Skocz do zawartości

Wypadające zęby, strzykawka, koncert, karetka, chłopak ??!! Pomoże ktoś


waqwerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, dziś miałam bardzo dziwny sen, zaczęło się od tego, że dostałam pracę w jakimś drogim sklepie z rzeczami, ale pozostałe dziewczyny mnie nie lubiły i zamknęły mnie w jakimś pokoju na wysokim piętrze, patrzyłam przez okno i chciałam wołać o pomoc, ale było strasznie wysoko, a wiedziałam, że jak za głośno krzyknę to mnie usłyszą te dziewczyny. Później one chciały mnie zabić, jakąś strzykawką z trucizną. Następnie akcja toczy się jak jadę z kilkoma znajomymi na karetce pogotowia, pod scenę jakiegoś koncertu, droga pod samą scenę prowadzi po metalowych prętach, jest dość kręta, niebezpieczna, boję się tej wysokości (w rzeczywistości też mam lęk wysokości). Gdy wysiedliśmy z tej karetki, to jeden z chyba organizatorów każe nam zasłonić oczy, żebyśmy nie mogli podpatrzeć pomysłu jak zrobili tą scenę, i prowadzi mnie (tylko mnie) do wyjścia, jedziemy jakąś windą z której leci woda, jakbyśmy byli na statku. Następnie jestem już na zewnątrz, pod sceną, z resztą innych ludzi. Dwa rzędy przede mną widzę jak mój chłopak obmacuje i całuje się z inną dziewczyną, oboje ściągają koszulki. To wszystko na moich oczach (stoję za nimi) i cały czas w tym samym miejscu. A na samym końcu (nie wiem jak ale jest ten organizator obok mnie) i wypadają mi prawie wszystkie zęby (widziałam że były różnej wielkości) . Pozbierałam je, wiem że chciałam chusteczkę od mojej koleżanki ze studiów, bo siedziała niedaleko, ale ona powiedziała, że musi się teraz zająć inną koleżanką (też znam ją ze studiów) bo ma doła.

Jeśli ktoś mógłby pomóc, to byłabym wdzięczna. Wiem, że wypadające zęby oznaczają straszną rzecz, a dokładniej nieszczęście, śmierć w rodzinie, ale może w ogólnym znaczeniu wygląda to trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...