Skocz do zawartości

Śmierć i wypadające zęby :(


Ciorny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż miałem dziwny sen, który już kiedyś mi się śnił i pamiętam że po tamtym śnie stało się coś niemiłego na większą skalę...

Opisze wam mój sen i proszę abyście powiedzieli mi co to oznacza.

Więc tak:

 

Pewnego dnia byłem u mojego kolegi z dzieciństwa z którym chodzę do tej samej klasy od przedszkola. Byliśmy na dworze i 2 oprychów z bronią usiłowało nas zabić. Szybko więc wraz z kolegą schowaliśmy się u niego w domu na górnym piętrze. Wzieliśmy wiatrówkę, która byłą u niego w pokoju (ja ją miałem). Kolega został u siebie w pokoju a ja wyszedłem na taras przy schodach na piętrze i czekałem na zabójców. Weszli po schodach i jeden usiłował mnie zabić lecz ja nie wiem jakim cudem miałem pistolet w ręku i wystrzelałem w niego cały magazynek, drugi zabójca to zobaczył i strzelił mi kilka razy w klatkę piersiową. I myślę że tu jest najważniejsza część snu... Czołgałem się na ziemi i czułem jak wypływa ze mnie krew i umieram, strasznie bolało.. Wypadły mi natychmiast wszystkie zęby, wyplułem je razem z krwią i umarłem. Później już nie dokładnie pamiętam co się stało, wiem że przeszedłem jakby na ten drugi świat, jednak byłem wśród ludzi większość z nich mnie nie widziała i nie słyszała ale byli tacy którzy widzieli mnie i rozmawiali ze mną. Później chyba ożyłem i miałem 2 pręty w klatce piersiowej po pas ustawione pionowo a między nimi zrośniętą skórę jakby ją zszywali, jednak szwów nie było.

 

Bardzo proszę o wytłumaczenie tego snu. Pozdrawiam :ysz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...