Skocz do zawartości

obrączka, ślub, były chłopak,


malla19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu:

Sen związany jest z moim byłym chłopakiem. Śni mi sie on bardzo często to chyba podświadomość i uczucie tęsknoty ale ten sen był dziwny. Ja nie żywię do niego urazy ze tak sie stało, przeciwnie szanuje go mimo ze on mnie nie i życzę mu jak najlepiej. Czuje że wciąż go kocham ale chce żeby był szczęśliwy, jeżeli ja mu tego szczęścia nie dałam. Tym razem śnił mi sie że on bierze ślub z jakąś dziewczyną, brunetką (z tego co wiem obecnie nie ma żadnej nowej partnerki) widziałam jej Twarz w śnie, ale nie znam jej nie była to żadna moja znajoma. Sen nie był po kolei, pamiętam ze pierw ktoś powiedział mi ze on sie żeni a później widziałam juz siebie zapłakaną potem tą dziewczynę w białej sukni i jego uśmiechniętego z obrączką na palcu w garniturze ale tak jak by było juz po wszystkim i przed kościołem otrzymywali życzenia od gości weselnych. Wiem ze ja niby nie szłam do kościoła tylko siedziałam w domu i płakałam, cały czas płakałam tak jak w dniu kiedy oznajmił mi ze to koniec. Ale widziałam we śnie ta obrączkę na jego palcu, była złota średniej szerokości. Później bieg snu sie zmienił dalej sniło mi sie że płakałam ale widziałam coś jak program telewizyjny jakieś studio i w nim siedziała ona ta dziewczyna siostry mojego byłego i jego mama i opowiadały o tym ślubie ze był piękny i że ona jest w ciąży. Później sie obudziłam.*

 

Myślę że muszę napisać coś o sytuacji w jakiej obecnie się znajduję. Ponad rok temu z dnia na dzień w nagły sposób rozstałam się z chłopakiem. To on odszedł. Ja bardzo to przeżyłam i chyba dalej przezywam bo ciągle za nim tęsknie. Niestety byłam bardzo w nim zakochana i silnie przywiązana. Utrata ukochanego doprowadziła do tego że musiałam podjąć leczenie "stanu depresyjnego" (nie mylić z depresją) . Teraz jest już lepiej. Mimo ze nie przestałam go kochać ale wydaje mi się że pogodziłam się z ta sytuacją i nie żyje nadzieją że on kiedyś wróci. Początkowo byłam bardzo naiwna i że tak powiem głupia, ponieważ starałam się ciągle o niego i chciałam mu pokazać ze mi zależy, żeby dał mi szanse mimo ze ja tak naprawdę nie zrobiłam nic złego. Usilnie*próbowałam sie z nim spotkać i rozmawiać. To nie pomogło, on po prostu już nie chciał z mną być. Dlaczego? Tłumaczył że złożyło sie parę czynników, że chyba przestał kochać a to co czuje to tylko przywiązanie. Obecnie od pół roku nie utrzymujemy kontaktu. Po za tym mam parę innych problemów, ale to penie jak większość ludzi. Obecnie martwi mnie problem z uczelnia oraz przymierzam sie do zmiany pracy.

 

Proszę o pomoc w interpretacji tego snu czy szykują sie kolejne kłopoty czy po prostu to strach przed czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... Silnie przeżyłaś to rozstanie podobnie jak przeżywasz ten ślub. Czasem staramy się pogodzić na trzeźwo z faktami, ale gdzieś w zakamarkach umysłu mamy nadzieję, że może jednak się to zmieni i on wróci. Może, więc sen chce Ci pomóc sobie to uzmysłowić, że twój płacz, rozpacz nie zmieni losu, w którym najwyraźniej jednak inna była mu pisana. Bierze ślub i wyglądają wszyscy na szczęśliwych, spodziewają się nawet dziecka, więc on nie skacze z kwiatka na kwiatek tylko angażuje się w pełną rodzinę. Mając to na uwadze, nawet jeśli wiesz, że jest teraz sam możesz skupić się na własnym szczęściu bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, wiesz staram sie życ swoim życiem. A on faktycznie byl normalnym facetem nie ogladającym sie za inną spodniczką. Wiele osób mi zazdrościło, że on taki porządny i w ogole. Obudziłam sie bardzo zestresowana i dlatego bałam sie ze moze jakies kłopoty znowu bedą. Wiesz ja chyba podświadomie boje sie ze on bedzie z kims innym, chociaż naprawde zycze mu szczęścia. Ale uczucia chyba jeszcze nie pozwalaja mi o tym myslec normalnie, juz sama nie wiem. Do tej pory śnil mi sie że dalej jest z mna albo ze obok mnie, ze sie gdzies spotykamy albo ze gdzies razem jedziemy. Kilka razy snilo mi sie ze sie godzimy. Tych snow bylo duzo ale zawsze bylam ja z nim w tych snach. Teraz snilo sie inaczej i chyba masz racje ze dalej to przezywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem bywają sny życzeniowe i do takich mogły należeć tamte, w których jesteście razem. W końcu na to czekałaś mimo, że nic w tej sprawie się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...