Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu od paru "chwil" , czuję się tu świetnie :) , chcę więc powitać wszystkich . Cieszę się ,że tu trafiłam.

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nexie

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Trafiłam na to forum przez przypadek. Miałam być tylko na chwile a zostałam na dłużej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Kamil, zajmuję się tarotem i przybyłem tu z forumezo...wygnali mnie stamtąd kompletnie za nic.

Pozdrawiam, bardzo się cieszę, że mogę tu z Wami być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Cześć myszkaa0209 ...witaj ŚwiatłoNocy ...hej KAMIL_...miłego 'forumowania' (o taki neologizm, a co;D:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć! Jestem Lidka, zaglądałam na Wasze forum już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować:) Moja ezoteryczna wiedza jest raczej niewielka, błądzę trochę po różnych tematach, szukając jakiejś dziedziny której mogłabym się poświęcić. Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja też zaglądam od jakiegoś czasu, mam dopiero 16 lat, ale bardzo interesuje się religią i głównie to mnie tutaj doprowadziło. na forum jestem zeby zdobywać wiedzę, gdyż jak widzę jest tu wiele doświadczonych w różnych dziedzianch osób. magii praktykowac nie zamierzam, bo się zwyczajnie boję i z tego co widzę, trzeba temu poświęcić całe życie, na co zdecydowanie nie mam ochoty. chciałabym jednak rozeznać się chociaż trochę w teorii. włala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkie Panie proponuję krótki przerywnik od tematyki;

Zwracam się do Was z prośbą; prowadzę badania na temat odżywiania się kobiet. Badanie jest anonimowe, szyfrowane dowolnym nickiem, jednak proszę, żeby każdy był poprzedzony znakiem "@". Byłabym wdzięczna za wypełnienie WSZYSTKICH 5 zakładek mieszczących się na górze strony;

Wprowadzenie - ankieta

Pomożecie? Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

 

Od dawna interesuje się magią, czuję ją wokół siebie,

spokój odnajduję jedynie czując na swoich policzkach chłodny wiatr i wpatrując się w nocne niebo.

 

Bardzo wyraźnie odczuwam obecność innych sił, był czas, że bałam się ich, ale odkąd zaczęłam zagłębiać się w tajniki magii, poczułam się silniejsza i spokojniejsza.

Niestety magię zgłębiam na razie teoretycznie, nie mam przewodnika i jeszcze błądzę, więc wstrzymuję swoje pragnienia by całkowicie się jej oddać. Mimo wszystko nie wiem czy jestem gotowa i na tyle dobrze przygotowana by czynnie ją praktykować. Mam nadzieję, że ta strona, Wasze doświadczenia i uwagi pomogą stopniowo odnaleźć się mi w żywym świecie magii, w jedynym swiecie, w którym czuję swoje miejsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Od dłuższego czasu zaglądam na to forum, więc postanowiłam się zarejestrować. Moja wiedza jest niewielka, ale od czegoś trzeba zacząć :-). Jestem dość sceptycznie nastawiona do wielu kwestii, jednak "ciągnie" mnie do medytacji.

Mam nadzieję, że dzięki waszym postom zetknę się z różnymi poglądami na temat Boga, życia... itp.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez mademoiselle333
mała korekta :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sybilla oraz Mademoiselle (ciezki tej Twoj nick, ale damy rade) ;).

Witam Was!

 

Ja tez bylam laikiem, kiedy tutaj przyszlam, jednak teraz nie moge odpedzic sie od Tarota, dlatego zycze Wam tego samego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam was serdecznie...Jestem wrażliwym chłopcem dlatego z góry mówię żeby na mnie nie najeżdżać bo wtedy trace kontrole nad sobą ale ogólnie jestem dobrym chłopakiem podążającym ścieżką światła..przynajmniej się staram :)

Mam dziwny cel w życiu ponieważ chce zostać wojownikiem heh.. zajmuję się tylko i wyłącznie rozwojem duchowym na razie w postaci zdobywania wiedzy.

Lubię słuchać muzyki i oglądać anime...więcej nie wiem co napisać.Poznacie mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przywitać:)

Jestem tu nowa, wczoraj założyłam konto. Jestem na tym portalu ponieważ zawsze byłam oderwana od rzeczywistości i kojące jest to, że nie tylko ja lubię rzeczy niewyjaśnione i niecodzienne..Jestem całkiem młodą(pojęcie względne;P) mamą dwójki dzieci, obecnie kończę studia i szukam, wiecznie szukam...Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:) Serdecznie Wszystkich pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Formalnie dołączam do Waszego forum w ten upalny dzień. Ezoteryka towarzyszyła mi od najmłodszych lat, obecnie zajmuję się głównie runami oraz numerologią; staram się też pracować na energiach. Jednak, jak wiadomo, każda z tych "sztuk" wymaga cierpliwości i czasu.

Mam nadzieję, że będę w stanie przekazać swoje wąskie doświadczenia, sama zyskując wiele.

Pzdr. O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Trafiłam tu przypadkiem i nie żałuję, bo znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) Bardzo dużo się można od Was dowiedzieć i nauczyć.

