Skocz do zawartości

Basen,Brudna Woda, Chłopak, Przyjaciółka, Uczucie


lajla

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu miałam sen, nie wiem co może oznaczać i bardzo proszę o interpretację.

Byłam ze znajomymi na basenie, było tam brudno i woda też była brudna. Chcieliśmy się już zbierać, dlatego poszliśmy się przebrać, ale by to zrobić trzeba było przejść przez basen ;D ja poszłam z koleżanką a potem wróciłyśmy do naszego miejsca. Chwile siedzieliśmy, po czym przyszedł taki chłopak( który mi się od bardzo dawna podoba zresztą do dziś, a kiedyś między nami coś się zaczęło dziać, ale na drodze stała nam moja przyjaciółka, którą przez to zraniłam i pewnie to jest jeden z powodów dlaczego nic się dalej nie rozwinęło.)gdy przyszedł przywitał się ze wszystkimi. Potem moi znajomi gdzieś poszli, w ich gronie chyba była ta moja przyjaciółka i zostaliśmy sami. On stał trochę dalej i coś robił nie pamiętam pakował się czy coś, ale nie rozmawialiśmy. Ja siedziałam i trzymałam ręke podpartą o czoło, chyba bolała mnie głowa i w pewnym momencie on podeszedł do mnie, dał mi tabletkę na ból głowy powiedział żebym zażyła to mi przejdzie i pocałował mnie w policzek. Dodam, że nic mu ani nikomu nie mówiłam o moim bólu głowy. I chyba odeszedł znowu gdzieś na metr dalej tak jak stał wczesniej i coś robił. I tyle pamiętam.

Czy ten sen ma jakieś znaczenie?

Edytowane przez lajla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacznę od wody woda to energia a nie raz nasze życie seksualne ale rozpatrując to jako energię brudna woda to poprostu zmęczenie, znużenie, ale w twoim przypadku bardzo możliwe, że odzwierciedla energię jaką panuje w realcjaach z tym chłopakiem. To ze z tobą sie wita wskazywałoby, że może coś zacząć sie od nowa. Co do podpierania głowy wskazywałoby na to że to myśli i słowa was rozdzieliły ale on daje ci lekarstwo na twój ból głowy (lekarstwo na zaponienie) i ten koleżeński całus - topór wojenny zostanie zakopany, ale to że odszedł wskazywałby że na razie będzie trzymał dynstans.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...