im bardziej wyciszysz umysł tym łatwiej usłyszysz odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko, ja również poproszę o aniołki na pracę i uczucia w lipcu:)Ślicznie z góry dziękuję:8-Roksana 01.05.1990

 

-bratnia dusza-twoja modlitwa o znalezienie bratniej duszy została wysłuchana.Podązaj za przewodnictwem które otrzymałaś,aby cieszyc się tym podarunkiem Boskiej miłości.Przez tę kartę Aniołowie prosza cię o zaufanie.twoje serce teski do wielkiej miłości.Od kiedy jesteś na duchowej sciezce rozwoju,pragniesz partnera o podobnej filozofii zyciowej i wspólnych zainteresowaniach.Czy jest nozliwa namiętność i łączność duchowa--TAK!Oddaj ten problem w ich ręce.

 

Intencja-twoje intencje tworza twoje doswiadczania.Co chcesz aby się wydażyło?Bądz pewnw ,że twoje mysli i uczucia odpowiadają twoim prawdziwym intencjom.Intencja oznacza,że wyznaczyłas sobie jakis cel i chcesz go osiągnąć.Zobacz siebie i innych jako szczesliwych,zadowolonych i spokojnych.Przez takie wizualizacje pomagasz sobie i innym .Aniołowie ,jesli tylko ich o to poprosisz,pomogą ci zamienić negatywne zwyczaje twojego umysłu na znacznie silniejsze,dobre mysli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Proszę o wyciągnięcie dla mnie Aniołka dotyczącego pracy, finansów i uczuć.

Z góry dziękuję

Anna 04.05.1990

 

Praca-przyjazn-umów się na dzien zabawy z jednym lubkilkoma przyjaciółmi.gdy sie bawisz i smiejesz otwierasz się na dopływ uzdrawiającej miłości.Przyjaciele przypomną ci jak bardzo jestes sympatyczna!Zabawa stymuluje kreatywność,która pomaga powrócić do swoich obowiązków z nowym nastawienie i wieksza energią.Afirmuj;mam teraz wspaniałych przyjaciół ,wolny cZas,który spędzam w przyjemny sposób z moimi wspaniałymi znajomymi.

 

Finanse-pokładaj ufność-twoje moidlitwy się manifestują.Badz pozytywny i podazaj za swoim przewodnictwem..

 

Uczucia-czekaj-nie spiesz sie teraz z działaniem.Czekaj na stosowna chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam milo

 

jestem nowa na Tym forum ,chcialm sie przywitac ze wszystkimi

 

ostanio nie najlepiej sie kolomnie dzieje moglby mi ktos wyciagnac aniolki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis proszę o anioła obfitości finansów i pracy... 02.04.1976

dziękuję z całego serducha

 

Praca-podejmij decyzję-czujesz się spentana i niepewna?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję!Poprzez tę kartę Niebo pyta:czego ty chcesz?.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało ciejak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę,by przejąc kontrolę i ustawić własny kurs..Twoja stanowczośc jest katalizatorem dla Nieba,aby oczysciło droge dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie leki i zmartwienia i skup się na celu,który chcesz osiagnąć.Ciesz się tą swoją podróza!

 

finanse-wybacz sobie-odrzuc stare poczucie winy i pamiętaj,że jesteś idealnym dzieckiem Boga.Afirmuj;Prosze aby skutki moich błedów zostały rozwiazane w kazdym kierunku czasowym,a ja teraz uwalniam wszelkie poczucie winy.Kocham siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-bratnia dusza-twoja modlitwa o znalezienie bratniej duszy została wysłuchana.Podązaj za przewodnictwem które otrzymałaś,aby cieszyc się tym podarunkiem Boskiej miłości.Przez tę kartę Aniołowie prosza cię o zaufanie.twoje serce teski do wielkiej miłości.Od kiedy jesteś na duchowej sciezce rozwoju,pragniesz partnera o podobnej filozofii zyciowej i wspólnych zainteresowaniach.Czy jest nozliwa namiętność i łączność duchowa--TAK!Oddaj ten problem w ich ręce.

 

Intencja-twoje intencje tworza twoje doswiadczania.Co chcesz aby się wydażyło?Bądz pewnw ,że twoje mysli i uczucia odpowiadają twoim prawdziwym intencjom.Intencja oznacza,że wyznaczyłas sobie jakis cel i chcesz go osiągnąć.Zobacz siebie i innych jako szczesliwych,zadowolonych i spokojnych.Przez takie wizualizacje pomagasz sobie i innym .Aniołowie ,jesli tylko ich o to poprosisz,pomogą ci zamienić negatywne zwyczaje twojego umysłu na znacznie silniejsze,dobre mysli..

