Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, żeby forum (a tym bardziej temat "powitalny") było dobrym miejscem na omawianie jakiejś_tam mojej prywaty. Na takie legendy to możemy umówić się poza sceną, nie zanudzajmy ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Też chcę przywitać się ciepło ze Wszystkimi;) Ezoteryka bliska mi jest od zawsze i cieszę się, że powstają fora z których można czerpać wiedzę i doświadczenie. Mam nadzieję, że uczestnictwo w forum będzie miłą i ciekawą przygoda dla mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość SooYoung

Hy hy... a czemu skłamałeś ? :D

Tutaj rozwijamy się duchowo, mamy czyste czakry i nie kłamiemy !

 

Możesz mieć i 105 lat i być biskupem, no ale musisz mieć czyste czakry :P

 

Witaj na forum :)

Co Cię interesuje z ezo klimatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich,

 

Sprawami ezoteryki interesuję się już od ponad trzech lat.

 

Obecnie moje zainteresowania skupiają się głównie wokół zagadnień związanych z symbolizmem oraz tradycjami/systemami ezoterycznymi.

W przeszłości dużo czas poświęcałem na techniki medytacyjne, treningi widzenia aury oraz świadome śnienie (może do tego powrócę?):icon_smile:

 

 

Pozdrawiam,

Sydoniusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Eiji i zajmuje się Onmyōdō (japoński system ezoteryczny). Jestem z klanu Hoshiki. Zajmuje się wróżeniem, alchemia, specjalnymi medytacjami, podróżami do innych światów (skąd czerpiemy nauki), leczeniem i wieloma innymi kwestiami. Dostałem pozwolenie na promocje owych nauk z powodu zagrożenia ich wymarcia.

Edytowane przez Eiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

jestem jakoby drugi raz. Właśnie znalazłam swoje posty z 2009 ;)

Nigdy nie zajmowałam się ezoteryką na poważnie ale zawsze mnie trochę do niej przyciąga

Wróżby, jasnowidzenie, numerologia....

Oczywiście zawsze mnie przyciąga jak jestem na jakimś zakręcie, czuję się niepewnie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam na imię Bartek i pochodzę z Łodzi. Zarejestrowałem się tu, ponieważ interesuję się ezoteryką, a przynajmniej chciałbym zacząć zgłębiać jej tajniki. W dodatku chciałem się tu dowiedzieć parę rzeczy o sobie.

Moje cechy? Przyznam się, że mam kompleksy, nie potrafię siebie zaakceptować z bardzo wielu powodów. Przez to od zawsze się czułem ''inny'', może też częściowo gorszy. Jestem osobą wrażliwą, choć lekko narcystyczną. Jestem także skrajnym pacyfistą, libertarianinem o duszy melancholicznej.Obyczajowo jestem osobą o nowoczesnym podejściu. Zależy mi na tym, by na świecie panował pokój, zrozumienie, różnorodność i wola wyboru pod warunkiem, że się nie czyni tym innym krzywdy. Wiem, trochę brzmi to utopijnie, ale ja już jestem taki marzyciel. Moja data urodzenia to 20.09.1995 godz. 15:15. :) Ulubiony kolor to ciemny niebieski i jego odcienie, kamień to raczej szafir. Przykro mi to powiedzieć, ale nie lubię wszystkiego co związane z ''męskością'' ze względu na moją osobowość i doświadczenia życiowe. Zawsze się czułem kimś wyjątkowym, starałem się żyć chwilą. I co mi to dało? To, że nie mam przyjaciół, nikogo, brak mi zaufania do ludzi, boję się ich. :(

Edytowane przez Ert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jestem tu już dość długo, dotychczas się nie przywitałam. Czas to nadrobić!

 

Witam wszystkich serdecznie!

Karty tarota, z różną częstotliwością stawiam od 10 lat (zazwyczaj sama dla siebie). Ostatnio wzięło mnie na pogłębienie swojej wiedzy z zakresu ezoteryki, a forum jest wręcz jej skarbnicą. Bardzo mnie wciągnęło i pomogło, za co jestem wdzięczna :)

 

Nattquise

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

Dopiero teraz zauważyłam ten wątek, jestem ostatnio trochę zakręcona.

