Skocz do zawartości

Dasedrot

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż w owym śnie goni mnie byk, dzieje się to w prawdziwym miejscu (przed moim domem)

Przed bykiem ukrywałem się za ogrodzeniami przed domem, rzucił się na jedno i jakby to nie było uderzenie (sam nie wiem) bo poczułem jakby tylko tknął kopytem w moją klatkę piersiową, po tym uciekłem do domu, stanąłem w progu obróciłem się a tam przed schodami stał byk, zrobiłem coś na styl ,,szyderczego śmiechu'' że śmiech ten słyszałem, aż przez 10 sekund - w śnie wyjrzałem przez okno i słyszałem swe echo

 

Z interpretacji wynika, że to oznaka problemów z potencją lub coś związanego z pracą - otóż jestem młodym 18 letnim facetem i na co jak na co, ale na problemy natury seksualnej w ostatniej kolejności bym narzekał.. Praca, to za chwilę idę do pracy tymczasowej (raz na 2 miechy w ciągu całego roku) i jest to ostatni dzień pracy. Ta niby walka wyglądała jak moje igranie z tym bykiem, co powiedziałem do niego zanim zacząłem się śmiać jak Darth Vader to słowo ,,wygrałem''.

To moja pierwsza wizyta na tym forum, szczegółowiej nie opiszę, dopiero co mi się przyśnił owy sen, nie byłem ubrany w jakikolwiek czerwony element stroju (w śnie zwróciłem na to uwagę) Byka może widziałem ostatnio 4 dni temu, ojciec zajmuje się hodowlą i mamy kilka - byk w owym śnie był gigantyczny, duże rogi, cały czarny

 

Pozdrawiam i proszę o jakieś interpretacje

Edytowane przez Dasedrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie sądze abyś akurat z tym bykiem wygrał bo ten atakuje akurat twój portfel. Bydło to pieniadze atakujący byk - problemy finansowe może jakieś nie duże bo nic ci nie robi ale na kasę musisz uwazać. To ze uciekasz do domu moze swiadczyć o nieprzewidzianych wydatkach w gospodarstwie domowym. Co do wieku i seksualnosci zacytuje słowa kabaretu "masz problemy z impotencją" w twoim wieku to norma.

A jeszcze jedno te echo cos co powraca moze ten problem natury finansowej już przerabiałeś.

pozdrawiam;

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...