Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Lavis, co do domu to nie ma jeszcze efektow (nikt nie dzwoni;( ), ale jak cos sie wydarzy dam znac;) Prosze Cie, jesli znajdziesz chwile czasu to wyciagnij mi Aniolka na rozmowe kwalifikacyjna we wt;) pozdr&milej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis poproszę o Aniołka na relację z pewnym Panem. B...na nadchodzące tygodnie

Dziękuję :)

 

Czas odejśś-słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podebnie jak rózne chwile zaczynaja się i konczą.Dostrzeż piekno w kazdym zmierzchu i wiedz,że jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko początkiem czegoś nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Wypadła jeszcze jedna karta:

 

Swieże powietrze-Twoje ciało potrzebuje odpoczynku,na swieżym powietrzu wsród drzew,roslin ,kwiatów i trawy.Wybierz się na łono natury.Odsun zasłony ,otwórz okna i wpuść do domu świeze powietrze,(równiez do" zastałej " sytuacji lub zwiazku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o Aniołka, bo mimo, że wokoło tyle ludzi czuje się samotna...

 

Przedsiębiorca-samozatrudnienie jest zgodne zarówno z twoim usposobieniem jak i celem.Pracujac na własny rachunek mozesz podazac za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa.Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku,zapewniajac ci sukces w kazdej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o Aniołka, bardzo potrzebuję wsparcia, czarne chmury w pracy (reorganizacja) w domu chora mama, samochód stary, a ja sama - w tym całym bałaganie. Proszę o parę słów.

Pozdrawiam.

 

Praca-szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje ci sie być problemem,w rzeczywistości jest częscia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny twojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjasni.Ufaj w moc niebienskiej ochrony i nieskonczoną madrośc ,a twoje modlitwy zostana wysłuchane.

 

 

Mama-Medytacja-"Drogi Archaniele Rafaelu,prosze medytuj wraz ze mna i pokieruj moim umysłem oraz moim ciałem w taki sposób,bym mogła skupic sie na spokoju i zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o aniołka - rade w moich działaniach zawodowych :)

 

Czas odejśś-słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podebnie jak rózne chwile zaczynaja się i konczą.Dostrzeż piekno w kazdym zmierzchu i wiedz,że jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko początkiem czegoś nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Wypadła jeszcze jedna karta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, co do domu to nie ma jeszcze efektow (nikt nie dzwoni;( ), ale jak cos sie wydarzy dam znac;) Prosze Cie, jesli znajdziesz chwile czasu to wyciagnij mi Aniolka na rozmowe kwalifikacyjna we wt;) pozdr&milej niedzieli

 

Pozwól przeszłości odejść-jarzmo przeszłości znużyło cię ukochany..Nadszedł czas,bys zdiął je ze swych ramion.Zatrzymaj tylko miłość i to ,czego sie nauczyłes,a cała reszte przeszłości zostaw za soba.Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz,a ona juz mineła.Twoje uczucia i mysli dotyczace przeszlosci powstrzymuja cie przed ruszeniem naprzód.Jakieś niedokonczone problemy z emocjami,sprawiaja,ze wciąz powtarzasz trn sam schemat.Pozwól odejść toksycznym emocjom,a zyskasz wewnetrzny spokój,dzieki temu zrobisz krok na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rokka
Czas odejśś-słonce codziennie wschodzi i zachodzi,podebnie jak rózne chwile zaczynaja się i konczą.Dostrzeż piekno w kazdym zmierzchu i wiedz,że jutro słonce znowu wzejdzie.Zakonczenie jest tylko początkiem czegoś nowego,a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Wypadła jeszcze jedna karta:

 

Znów ten sam <szok> Dzięki Lavis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołka na nowy tydzień + na uczucia :)

 

Niema czym sie martwić-jesteś bezpieczna a wszystko znajduje się pod doskonałą kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku.Dzięki myślą i uczuciom pełnym miłości ,sytuacja zostanie rozwiazana w najlepszy mozliwy sposób i bez wysiłku.

 

Uczucia -nowy partner-żadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranżowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdarzen,którym celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczną uwagę na nowych ludzi,których zsyłamy w twoje życie.Rozpoznasz ich bo wydaja ci się znajomi,przynoszący otuchę i poczucie bezpieczenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę.

Karolina 01.03.1990

 

Zauważaj znaki-tak,to niebiosa zsyłaja ci rózne znaki.Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra,monety i inne rzeczy,które maja przypominać ci ,ze cię kochamy i ze nigdy nie jesteś sam.Zwracaj uwagę na te znaki ,bo potwierdzaja one słusznośc obranej przez ciebie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis, poproszę o Aniołka na relacje z mężem, radę jak postepować.Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam:))

 

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,więc czas żebys i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzic.Równowaga w dawaniu i przyjmowaniu jest niezbedna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.Pozwól sobie na przyjmowanie,doceniaj wszystko co zrobiłas,. Czyli (nie wiem jak sie zachowujesz w stosunku do męza )ale nie oddawaj sie cała jemu ,popros zby on cos przyniósł ,ugotowal ,dal cos z siebie ,umów się z kolezankami ,lub z męzem wyjdz do kina na film który TY wybierzesz....po prostu doceniaj siebie i szanuj.Kluczem do niego jest równowaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Lavis bardzo proszę o Aniołka dla mnie na sprawy pieniężne, biznesowe

z góry serdecznie dziękuję

pozdrawiam

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jeszcze aniołka na nową znajomość z Michałem;)