 

Witam wszystkich :) piszę u Was od niedawna. Interesuję się astrologią, numerologią i tarotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam na imię Cattaraa XD jestem bardzo grzeczna dziewczynką (stare forumowe czarowniki potwierdzą XD).

Bla bla i bla. Wystarczy.

Czat dalej od 10 postów czy jakieś zmiany zaszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam na imię Velkan. Interesuje się Wicca, czarownictwem i szeroko pojętym okultyzmem i ezoteryką. Forum poleciła mi moja znajoma która je od czasu do czasu czytuje. Mam nadzieję na owocne dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór :icon_smile: Kłaniam się Wszystkim właściwie po raz drugi, ale nie było mnie tak długo, że z ledwością sama odnalazłam własny login. Zainteresowania wciąż te same, chociaż znacznie pogłębione, także o liczne doświadczenia. Zawirowania w życiu w miarę opanowane, więc spokojnie mogę wrócić na forum. Pozdrawiam Wszystkich starych, jak i nowych Użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

 

Jestem nowa i mam na imię Agata :)

Tematyką ezoteryczną interesuję się już od najmłodszych lat (a mam ich na karku 30) a konto założyłam głownie po to, by poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, popisać co nieco a może i znaleźć otuchę i odskocznię od rzeczywistości, która ostatnio trochę daje mi w kość.

Jestem OBEnautką i fanką LD choć z małym bagażem doświadczeń, pracuję ze snami i całe swoje życie chodzę po świecie z jedną nogą "po tamtej stronie", bujam w obłokach, dużo myślę, za dużo analizuję i jestem dziwna hehe ;)

Ponad wszystko kocham zwierzęta, mam 5 kotów, psa i gdybym mogła miałabym pod swym dachem 10x więcej czworonogów ;)

Niedawno przeżyłam śmierć bardzo bliskiej mi osoby, która otworzyła mi oczy na wiele aspektów swojego ja, pozwoliła poznać siebie lepiej ale i też znaleźć i odkryć wiele rzeczy, które muszę przepracować.

Obecnie jestem w takim "przejściowym" momencie życia, nie mam pracy, jestem po przeprowadzce, jestem na utrzymaniu męża a co za tym idzie mam mnóstwo czasu na myślenie, które niestety jest moim największym wrogiem. Próbuję wziąć życie w garść, z różnym skutkiem niestety. mam osobowość depresyjną, co nie ułatwia... ale nie poddaję się :)

 

Tyle słowem wstępu, mam nadzieję, że poznamy się lepiej i że dacie mi szansę rozkręcić i zadomowić się tu trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z góry widać,że jest poczucie humoru:) super, w cenie to jest, ostatnio ludzie jacyś oziębli się wydają i bez możliwości pozartowania z nimi.Pozdrawiam :) hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim i każdemu z osobna !

Mam na imię Justyna,często mówią na mnie chichotka ;)

Jestem tutaj z pewnym problemem, na który będę chciała prosić wróżbę ale nie tylko.

Jestem otwarta na ludzi i lubię ludzi,mam nadzieję,że poznam tutaj miłe osoby z którymi będzie można porozmawiać na różne tematy. Ściskam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, mówcie mi Douma.

Przybyłem tu czerpać wiedzę, czytać wszystko to, co umieszczacie i ewentualnie zalewać was lawiną pytań. Mam nadzieję, że mimo to się polubimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Witajcie Kochani!

Miło was wszystkich poznać!

Ja zajmuję się trochę wróżeniem z kart klasycznych i wahadełkiem ;)

Czemu trochę? Bo wahadełko długo było zapomniane jakoś, a do mistrza karcianych wróżb mi raczej daleko hihi :_wysmiewacz: Co najwyzej znajomym coś sie tam odważę powróżyć i sobie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć ;)

Agata z tej strony, milo mi dołączyć do grona tutejszego forum. O forum dowiedziałam się od mojej koleżanki i jak chyba większość chciałabym uzyskać podpowiedź albo raczej wskazówkę w obecnej sytuacji życiowej, co dalej ....