ślicznie ci dziękuję, jak zawsze pomocne, z pewnością nie raz jeszcze będę cię prosić o przesłanie, dziekuję jeszcze raz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca-podejmij decyzję-czujesz się spentana i niepewna?Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję!Poprzez tę kartę Niebo pyta:czego ty chcesz?.Zamiast pasywnie pozwalać sobie na to,aby życie popychało ciejak łódkę bez wioseł,dostajesz poradę,by przejąc kontrolę i ustawić własny kurs..Twoja stanowczośc jest katalizatorem dla Nieba,aby oczysciło droge dla twojej manifestacji.Odrzuć od siebie wszystkie leki i zmartwienia i skup się na celu,który chcesz osiagnąć.Ciesz się tą swoją podróza!

 

finanse-wybacz sobie-odrzuc stare poczucie winy i pamiętaj,że jesteś idealnym dzieckiem Boga.Afirmuj;Prosze aby skutki moich błedów zostały rozwiazane w kazdym kierunku czasowym,a ja teraz uwalniam wszelkie poczucie winy.Kocham siebie.

 

lavis jesteś Aniołem

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym o te aniołki poprosiła :) Martyna 18.05.1987

Edytowane przez TeaInTheSahara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, cierpliwości, Lavis jest jedna, jak będzie miała czas to odpisze, nie zachowujcie się jak gówniarzeria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o Aniołki dotyczące miłości - w ogóle , a w szczególe starej znajomości z mężczyzną z daleka.

oraz na temat finansów i... pracy. Karina- 28/07/1988 rok:k020::k020:

Dziękuje....

 

Milość -błogosławiona zmiana-wazna zyciowa zmiana przynosi ci wielkie błogosławienstwo-zmiany w twoim zyciu pomoga ci zostawić za soba to co jest juz ci nie potrzebne i nie służy tobie.Afirmuj:otwieram się na zmianę z boskiej inspiracji i pozostaję skupiona w oku huraganu,gdy zmniany dokonuja się wokół mnie i we mnie.wszystkie zmiany sa dla mojego najwyzszego dobra.Wiem ,ze miłość jest stała i zawsze troszczy się o mnie i moich ukochanych-niewazne jakie wydają się być zewnetrzne sytuacje.

 

 

Finanse-otwórz sie na przyjmowanie-pozwól innym zatroszczyć się o ciebie z miłością.POrzyjmuj bez poczucia winy czy przepraszania.

 

Praca-Nowy swiat-najgorsze juz jest za tobą,a pozytywne nowe doswiadczenia są na horyzoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o przesłanie na następny miesiąc (lipiec). Michał 07.11.1984 r.

 

Przyjażn -umów sie z jednym lub kilkoma przyjaciółmi na dzien zabawy.Choc jestes zajęty swoimi obowiązkami wazne jest,aby mieć czas na zabawę.Gdy się bawisz i śmiejesz,otwierasz sie na dopływ uzdrawiajacej miłośći.Zabawa stymuluje kreatywnosc,która pomaga ci powrócić do obowiazków z nowym nastawieniem i zwiekszona energią.Afirmuj:Mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas,który spędzam w przyjemny sposób wraz z moimi kochanymi znajomymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Lavis poproszę o Aniołki na lipiec na uczucia w ogóle szczegolnie na nowe uczucia (i na stare uczucie też), związek i pracę. Dominika 03.02.1981.

I poproszę o informację jakie Aniołki są teraz przy mnie?

 

Ucucia-do startu gotowy,ruszaj-teraz jest doskonały czas na skok i złapanie pragnienia twego serca.Gdy zdecydujesz się na skok i podazanie za swoim sercem,przyciagniesz dkla siebie,na dłuzszy czas,wiecej obfitosci.

 

Związek-Przyjmij pomoc Nieba-Modliłas sie o pomoc więc zejdz z drogi i pozwól NIebu ,aby ci pomogło.

 

Praca-sprawdz dostepne mozliwości-czas przyjrzec się innym możliwosciom,To dobry czas by dokonać zmian.

 

 

Aniołki:

 

1-ciepła-uczucia ,empatia ,przyjazn

2-Dobrobytu-pieniadze ,stabilizacja ,zabezpieczenie.