 

Cel zyciowy-celem twojego zycia jest słuzba przynoszaca wiele radosci tobie i innym.Nie kłopocz sie szukaniem swojego celu.Zamiast tego ,poswiec sie jakiemus zadaniu,a wtedy twój cel spełni swoja role.Wszelkie zmartwienia zostaw Bogu i Aniołom.Idziesz własciwa droga która doprowadzi cie do twego celu zyciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Lavis bardzo proszę o Aniołka dla mnie na sprawy pieniężne, biznesowe

z góry serdecznie dziękuję

pozdrawiam

Karolina

 

Okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazje do uzdrowienia,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnic sie od mysli,uczuc i energii nie pozwalajacych ci przebaczyc,a takze wyniesiemy cie na wyzszy poziom spokoju i współczucia.Zeby przerwac ten krag,musisz oczyscic sie z dotychczaowego toksycznego myslenia o swojej obecnej sytuacji.Gdy uwolnisz sie od złości,pojawi sie twórcze rozwiazanie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Lawin, właśnie dowiedziałam się, że mój partner mnie zdradza, dlatego ponawiam prośbę o aniołki. Co dalej w moim życiu, co dalej z moją firmą którą zajmuje się głównie mój facet. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Lawin, właśnie dowiedziałam się, że mój partner mnie zdradza, dlatego ponawiam prośbę o aniołki. Co dalej w moim życiu, co dalej z moją firmą którą zajmuje się głównie mój facet. Pozdrawiam.

 

Prawo przyciagania-kazda myśl jest inwestycją,która natychmiast procentuje,więc inwestuj madrze.Masz moc wyboru swoich mysli i napełniania ich miłościa ,spokojem harmonia.Na twoja prosbę z przyjemnoscia dostroimy twoja energie do wyzszych czestotliwości.Dzieki temu prawu mozesz poprawic sytuacje o która pytasz.Skargi i zmartwienia przyciagna jeszcze wiecej tej samej energii,wiec wznies swe mysli na wyzszy poziom żeby zaczęły przyciagac to czego pragniesz.

 

Firma-szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje ci sie byc problemem,w rzeczywistosci jest czescia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjasni.Ufaj w moc NIebianskiej ochrony i nieskonczoną madrośc,a twoje modlitwy zostana wysłuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAVIS

Bardzo przepraszam za przekręcenie nika.

Pierwszą odpowiedź zrozumiałam rzeczywiście sama sobie to przyciągnełam.

Dziękuję bardzo za karty, podniosły mnie na duchu. Miłego wieczoru życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez poprosze o aniolka na nadchodzacy tydzien - czeka mnie bal, a potem after party...Wiec co z moimi uczuciami, czy jest szansa na poznanie kogos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę Cię bardzo Lavis o aniołka takiego na urodzinki :-)

 

Czas kontemlacji-Spędzaj czas w samotnosci medytujac ,nad swoimi prawdziwymi pragnieniami.Znajdz trochę czasu,zrelaksuj sie,naisz na kartce papieru ytanie do twojej podświadomości;"jaki chcę zrobić nastepny krok"-napisz wszystko co przychodzi ci do głowy ,nie patrzac i nie zastanawiając się czy jest to "prawidłowe czy nie.Następnie zapytaj podswiadomość:"co jest teraz prawdziwym pragnieniem twego serca".Napisz odpowiedz.Poświęc czas na zanotowanie swoich prawdziwych priorytetów,abyś wiedział jak ułożyć swój czas,by dopasować go do tego,co jest dla ciebie wazne.

 

Wszystkiego co najlepsze ,najmłodsze ,najzdrowsze i najbogatsze.Zyczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Aniołki na następny tydzień. Może coś podpowiedzą w miłości:)

 

Jesteś tego warty-wiedz,że zasługujesz na otrzymanie,wszystkiego tego,co dobre,na wszystkie sposoby.blokowałas swoje manifestacje przez niskie przekonanie ,że na to nie zasługujesz.Spełnienie pragnien jest odpowiedzią na twoje myśli(jak myslisz tak masz)Afirmuj"Dziekuje za otrzymane teraz dary .Z wdzięcznościa je przyjmuję dla dobra wszystkich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem w kropce i nie wiem co mam zrobić :D zbliża się moment kiedy muszę podjąć decyzję o "rozwoju" mojej "kariery zawodowej" :P przechodząc do sedna...mogę zostać w kraju lub wyjechać za granicę i nie wiem na co się zdecydować bo w obu opcjach są blaski i cienie. Zazwyczaj kieruję się intuicją, ale tym razem moja intuicja szaleje i nie jest (wystarczająco) jednoznaczna :D

 

bardzo proszę o anielską podpowiedź w tej sprawie :)

z góry dziękuję

karolina 11.11.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis;) proszę Cię tym razem o Aniołka na nadchodzący tydzień w uczuciach i w pracy/finansach.

pozdrawiam;)

 

Uczucia-nie ma czym sie martwić-jestes bezpieczna,a wszystko znajduje się pod kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porzadku.Dzieki myslom i uczuciom pełnym milosci sytuacja zostanie rozwiazana w najlepszy mozliwy sposób i bez wysiłku.

