Skocz do zawartości

PIERŚCIONEK/OBRĄCZKA


patusiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się pierścień wikingów. Gdzie byłem to nie pamiętam. W pewnym momencie dużo dziwnej energii poczułem. I wtedy na moim palcu środkowym lewej ręki poczułem, że czegoś mi brak. Takie wibracje były takie uczucie jakby to był pierścień lecz go nie było. Taki dziwny rezonans. W pewnej chwili atomy zaczęły na tym palcu się kumulować i tworzyć pierścień wikingów. Najpierw wąski, lecz się rozszerzał do właściwych rozmiarów pierścienia i jego kształtu. Po jakimś czasie się sam uformował na moim palcu. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jestem Szczesliwa mezatka od ponad roku ;) Mam obraczke z diamentami i snilo mi sie ze diamenty wypadly a obraczka byla z takim bialym nalotem . Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mnie kilka razy sniło sie ze biore ślub stoje w slicznej białej sukni slubnej maz zaklada mi obraczke złota która jest za duza ... co to moze znaczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc ... śniło mi sie , ze ogladałam suknie slubne wszystkie byly biale i staly tez 2 panie mlode z bialymi rozami na glowie i bialymi sukniami , spoodobala mi sie suknia czarno złota i ja kupilam i przerobilam zloto na bialy kolor co to moze znaczyc??

 

 

mojemu bratu z kolei śniło sie kilka razy pod rząd ze ciągle jego siostre-mnie przejeżdżał tir na autostradzie , prosze o pomoc w interpretacji tych snów z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śniło mi się, że miałam na palcu obrączkę (od swojego ukochanego). Zaznaczam, że nie jestem z nim jeszcze zaręczona.

Jedyne, co było niepokojące, to to, że ten palec, na którym miałam tą obrączkę krwawił. (Ta obrączka zadawała mi ból).

Nie wiem czy mam się niepokoić tym snem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepokoic może nie, ale sen jest znaczacy. można powiedzieć, że Ty już się niepokoisz, bez względu na sen.

obrączka symbolizuje związek, krawiąca rana to utrata energii życiowej. znaczenie snu można wzbogacić o symbolikę danego palca, na którym miałas obrączkę.

ogólnie rzecz biorąc, czujesz, że Wasz związek pozbawia Cię energii/ ogranicza.

jeśli mi napiszesz, który to palec, napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie do końca jestem pewna, który dokładnie to był palec. Wiem, że mój chłopak też miał podobną obrączkę.

Obrączka sama w sobie była dziwna, jakaś taka plastyczna z ostrymi krawędziami.

Ogólnie rzecz biorąc nie czuję się ograniczona i pozbawiona energii, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, kazdy palec oznacza coś innego, wię ciężko mi tu coś powiedzieć. Tak czy inaczej utrata krwi to utrata energii, a miejsce zranienia ukazuje na jakim obszarze. Pierścionek to związek, skoro plastyczny swiadczy po prostu o plastyczności Waszego związku, potraficie się dopasować do siebie, dogadać, jednak ostrość świadczy o tym, że potraficie także powaznie siebie zranić i być dla siebie "niebezpieczni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, śniło mi się, że byłam z moim narzeczonymw jakimś hotelu z duzymi oknami. Leżelismy w łóżku i w pewnym momencie ja spojrzałam na mój pierścionek zaręczynowy. Był brzydki, matowy, porysowany. Początkowo myslałam, że jest tylko zakurzony, czy coś, ale wycierałam, wycierałam...oczko nadal nie błyszczało. Pokazałam kochanemu, czy też sam zobaczył. Dziwiliśmy się, że cos takiego się stało. Ja chyba sie trochę obawiałam, że bedzie zły, że coś zrobiłam z pierścionkiem, ale tak na prawdę ja sama nie wiedziałam co się stało. Mówiliśmy coś, że trzeba kupić nowy...I tyle o pierścionku, później inne rzeczy działy się w tym hotelu. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śniło mi się, że znalazłam mój pierścionek który faktycznie mi zginął. Długo mu się przyglądałam, sprawdzałam czy faktycznie nie znajduje się w tym miejscu, w którym go widziałam we śnie, jednak nie. Czy ten sen posiada jakiś ukryty sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Miałam dzisiaj dziwny sen,sniła mi sie obraczka na serdecznym palcu prawej reki...tyle ze ta obraczka ciągle mi spadała a ja ją na siłę chciałam nosić-podtrzymywałam ją drugim palcem w obawie przed zgubą..

Brardzo wyraznie ją widziałam ,ciągle na nią zerkałam czy aby na pewno tam jeszcze jest.. co może oznaczać taki sen?

Jestem mezatką od 10 lat,od osmiu miesięcy mąż nie mieszka z nami (ze mną i synkiem)-nie wiemy czy jest szansa uratować małżeństwo..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zły_duszku:), sen jest odzwierciedleniem Twoich problemów w małżeństwie - starasz ise to jakoś podtrzymywac, ale zdaje się że wszystko działa na przekór Twoim staraniom.

