Skocz do zawartości

PIENIĄDZE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojego doświadczenia napiszę, że sny o pieniądzach często mają skutek odwrotny...

Jeśli w śnie miałeś więcej pieniędzy niż przypuszczałaś może to oznaczać dalsze problemy finansowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mi się śniło, że otwarłam swój portfel nawet nie wiem w jakim celu. Tam buło sporo banknotów. Spojrzałam na nie. Czułam spokój, głęboko odetchnęłam: "moje pieniądze".

Tylko tyle pamiętam.

 

Dziekuje za pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie z tego snu niewiele mogę wyczytać...

Ogólnie pieniądze symbolizują sprawy finansowe i jakość życia.

Może chodzi o to, że w ostatnim/ najbliższym czasie nie będziesz narzekała na ich brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

Moj sen dzisiaj składał się w sumie z 2 całkowicie nie związanych ze sobą jeden najprawdopodobniej jest związany z moimi całodziennymi eskapadami a drugi prawie w ogóle go nie pamiętam, śniło mi się że robię jakieś normalne czynności idę do pracy po pracy wychodzę spotkać się z kumplami idziemy do sklepu ale żadnych dokładnych rzeczy jedynie cele ale żadnych informacji czy coś kupuje i czy coś płace tylko co jakiś czas znajdowałem grosiki 1, 2 lub 5gr no i pod sam koniec snu znalazłem 5 euro w monecie. Co może znaczyć takie połączenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Proszę o pomoc w interpretacji snu

 

Śniło mi sie, że moj mąż przyniósł do domy ogromną paczkę związaną sznurkiem nie byla owinięta w żaden papier jak paczka. To byly związane i posergegowane w pliki banknoty w jednym pliku bylo bardzo duzo pieniędzy. Nominaly 100 i 200 z,.proste nie pogniecione... nowe

Zapytalam meża czy starczy to na spłatę ktedytu a on wyjal 10 banknotów i powiedział że samo to wystarczy.

Była to ogromna ilość pieniędzy i tak je liczylismy .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

proszę o pomoc:

 

śniło mi się, że razem z kuzynką (za którą nie przepadam) siedziałyśmy u mnie na łóżku. Szykowałyśmy się do spania kiedy przyszła do mnie babcia (która żyje i mieszka razem z nami). Babcia dała mi pieniądze na książki i ubrania. Nie chciałam ich liczyć na oczach kuzynki, więc odwróciłam się do niej plecami - jednak nie udało mi się ich doliczyć (jej obecność mnie krępowała). Włożyłam je do mojego czerwonego portfela, w którym już znajdowała się (na oko) pokaźna suma. Strasznie się z tego ucieszyłam. Pomyślałam, że mogę je wydać i tym samym odciążyć rodziców.

I się obudziłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ByLem chyba w sklepie i tam znalazłem ok. 1000 zł. wiem bo liczyłem hehe wyszedłem i znowu znalazłem , było ich troche wiecej , potem znalazłem jakąś przezroczystą torebke a tam kupa kasy idąc dalej znalazłem w jakiejś szopie czy strychu jeszcze wiekszą torebke z jeszcze większą ilością banknotów, balem się ,ze to sa jakieś lewe pieniądze i będę je musiał "wyprać",że może to być kasa z jakiegoś nielegalnego biznesu i pomyslałem nawet by je oddać i dostać znaleźne a to i tak było by bardzo dużo pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pieniądze, płacz matki, kolczyki...