 

Praca-Deszcz obfitosci -chcac uzdrowić swoja sytuacje finansową,zacznij od przekazania nam swoich obaw dotyczacych pieniedzy.Wskażemy ci ,jak tworzyć i przyjmowac obfitość.Przy naszej współpracy,twoja sytuacja finansowa zostanie uzdrowiona w takim tempie,na jakie pozwolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez poprosze o aniolka na nadchodzacy tydzien - czeka mnie bal, a potem after party...Wiec co z moimi uczuciami, czy jest szansa na poznanie kogos?

 

Asertywność-tą sytuacje mozna uzdrowić łagodnie i z miłością,tak jak prosiłas,jednak wymaga ona równiez twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami.Szczerze przedstaw swój punkt widzenia,a my wesprzemy cię i natchniemy twe słowa siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o Aniołki , wszystko mi runęło.

 

Rodzina-przyczyną obecnej sytuacji są emocje łączace cię z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumieć i uzdrowić.Niech w twoich myślach i sercu anioły i kojące błekitne światło otocza te osobę,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj ,jak wypełnia cie spokój.Czas zmierzyć się z uczuciami,żeby je oczyścić i pozbyć sie ich.Uwolnij sie od niechcianego schematu,wybaczajac członkowi lub członkom rodziny (łacznie z sama sobą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako staly klient aniolkowy ;) czy moge prosic po raz kolejny? Na moja beznadziejna obecna sytuacje.

Z gory bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam goraco Lavis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem w kropce i nie wiem co mam zrobić :D zbliża się moment kiedy muszę podjąć decyzję o "rozwoju" mojej "kariery zawodowej" :P przechodząc do sedna...mogę zostać w kraju lub wyjechać za granicę i nie wiem na co się zdecydować bo w obu opcjach są blaski i cienie. Zazwyczaj kieruję się intuicją, ale tym razem moja intuicja szaleje i nie jest (wystarczająco) jednoznaczna :D

 

bardzo proszę o anielską podpowiedź w tej sprawie :)

z góry dziękuję

karolina 11.11.1986

 

Dawanie i przyjmowanie-działanie całego wszechswiata opiera sie na cyklach podobnych do wdechów (dawanie ) i wydechów (przyjmowanie).Jesli ograniczasz sie tylko do jednego(np.dawanie),wypadasz z rytmu wszechswiata.Pamietaj ,zeby kazdy wdech w swoim zyciu zrównowazyc wydechem,a utrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.Afirmuj : "z wdziecznoscia przyjmuję wszelkie dobro"

 

Zostanie w kraju-uwolnij sie i poddaj-obdarzamy cię błogosławienstwem naszej promiennej miłosci .Wyciagnij rece i uwolnij się od wyzwan,których dotąd tak kurczowo sie trzymałeś.Otwórz serce i przyjmij nasza miłośc i pomoc.

 

Zagranica-miarowy postep-podziwiamy cię za postepy,jakie poczyniłes,pamietajac o miłosci podczas swoich codziennych zajec.Wyraznie widzimy,jak wzbogacasz świat swoimi myslami,uczuciami i atakami miłosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jeszcze na świeżą znajomość z Wojtkiem :)

 

Okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazję do uzdrowienia i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim świetle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnic sie od myśli,uczuc i energii nie pozwalajacych ci przebaczyć,a także wzniesiemy cię na wyższy poziom spokoju i współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !.... Ja nigdy nie prosiłam ....ale dzis prosze o aniołka dla mnie ....

 

Praca z energią-zycie bywa elektryzujace,ponieważ sama jego esencję stanowi energia.Twoje ciało to niezwykłe pole energetyczne,na które miłość wywiera korzystny wpływ.Twe dłonie i serce sa gotowe,żeby przekazywać uzdrawiajaca energię twoim bliskim i klientom.Przyda ci sie przekaz energii (np.Reiki)Jestes niezwykle wrazliwa na energię,wiec regularnie oczyszczaj sie z wszelkich wpływów energetycznych,którym mogłas byc poddana.Osłaniaj sie ,wizualizujac otaczajace cie białe i fioletowe światło ochronne.

Swieze powietrze -twoje ciało potrzebuje odpoczynku na swiezym powietrzu wsród drzew ,kwiatów i trawy.Wpuśc do swojego domu (sytuacji)świeze powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o aniołka dla mnie. Przede mną trudna decyzja dotycząca życia osobistego i nawiązanej znajomości.

