Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników forum :) Trafiłam tutaj przez przypadek i dość długo nie miałam czasu, żeby się przedstawić, raczej czytałam forum niż się udzialałam :) Teraz pewnie zbyt dużej zmiany nie będzie, jednak przywitać się wypada :)

Magda jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak i bayoo od paru tygodni bardziej śledze forum niż się udzielam, staram się czytać jak najwięcej, dowiedzieć ile tylko mogę z dziedzin magii, runów, demonologii, angelologii oraz o przeżywaniu LD czy oobe.

Pisałem kiedyś na forach koterii chaosu (brzmi strasznie ale było tam miejsce na rozmowy o wszystkim), staram się być pomocny jeśli mogę, jestem ciekawski i nie lubię chamstwa

 

Witam wszystkich, wasz Radek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.mam nadzieje ze sie nie pomylilam i jest to watek powitalny.na imie mam Mariola,a nick jak widac Villemka.pozdrawiam wszystkich jeszcze swiatecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris

To ja tez sie przedstawie:) Basia jestem a na forum juz troche przybywam tylko zapomnialam o kulturze swojej:P

 

Vilemko-przybylas z kafeterii, prawda?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za przywitanie,Erza Scarlett.tak na kafeterii tez przebywam ale przyszlam tu,z innego forum ezoterycznego.:icon_mrgreen:

Edytowane przez villemka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Wertuje najrozniejszye tematy na tym super forum od dluzszego czasu , ale dopiero teraz natknełam sie na ten temat POWITALNIA.

 

Witam Was serdecznie w takim razie.Bardzo miło tu spedzam czas.Naprawde ciekawe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim! Na forum zarejestrowałam się bardzo daawno, ale nigdy czasu nie było, by porządnie do niego przysiąść. Teraz zamierzam. Witajcie, no i zabieram się do czytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

na forum zarejestrowałem się przed chwilką ale śledzę je uważnie od kilku miesięcy, moje zainteresowania ukierunkowane są raczej na Magię ze szczególnym naciskiem na Chaos, raczej nie mogę napisać, że jestem magiem (fajnie brzmi prawda :) ) ponieważ jak na razie jestem bardziej teoretykiem niż praktykiem choć ostatnio pracuję czysto praktycznie z sigilami i servitorami . Właściwie każdy dział na forum wydaje mi się w jakimś stopniu ciekawy więc liczę że forum nie sypnie się zaraz po mojej rejestracji i jeszcze wiele ciekawych postów przeczytam a czasem może sam coś napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam dopiero dzisiaj znalazłam tą stronkę .Mam na imię Małgosia uwielbiam psychologie ,zajmuje się kartami klasycznymi (początkująca od kilku lat) mieszkam w Lesznie pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jestem Beata mam 23 lata, dwoje wspaniałych dzieci i męża dziwaka :D

Dlatego postanowiłam zarejesterować się Tu i poprosić o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Cześć Margaretko, cześć wszystkim nowym przybyszom, milutko, że nasza rodzinka się powiększyła o kolejnych członków i członkinie...;D;D pozdrawiam Was;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny podejmuję tak jakby próbę powrotu.. Jak na razie głównie zerkam sobie na tematy :-)

Miło, że niektórzy z was wciąż mnie pamiętają.

Sporo się pozmieniało..

 

Życzę wsz.miłego wieczoru!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem nowa nie tylko na forum ale również w swojej przygodzie z kartami tarota... Kiedyś bałam się tych kart... tylko raz w życiu zapytałam ich o coś... były to karty z jakiejś gazety... odpowiedziały "tak"... wtedy miałam 15 lat dziś od prawie trzech lat jestem żoną człowieka, o którego zapytałam wtedy karty "Wyjdę za niego za mąż?". Zapomniałam o istnieniu tych kart na długi czas... dopiero moja przyjaciółka zajmująca się nimi od jakiegoś czasu pewnego dnia postanowiła mi powróżyć tak bardziej dla praktyki jako, że sama się uczy. Wtedy też zrozumiałam, że nie ma się czego bać. Już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem zafundowania sobie swojej własnej talii. Zrobiłam to wczoraj... czekam na mojego "Tarota Pozłacanego" wraz z książkami pani Antonowicz... Mam nadzieję, że uda mi się zacząć ciekawą i długą przygodę z kartami tarota... a przy okazji zgłębić swoją wiedzę... również na tym forum...

