Skocz do zawartości

Osiwiałam, wyłysiałam :/


Zaspana22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Śniłam ostatnio, że (prawdopodobnie w wyniku rozjaśniania włosów - czego nigdy 'realnie' nie robiłam) osiwiałam, a raczej obudziłam się z wybielonymi na maxa włosami w większości, pierzastymi i baaardzo osłabionymi. Przestraszyłam się, zaczęłam je czesać i myć, ale przez to zauważyłam, że strasznie wypadają, garściami. Spowodowane było to tym, że je chciałam ciut rozjaśnić za pomocą spirytusu salicylowego i domestosa, tez wybielacza typu Ace, i to mi "wypaliło' moje długie ciemne włosy (teraz mam krótkie). Koleżanka przyniosła bardzo gęsty grzebień i chciała mi je nim wyczesać, ale wtedy zostałaby mi łysa głowa (mimo to ona nadal chciała), więc delikatnie je umyłam i na pół łysa poszłam do lekarza. Bardzo mnie przeraziło we śnie, że tak zniszczyłam włosy, właściwie osiwiałam w jedną noc i stałam się łysa, martwiłam się o mój wygląd itp.

 

Co to może oznaczać? Proszę, pomóżcie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

Witaj:)

Twój sen ostrzega przed podejmowaniem nieprzemyślanych pochopnych działań, przed słuchaniem fałszywych doradców, przed zwierzaniem się ze swoich problemów, ta koleżanka w Twoim śnie jawi się jako osoba fałszywa, która w jakiś sposób działa na Twoją niekorzyść,być może już się pojawił, albo pojawi problem natury powiedziałabym sercowej i wówczas ona będzie próbowała ingerować....Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Indhi. Dodałabym nawet, że już o tym myślisz-problem natury sercowej i traktujesz tą koleżankę jako doradczynię - nie słuchaj się jej, tylko na tym tracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo Indhi i Klivtiena za odpowiedź :). Koleżanka, o której 'mowa' jest osobą fałszywa w istocie, przekonywałam się o tym często, staram się być wobec niej ostrożniejsza. Przypominało mi się, że w tym śnie zauważyłam, że jej rady są podstępem i mają działać na moją niekorzyść i nawet dosyć brutalnie ją ... pobiłam w tym śnie (!). A co z symboliką włosów? Siwienie, ich utrata, rozjaśnianie ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy mają silną symbolikę, od zawsze i w każdej kulturze, w Biblii, mitologii, to swoisty archetyp. Dlatego pytałam co ich siwienie i wypadanie oznacza, bo wątpię, że są jedynie elementem zwracającym uwagę na fałsz danej osoby we śnie. To symbol znaczący niezależnie, a także w konkretnym odniesieniu tj. w moim śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

A ja na to spojrzę trochę inaczej.

Włosy dla kobiety to sprawa ważna pod wzgledem wygladu, nalezy wam Panie przypomniec że zawsze kiedy planujecie jakies zmiany w wygladzie zaczynacie od włosów. Idąc dalej tym tropem podjełas jakieś kroki w stosunku do sowjego wygladu rozjasnisz to substancjami które poniekad sa truciznami dla naszego organizmu co powoduje że twoje włosy tracą kolor i wypadaja. Ja bym odczytał to tak zaczęłaś jakąs drakońską dietę przy uzyciu jakiś cudownych mikstur co powoduje nadmierne zakwaszenie twojego organizmu (ACE) oraz słabą pracę nerek ( spirytus) ta dieta powoduje bladość cery (rozjśnienie włosów) i złe samopocucie - zawroty głowy mrowienie i omdlenia (to sa te wypadające włosy). Oby nie skończyło się tak jak we śnie wizytą u lekarza. Zaglądając do lustra należy patrzec obiektywnie na to co widzimy a nie szukać wad naszego wyglądu i nie porównywać się do koleżanek!!!!!!!!!!

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...