Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witajcie:))

Nie lubię zaczynać przygody z forum bez przywitania dlatego po prostu musiałam znaleźć ten temat!:) Jakie tutaj wszystko duże, na prawdę jestem pod wrażeniem!

Co tutaj robię?

Moja historia z ezoteryką jest dosyć długa i zawiła. Generalnie przez ostatnie dwa lata byłam przeciwniczką wszystkiego co z nią związane, ponieważ usilnie szukałam Boga. Czas ten spędziłam min na studiowaniu Biblii (jeżeli ktoś potrzebowałby jakiś wskazówek to służę pomocą:)) W tym roku jednak zaczęłam studia związane z tematem Boga, magii itp i moja stanowisko zaczęło się zmieniać (w sumie jakiś czas wcześniej wiedziałam, że coś się zmieni). Nie mam jeszcze wyrobionego zdania na wieeele tematów, ale jeżeli za coś się biorę to jestem perfekcjonistką. Stąd moja obecność tutaj.

 

Mam nadzieję, że będzie to dobry czas. Pozdrawiam:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich. Robie to teraz, bo dopiero zauważyłem taki temat. Mam na imię Czarek.

Jestem tu ponieważ odświeżam swoje stare zainteresowania. A dokładnie interesowała mnie kiedyś magia, to było za czasów szkoły średniej, później przyszły studia, praca troche problemów itd. Ale nie będę zanudzał.

 

Po prostu serdecznie witam wszystkich i zdrowie pytam. :bukiet: No i oczywiście kwiatuszki dla Pań

To byłem ja Czarek niektórzy wolą Cezary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy, dzień dobry :) Nowy jestem tutaj, ale nie nowy w temacie, aczkolwiek mam trochę pokory i wiem, że nic nie wiem. Kiedyś próbowałem OoBE, autohipnozy itd ale mi nie wychodziło, jedynie LD parę razy. A teraz mam zamiar się wziąć za to poważnie. Widzę na forum jest dużo ciekawych informacji. Tak w ogóle jestem Filip ;) . Krótko o sobie? Interesuję się koleją i muzyką,a czego słucham? Wszystkiego :) . Ale najczęściej starego, dobrego rocka z lat 60', a ostatnimi czasy nawet rock'n'roll z późnych lat 50' ;) . Pozdrawiam!

 

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów :mruga_na:

Mam nadzieję, że znajdę na tym forum jakieś ciekawe tematy i ciekawych ludzi :oczko:

Życzę sobie bez żadnych konfliktów, bo mam dość tego po innym forum... :_jezyk: i pozdrawiam :zeby:

Edytowane przez adivino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko :)

 

Ponieważ na moim nicku można sobie język połamać (a paznokcie nad jego etymologią pozjadać do łokci), to podpowiem, że lubię kiedy zwracać się do mnie Tora :)

 

A coś o mnie? Jestem główną postulatorką rozszerzenia doby do 36 godzin, ponieważ mam tyle zainteresowań, że się w niej nie mieszczę :) Rysuję, czytam, piszę, doskonalę wszystkie dziedziny ezoteryczne, które mnie urzekną, a od niedawna zajmuję się też grafiką. Kocham zwierzęta i czuję się z nimi związana, jestem muzykoholikiem, pozytywnie pokręconym człowiekiem, numerologiczną 8 i zodiakalną wagą...

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

Chciałbym się przywitać ;) Fajnie tu macie,sporo tematów i fajne uśmieszki jak z gg :zeby_na: zresztą moje ulubione :_oczko:

To trochę o sobie: Co lubię,czym się interesuję,przede wszystkim tematami ezo,kartomancją ale też takimi zwykłymi dziedzinami jak astrologia ta nie związana z ezo,choć pomału do niej też mnie ciągnie ;) Chciałbym trochę dowiedzieć się o numerologii bo według mnie jest bardzo ciekawą dziedziną,którą warto zgłębiać :) Oj dużo by tutaj opowiadać ale nie chcę aż tak zanudzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