 

Czego pragniesz?-masz mozliwość napisania scenariusza zgodnego ze swoimi najgłebszymi pragnieniami.Kiedy kiedy wyraznie okreslisz już,czego najbardziej pragniesz i poczujesz,że jestes gotowa i zasługujesz na spełnienie swych marzen,natychmiast objawia się w twoim zyciu,jak za dotknieciem czarodziejskiej różdzki.Odpowiez jest w tobie-nie na zewnątrz.Zanim zaistnieją jakiekolwiek zmiany,musisz okreslic najpierw ,czego chcesz.Porzuć wszelkie poczucie winy i lek przed proszeniem o to,czego chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako staly klient aniolkowy ;) czy moge prosic po raz kolejny? Na moja beznadziejna obecna sytuacje.

Z gory bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam goraco Lavis

 

Nie ma się czym martwić-jestes bezpieczna,a wszystko znajduje się pod doskonałą kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porzadku.Dzięki myślom i uczuciom pełnym milosci sytuacja zostanie rozwiazana w najlepszy mozliwy sposób i bez wysiłku.Zamartwianie jest forma modlitwy ,która przyciaga to czgo nie chcesz.Powierz swoje kłopoty aniołom,bo naprawde nie ma sie czym martwić.Wszystko ma sie znacznie lepiej niz ci się wydaje..Poproś anioły aby uwolniły cie od zmartwień.SZCZESLIWY WYNIK JEST NIEUNIKNIONY.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz sie spotykam z aniolkami....czy moge o nie prosic?

 

Okazja do przebaczenia-ta sytuacja przynosi okazję do uzdrowienia i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnętrznym boskim świetle i dobru innych ludzi.Pomożemy ci uwolnić się od myśli,uczuć i energii nie pozwalających ci przebaczyć,a także wzniesiemy cię na wyższy poziom spokoju i współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Ja również chcę prosić o Aniołka dla mojego związku :) z góry dziękuję :)

 

Pozytywna energia-otaczaj sie pozytywnymi ludzmi i sytuacjami ,a unikaj negatywnosci.Zrób dietę negatywności-unikaj negatywnych wpływów,negatywnych rozmów ze sobą lub innymi.,nie czytaj pesymistycznych artykulów..Dieta negatywnosci oczysci ciebie z ukrytych blokad,które mogłyby spowolnić manifestację marzen-lub je całkowicie uniemozliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosę o rozłożenie dla mnie aniołków. oststnio przy mnie dużo złych rzeczy się dzieje . dzis w nocy skradziono mi samochód. jestem załamana ciągłymi złymi wydarzeniami. ania 18.04.1976

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o wyciągnięcie anioła na uczucia i zdrowie... Pozdrawiam.Zaneta ur.07.09.89r.

 

Uczucia-twórczy projekt-twoja dusza pragnie wyrazac sie twórczo.Podazaj za nami,a natchniemy twe zycie artyzmem i kreatywnością,Twórcza ekspresja napełnia cie witalnoscią i ekscytacją,ponownie rozpalajac w tobie pasję życia.cel zyciowy i wyjątkowa praca pojawią się na twojej drodze dzieki wysiłkom twórczym ,których obecnie nawet sobie nie wyobrazasz,wiec nie zamartwiaj się tum ,ze nie wiesz ,na czym polega twój życiowy cel.Po prostu idz przed siebie.

Zdrowie -oczyszczaj i odtruwaj-z wielka miłoscia=a i szacunkiem prosimy cie,oczysc swe cenne i wrazliwe ciało.Na twoją prasbe pomożemy ci wstapić na droge afirmacji zycia,podpowiemy jak poradzic sobie ze stresem i złagodzimy wszelki zal po porzuceniu dawnych sciezek..Przekaz nam swe troski i zmartwienia i obawy,a poczujesz cudowna łaske przenikajaca twe czyste ciało.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę aniołka na teraźniejszą sytuacje. Z góry dziękuję.

 

Potrzebujesz uziemnienia-wraz z utratą świadomosci swego ciała i fizycznego swiata,tracisz uziemnienie.Chociaz przyjemnie jest wznosić się ku niebu,twoja uwaga i praca potrzebne są na ziemi.Pomagamy ci zrównowazyc sferę ducha i materii,zebys mogła cieszyć się spełnionym życiem ziemskim.Jesli czujesz sie ostatnio oszołomiona i zagubiona,oznacza to brak uziemienia..Spaceruj boso po trawie lub ziemi,jedz pożywienie rosnace w ziemi (ziemniaki,marchew).Staraj się ,zeby to co mówisz i piszesz,było praktyczne,uziemnione i zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja znowu poproszę. jeszcze raz na relację z Panem.

 

Zabawa -ukochana,nastał czas,by na chwilę odłozyć prace na bok.Nie martw się ,dopilnujemy ,żeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypełnione.Zabawa wesołosc i śmiech dodaja ci wigoru,wiec wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmożoną energią.Ostatnio zapracowujesz się i zamartwiasz ,a w głebi duszy potrzebujesz sie bawić..Zasługujesz na szczescie,przyjemnosci i zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosę o rozłożenie dla mnie aniołków. oststnio przy mnie dużo złych rzeczy się dzieje . dzis w nocy skradziono mi samochód. jestem załamana ciągłymi złymi wydarzeniami. ania 18.04.1976

 

Dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błędy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku(takze w tobie)dostrzegaj tylko miłośc.Całkowite skupienie sie na miłosci przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie.Poproś Anioły ,by pomogły ci spojrzeć na swiat z miłoscią..Przebacz.Przekaz aniołom złoś,cierpienie i osądy.Afirmuj swoje pragnienia,a nie obawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) Proszę o rozłożenie dla mnie Aniołków na moją dalszą drogę życiową oraz życie uczuciowe. Data ur.:26-03-1983 r. Dziekuję;)

Edytowane przez oliwkaaa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) Proszę o rozłożenie dla mnie Aniołków na moją dalszą drogę życiową oraz życie uczuciowe. Data ur.:26-03-1983 r. Dziekuję;)

 

Umocnienie-jestes silniejsza niz myslisz.To dla ciebie bezpieczne aby byc silnym.Twoja wewnetrzna moc pragnie sie ukazać,a ty odpowiednio uzyjesz tej mocy ,bo nie jestes zdolna do jej naduzywania.Umocnienie oznacza ,ze juz nie chcesz widziec siebie w zaden sposób jako ofiare.To oznacza uwolnienie sie od poczucia winy zuszanowaniem innych ludzi,przeszłych okoliczności czy obecnych wydarzen.Afirmuj :"bycie silnym jest dla mnie bezpieczne !przyjmuję dana mi przez Boga moc,by uzywać jej w słózbie światła i miłkości"Zamiast martwic sie tym co inni o tobie myslą,uzywaj swojej siły,aby uczynic swiat lepszym.

 

Uczucia-wyznacz sobie wyzsze cele -podwyższaj swoje standardy i oczekuj dla siebie wiecej.Nie spoczywaj!Próbowałas racjonalizowac ,ze pewna sytuacja jest wporzadku ...podczas gdy nie jest.Zadowalasz się czyms mniejszym niz marzysz i znacznie mniejszym ,niz na to zasługujesz.Niebo pomoże ci uzdrowic i zmienic niepokojace sytuacje w twoim zyciu---tylko popraś.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lavis :)

Poproszę znowu o Aniołka na relacje z Panem...

Pozdrawiam :)

 

Alchemia-masz teraz Dotyk Midasa i kazde przedsiewziecie które zaczniesz zamieni sie w złoto.Twoje pomysły i mysli manifestuja sie teraz natychmiastowo-wiec uważaj o czym myslisz i co mówisz-mysląc pozytywnie ,przyciagasz wszystko co najlepsze,myslac negatywnie -niestety tez to przyciagasz.Alchemik to ktoś ,kto potrafił zniemić zwykły metal w złoto.I ty tak potrafisz.Afirmuj;Dziekuje za pomoc w skupieniu moich mysli całkowicie na radości i pragnieniach,abym była połączona z boska miłościa.Jestem wdzieczna za to ,że wszystkie moje potrzeby i pragnirnia są troskliwie zaspokajane-natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemia-masz teraz Dotyk Midasa i kazde przedsiewziecie które zaczniesz zamieni sie w złoto.Twoje pomysły i mysli manifestuja sie teraz natychmiastowo-wiec uważaj o czym myslisz i co mówisz-mysląc pozytywnie ,przyciagasz wszystko co najlepsze,myslac negatywnie -niestety tez to przyciagasz.Alchemik to ktoś ,kto potrafił zniemić zwykły metal w złoto.I ty tak potrafisz.Afirmuj;Dziekuje za pomoc w skupieniu moich mysli całkowicie na radości i pragnieniach,abym była połączona z boska miłościa.Jestem wdzieczna za to ,że wszystkie moje potrzeby i pragnirnia są troskliwie zaspokajane-natychmiast.

 

Dziękuje Lavis :)

Potrzebne było mi takie wsparcie, i uświadomienie, że trzeba myśleć pozytywnie

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu proszę o karty, jak mam się zachować wobec mojego partnera, który knuje coś za moimi plecami.

Pozdrawiam.

 

Nowy partner-żadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranżowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdarzeń,których celem jest ziszczenie się twoich modlitw.Zwracaj baczna uwage na nowych ludzi,których zsyłamy w twoje zycie.Rozpoznasz ich bo wydaja ci sie znajomi,przynoszacy otuchę i poczucie bezpieczenstwa.Nie próbuj wszystkiego robic samodzielnie ale pozwól sobie pomóc.Spotkałas (lub wkrótce spotkasz )bratnia dusze.W twoim zyciu pojawi sie nowy ulubieniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jeśli mogłabym to proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołka na sprawy uczuciowe:)

Moja data urodzenia 31.07.1991

Dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Lavis;) jak znajdziesz czas to prosze o przeslanie skrzydlatego na nadchodzacy tydzien na moje emocje(jakies hustawki nastrojow mam) i relacje z A. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis, jak zwykle poproszę o Aniołka na relacje małżeńkie i pracę na kwiecień.Dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołka na uczucia i sprawy zawodowe.

Kasia 28.09.1987 r.