Pomijam już fakt, że zaczęłam przeglądać forum o 20, a mamy już 1 ;) (i za 4 godziny trzeba wstać do pracy :P )

 

pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć :)

Jestem juz tutaj od kilku dni, ale dopiero teraz zauważyłam ten dział i chciałam się przywitać :)

Interesuję się ezoteryką w zasadzie od czasów licealnych. Później troszkę zarzuciłam temat, ale nadal mnie ciągnie i postanowiłam do tego powrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeszcze nie umiem poruszać sie po forum, a to mój pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Porozglądam sie troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Vampirella

Witaj Randia :)

Czasem łatwo się zgubić, ale to tylko na początku, potem już będzie Ci się łatwiej odnaleźć i man nadzieję, że znajdziesz tu to czego szukasz ...

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum:) Miło mi jest dołączyć do grona wartościowych osób zainteresowanych ezoteryką. To jest mój pierwszy post, więc mogę się troszkę gubić na forum, za co z góry przepraszam, ale każdy musi przejść tą drogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie wiedźmy i wiedźminy! Jestem sowa ;)Bylabym bardzo szczesliwa ,gdyby doba trwała 48 h.Szkoda ,ze tak sie nie da.

Interesuje sie i zajmuje ezoteryka (czyli rozwojem duchowym ),Tarotem, numerologia ,psycholgia ,psychoterapia , interpretacja snow ,Reiki .Mizianiem tez.Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wiedźmy i wiedźminy! Jestem sowa ;)Bylabym bardzo szczesliwa ,gdyby doba trwała 48 h.Szkoda ,ze tak sie nie da.

Interesuje sie i zajmuje ezoteryka (czyli rozwojem duchowym ),Tarotem, numerologia ,psycholgia ,psychoterapia , interpretacja snow ,Reiki .Mizianiem tez.Pozdrawiam serdecznie.

 

Witaj Kochana :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich :) wierzę, że skoro tu dotarłam to nie jest to przypadek. mam nadzieję, że będę mogła się dużo nauczyć i poznać wielu Ezolubów :) pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Zarejestrowałam się tutaj dawno temu, ale jakoś tak mi zeszło...

Bywam troszkę tu, troszkę tam, myślę, ze zostanę z Wami na dłużej.

Z niektórymi z Was znam się z innych forów o podobnej tematyce, z niektórymi wręcz się przyjaźnię,

pozdrawiam więc serdecznie wszystkich znajomych i nieznajomych.

:roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Pochodzę z Gliwic i mam na imię Mariusz.

Zarejestrowałem się tu troche z nudów a trochę iż czasem lubię poczytać horoskop itd...

I może udziele niektórym osobom jakiś dziwnych odpowiedzi :D

Zamieściłbym fotke ale lepiej nie bo połowa użytkowniczek od razu będzie miała dziwne sny :buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze wrocilam :) Szulam, szukalam hasla i loginu i wreszcie go odnalazlam w starych wiadomosciach.

 

Takze Witam! :) Postaram sie tutaj wstepowac czesciej, aczkolwiek Tarotem juz sie nie zajmuje (zaczelam troche wrozyc w wakacje i te zle rzeczy sie spelnily, a dobre - nie), chociaz pewnie o jakies interpretacje sie znow pokusze ;).

 

Jeszcze raz witam! Mam nadzieje, ze ktos mnie jeszcze pamieta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze wrocilam :) Szulam, szukalam hasla i loginu i wreszcie go odnalazlam w starych wiadomosciach.

 

Takze Witam! :) Postaram sie tutaj wstepowac czesciej, aczkolwiek Tarotem juz sie nie zajmuje (zaczelam troche wrozyc w wakacje i te zle rzeczy sie spelnily, a dobre - nie), chociaz pewnie o jakies interpretacje sie znow pokusze ;).

 

Jeszcze raz witam! Mam nadzieje, ze ktos mnie jeszcze pamieta ;)

 

Pamięta,pamięta,wstepuj tutaj częściej.Witaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze wrocilam :) Szulam, szukalam hasla i loginu i wreszcie go odnalazlam w starych wiadomosciach.

 

Takze Witam! :) Postaram sie tutaj wstepowac czesciej, aczkolwiek Tarotem juz sie nie zajmuje (zaczelam troche wrozyc w wakacje i te zle rzeczy sie spelnily, a dobre - nie), chociaz pewnie o jakies interpretacje sie znow pokusze ;).

 

Jeszcze raz witam! Mam nadzieje, ze ktos mnie jeszcze pamieta ;)

 

Witaj Izo ;)

Też pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już tu jestem, ale oficjalnie się jeszcze nie przywitałem :) Teraz więc, wszem i wobec witam Was, drodzy użytkownicy ezoforum, salem alejkum i niech Moc będzie z Wami na wieki wieków Amen.

 

"Troszkę" to spóźnione, ale co tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zdziwko::zdziwko::zdziwko: ostatnio omijałam ten temat by myślałam że tylko ja tak z butami weszłam nie witając się oficjalnie :zmeczony:

 

No to też nadrobię ;

 

Witam was ,jestem pozytywnie zakręconą kobitką i przyszłam tu do was by jeszcze bardziej się zakręcić :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcies... :)

 

hmm... Pieruna, wicie co ? :)

- Piernika... jo chybo tez z womi sie jesce nie witoł... :)

- bom jok sie witoł, to była jesce Domi... aaa? Was to chybo jesce ni, rocej ;)^

- nnooo(?)... to i witojcies wsyćkie których nie witołem... aaa scególnie te Wsystkie Pozytywnie zakręcone... :))*

 

--- to pisoł Jo... infedro :) wos wielbiciel, rocej :)* heeey ;)^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...