Jump to content

3 w 1, nieprzekazana wiadomość, ktoś sławny, dieta winogronowa


Sonea
 Share

Recommended Posts

Cały sen dzieli się na trzy części. W każdej jest zupełnie co innego.

Część pierwsza:

Razem z moją koleżanką z gimnazjum wychodziłam z mojej podstawówki. Miałyśmy bardzo ciężki torby, tak jak co tydzień w środę w szkole. Na schodach wychodzących z placówki o mało by nas nie przeważyły. W końcu jednak jakoś zeszłyśmy i ruszyłyśmy w kierunku furtki. Wtedy moja koleżanka wyparowała a na przeciwko mnie pojawił się mój kolega z podstawówki, który wyglądał jakby chciał mi coś powiedzieć. Jednak w końcu się minęliśmy, a ja poszłam na autobus do domu.

Część druga:

(przed napisaniem tej części chciałabym nadmienić, że nie jestem jakąś wielką fanką "zmierzchu'' a Pattinsona wręcz nie lubię) Śniło mi się, że Pattinson przyjechał do Polski, zakochał się w mojej mamie (tatę gdzieś mi w tym śnie wcięło) i z nami zamieszkał. Mieszkała z nami również Renesmee (bohaterka "Zmierzchu", a konkretnie "Przed świtem") i codziennie, kilka razy dziennie przychodził do niej jej chłopak (Jacob, wilkołak, bohater wymienionej książki), a ja się denerwowałam, bo w domu zaczynało z tego powodu śmierdzieć psem. Zaczęłam wtedy pisać niewiarygodnie popularnego bloga pt. "Życie w jednym domu z gwiazdą". Na koniec całą rodziną poszliśmy na spacer przy zachodzie słońca po moim osiedlu.

Część trzecia:

Nagle znalazłam się w jakiejś furgonetce bez okien z małą żarówką zwisającą z sufitu. Była tam też ogromna lodówka pełna soków winogronowych w trzech kolorach: zielonym, fioletowym i czerwonym. Obok lodówki siedziały dwie moje koleżanki (w tym jedna to ta z pierwszej części snu). Druga z nich chciała przejść na dietę polegającą na wyłącznym piciu tamtych soków, ale pierwsza jej to odradzała mówiąc, że sama kiedyś stosowała tę dietę, a po wypiciu danego soku ma się mocz w jego kolorze.

 

Wszystkie moje sny są niestety takie porąbane, ale cóż zrobić. Mogę tylko ładnie poprosić kogoś o interpretację ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sny masz rzeczywiscie zakręcone jak ruski słoik ale coś popróbuje.

Część I

Wygląda że nauka to nie jest to co lubisz najbardziej - cięzkie tornistry, te przeważenie wskazywałoby na "umiarokwaną" chęć do wiedzy. Schodzenie w dół - podkreśla to co mówiłem odnośnie nauki. Furtka może oznaczać wakacje a co do chłopaka znajomość może nową ale nie koniecznie ta znajmoość może przejsć nie zauważenie ale to zależy od ciebie.

Część II

Staniesz przed jakąś szansą, wykorzystasz coś jakąś okazję, która może odmienić twoje zycie albo coś w tym stylu. Co wydźwięku tych wydarzeń raczej pozytywny - zachód słońca.

Co do części III brak pomysłów.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...