Witam, Bardzo proszę o zinterpretowanie mojego snu. Śniło mi się, że byłam w jakimś domu w pokoju z moją mamą i tatą i jakimiś ludźmi. Tak jakby była to impreza rodzinna, tylko nie mogę sobie przypomnieć czy Ci ludzie to była moja rodzina. Mama do mnie podeszła i pokazała mi woreczek w którym były cztery pary czarnych kolczyków, powiedziała do mnie że chce je dać w prezencie mojej kuzynce. Zrobiłam jej za to straszną awanturę. Znalazłyśmy się nie wiem jak w innym pokoju same już i mama wyciągnęła 20 zł żebym sobie też takie kupiła a ja te pieniądze wściekła zaczęłam na jej oczach rwać. Mama się rozpłakała, wyjęła jakiś banknot z portfela i też zaczęła go rwać. W tym momencie wszedł do domu tata (nie wiem jak znalazłyśmy się w naszym domu w salonie), wtedy przytuliłam płaczącą matkę.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śniło mi się ze nie miałem zbyt dużej gotowki w banku i gdy poszedlem do bankomatu by wyciagnąc jakas kwote to bankomat zaczol wyzucac mi pieniadze bardzo duzo tych pieniedzy i zamnom stala jakas osoba ktorej wogole nie znalem spytala sie o pare zloty a ja powiedzialem zeby brala odszedlem od bankomatu i on powiedzial dzieki i jemu wypadlo troche pieniedzy wtedy sie obudzilem jak ktos może to niech powie o co tu chodzi ja na snach sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam śniło mi się że liczyłam pieniądze w pracy, pieniądze te były w kasie i miały dziwne nominały (po 1000 zł po 600) i nie mogłam się tego wszystkiego doliczyć a były to pieniądze z utargu mojej współpracownicy. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnimi czasy mam bardzo dziwny sen, powtarza się on co dwa-trzy dni, zawsze zaraz po nim się budzę, ale potem szybko zasypiam z powrotem.

 

Na początku jestem sama, z rozczochranymi włosami, oczy mam opuchnięte, jakbym płakała. Wyglądam na jakieś 20-25 lat (mam 17). Wszystko w okół jest białe, jakbym była otoczona przez bardzo gęstą mgłę.

Czuję dziwną pustkę i silną, prawie rozpaczliwą potrzebę pieniędzy. Są mi potrzebne na coś bardzo ważnego, nie wiem na co, ale wiem, że żeby je zdobyć jestem w stanie zrobić wszystko.

Gwałtownie się odwracam i widzę mężczyznę, bardzo przystojnego, bladego, z krótko przystrzyżonymi, czarnymi włosami. Jest ubrany w dobrze dopasowany garnitur, ma starannie wszystko pozapinane, równo zawiązany krawat, eleganckie buty. Ma w ręku małą walizkę. Po chwili podnosi walizkę i, uśmiechając się do mnie szeroko, otwiera ją, ukazując mi pliki stuzłotówek. Wyciąga ręce lekko w moją stronę, jakby podawał mi całe te pieniądze, ale nie rusza się z miejsca.

Zaczynam iść w jego stronę, najpierw powoli i niepewnie, ale w końcu prawie biegnę. I w momencie, kiedy już mam odebrać walizkę, zerkam przez ramię.

Widzę chłopaka, w którym jestem bez wzajemności zakochana. Jest mocno opalony, jego długie blond włosy są niedbale związane w kucyk. Jest bosy, ma na sobie podwinięte, garniturowe spodnie, z których z jednej strony wyłazi biała koszula. Koszula jest rozpięta, ma oderwany rękaw, w kilku miejscach jest pobrudzona ziemią. Na jego szyi zwisa poluzowany do granic możliwości krawat.

Zaczyna grzebać w kieszeniach spodni, i w końcu wyjmuje z jednej z nich zaśniedziały grosz. Dłoń z monetą wyciąga w moją stronę, jednak nie uśmiecha się ani nie rusza z miejsca, tylko patrzy na mnie jakoś twardo.

Nie wiem, w jaki sposób, ale znajduję się dokładnie w połowie drogi między dwoma mężczyznami. Przez chwilę waham się, ale w końcu podchodzę szybko do mojego ukochanego i biorę grosz.

Jego spojrzenie na chwilę łagodnieje, ale szybko odwraca je ode mnie. Uśmiecha się jakoś dziwnie, na pół smutno, na pół złośliwie. Wkłada ręce w kieszenie, odwraca się i powoli odchodzi, aż w końcu rozmywa się w bieli.

Nieznany mi mężczyzna też znika, a ja zostaję sama z zaśniedziałym groszem w ręku. Patrzę na monetę tępo, czuję narastający we mnie ból i rozpacz, w końcu upadam na kolana, a grosik wypada mi z ręki i zaczyna się turlać w kierunku przeciwnym, niż odszedł mój ukochany, aż też znika w bieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A mi się dzisiaj śniło, że jestem w kopalni pod ziemią ale nie węgla. Było sympatycznie jasno i zamiast rzeki płynęły monety.Ogólnie jak się obudziłem to miałem usmiech na twarzy fajny sen zwłaszcza, że od dawna nic mi się nie śniło;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...