Skocz do zawartości

Jezus i piesn pogrzebowa- poprosze o pomoc w interpretacji..


kathrine rosenvold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! polecono mi Wasze forum, wiec jestem :)

 

i bardzo prosze w miare mozliwosci o interpretacje snu.

 

Snil mi sie Jezus. Byl wysoki, mial dlugie, brazowe wlosy, niebieski kolor oczu ale biala czesc oka byla przekrwiona, jakby od dlugiego placzu..Wzrok mial strasznie smutny.

 

Stal nade mna i patrzac tymi smutnymi oczami krzyczal mi prosto w twarz " Teraz juz wierzysz????!!!!!!!!"

 

BYl bardzo rozgoryczony, smutny.

 

Kiedy krzyczal mi w twarz te slowa skulilam sie gdzies na podlodze, zakrylam dlonmi twarz i krzyczalam " tak, wierze!!!!!"

 

po tych slowach uslyszalam piesn " Anielski orszak niech Twa dusze przyjmie",wtedy sie obudzilam.

 

jestem w szoku, nigy nic podobnego mi sie nie snilo..

 

dziekuje za jakakolwiek pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawomir dziekuje za zainteresowanie :)

 

Moja wiara..Jestem ochrzcona, ale nie mam slubu koscielnego (cywilny). Mam dziecko, ktore zostalo ochrzczone w kosciele.

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale od ok roku nawiedza mnie duch dziadka...zaczelam sie zastanawiac, czy to moze ma cos wspolnego z tym, ze nie mam slubu koscielnego, ze nie chodze do kosciola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twój Chrystus w śnie zachowuje się raczej jak nauczyciel krzyczący na ucznia a nie Chrystus - uosobienie miłości. Czytając twój sen mam wrażnie że jego osoba to porostu symbol wiary chrześcijńskiej ale zachowanie przypomina raczej kogoś z czlonków rodziny którym nie jest w smak ze zyjesz bez ślubu. Zwróć uwagę że pod wpływem jego słów kulisz się jak dziecko na które nakrzyczal rozzłoszczony rodzic przyłapując je na "łobuzerce".

Co do dziadka jeżeli był przeciwny związkom nie popartych ślubem kościelnym i głośno to obwieszczał - byc może chodzi o jego osobę.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynam sie rozgladac za suknia slubna ;)

 

dziekuje i pozdrawiam, zaczelam sie bac, ze Jezus wzywa mnie juz do siebie i takie tam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...