przygnał mnie tu przypadek - szukałam ciekawych interpretacji kart tarota i spodobało mi się u Was więc zostaję. "Te klimaty" zawsze były mi bliskie, na studiach przyjaciółka zaciągnęła mnie do wróżki dla towarzystwa. Minęło trochę latek i wszystko się sprawdza. Nie powiem że mnie to cieszy, bo jej przepowiednie nie byly tak łaskawe jak bym sobie tego życzyła. Wszystkim życzę miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Jakże dawno ja tu Was nowe ludziska nie witałem, co za nietakt :D, a więc witam wszystkich nowo-przybyłych, zaczynacie niezwykłą przygodę z niezwykłymi ludźmi (tak, skromność nie jest moją wadą;D), niechaj ten czas będzie dla Was niezapomniany, płodny, kreatywny;) pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość PannaDorotka

to ja też się przywitam, bo mimo że jestem tu już od dawna, to po ostatnich wydarzeniach jest tak, jakby mnie wcale nie było :D

:a015::a015::a015::a015::a015:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka
witam szystkich użytkowników ezoforum jestem tu nowa w jaki sposób nazbierac mozna posty

 

hmmm nie wiem... moze sprobuj je napisac? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Ewa i mieszkam w Wielkopolsce. Uwielbiam spacerować brzegiem Bałtyku, gotować i czytać książki. Tarotem i wróżbami interesuję się od dawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Gracjan85

Witam mam na imię Gracjan,jestem pustelnikiem zajmującym się rozwojem duchowym - na tyle na ile można być pustelnik w mieście.Rozwojem duchowym zajmuje się już od 5 lat.

Co 5 lat w moim życiu następuje jakaś zmian która wywraca moje życie do góry-nogami.W tym roku czekam na kolejną - tyle o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi wszystkich serdecznie powitać:hahahaha: Jak to w życiu bywa co raz mniej prawdziwych przyjaciół, więc pozwoliłam sobie poznać Was w inny sposób :) Mam 26 lat, imienia wolę nie podawać, ale moja postać i mój problem jest w 100% prawdziwy i nie daje mi spokoju. Mianowicie odkąd się rozstałam z facetem przeszło 3 lata temu moje sny stały się koszmarem, i tak się męczę od roku szukając wybawienia :) Zapraszam do czytania, w wolnej chwili będę się zapoznawać z zasadami forum i mam nadzieję, że dojdę do perfekcji, na razie to troszku skomplikowane. Jednakże bardzo mi miło, że się tu znalazłam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie ;)

 

Zasady nie sa az takie skomplikowane.

Mozna ujac - po pierwsze nie szkodzic - to chyba najwazniejsza zasada,

mam tu na mysli mieszanie w energiach innych osob.

Cala reszta podchodzi pod ten jeden punkt chociaz roznie sformulowane;)

 

Pozdrawiamy i witamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie? Nie wiem jak, po prostu witam. Mam nadzieję że znajdę odpowiedzi na pytania i być może udzielę odpowiedzi na pytania innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Neferites

Neferites wita wszystkich użytkowników forum

 

Mam 23 lata. Interesuje się NLP, hipnozą, bioenergoterapią, psychologią, prawem przyciągania i... mogłabym tak jeszcze długo wymieniać. Ponoć rozległe zainteresowania to nie oznaka niezdecydowania a szerokich horyzontów (tak sobie przynajmniej to tłumaczę).

 