 

pozdrawiam wszystkich ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam.Jestem Marzka, interesuje mnie znaczenie powracających snów, wpływ księżyca na nasze życie i takie tam ...Jestem tu od godziny i za chorobę nie mogę się odnaleźć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie ;) Będę podczytywać to forum i mam nadzieję udzielać się jak tylko czas pozwoli. Obecnie interesuje mnie tarot i karty cygańskie - z których to wróżę, ale jestem mało doświadczona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej. Mam na imię Patrycja😊Moją pasją jest ezoteryka. Od ponad 2 lat rozpoczęłam rozwój duchowy oraz naukę Tarota która stała się moja pasją. Dodatkowo interesuje się numerologia, rytualami I trochę uzdrawianiem. Moim pragnieniem i (ponoć😁) powołaniem i misją jest doradztwo duchowe i tak to wlasnie też czuje, ponieważ uwielbiam pomagać innym w rozwiązywaniu duchowych problemów. Jestem samoukiem i podchodzę do wszystkiego bardzo ostrożnie mając na uwadze dobro wszystkich. Działam zawsze z pełnym zaangażowaniem i w dobrej wierze. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikużytkowników 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pasjonuję się magią odkąd tylko pamiętam, obecnie jestem na etapie powrotu na wewnętrzny rozwój, po długiej przerwie jaką wywołała choroba. W przyszłości pragnę pracować z kartami i pomagać w ten sposób ludziom, metodą małych kroczków uczę się tarota oraz zgłębiam szeroko pojętą ezoterykę. Zajmuję się rękodziełem, mój pokój to pracownia artystyczna aka sypialnia :) Przesyłam wszystkim dużo pozytywnych wibracji i cieplutko witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :usmiech2_na:

Moją pasją jest tarot, lubię również grzebać w numerologii, więc szukam i zgłębiam wszystko, co dotyczy tych dwóch dziedzin. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, Jestem Adam.

Forum odnalazłem już jakiś czas temu, ale nie śledziłem za bardzo tego co mogę tutaj znaleźć. Cóż się zmieniło? Wszystko. Robię co mogę by nie wpaść w rutynę. Praca i zabiegany tryb życia skutecznie odcięły mnie od tematów ezoteryki. Chciałbym jednak do tego powrócić, gdyż jest to wydaje mi się część mojego życia. Siedzę w tym w zasadzie już z 11 lat. Na przestrzeni tych lat wydaje mi się, że mam jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. Gdybym miał określić swoje zainteresowania były by to tematy o poprzednich wcieleniach, śnieniu i snach, magią żywiołów, Szamanizmem, Wicca i rozwojem duchowym.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. :) Interesuję się głównie Tarotem, bo są to niesamowite karty - uważam że jeśli ktoś się wgłębi w ten temat, to może to być pasja na całe życie. :) Oprócz tego posługuję się również kartami anielskimi i Oracle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Justyna, właśnie czuję się jak na terapii grupowej ;)

Interesuję mnie numerologia i prawo przyciągania, staram się znaleźć jakąś regułę, która definiuje nasze życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Moje imię to Przemysław a moje zainteresowania to polityka, ekonomia i zbieranie wiedzy :).

 

Mam nadzieję, że będziemy dobrze się ze sobą dogadywać. jeszcze raz pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie wszyscy. Mam na imię Norbert :) Z różnego rodzaju duchowością jestem związany praktycznie od dziecka. Z szeroko pojętej ezoteryki interesuję się Świadomym Śnieniem. W przyszłości chciałbym wypracować w sobie większą wytrwałość :). Ogólnie nie gryzę, byłem szczepiony więc zapraszam do kontaktu i wspólnej inspiracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, na imię mam Włodzimierz, mieszkam w Warszawie. Stare Dusze znajdziesz wszędzie, chociaż bardzo rozproszone po świecie i do tego w małych ilościach...:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich :)

Jestem osobą nową na forum, zarejestrowałam się tutaj, żeby pomagać ludziom i znaleźć znajomych z podobnymi zainteresowaniami.