3-niestety wyszedł-Upadły Lucyfer-fałsz ,zagrozenie,uzaleznienie(to zwiazane jest pewnym doswiadczeniem,może twoją dojrzałością,powaga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) chcialam się przypomnieć, bo zostałam pominięta ;(

Pozdrawiam serdecznie. ;)

 

Sorki...

 

Podtrzymuj swój optymizm-nadchodzi spełnienie twoich marzen.Nie poddawaj sie tuz przed wydarzeniem się cudu.Jednakże potrzeba troche cierpliwosci i natchnionych działan z twojej strony.Uzyj swojej wyobrazni aby wizualizować,ze twoje marzenia już sie spełniły.Twoje serce przepełni wdzieczność i radość,a te emocje przyspiesza twoja wymarzoną manifestację.Wkrótce rozraduja cie namacalne rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie pominęły aniołki :lol:

sORKI

Tak-twoja intuicja ma racje.Podejmij odpowiednie działanie.JESTEŚ CAŁKOWICIE PEWNA SWOICH NASTEPNYCH RUCHÓW,A WYCIAGAJAC TĄ KARTE GÓRA TO JESZCZE POTWIERDZA.nIEBO CHCE ABYS WIEDZIAŁA,ZE ZATROSZCZONO SIE O WSZYSTKE SZCZEGÓŁY.JESTES WSPIERANA NA WSZYSTKIE SPOSOBY,TAK DŁUGO JAK TYLKO PROSISZ O POMOC I AKCEPTUJESZ JA,GDY PRZYCHODZI DO CIEBIE W RÓZNYCH FORMACH.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na prace prosze...

 

synchroniczność-odpowiedz na twoje modlitwy i pytania przychodzi poprzez synchroniczne wydarzenia.zwracaj na nie uwagę,aby zwiekszyc ich przepływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na... szczęście :) można tak ? a jak nie to na naukę :)

 

NA SZCZĘSCIE-OBSERWUJ SWOJE MYSLI-TO BARDZO WAZNE ABY MYSLEC WYŁACZNIE O TYM CZEGO PRAGNIESZ,A NIE CZEGO SIE OBAWIASZ.

 

nAUKA-MUZYKA DLA MANIFESTACJI-ABY ZAMANIFESTOWAC SZYBKO,MYSL O SWOICH PRAGNIENIACH GDY SPIEWASZ,NUCISZ LUB GRASZ MUZYKĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolki na dom uczucia i finanse

 

Jolanta18.08.1969

 

z gory dziekuje

 

dOM-POMOCNA OSOBA-KTOŚ CHCE CI POMÓC.POMYSL ,KTO TO MOZE BYC I ZAINICJUJKONTAKT.

 

uCZUCIA-POZYTYWNA ENERGIA-OTACZAJ SIE POZYTYWNYMI LUDZSMI I SYTUACJAMI ,A UNIKAJ NEGATYWNOSCI.NIE SŁUCHAJ PROGRAMÓW KTÓRE NIOSA NEGATYWNE WIESCI,NIE OGLADAJ FILMÓW PESYMISTYCZNYCH ITD.DIETA NEGATYWNOSCI OCZYSCI CIEBIE Z UKRYTYCH BLOKAD,KTÓRE MOGŁY BY SPOWOLNIĆ MANIFESTACJĘ TWOICH PRAGNIEN.

 

FINANSE-ODPOCZYNEK-PRACOWAŁAS CIEZKO,ZSDRZEMNIJ SIE I ODPOCZNIJ.ZWOLNIJ.AFIRMUJ W LUSTRZE;KOCHAM CIEBIE.OBIECUJE TRAKTOWAC CIE Z SZACUNKIEM I TEOSKĄ NA JAKA ZASLUGUJESZ.JESTES WSPANIALA!''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym o te aniołki poprosiła :) martyna 18.05.1987

 

nowy swiat-najgorsze jest juz za tobą,a pozytywne nowe doswiadczenia sa na horyzoncie.przetrwałas sztorm ns wzburzonych oceanach.odtad mozesaz oczekiwac wszystkiego co najlepsze.wypłucz to co negatywne ze swojej podswiadomosci i przeszłych wspomnien i trzymaj sie tylko pozytywnych lekcji i miłosci.afirmuj;;wyzwalam potrzebe doswiadczania tej zyciowej lekcji.wyciagam kazda nauke jaka potrzebuje i ruszam w zycie harmonijnych ,spokojnych działan.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Poproszę aniołka na znajomość z michałem ;) karolina 11.11. 1986