 

a tak oczywiście by the way Kasia jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem nowa nie tylko na forum ale również w swojej przygodzie z kartami tarota... Kiedyś bałam się tych kart... tylko raz w życiu zapytałam ich o coś... były to karty z jakiejś gazety... odpowiedziały "tak"... wtedy miałam 15 lat dziś od prawie trzech lat jestem żoną człowieka, o którego zapytałam wtedy karty "Wyjdę za niego za mąż?". Zapomniałam o istnieniu tych kart na długi czas... dopiero moja przyjaciółka zajmująca się nimi od jakiegoś czasu pewnego dnia postanowiła mi powróżyć tak bardziej dla praktyki jako, że sama się uczy. Wtedy też zrozumiałam, że nie ma się czego bać. Już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem zafundowania sobie swojej własnej talii. Zrobiłam to wczoraj... czekam na mojego "Tarota Pozłacanego" wraz z książkami pani Antonowicz... Mam nadzieję, że uda mi się zacząć ciekawą i długą przygodę z kartami tarota... a przy okazji zgłębić swoją wiedzę... również na tym forum...

 

a tak oczywiście by the way Kasia jestem :)

Witam Cię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przyznam sie, ze nie mam zielonego pojecia o ezoteryce, moze wlasnie dlatego tutaj trafilam. Znalazlam sie w bardzo zlym okresie mojego zycia, szukam pomocy wszedzie. Szukam takiego "zaczepnika", ktory pomoze mi sie uwolnic od tych problemow i nekajacych mnie uczuc. Wierze w przyszlosc, wierze we wrozby, dlatego mam nadzieje, ze dowiem sie bardzo duzo z tego forum, a takze znajde pomoc.

Nazywam sie Izabela, aktualnie przebywam w Irlandii, studiuje turystyke i tak jak wspomnialam wyzej...Jestem cholernie zagubiona. Mam nadzieje, ze zagrzeje tutaj miejsce na dluzej, a nie uciekne jak tchorz - jak ostatnio mam w zwyczaju :/. Witam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Witaj Izuniu, a dlaczegóż to by od nas uciekać, u nas każdy znajdzie swój przytulny kącik, swoje bratnie dusze...może nie ma tu przepisu na szczęście, ale na pewno jest sporo drogowskazów ku szczęściu prowadzących...pozdrawiam Cię;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj IZA.Ciesze się że dołączyłaś do Nas. Ja też jestem tutaj od niedawna i jestem bardzo zadowolonaJeżeli tu trafiłaś to nie bez przyczyny.Może właśnie tutaj znajdziesz pomoc w odnalezieniu swojej drogi na której stawisz czoło swoim problemom .Witam cię bardzo cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem Alicja.

Jestem raczej obserwatorką, jeszcze niewiele wiem ...

Poszukuję...

 

Cieszę się że trafiłam na to forum. Miło mi, Was czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Hej Alicjo (piękne imię)...nam miło, że miło Ci się nas czyta, i miło nam również, gdyż wiemy, że i Tobie będzie tu miło, a więc miłej przygody z forum;);):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich

 

Konrad, Chaota, ciekawy wszystkiego, gdyż wiedza to skarb największy.

 

Nieco sam się dowiem, nieco co wiem ja opowiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a w szczególności Konrada :)

 

Mam na imię Grzegorz i już trochę czasu magii poświęciłem a doświadczenie mizerne ze względu na lenistwo i spotkania ze znajomymi przy alko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imie Krystian ezoteryka interesuja sie od jakiegos czasu ale praktycznie nic o niej nie wiem aktualnie probuje doswiadczyc oobe ale coz z tym bedzie to nie wiem znajomy wspominal mi cos o zablokowanych czakrach ktore wedlug jego mam natomiast podobno moze ktos to sprawdzic jezeli wpadnie calkiem przypadkiem ktos tutaj i przeczyta mojego posta i mi pomoze (najlepiej na priva :P) bede wdzieczny. Taka troche reklama no ale coz przypadki sie zdarzaja wiec warto napisac ; D Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie! Co prawda nie jestem ekspertem w kwestiach ezoterycznych, a dopiero się uczę i mam nadzieję, że to forum pomoże mi niejako w zdobywaniu wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja - nowa, rowniez witam wszystkich nowych!! Mam nadzieje, ze na dlugo tutaj zostaniemy i naprawde nam sie spodoba :] Ja na razie odkrywam to forum i poznaje rozne nowe rzeczy, co jest ekscytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nazywam się Adam, pochodzę z małego miasta Krynki na podlasiu, jestem nieźle walnięty, lubię bawić się w parzenie wywarów, czytanie legend i interpretowanie ich, no ale jestem też gówniarzem, którego to wszystko przerasta i bardzo proszę kogoś poinformowanego w temacie o pomoc- proszę pisać na nr gg 11908116. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Cześć 13th

jestem nieźle walnięty
no nie powiem, taka szczerość wobec siebie w najczystszej postaci;D;D miłej zabawy;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu juz chwile ale jakoś się nie złożyło ale już się zachowuje jak kulturalny człek :D

i...

Witam Wszystkich serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!

Jestem "nowa" i chciałam serdecznie się ze wszystkimi przywitać.:))

mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona:)

Interesuje sie tarotem, runami i numerologią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chce się przywitać ..

 

Marlena - pozytywnie zakręcona, chociaż wstydliwa :D Mam nadzieję, że się to zmieni :P

 

Buziaczki dla Was:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...