Jump to content

zły sen... prosze o interpretacje..

carlunia
 Share

Recommended Posts

zły sen...

bardzo prosze o zinterpretowanie snu...

miałam dzisiejszej nocy sen..

duzo nie pamietam.. ale pamietam jedna rzecz ktora mnie przeraza.. zeby mi wypadaly.. ale to w takiej duzej ilosci.. ;/

za kazdym razem jak czulam ze beda wypadac, nadstawialam dlonie.. to mialam pelne garscie zebów!!! za kazdym razem pełne dłonie zębów. krwi nie było... tylko same zeęby!!!! okropnosc..

staram sie o tym nie myslec.. bo wiem co znaczą wypadajace zęby... ;/ ;(

co o tym myslicie??

W senniku znalazłam:

wyrywanie zębów: uporządkowanie spraw, problemy finansowe lub z fiaskiem naszych oczekiwań

stracić ząb: kłopoty, czasem śmierć bliskiej osoby

Ale wg. Freuda w jego książce "Wstęp do psychoanalizy" w rozdziale o snach pisze że wypadanie lub wyrywanie zębów jest kara za onanię ;P

Ale wg. Freuda w jego książce "Wstęp do psychoanalizy" w rozdziale o snach pisze że wypadanie lub wyrywanie zębów jest kara za onanię ;P - hehehe to raczej sen nie jest kara za to.. ;) nie robie tego ;)) ;P

dzikeuje za odpowiedz..

Hehe też byłam zdziwniona co zęby mają do tego , no cóż on napisał ta kwiążke dużo wczeniej może dla niego miało to jakś sens ;p polecam przeczytania tego rodziału troche nie łatwo napisany ale troche rozjaśnia w głowie

Witam!

Wypadajace zęby to przedewszystkim osałabienie witalności, "zdrada" przyjaciela ale raczej doślownie jakieś problemy zdrowotne - nie mając zębów nie możemy gryść a przezto nie posilamy naszego organizmu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Zgadza się tak ja napisał Sławomir, a i ja wczoraj w tym powielonym poście który został usunięty, zęby (szczególnie wypadające bez krwi) częsot wskazują na pogorszeni stanu zdrowia na skutek mało urozmaiconej diety:)