Jump to content

koszmar...śpiączka,serce


Guest Korba
 Share

Recommended Posts

Guest Korba

dziś w nocy przyśnił mi się bardzo realistyczny sen do momentu przebudzenia byłam na 100% pewna że to dzieje się naprawde.

a więc w tym śnie bardzo długo nie mogłam zasnąc wierciłam się na łóżku i wierciłam aż w pewnym momencie moje serce przestało bić nie mogłam złapać oddechu i czułam że umieram aż nagle wszystko mineło. Wystraszona chciałam krzyczeć wstać i pójść powiedzieć rodzicą że potrzebna karetka ale nie mogłam nic zrobić moje ciało było sparaliżowane... leżałam jak kłoda ąz przyszedł drugi "atak" byłam pewna że teraz już naprawdę umrę ale ten atak też minoł i nawet udało mi się wstać i pójść do pokoju rodziców, powiedziałam mamie co się dzieje że chyba umieram i się z nimi pożegnałam. Mama powiedziała że mam zrobić parę pompek a sama gdzieś wyszła. Byłam w połowie ćwiczeń gdy poczułam się bardzo śpiąca i zasnełam. obudziłam się u siebie w pokoju twarzą do poduszki i czułam że ktoś mnie przykrywa kołdrą, zaczełam krzyczeć żę mi gorąco ale ten ktoś nie słyszał i poczułam że łapie mnie za dłoń i usłyszałam głoś i płacz mamy, mówiła że będzie dobrze że dam rade i że przeżyje, byłam chyba w jakieś śpiączce bo wszystko rozumiałam i słyszałam ale nie mogłam w żaden sposób pokazać że żyje...

To był jakiś koszmar! obudziłam się z krzykiem:szok:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to, że próbowałaś opuścić swoje ciało. Wskazuje na to realizm snu, oraz uczucie" umierania". Sądząc z dalszego przebiegu zdarzeń wylądowałaś w swoim umyśle :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...