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i wysyłam potężną dawkę dobrej energii.:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Jestem tu, gdyż wciąż szukam mojej ścieżki duchowej. Lubię malować i pisać poezję. Uważam, że stworzenie dobrego wiersza może zdziałać więcej niż niejeden skomplikowany rytuał ;) Poza tym lubię jogę, ale bez wnikania w jej duchowość, jako ćwiczenia niesamowicie poprawiające mi zdrowie i samopoczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich , zagladalam na Wasze forum regularnie od kilku miesiecy , no i dzisiaj w koncu sie zarejestrowalam.... Interesuje sie tarotem chociaz jestem poczatkujaca w tym temacie ale pochlaniam wszelkie informacje z nim zwiazane no i oczywiscie cwicze na sobie i rodzinie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, chcialam sie przywitac. Mam na imie Joanna. Odkad pamietam zawsze budzily we mnie podziw wrozki (te prawdziwe) te, ktore spotkalam w dziecinstwie to byly starsze kobiety a i czasem stare, z podziwem patrzylam jak rozkladaly karty i mowily, mowily, mowily. Mnie karty cyganskie nie wciagaly, az krotko przed rozwodem dostrzeglam w ksiegarni karty tarota i trzasnelo, pachnialy przecudnie nie bylo dnia bym nie poswiecila im czasu to byl rok 96, az do medytacji z karta Cesarzowa kilka lat temu, wtedy odlozylam mojego tarota i lezy sobie w pudelku, obdarowano mnie kartami anielskimi, ktore tez uwielbiam. Jestem przepozytywna, kiedy mam sprawe do rozwiazania siegam po magie. Ludzie z mojego otoczenia mowia o mnie wiedzma, tak wiec witam sie ze wszystkimi przesylajac moc pozytywnej energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawić się powinnam i ja.

Jestem tak mi się wydaje jeszcze "małolata" wg waszego forum. Nie przeżyłam oobe i tak naprawdę nie chcę tego przeżyć. Mam na imię Adrianna i lubie pisać wiersze.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Interesuję się ezoteryką, Tarotem, a od niedawna moje inne hobby to decoupage. Choć nie mam zbyt wiele wolnego czasu zamierzam tu zaglądać.

:icon_smile2:

 

Pozdrawiam

JM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! Znalazłam, a myślałam, że nie ma powitalni ;)

Witam wszystkich cieplutko, jestem tu od wczoraj, ale bardzo mi się u Was podoba :hejka:

Mam nadzieję, że miło spędzę z Wami czas :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! Znalazłam, a myślałam, że nie ma powitalni ;)

Witam wszystkich cieplutko, jestem tu od wczoraj, ale bardzo mi się u Was podoba :hejka:

Mam nadzieję, że miło spędzę z Wami czas :_okok:

Witaj i o drogę pytaj :> Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam, forum znam już od dłuższego czasu. Chętnie podzielę się wiedzą na temat Tarota.

Pzodrawiam :slonko:

 

witamy serdecznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, forum znam już od dłuższego czasu. Chętnie podzielę się wiedzą na temat Tarota.

Pzodrawiam :slonko:

Witam serdecznie, przyda się pomocna dłoń naszym ciężko pracującym tarocistą :)

Byłaś już użytkowniczką forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przyda się pomocna dłoń naszym ciężko pracującym tarocistą :)

Byłaś już użytkowniczką forum?

 

Tak, ale to dawna historia. :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ezoteryką w dość swobodny sposób zajmuje/interesuję się od czasów, kiedy to internet kupowało się na targu w workach po 100 MB. :)

Może jeszcze co nieco pamiętam, gdyby tak było, to podzielę się czymś ciekawszym.

Coś o sobie? Czas pokaże.

Och, btw - pozdrawiam usera Adam1989. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam skromnie :)

zajmuje się tarotem od kilku lat , ale czytam po swojemu :)

 

Witaj i mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie tutaj miejsce.

 

Witam

Ezoteryką w dość swobodny sposób zajmuje/interesuję się od czasów, kiedy to internet kupowało się na targu w workach po 100 MB. :)

Może jeszcze co nieco pamiętam, gdyby tak było, to podzielę się czymś ciekawszym.

Coś o sobie? Czas pokaże.

Och, btw - pozdrawiam usera Adam1989. :P

 

Witaj i miłego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ogólnie pojętą ezo zainteresowałem się jeszcze za czasów Energy Forum, a to forum wydaje się jedynym sensownym i rzetelnym miejscem na zdobywanie wiedzy na ten temat. Mam otwarty umysł na wiele spraw, więc może wyniosę z tego jakiś pożytek ;p

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ogólnie pojętą ezo zainteresowałem się jeszcze za czasów Energy Forum, a to forum wydaje się jedynym sensownym i rzetelnym miejscem na zdobywanie wiedzy na ten temat. Mam otwarty umysł na wiele spraw, więc może wyniosę z tego jakiś pożytek ;p

 

Pozdrowionka.

Obyś wyniosła coś sensownego stąd, witaj i owocnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...