Skocz do zawartości

nie chcialam sie budzic ;)


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

W moim snie bylam bardzo zakochana.. Czulam sie taka bezpieczna...W koncu mialam mezczyzne na ktorym moglam polegac,ktory byl opiekunczy, w ogole byl wspanialy :) do konkretow.. Snilo mi sie ,ze poznalam mezczyzne...On od razu zaczal mnie adorowac..Ja na poczatku byla niedostepna,ale pozniej uleglam mu :) Jak sie okazalo bardzo dobrze zrobilam :) Czulam sie przy nim jak ksiezniczka :) byl takim moim wymarzonym partnerem...Odpowiedialny,czuly, nosil garnitur i byl bardzo wyksztalcony :) ahhh :) :list:

 

 

Czy to sa tylko moje marzenia czy ten sen cos oznacza??:_prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie o nim, nie chciałabyś go trochę podrasować? ;) a raczej, żeby zmienił pewne zachowania, był trochę bardziej jak ten mężczyzna ze snu?

 

Opowiedz mu o śnie, może zadziała. Mężczyźni są prości i potrzebują prostych komunikatów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Czulam sie przy nim jak ksiezniczka :) byl takim moim wymarzonym partnerem...Odpowiedialny,czuly, nosil garnitur i byl bardzo wyksztalcony

 

mam partnera..ale niestety zupelne przeciwienstwo tego ze snu

 

No właśnie sęk w tym, że wysniłaś sobie pożądane cechy jakie byś chciała widzieć u swojego partnera, a których mu brakuje w rzeczywistości (zupełnie jabyś wyśniła sobie swój ideał).. zdajesz sobie sprawę ze znajomości samej siebie i własnych potrzeb, które zrekompensowałaś sobie we śnie.

Nie Twierdzę że Twój obecny cłopak taki nie jest, ale najwyraźniej za mało okazuje Ci czułości.. warto o tym z nim porozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...