Dziękuję :)

 

Uczucia:

CZAS BY IŚĆ

Coś musi się skończyć, by coś nowego się zaczęło. Nasze życie jest jak wędrówka słońca - wschód i zachód - to nasze sprawy. Nie bój się gdy słońce zachodzi, wiesz przecież, że jutro wzjedzie znów. Koniec jednego, to początek czegoś nowego. Anioły są z Tobą w każdej chwili, w każdym stadium Twej wędrówki. Jestem pewna, że wiesz o jaką sytuację chodzi. Aniły będą z Tobą. Odrzuć gniew, poczucie winy. Proś Archanioła Michała o odwagę.

 

Sprawy zawodowe:

NIE WAHAJ SIE PO TO SIĘGNĄĆ!

Twoje modlitwy i oczekiwania zostały wysłuchane. Anioły były z Tobą od momentu gdy nowa idea zrodziła się w Twoim umyśle i będą czuwały nad Tobą, nad każdą osobą zaangażowaną w tę ideę. Pozostań na ścieżce, którą obrałaś, ona doprowadzi Cię do celu. Odrzuć niepewność, to właściwy czas! pomysł, idea, którą posiadasz zaprowadzi Cię do celu, który obrałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jeśli mogłabym to proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołka na sprawy uczuciowe:)

 

Dziękuję:)

 

Karta:

BĄDŹ PEWNA SIEBIE

Sytuację w której jesteś można rozwiązać tylko będąc łagodnym i z miłością. Dokładnie tak, jak o to prosiłaś. Otrzymasz od Aniołów siłę, ale musisz być szczera wobec ludzi, na których Ci zależy. Mów prawdę, nie obawiaj się jej. Gdy mówisz prawdę, Anioły prowadzą Cię, pomagają Ci dobrać słowa. Nie obawiaj się stawić czoła tej sytuacji.

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Lavis;) jak znajdziesz czas to prosze o przeslanie skrzydlatego na nadchodzacy tydzien na moje emocje(jakies hustawki nastrojow mam) i relacje z A. Pozdrawiam;)

 

Uczucia-nastroje-BRIGID-Nie wycofuj się.Stan w obronie tego co słuszne.Najpierw głeboko sie zastanów nad swoimi dazeniami.Jeśli nie są one głeboko okreslone,rodzacy sie zament moze zmniejszyc twą energie i moc.Nie popełniaj błedów a ja ,bede cię wspierac i bronic.Odwaznie wyrazaj swe potrzeby i głeboko skrywane urazy .Nadszedł czas by wykorzystac swa siłe,gdyz jej blask rozpali twoje namietnosci i w róznorodny sposób bedzie pobudzał cie do działania..Nawet w obliczu strachu wciąz bedziesz miał siłe,by bronic prawdy i swoich ideałów." Popros BRIGID(Celtycka Bogini)aby wzieła od ciebie watpliwosci i zły nastrój.

 

Pan A.-dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błedy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (a takze w tobie) dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie się na miłosci przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis, jak zwykle poproszę o Aniołka na relacje małżeńkie i pracę na kwiecień.Dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)))

 

Małzenstwo -miej zaufanie-Kroczenie na przód nie koniecznie wymaga wiary w siebie.Wystarczy wiara w Boga,jesli wiesz, że działa On poprzez ciebie i bezustannie cie wspiera.Jesli zawahasz się-zwróc sie do nas,a my dodamy ci odwagi i wiary.

 

Praca -zauwazaj znaki-Tak ,to niebiosa zsyłaja ci rózne znaki.Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra,monety i inne rzeczy,które maja przypominac ci ,że cie kochamy i ze nigdy nie jestes sam.

Edytowane przez lavis
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołka na nowy tydzień :)

I na uczucia na kwiecień :D

 

Cel zyciowy-celem twojego zycia jest słuzba przynosząca wiele radosci tobie i innym.Nie kłopocz sie szukaniem swego celu.Zamiast tego ,poswiec się jakiemus zadaniu,a wtedy twój cel spełni swoja rolę.

 

Nowy partner-zadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdarzeń,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczna uwagę na nowych ludzi,których zsylamy ci w twoje zycie.Rozpoznasz ich,bo wydaja ci sie znajomi ,przynoszący otuchę i poczucie bezpieczenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze raz o Aniołka na życie uczuciowe 26-03-1983 r. Dziękuję;) Magdalena

 

Dostrzegaj tylko miłość-nie zwracaj uwagi na pozorne błedy,pomyłki i nieporozumienia.W kazdym człowieku (a takze w tobie) dostrzegaj tylko miłość.Całkowite skupienie się na miłosci przenikajacej wszystko przynosi niewyobrazalne uzdrowienie Gdy koncentrujesz sie na miłosci znika wszystko co nia nie jestPros Anioły by pomogły ci patrzyc na swiat z miłoscią.Przekaz Aniołom złośc cierpienie iosady.Afirmuj swoje pragnienia a nie obawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja mogłabym prosic o aniołka. zle sie u nie dzieje i nie radze sobie . bardzo prosze ania. 1976.04.18

 