Sen odzwierciedla Twoje obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, ostatnio miałam bardzo dziwny sen. śniło mi się że byłam nad jakimś jeziorem a pewien mężczyzna klęczał przede mną i zakładał pierścionek na palec. wszystko byłoby dobrze bo od pewnego czasu marze o zaręczynach z moim D gdyby nie to że ten mężczyzna był z wyglądu zupełnie inny niż mój a do tego jego twarz była rozmazana... co to może znaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś śniło mi się że znalazłam się z jakimiś ludzmi z pracy (w rzeczywistości są mi obcy) w sklepie jubilerskim, oglądamy gabloty. W pewnym momencie jeden z mężczyzn próbuje coś ukraść. Ja mówię mu aby tego nie robił. Wychodzimy ze sklapu, a ja mam zaciśnięte w pięści dłonie. Przy dzwiach włącza się alarm i drogę zastępują nam ochroniarze. Nakazują mi pokazać, co mam w dłoniach. Otwieram jedną, a tam dwie obrączki, które częściowo leżą na sobie. Zaczynam się denerwwać, bo wygląda na to, że to ja je ukradłam. Ja zaczynam krzyczeć, że zostałam wrobiona. Otwieram drugą dłoń, a tam pierścionek. Czuję się okropnie, jeszcze próbuję się tłumaczyć, ale się budzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Śniło mi się (po wieczornym seansie Harry'ego Pottera :P) że jestem z moją siostrą (której nie darzę sympatią) w jakimś pomieszczeniu, magazynie i zaglądamy do małej szafki. Tam znajdował się pierścień który moja siostra zabrała. Za chwilę pojawił się jeden z moich prodziekanów (którego akurat bardzo bardzo lubię) i zaczął krzyczeć że kradniemy. On i moja siostra zaczęli na siebie ,,rzucać różne zaklęcia'' (-> Harry Potter), przy czym pan dr hab. robił to używając róznych gestów (machał rękoma jak szalony). Jednakże pierścienia nie odzyskał a ja i moja siostra uciekliśmy stamtąd. W czaise pojedynku zdawało mi się że próbuję uratować moją siostrę przed prodziekanem trzymając ją za rękę, w której na palcu miała ów pierścień (chodzi o to że facet chciał przywołać ten pierścień do siebie, kolejna analogia do HP)... Poźniej rozmawiałem z tym człowiekiem na temat tego pieścienia i mówił że był przeznaczony dla jego córki, ale nie był jakiś zły z tego powodu, wręcz przeciwnie : wydawał być się zadowolonym z tego powodu... co to może znaczyć??? Czy poprostu efekt wyobraźni po filmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anialandia odnoszę takie wrażenie, że tęsknisz za miłością, bliskością uczuciową i więzią duchową z mężczyzną.

Ale mimo iż brakuje Ci tego i chcesz to zdobyć to zawsze pojawia się coś, co Ci w tym przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anialandia odnoszę takie wrażenie, że tęsknisz za miłością, bliskością uczuciową i więzią duchową z mężczyzną.

Ale mimo iż brakuje Ci tego i chcesz to zdobyć to zawsze pojawia się coś, co Ci w tym przeszkadza.

 

Ani miłości, ani bliskości uczuciowej i więzi duchowej z mężczyzną nie brauje mi. Od blisko 9 lat jestem szczęśliwą mężatką. Więc raczej o to tu nie chodzi. Jednak mimo wszystko dziękuję za próbę intrpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej, miałam dziś sen, że moj chłopak własnoręcznie zrobił dla mnie 4 pierścionki - były pięknę, bardzo mi się podobały :) Były ze srebra, albo z białego złota. 2 miały przeźroczyste kryształki, 1 - zielone, a 1 lekko żłóte. Dał mi te pierścionki, ale okazało się że tylko jeden na mnie pasuje - z białymi kryształkami, reszta była za szeroka. Mimi to bardzo chciałam je nosić...było coś dalej, ale za bardzo już nie pamiętam.

W sennikach internetowych doszukałam się, że taki sen oznacza podstęp ;/ W takim razie mam oczekiwac 4-ech podstępów???

Edytowane przez kamii1303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Pierścionki symbolizują umowę, przysięgę. Dawać pierścień - osoba która nam je ofiaruje okaże się nam bardzo oddaną.

Fakt że on sam wykonał dla Ciebie te pierścienie świadczy że zależy mu na dbaniu o tą relację, ale nie jest jasnowidzem ;)

i dlatego choć się stara nie zawsze trafia w twoje pragnienia - tu za duże pierścionki,

biały kryształ to symbol czystości, srebro, złoto to szlachetne materiały - szlachetne uczucia, to piękny sen,

tylko czemu Ty podchodzisz to niego nieufnie :) nie nastawiaj się negatywnie na przyszłość, ciesz się Tymi miłymi chwilami i doceniaj jego starania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta interpretacja, jest lepsza od tego co sama znalazłam :) Dziękuję BARDZO :)