Jak i wielu ludzi tu od dziecka ciągnęło mnie do ezoteryki, już będąc dość małą chciałam zrozumieć dlaczego jestem na tej ziemi, i im starsza byłam tym więcej rzeczy się uczyłam. Walczyłam i wałczę pół życia z depresją, dlatego też myślę, że muszę pomagać ludziom w podobnej sytuacji.

Teraz jestem zainteresowana i też wróże z tarota, astrologią zachodnią, psychologią (Junga i kliniczną), sztuką w każdej jej postaci (również piszę własne opowieści), magią, jogą i medytacją, śnieniem świadomym, energetyką i cienkimi ciałami, i ogólnie światem snów, samorozwojem, historią, karmą i drzewem kabalistycznym i Człowiekiem (jego duszą), tym, co czeka nas po śmierci, symbolami i światem mitycznym i innymi podobnymi rzeczami.

Również znam kilka języków obcych (polski jest jednym z nich, mieszkam tu od kilku lat), od dziecka, dzięki rodzicom, dużo podróżowałam po świecie, a teraz podróżuję po Polsce z jednego miasta do drugiego :)

Będę rada, jak da się tu zrobić sporo dobrego i zapoznać ciekawych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć :-)

 

 

Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad założeniem konta tutaj, no i w końcu się stało. Jeśli chodzi o ezo stronę mojego życia, to od kilku lat odkrywam Tarota, od roku nieco bardziej intensywnie. Poza tym śnię sny, które pozwalają mi zrozumieć siebie, doświadczam różnych stanów świadomości, medytuję, odkrywam świat duchowy i fizyczny. Zawsze czułam się w tym świecie fizycznym nieco obco, ale powoli się uziemiam, chociaż jako powietrzny znak nie uziemię się w bezruchu ;-)

Przeżywam ostatnio wewnętrzną transformację i próbuję zrozumieć to, co przez lata było dla mnie i we mnie niezrozumiałe i być może właśnie po to jestem na forum, żeby zrozumieć te zmiany :-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej wszystkim :)

 

Mam na imię Kamil, pochodzę z zaszczurzonego Wrocławia, a zostałem poczęty w roku 1989r.

 

Ogólnie przez swoje krótkie życie przeszedłem swoją ścieżkę degradacji i rozwoju, olśnień i załamań, szukania wspólnych mianowników i poszukiwania przyczyn obecnej sytuacji oraz zachowań swoich i innych ludzi. Niestety (albo i tak miało być?) przez większą część czasu zdobywałem doświadczenie życiowe, dochodziłem do wniosków oraz zmian głównie samodzielnie, jednocześnie szukając równowagi pomiędzy moim kształtującym się światopoglądem a faktem, jak bardzo to się rozbiega z tym co prezentuje sobą społeczeństwo oraz ogólny obraz świata. Nie było łatwo.

 

Najbardziej w tym wszystkim upierdliwa była samotność. W końcu ile razy można powtarzać te same informacje różnym ludziom i robić im delikatny "mindfuck"? Albo rozmawiać pobieżnie na tematy gdy ciągle drążyłem głębiej i głębiej pozostając sam z własnymi pytaniami? Kiedyś to się nudzi. W końcu dorosłem (a może to kolejny etap rozwoju?) aby wyjść z własnego świata do ludzi, od których to ja będę mógł się nauczyć oraz podyskutować o rzeczach, które naprawdę mnie interesują. I tak się tu znalazłem :)

 

Oprócz tego mam ukończony II stopień Usui Reiki, III Kundalini Reiki oraz Access Bars + szereg "dziwnych" pomniejszych wydarzeń w moim życiu, które również w jakiś sposób mnie kształtowały.

