Skocz do zawartości

prosze o interpretacje!


ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mialam dzisiaj dziwny sen, niestety nie pamietam go calkowicie.

Z pierwszego "etapu" pamietam mniej wiecej tyle, ze chodzilam po jakims gigantycznym centrum handlowym, w ktorym sprzedawali sama bizuterie i ja ogladalam (ale nie tylko szlachetna, rowniez drewniana , sztuczna itd). NIc nie kupilam . Potem okazalo sie, ze moj byly chlopak "mieszkal" w tym centrum. Dodam , o ile ma to znaczenie ze nie rozstalismy sie w zadnym gniewie, ja nic do niego nie czuje z dawnych uczuc i jestem w innym, szczesliwym zwiazku. :) W kazdym razie on tam byl, mieszkal, nie wiem, i ja poczulam sie tak jakbym wlasnie szla powiedziec ze z nim zrywam, ale pamietalam wszystko co wydarzylo sie dalej i jak wyglada teraz moje zycie, i wiedzialam ze to jesst bardzo dobry wybor wiec nawet sie nie denerwowalam. Ojciec mi powiedzial zebym przestala juz "meczyc tego chlopaka" ;) wrocilam do domu , mieszkalam w starej kamienicy i tu najwazniejsza rzecz : w tej kamienicy mialy domki - dziuple 4 sowy. Ale te sowy byly naprawde gigantyczne. Jedna wyszla z dziupli i rozlozyla srzydla , byla czerwono-czarno-biala i byla zla. Zaatakowala mnie, zaczelam przed nia uciekac, zagonila mnie do jakiejs klatki , ostro mnie poharatala. Potraktowalam ja z paru kopniakow i udalo mi sie oswobodzic z klatki, Ta sowa byla straszna! naprawde gigantyczna, miala czerwone oczy i wielkie szpony. Obudzilam sie , kiedy uciekalam przed nia co sil w nogach i widzialam przed soba jej cien jak sie zbliza. Prosze o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...