Skocz do zawartości

Cmentarz przykościelny pełen nagrobków zmarłych noworodków.


Jacold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o interpretację snu.

Idąc do kościoła w nocy (nie wiem dlaczego) wszedłem na cmentarz przykościelny i pełno tam było grobów. Z ciekawości spojrzałem na jednego i data śmierci była taka sama, jak urodzenia. Spojrzałem na kilka następnych i spostrzegłem to samo. Byłem przerażony. Na szczęście się obudziłem.

 

Znalazłem takie materiały:

  • Nagrobek:
    [b]czytać napis na nagrobku:[/b] śmierć krewnego lub bliskiej ci osoby


  • Cmentarz przykościelny:
    [b]przebywać na nim:[/b] rychła śmierć członka rodziny albo przyjaciela


Tylko nie wiem, jakie znaczenie w tym mają te zmarłe noworodki. Proszę o rychłą odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie materiały:

  • Nagrobek:
    [b]czytać napis na nagrobku:[/b] śmierć krewnego lub bliskiej ci osoby


  • Cmentarz przykościelny:
    [b]przebywać na nim:[/b] rychła śmierć członka rodziny albo przyjaciela


 

Jestem przerażona tym co przeczytałam :)

Mam nadzieję, że nie wziąłeś sobie tego za bardzo do siebie ;)

Ja bym bardziej wnioskowała z tego snu to, że wszystko co chcesz zaczynać na nowo w swoim życiu - plany, marzenia, pomysły, idee - nie dochodzi do skutku, przez co (biorąc pod uwagę, że znajdujesz się na cmentarzu nocą) Twój stan psychiczny nie jest w dobrym stanie.

Czujesz się zagubiony i nie możesz sobie poradzić z tym, że nie wychodzi Ci to co zamierzyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest... Być może to bzdurna rzecz, ale od miesiąca mam swoje forum muzyczne (link w moim profilu) i chciałem, żeby była z niego potęga. Lecz na nim jak na razie nic się nie dzieje... :P Niecałe 10 użytkowników, ok. 35 postów i zastój... A ja jestem maniakiem muzyki i forów :) Coż. Dzięki za interpretację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...