Idz na przód-twoje modlitwy zostały wysłuchane,a pozytywne oczekiwania spełnione.Zajmujemy sie ta sytuacją razem z tobą od samego poczatku,nieustannie strzegac ciebie i wszystkie zaangazowane w nią osoby.Krocz dalej swoja sciezką,bo zaprowadzi cie ona naprawde daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis bardzo serdecznie dziekuję. stokrotne dziekuję. Podbudowałam się i mam nadzieję,że zła passa zostanie przerwana i karta się odwróci...pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis bardzo serdecznie dziekuję. stokrotne dziekuję. Podbudowałam się i mam nadzieję,że zła passa zostanie przerwana i karta się odwróci...pozdrawiam serdecznie

 

Pamietaj ,ze jestesmy w okresie" przyspieszonym"jak myslisz tak sie dzieje,czyli jak sie o cos martwisz czy czegos boisz to to przyciagasz ,jesli co rano ,po przebudzeniu wyobrazasz sobie swietlistą droge po której idziesz ,jest szeroka ,prosta , pełna po bokach kwiatów i kamieni szlachetnych ,błyszczących-to taka jest twoja przyszłość.Uwierz bo ja to praktykuje i tak u mnie w zyciu jest,a jesli ja to potrafię to znaczy ,ze kazdy tak może i u kazdego moze zaswiecic słonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis masz jeszcze inne sposoby, by przestać się zamartwiać i dążyć do tego, czego się pragnie? Mam tak, iz strach jest o wiele silniejszy, nie potrafię wyobrazić sobie tego ,że to naprawdę może mnie spotkać. Potem użalam się nad sobą rujnując swe zdrowie. Czy wiesz jak mogę to zmienić, jakim sposobem? Dziękuję Ci ślicznie i Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poproszę o aniołki na uczucia i pracę w kwietniu :)

z góry dzięki :slonko:

...

Edytowane przez Erza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis masz jeszcze inne sposoby, by przestać się zamartwiać i dążyć do tego, czego się pragnie? Mam tak, iz strach jest o wiele silniejszy, nie potrafię wyobrazić sobie tego ,że to naprawdę może mnie spotkać. Potem użalam się nad sobą rujnując swe zdrowie. Czy wiesz jak mogę to zmienić, jakim sposobem? Dziękuję Ci ślicznie i Pozdrawiam;)

 

Tak wiem .... w sytuacji kiedy juz nie mamy siły i i po prostu zamartwiamy się,bo inaczej sie nie da ,nie potrafimy -,wyobrazanie sobie szczescia jest bardzo ,bardzo trudne.Wiesz ,kiedy miałam jakis problem i nie umiałam go wyrzucic z głowy,sięgałam po pierwsze moje karty Anielskie,takie najprostsze i wyjmowałam Aniołka...obojetnie jaki Aniołek wyszedł(np.wiary,radosci czy oswiecenia)skupiłam sie i poprosiłam go o to ,aby zabrał ode mnie te leki i negatywne mysli ,podziekowałam.Wierzysz lub nie ,ale nie mijało pare minut ,kiedy czułam duza ulgę i jakby zapominałam o temacie.Spróbuj i ty.Jezeli spróbujesz i nie bedziesz widziała efektów swojej prosby (co jest niemozliwe)pisz tu z prosba o Anioła ,kóremu mozesz powierzyć swoje zmartwienia.pozdrawiam

 

Acha ,jeszcze jedno tak jak mialas w przekazie anielskim :pisz afirmacje,(ja to robilam ogladajac telewizje ,potem klepałam sprzatajac ,jadąc samochodem itd.-DZIAŁAJĄ!

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, poproszę o aniołki na uczucia i pracę w kwietniu :)

z góry dzięki :slonko:

Paulina 06.09.1986

 

uCZUCIA-ZAUWAZAJ ZNAKI-Aniały zesłały ci ta kartę,zeby móc zrozumiec znaki ,które ostatnio otrzymałas(pióra,monety,motyle ,ptaki),żeby przypomniec o swojej obecności przy tobie:o tym ,ze cie kochaja i prowadza.Zwracaj uwage na powtarzajace sie znaki ,bo potwierdzaja one słusznośc obranej przez ciebie drogi.

 

Praca -potrzebujesz uziemienia-twoja energia i uwaga wymagają uziemienia,jesli czujesz sie ostatnio zagubiona,oszołomiona czy tez zawodzi cie pamięc-ta karta odnosi sie do przyczyny twego stanu.Mozesz uziemić sie spacerujac boso po trawie,pracujac w ogrodzie,dotykajac drzew i roslin.Staraj się ,zeby to co mówisz i piszesz było zrozumiałe ,praktyczne i uziemione.Bądz bezposrednia i autentyczna w relacjach.Wysyłaj miłośc i swiatło Matce Ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Lavis za odpowiedź, zrobiłam jak napisałaś i na mnie coś nie zadziałało niestety;( afirmacje stosuje od jakiegoś czasu, ale pomagają tylko na krotką chwilę). Życie mi się za bardzo posypało i nie wiem jak dalej postępować, by ponownie być szczęśliwą i pełną wiary w siebie i swoje możliwości osobą. Zaczynam od nowa, związek się zakończył po 5 latach, idę do nowej pracy i nie wiem czy sobie poradzę, daleko od rodziny i przyjaciół.Proszę o Aniołka, do ktorego będę mogła się zwrócić z mymi smutkami. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i dziękuję za poświęcony czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym prosić o ,,sprawdzenie " moich aniołków, bo chyba straciłam z nimi jakikolwiek kontakt!