 

z góry dziękuję :)

 

jestes tego warty-wiedz,ze zaslugujesz na otrzymanie wszystkiego tego co dobre na wszelkie sposoby.blokowalas swoje przekonania przez niskie przekonanie,ze na to nie zaslugujesz.manifestacje nie sa nagroda za dobre sprawowanie-sa efektem twoich mysli,przekonan ,uczuc.gdy pozwolisz sobie na branie ,pomozesz w boskim planie okazywania wszedzie miłosci. Afirmuj ;dziekuje za otrzymane teraz dary.z wdziecznoscia je przyjmuje dlka dobra wszystkich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucucia-do startu gotowy,ruszaj-teraz jest doskonały czas na skok i złapanie pragnienia twego serca.Gdy zdecydujesz się na skok i podazanie za swoim sercem,przyciagniesz dkla siebie,na dłuzszy czas,wiecej obfitosci.

 

Związek-Przyjmij pomoc Nieba-Modliłas sie o pomoc więc zejdz z drogi i pozwól NIebu ,aby ci pomogło.

 

Praca-sprawdz dostepne mozliwości-czas przyjrzec się innym możliwosciom,To dobry czas by dokonać zmian.

 

 

 

Aniołki:

 

1-ciepła-uczucia ,empatia ,przyjazn

2-Dobrobytu-pieniadze ,stabilizacja ,zabezpieczenie.

3-niestety wyszedł-Upadły Lucyfer-fałsz ,zagrozenie,uzaleznienie(to zwiazane jest pewnym doswiadczeniem,może twoją dojrzałością,powaga)

 

 

Ten Upadły Lucyfer brzmi strasznie, ale:( .. :) lepiej wiedzieć niż nie:) mozna coś blizej o tej karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i serdeczie :)

Proszę o Aniołki w zakresia moja praca i moja miłość na najbliższe miesiące. Bożena 14.02 69r. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Upadły Lucyfer brzmi strasznie, ale:( .. :) lepiej wiedzieć niż nie:) mozna coś blizej o tej karcie?

 

może to bycjakas sytuacja stresujaca,lub tez uwaga dla ciebie abys nie posuwała sie do manipulacji,checi uciech ,ryzykownych przedsiewzięc,jesli cos takiego sie zdazy -nie działaj pochopnie,przemysl i korzystaj ze swojego lub innych doswiadczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to bycjakas sytuacja stresujaca,lub tez uwaga dla ciebie abys nie posuwała sie do manipulacji,checi uciech ,ryzykownych przedsiewzięc,jesli cos takiego sie zdazy -nie działaj pochopnie,przemysl i korzystaj ze swojego lub innych doswiadczania.

 

Lavis, dziękuję, jak zawsze trafnie:)

ale niestety chyba się poddałam temu upadlemu i strzeliłam glupotę:( oby Aniołki Ciepła i Dobrobytu jakoś to zbilansowały:)

Co do uczuć wydaje mi się ze skoczyłam:) i tu własnie ten upadły...:))) zobaczymy ale dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialabym rowniez prosic o przeslanie (Aniolki) do konca tego roku w sprawie mojego malzenstwa oraz upragnionej drugiej ciazy.

Dziekuje.:prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i serdeczie :)

Proszę o Aniołki w zakresia moja praca i moja miłość na najbliższe miesiące. Bożena 14.02 69r. Pozdrawiam

Praqca-Marzenie-łatwiej usłyszysz nasze przesłanie,jesli bedziesz regularnie marzył.Odprez sie ,otwórz umysł i pozwól myslom swobodnie płynąc.Obserwuj swoje uczucia ,wizje i pomysły ,tak jak ogladałabys film.OTO ZRÓDŁO KREATYWNOSCI>

 

Uczucia Czas odejść-Słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podobnie jak rózne chwile w zyciu.,zaczynaja sie i konczą.Dostrzez piekno w kazdym zmierzchu i wiedza,ze juz jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko poczatkiem czegos nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialabym rowniez prosic o przeslanie (Aniolki) do konca tego roku w sprawie mojego malzenstwa oraz upragnionej drugiej ciazy.

Dziekuje.:prosi:

Małzenstwo-swieze powietrze-Twoje ciało potrzebuje odpoczunkub na swiezym powietrzu

wśród drzew,roslin ,kwiatów i trawy.Wybierz sie na łono natury.Odsun zasłony i wpuść troche swiezego powietrza do domu do swojego małzenstwa.

