Jump to content

Kara śmierci i Jezus

Makaveli
 Share

Recommended Posts

Witam! Bardzo proszę o interpretacje mojego najdziwniejszego i najdłuższego snu jaki mi się przyśnił. Sen był bardzo realistyczny i wydawał się długi a wyglądał on tak:

Na początku byłem w sali sądowej, byłem oskarżony bodajże o pobicie. Wyrok - DOŻYWOCIE w ZAWIESZENIU na 5lat!!! Później policja znalazła u mnie narkotyki i znowu trafiłem do sądu z tym że dożywocie zmieniło się w kare śmierci :/. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z prawem, więc to wydaje mi się dziwne. Wyrok miał odbyć się za 24 godziny, a do tego czasu miałem przebywać w areszcie. Przyszedł ksiądz i się wyspowiadałem, następnie wraz z księdzem wyszedłem na jakiś plac na którym miałem zostać zabity. Wszystko wyglądało jakby w średniowieczu, pamiętam strażnika który był ubrany jak rzymianin, budowle były w stylu starożytnych greków a wokół placu był piasek. Na sobie miałem tylko jakąś szmatę owiniętą wokół pasa. Żołnierz założył mi KORONĘ CIERNIOWĄ na głowę i drugą założoną przez ramię do pasa (tak jak listonosz nosi torbę :P). Dla pewności zapytałem księdza jak chcą mnie zabić i czy muszę nosić tą koronę, odpowiedział że muszę i że zostanę UKRZYŻOWANY!!! Kilka metrów dalej stały dwa krzyże, do jednego był przybijany jakiś skazaniec. Pomiędzy mną a krzyżami zobaczyłem Jezusa z krzyżem, wyglądał na smutnego. Jezusa widziałem tylko przez chwilę. Ksiądz powiedział że do odbycia wyroku została godzina i mogę w tym czasie iść do domu. O dziwo mój dom znajdował się nie daleko więc przyszedłem do niego cały zapłakany. Spojrzałem na zegarek, była godzina 18:46, bądź 16:46. Padłem na kolana przed obrazem papieża Jana Pawła II który mam w pokoju i zacząłem się modlić. W trakcie modlitwy powiedziałem do siebie "o ku**a, to tylko sen" i przez jakąś sekundę miałem świadomy sen i się obudziłem.

Zapamiętałem dużo szczegółów dlatego że staram się praktykować świadomy sen i przez dziennik snów który założyłem zapamiętuje dużo snów. Nie jestem dość religijny, nie chodzę do kościoła tylko wieczorem mówię modlitwę, dlatego nie mam pojęcia dlaczego przyśnił mi się Jezus i ta dziwna kara śmierci. Z góry dziękuje za odpowiedzi! Pozdrawiam! ;)