 

Deszcz obfitosci -jeśli chcesz uzdrowic swoja sytuację finansową,zacznij od przekazania mam swoich obaw dotyczacych pieniedzy.Wskazemy ci jak tworzyc i przyjmować obfitość.Przy naszej współpracy twoja sytuacja finansowa zostanie uzdrowiona w takim tempie na jakie pozwolisz .Obfitość moze przejawiac sie na wiele sposobów np.swietne pomysły ,wiecej czasu wolnego,miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uCZUCIA-ZAUWAZAJ ZNAKI-Aniały zesłały ci ta kartę,zeby móc zrozumiec znaki ,które ostatnio otrzymałas(pióra,monety,motyle ,ptaki),żeby przypomniec o swojej obecności przy tobie:o tym ,ze cie kochaja i prowadza.Zwracaj uwage na powtarzajace sie znaki ,bo potwierdzaja one słusznośc obranej przez ciebie drogi.

 

Praca -potrzebujesz uziemienia-twoja energia i uwaga wymagają uziemienia,jesli czujesz sie ostatnio zagubiona,oszołomiona czy tez zawodzi cie pamięc-ta karta odnosi sie do przyczyny twego stanu.Mozesz uziemić sie spacerujac boso po trawie,pracujac w ogrodzie,dotykajac drzew i roslin.Staraj się ,zeby to co mówisz i piszesz było zrozumiałe ,praktyczne i uziemione.Bądz bezposrednia i autentyczna w relacjach.Wysyłaj miłośc i swiatło Matce Ziemi.

 

Dziękuję serdecznie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy ja mogę też prosić o aniołka . W moim życiu jest straszny bałagan i jakoś nie wiedzie mi się . Ela 15.09.1978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę Kochana Lavis o aniołka na Kwiecień na uczucia;) jest 2 panów i jest problem;P Pozdrawiam:*

 

!-szy pan-Uwolnij sie i poddaj-obdarzamy cie błogosławienstwem naszej promiennej miłosci.Wyciagnij rece i uwolnij sie od wyzwan,ktoorych dotad trzymałas sie kurczowo.Otwórz serce i przyjmij nasza miłośc i pomoc.

 

2-przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałas wspaniały pomysł.Możasz mu zaufać i bezpiecznie go zrealizować,wiedząc,ze jestesmy u twojego boku przez cały czas.Pros o nasze wsparcie i badz gotowa na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie bedzie ci potrzebne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Lavis za odpowiedź, zrobiłam jak napisałaś i na mnie coś nie zadziałało niestety;( afirmacje stosuje od jakiegoś czasu, ale pomagają tylko na krotką chwilę). Życie mi się za bardzo posypało i nie wiem jak dalej postępować, by ponownie być szczęśliwą i pełną wiary w siebie i swoje możliwości osobą. Zaczynam od nowa, związek się zakończył po 5 latach, idę do nowej pracy i nie wiem czy sobie poradzę, daleko od rodziny i przyjaciół.Proszę o Aniołka, do ktorego będę mogła się zwrócić z mymi smutkami. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i dziękuję za poświęcony czas;)

 

Do Anioła Stróża-nauka przez doswiadczanie-ta sytuacja to znakomuta okazja,aby nauczyc sie czegos o życiu.Zamiast traktowac to zdarzenie jak problem,spoójrz na nie jak na cos,co pozwoli ci nauczyc sie czegos i dorosnac.Dzieki tej trudnej sytuacji wyrabiasz w sobie takie cechy jaknsiła ,cierpliwośc,umiejatność wybaczania i wytrzymałość..Kiedy nauczysz sie dostrzegac w tej sytuacji błogosławienstwo,nie bedzie sie ona juz wiecej powtarzac.Zyskasz wartościowa lekcje i bedziesz mogła uwolnic sie od tego raz na zawsze.Popros po prostu swego anioła o pomoc w tej kwestii.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy ja mogę też prosić o aniołka . W moim życiu jest straszny bałagan i jakoś nie wiedzie mi się . Ela 15.09.1978

 

WESTA-DOM-sytuacja w twoim domu poprawia się,byc moze dzieki przeprowadzce lub zmianom na lepsze w pracy.W twojej duszy płonie wieczny ogien,który rozswietla inspiruje i pobudza swiadomość.twój zwewnetrzny swiat odzwierciedla twoje wnętrze.Rozejrzyj sie dookoła siebie.Czy twój dom jest odzwierciedleniem ciepla?jesli nie,zmien to ,to bardzo wazna kwestia dla ciebie.To proste,wystarczy porozstawiac swiece,poroakładac ciepłe koce,poduszki ,swieze kwiaty.Gdy ogrzejsz swoj zewnetrzny swiat,twój wewnetrzny ogien równiez bedzie płonał.Wzrosnie twoja energia i jednoczesnie zmieni sie na lepsze twój sposób patrzenia na swiat.Wezwij WESTE by dopomogła ci we wprowadzeniu waznych zmian w twoim zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Poproszę aniołki na uczucia i naukę na kwiecień.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

Edytowane przez Vampirella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...