Jest dużo racji w tym co napisałaś :) Nie zawsze "trafia", ale reszta bardzo mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatniej nocy śnił mi się mój były chłopak z obrączką na palcu. To facet typu imprezowicza, podrywacza który nie potrafi się ustatkować. To facet który panicznie boi się posiadania dzieci, tego, że zostanie uwiązany... Dzień wcześniej zdałam sobie sprawę z tego, że tak na prawdę miejsce w życiu w którym jestem to jego zasługa i miałam nawet ochotę wysłać mu maila z podziękowaniami... Ale powstrzymałam się. Czy to może coś znaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się,że mąż próbował zdjąć mi obrączkę bo spuchł mi palec i ta pękła po obu stronach. Co to może oznaczać?Może ktoś mi pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam:)

ostatniej nocy śnił mi się sen bardzo podobny do snu Pimpinelli. Spotkałam się ze swoim byłym chłopakiem ( na którym w nawiasie mówiąc dalej mi zależy), rozmawialiśmy i nagle dostrzegłam na jego prawym serdecznym palcu obrączkę. Bardzo jestem ciekawa co to może oznaczać, i byłabym wdzięczna za interpretację:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam :)

śniło mi się, że mam pretensje do chłopaka (we śnie był moim mężem), bo nie dostałam od niego ani pierścionka zaręczynowego ani nie wymieniliśmy się obrączkami podczas ślubu. On mówił, że jemu to nie potrzebne, a mnie było bardzo smutno. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co może oznaczac mój sen, jeśli w ogóle coś oznacza? Śniło mi się, że mężczyzna, którego albo nie pamietam ze snu, albo we śnie go po prostu nie widziałam, włożył mi na palce pierścionek zaręczynowy z trzema błękitnymi oczkami. Bardzo byłam wtedy szczęśliwa i od razu pochwaliłam się tym pierścionkiem przyjaciołom. Dodam, ze nie jestem w związku.

 

Pozdrawiam ciepło:)

 

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

śniło mi się, że mam pretensje do chłopaka (we śnie był moim mężem), bo nie dostałam od niego ani pierścionka zaręczynowego ani nie wymieniliśmy się obrączkami podczas ślubu. On mówił, że jemu to nie potrzebne, a mnie było bardzo smutno. Co to może oznaczać?

To jest właśnie Twoje pragnienie :-) żeby wasz związek stał się trwały, ale podświadomie wyczuwasz że on może nie podzielać twojego pragnienia

 

Co może oznaczac mój sen, jeśli w ogóle coś oznacza? Śniło mi się, że mężczyzna, którego albo nie pamietam ze snu, albo we śnie go po prostu nie widziałam, włożył mi na palce pierścionek zaręczynowy z trzema błękitnymi oczkami. Bardzo byłam wtedy szczęśliwa i od razu pochwaliłam się tym pierścionkiem przyjaciołom. Dodam, ze nie jestem w związku.
też oznacza pragnienie trwałego związku, kolor błękitny mówi o nadziei :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś pomoże w interpretacji mojego snu...;) Sniło mi się, że trwały przygotowania do mojego ślubu, nie wiem z kim...partnera nie widziałam, jednak ja cały czas wpatrywałam się w drzwi, ponieważ miałam nadzieję, że zobaczę tam mojego Ex;))) wreszcie nie wytrzymałam i pobiegałam do taty i poprosiłam, aby mnie zawiózł na PKP, bo wytłumaczyłam mu, że nie mogę wyjść za tego faceta...Tata mnie zawiózł na dworzec, a tam czekała na mnie ten upragiony Ex;p Za chwilę byliśmy już w jakiejś klasie (trochę za stara na to jestem, studia ukończone parę lata temu;)). Weszłam na lekcję z moim Ex i mieliśmy na palcach obrączki-ja srebrną, on natomiast złotą...później wybierałam w tej klasie jakieś dywany i pamiętam,że przyszedł do mnie biały tygrys, a ja kazałam mu skakać przez siatkę;))

dziękuję z góry, pozdr;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj śniło mi się, że jestem w sklepie, wybieram srebrny pierścionek z kwadratowym kryształem. Man go na serdecznym palcu prawej ręki, oglądam na wszystkie strony jak wygląda, jednak na koniec kupuję również srebrny pierścionek, ale z bodajże pięcioma okrągłymi brylantami. Nikt inny oprócz mnie nie ogląda tego pierścionka na mej ręce, nie ma obok mnie żadnego mężczyzny. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mojemu mężowi śniła się jego obrączka. Po pewnym czasie noszenia jej na palcu złoto zaczęło się wycierać i okazało się że środek obrączki jest wypełniony mocno zbitą folią aluminiową, co potem zostało zalane cienką warstwą złota.

Co może oznaczać ten sen?

Dziękuję z góry za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzień dobry! :)

 

Często śni mi się mój ukochany, z którym już nie jestem... Dzisiaj przyśnił mi się z obrączką na palcu - nie jest wolny, ma żonę i dzieci. We śnie był przy mnie cały czas ale widziałam też jego żonę... Rozmawialiśmy, opowiadał mi co u niego. Co to może oznaczać?

 

Dziękuję

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...