 

Rozpisałem się nieco, tak więc jeszcze raz witam i pozdrawiam Was serdecznie ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej wszystkim

Daniel here

Od dawna interesuję się szeroko rozumianym tematem ezo

deir, huna, programowanie podświadomości

to rzeczy, które moją duszę kręcą najbardziej

Chciałbym poznać osoby, które mają podobne zainteresowania,

doświadczenia i chciałby wspólnie rozwijać swoje pasje

Pozdrawiam:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam :) Zajmuję się kartami od ponad 3 lat,cieszę się ,że udało mi się w końcu zalogować a był problemy :D lol . No i mam nadzieję,że poszerzę swoją wiedzę poprzez to forum.Pozdrawiam. :ostr:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie! Jestem świeżakiem jeśli chodzi o ezoterykę. Kilka lat temu interesowałam się tym tematem, natomiast chyba nie byłam na tyle dojrzała aby zacząć działać :). Na ten moment bazuję na Kartach Anielskich.

Pozdrawiam wszystkich! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Serdecznie :)Jestem tutaj nowa przez przypadek możliwe jakimś zbiegiem okoliczności trafiłam na forum miło będzie Was poznać.Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim :)
Nina z tej strony, kłaniam się serdecznie ;)
W paru słowach, kim jestem: czarownica, tarocistka, uzdrowicielka :)
Uwielbiam ludzi i mam nadzieję na interesujące spędzone z wami chwile tu, na forum :)
Wszystkiego dobrego :*

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imię Darek, jestem z Opolskiego. Kiedyś pisałem na różnych forach pod nickiem Mahadeva lub Mahadewa, być może nawet na tym forum. Medytuję od dwudziestu lat, interesuje mnie litoterapia, numerologia, czakry, poza kamieniami bardziej skupiam ostatnio uwagę na nasionach czy pestkach rudrakszy, różnych ich odmianach, używanych głównie przez sadhu w Indiach, być może napiszę coś o tym na forum, bo temat jest raczej mało znany, książki są tylko po angielsku i niewiele, choć ci, co używają mal buddyjskich zrobionych z rudrakszy trochę będą znać temat.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Witamy Murugan :) 

Na pewno znajdziesz tu pole do działania, zwłaszcza w temacie litoterapii i czakr bo o tym ludzie niewiele wiedzą. Temat rudrakszy jest rzeczywiście ciekawy ale niszowy, ja słyszałam o różańcu z tych nasion. I chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej niż to, co wciskają nam handlarze (czyli kolejne panaceum na wszystko :kwas:)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witaj Darku i rozgość się. 

Istotnie, był na forum Mahadeva i myślę, że to byłeś Ty :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) już kiedyś byłam na forum ale przez długą nieobecność nie pamiętam dokładnie loginu i hasła ;)

Ogólnie o mnie : jestem optymistka, o dużym poczuciu humoru, interesuje się psychologią, numerologia, astrologia, również wrozbami :) z bardziej przyziemnych spraw jestem poprostu mamą 2dzieci :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Jestem nowa. Z kartami tarota mialam juz kiedys do czynienia tzn wróżylam sobie i bliskim. Od kilku lat juz tego nie robie, ale ciagnie mnie zeby do tego wrócić. Od zawsze interesowalam się ezoteryka. Byc moze to jest czas na powrót do tego co lubie robić 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Cześć :) zapraszamy, rozgość się i buszuj po forum, zgodnie z powiedzeniem "każdy z najdzie tu coś dla siebie" :czarodziej:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Cześć Łukaszu.  Mam nadzieję, że ezoteryka nie będzie przelotnym zainteresowaniem i skorzystasz z możliwości rozwoju osobistego, jakie oferuje ta dziedzina :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzien dobry wszystkim!
Byłam kiedys stala czytelniczkac forum ale podczas długiej nieobecnośći zapomnialam hasla do poprzedniego loginu...
Cos o mnie? Zyje na drugim krancu swiata i lubię grzebać w numerologii i czerpac wiedze dot. czakr.

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...