Skocz do zawartości

Mężczyzna, dziecko, obrączka


jaggoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Więc po kolei. Sen był bardzo krótki. Ja siedziałam w kuchni przy stole, On opierał się o meble, dziecko siedziało na krześle obok mnie. On mnie pocałował i dał mi złoty pierścionek do ręki, nie założył na palec. Potem usiadłam i dziewczynka usiadła do mnie na kolana i zapytala "zostaniesz moja mama?" i sie przytulila. ja i On poplakalismy sie, ja odpowiedzialam, ze tak.

Mezczyzna mial ok 30 lal, dziewczynka 5.

 

Co to moze oznaczac? To moj pierwszy taki sen o ktorym myslalam caly dzien i pol nocy, nie daje mi spokoju, caly czas o tym mysle... Pomozcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym śnie jest jakiś niesamowity, poruszający klimat, który zdaje się nawet trudno opisać słowami, a który najwidoczniej dotknął czegoś bardzo ważnego dla Ciebie. Odczytałbym go bardzo dosłownie. Nie wiem czy jesteś obecnie w jakimś związku i czy masz dzieci, ale życzę Ci z całego serca, żeby to był sen proroczy i jakoś mam przeczucie, że to bardzo możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślenia porównawcze o : chęci i skromnego dążenia w ich kierunku.

 

Zapowiedz, zbliżającej się długotrwałej przyjaźni (bardzo solidnego zaangażowania, miłości! :) ), spełnienie życzenia, pomyślność, pełna harmonia.

 

- Fiu fiu! jak milo! :)

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie! :) <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macgendek

 

odniosę się w skrócie do Twojej wypowiedzi. Obecnie jestem w 5 letnim związku, dzieci nie mam, ale bardzo bym chciała. Mezczyzna mojego zycia uwaza, ze jeszcze mozemy poczekac, bo mamy po 22 lata. Nic nie wskazuje na to, zeby mialo sie to szybko zmienic. A mezczyzna i dziecko ze snu sa mi calkowicie obce.

 

Chyba sama chcialabym aby to był sen proroczy... :)

 

 

 

Magda - mam cicha nadzieje, ze to, co napisalas stanie sie w niedługim czasie :)

Edytowane przez jaggoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...