 

Ciąża-Poproś-popros nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy wiec na twoja prosbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małzenstwo-swieze powietrze-Twoje ciało potrzebuje odpoczunkub na swiezym powietrzu

wśród drzew,roslin ,kwiatów i trawy.Wybierz sie na łono natury.Odsun zasłony i wpuść troche swiezego powietrza do domu do swojego małzenstwa.

 

Ciąża-Poproś-popros nas o pomoc w tej sytuacji,a my natychmiast zaczniemy działac w twoim imieniu.Podlegamy wielu prawom wszechswiata,a jednym z nich jest zasada wolnej woli,która pozwala ci dokonywac własnych wyborów.Cierpliwie czekamy wiec na twoja prosbe.

 

 

Dzien Dobry!

 

Dziekuje za odpowiedz, ale zapomnialam podac daty ur. 19.05.1976.

Niewiem, czy to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o Anioły dla mnie dotyczące

Pracy, finansów i szczęścia. (na ten miesiąc)

Pozdrawiam

Anna 04.05.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem ja poproszę przesłanie na pracę na wrzesień.Roksana 01.05.1990:*z góry ślicznie dziękuję

 

RAdosc-radość jest najwyzsza energia.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdziecznosc za dary,które niesie ze soba kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe wydazenia na najwyzszym poziomie.Zródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radosci..Popros Anioły ,zeby podpowiedziały ci ,co mozesz zmienic,by wprowadzic wiecej radosci w zycie własne i innych.Jesli czujesz się w jakis sposób uwieziona lub przesladowana,Anioły moga złagodzic twoje brzemie.Radosne spojrzenie na swat przyniesie ci upragniona swobode,a wszystkie obowiązki zostana spełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o Anioły dla mnie dotyczące

Pracy, finansów i szczęścia. (na ten miesiąc)

Pozdrawiam

Anna 04.05.1990

 

Praca-cel zyciowy-nie musisz walczyc o odkrycie swojego własnego celu zyciowego.Nie martw się o to jak zarobic pieniądze,wykonujac jakas istotną prace.,ale podązaj za swoimi pragnieniami,talentami i pasjami,koncentrujac sie na radosci ,która w ten sposób przyniesiesz sobie i innym.Nie musisz jednoznacznie okreslać swojego celu zyciowego.Stanowi on proces a nie kategorie.Realizuj swój cel krok po kroku,a wszystkie obawy o dotyczace przyszłości pozostaw aniołom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAdosc-radość jest najwyzsza energia.To magiczne poczucie,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródłem jest wdziecznosc za dary,które niesie ze soba kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe wydazenia na najwyzszym poziomie.Zródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radosci..Popros Anioły ,zeby podpowiedziały ci ,co mozesz zmienic,by wprowadzic wiecej radosci w zycie własne i innych.Jesli czujesz się w jakis sposób uwieziona lub przesladowana,Anioły moga złagodzic twoje brzemie.Radosne spojrzenie na swat przyniesie ci upragniona swobode,a wszystkie obowiązki zostana spełnione.

dziękuję ślicznie:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis,poproszę o przesłanie Aniołków na pracę.Ostatnio żle dzieję się w moim miejscu pracy,jest ciężka atmosfera....Dziękuję i pozdrawiam.Dorota 13.05.1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przesłanie- poradę Aniołków,dotyczącą pracy i finansów do końca tego roku.

 

Praca -miej zaufanie-kroczenie na przód niekoniecznie wymaga wiary w siebie ,wystarczy wiara w Boga,jesli wiesz ,ze działa On poprzez ciebie i bezustannie cie wspiera.Jesli zawahasz się -zwróc sie do nas ,a my dodamy ci odwagi i wiary.Ta karta to podpowiedz od Aniołów:"Mozesz to zrobić!",masz wszystko czego potrzeba ,zeby dokonczyc swoja misję.Choć byc moze nie w pełni rozumiesz,w jaki sposób zdołasz ja zrealizowac,ufaj ze zostaniesz odpowiednio poprowadzona.Przekaz wszystkie zmartwienia Aniołom i Bogu.

