Skocz do zawartości

wypadające zęby


eneny.askin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miałam dzisiaj dość dziwny sen otóż:

 

śniło mi się że poszłam ze znajomą do knajpki,byli tam jej znajomi których nie znałam czułam się trochę dziwnie, zagubiona ale powoli przyzwyczajałam się do sytuacji i czułam dziwną wyższość nad osobami znajdującymi się obok, nagle ujrzałam koleżankę która od dłuższego czasu nie mogła znaleźć dorywczej pracy, okazało się że pracuje w tej knajpce, usiadłyśmy przy jednym stoliku i zaczełyśmy jeśc posiłek, jednak ja nie mogłam nic przełknąć, brałam do ust ale nie potrafiłam przełykać, po chwili czułąm jak zaczynają mi się ruszać 2 zęby 4 i 5 po lewej stronie u góry i nagle mi wypadły były ładne duże białe zadbane, po chwili zaczeła ruszać mi się również 3, ale nie wypadła, gdy spojrzałam w lusterko wszystkie moje zęby były piękne a 6 i 7 po tej samej stronie widziałam tak jakby od środka i była wypełniona pomarańczową substancją (na jednym zębie mam plombę roczną pomarańczową która w najbliższym czasie powinna zostać wymieniona stąd może ten sen?) dodam że nie czułam żalu z utraty tych zębów, zupełnie mi to nie przeszkadzało,

 

dopiero teraz pewna osoba uświadomiła mi, że wypadające zęby bardzo często są wiązane ze śmiercią, zaczełam się bardzo obawiać, wydaje mi się że już kilka razy śnily mi się wypadające zęby i nic się nie działo ale nie jestem pewna, może źle rozumiem mój sen proszę o pomoc.

Edytowane przez eneny.askin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...