 

 

 

 

Finanse-Nowy partner-zadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga ,wprawia w ruch ciag zdarzen,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczna uwagę na nowych ludzi,których zsyłamy w twoje zycie.Rozpoznasz ich,bo wydaja ci się znajomi,przynoszacy otuche i poczucie bezpieczenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis;)

 

proszę o przesłanie na nadchodzący tydzień na relację z dzieckiem, z partnerem i finanse;) pozdr ciepło;)

 

Dziecko-przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na twoje modlitwy otrzymałaś wspaniały pomysł.Mozesz mu zaufac i bezpiecznie go realizować,wiedząc,ze jestesmy u twojego boku przez cały czas.Pros o nasze wsparcie i bądz gotowa na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie bedzie ci potrzebne.

 

 

Partner-Miarowy postep-podziwiamy cię za postepy,jakie poczyniłas,pamietajac o miłosci podczas swoich codziennych zajęc.Wyraznie widzimy,jak wzbogacasz swiat swoimi myslami,uczuciami i aktami miłośći.

 

Pozdrawiam równiez.

 

 

Finanse-Nowy partner-zadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga ,wprawia w ruch ciag zdarzen,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczna uwagę na nowych ludzi,których zsyłamy w twoje zycie.Rozpoznasz ich,bo wydaja ci się znajomi,przynoszacy otuche i poczucie bezpieczenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przesłanie dla mnie w sprawach uczuciowych. Pogubiłam się w tym wszystkim:( i już sama nie wiem czy gdzieś na świecie istnieje moja bratnia dusza i czy osoba, którą ostatnio poznałam jest dla mnie kimś ważnym? Moja data ur: 15.02.1982

Edytowane przez medeaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Prosze o Aniolki na znajomosc z Renato Jolanta 18.08.1969

 

Pozdrawiam

NIewinnosc-ukochany w rzeczywistosci kazdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniszczyc doskonałosci dzieła bozego.Przekaz nam swe jarzmo,a złagodzimy jego ciezar.Przekaz nam swoje poczucie winny,złosc i wstyd,zaciemniajac twój obraz swiata i znowu ciesz sie spokojem serca.Wylosowana karta mówi o niewinnosci samej sytuacji jak i zaangazowanych w nie osób.Jezeli kogos o cos obwiniasz,ta karta przypomina,ze dla uzdrowienia sytuacji powinnas dostrzec wewnetrzna boskosc tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis,poproszę o przesłanie Aniołków na pracę.Ostatnio żle dzieję się w moim miejscu pracy,jest ciężka atmosfera....Dziękuję i pozdrawiam.Dorota 13.05.1977

 

Zwiazek-twoja najwazniejsza relacja jest zwiazek z sama soba i z Bogiem,a wszystkie inne wyrastaja własnie z niego.Chcac przyciagnac ,uzdrowic lub zrównowazyc jakas relacje ,zacieśnij zwiazek ze swym kochajacym Stwórca.Gdy poczujesz sie bezpieczna i kochana,twoje pozostałe zwiazki rozkwitna.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przesłanie dla mnie w sprawach uczuciowych. Pogubiłam się w tym wszystkim:( i już sama nie wiem czy gdzieś na świecie istnieje moja bratnia dusza i czy osoba, którą ostatnio poznałam jest dla mnie kimś ważnym? Moja data ur: 15.02.1982

 

Radosc-radosc jest najwazniejszą energią.To magiczne poczucie ,ze wszystko jest mozliwe.Jej zródlem jest wdziecznośc za dary ,które niesie kazdy moment zycia.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.Popros anioły aby podpowiedziały ci co mozesz zmienic aby wprowadzic wiecej radosci w swoje zycie.Radosne spojrzenie na swiat przyniesie ci upragniona swobode,a wszystkie obowiazki zostana spełnione.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam pytanie do Aniołków. Mam zostawić przeszłość i zacząć budować swoją przyszłość od nowa sama, czy dać jeszcze jedną szansę27-04-67. Iwona.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIewinnosc-ukochany w rzeczywistosci kazdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniszczyc doskonałosci dzieła bozego.Przekaz nam swe jarzmo,a złagodzimy jego ciezar.Przekaz nam swoje poczucie winny,złosc i wstyd,zaciemniajac twój obraz swiata i znowu ciesz sie spokojem serca.Wylosowana karta mówi o niewinnosci samej sytuacji jak i zaangazowanych w nie osób.Jezeli kogos o cos obwiniasz,ta karta przypomina,ze dla uzdrowienia sytuacji powinnas dostrzec wewnetrzna boskosc tej osoby.

 

 

LAVis:aniolek::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...