Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo, to ja też się przywitam :)

Mam na imię Tegla i postanowiłam w końcu dołączyć niż obserwować z ukrycia :)

Tematów ciekawych mnóstwo, a na dodatek doświadczone osoby z którymi można np. podzielić zdanie.

Czym się zajmuje ? Kroki stawiam od 3 lat w Tarocie, ale częściej czytam go intuicyjnie.

Ogólnie, tam gdzie mnie ciągnie, tam jestem stawiając na własny rozwój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Oooo, to ja też się przywitam :)

Mam na imię Tegla i postanowiłam w końcu dołączyć niż obserwować z ukrycia :)

Tematów ciekawych mnóstwo, a na dodatek doświadczone osoby z którymi można np. podzielić zdanie.

Czym się zajmuje ? Kroki stawiam od 3 lat w Tarocie, ale częściej czytam go intuicyjnie.

Ogólnie, tam gdzie mnie ciągnie, tam jestem stawiając na własny rozwój :)

 

Witaj. Intuicyjne czytanie tarota bardzo mile widziane, zwłaszcza w naszym dziale tarota ^^ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :)

Miło, na pewno będę bardzo często jak będzie to tylko możliwe w dziale tarota. :)

Intuicyjnie, z doświadczenia się przekonałam że pierwsza myśl, pierwszy rzut oka na karty mówi mi najwięcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam, witam :)

Miło, na pewno będę bardzo często jak będzie to tylko możliwe w dziale tarota. :)

Intuicyjnie, z doświadczenia się przekonałam że pierwsza myśl, pierwszy rzut oka na karty mówi mi najwięcej :)

 

bardzo mi miło :)

to prawda, pierwsza myśl z reguły jest najtrafniejsza, przekonałam sie o tym sama na własnej skórze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pierwsza myśl choć czasem karty sugerują trochę inaczej, bo przyznam że zdarzały się takie przypadki :)

Edytowane przez Tegla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Adam mam 14 lat dopiero co dołączyłem, interesuje się magią ognia i runami a w wolnych chwilach telekineza. zazwyczaj chodzę z głową w chmurach więc jak zrobię błąd to mnie poprawcie to tyle o minie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

jestem Anna.

kiedyś już miałam tu swój profil ale znikł,wiec założyłam nowy.

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow:icon_smil

 

Juz kilka postow napisalam ale sie jeszcze nie przywitalam.

Przepraszam za to przeoczenie.Uwazam,ze mialam duze

szczescie trafic na tak ciekawe forum z tyloma przeroznymi

tematami!!!!

Nazywam sie Slawa i ciagle sie ucze tarota,numerologi,astrologi

i wszystkiego co prowadzi do rozwoju duchowego.

Musze w tym miejscu bardzo wszystkim podziekowac za tak

mile i pelne wyrozumienia przyjecie do grupy.

Specjalne dzieki dla Daffne.:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

u mnie też było chłodno i mokro, ale dziś już jest piękna pogoda :usmiech:

Mam nadzieje, że u Ciebie również :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konsuela

oj niestety , co chwila pada.. i wieje wiatr..na niebie czarne chmury ,a slonce wychodzi tylko na minutke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Konsuelo ciesze sie,ze do nas dolaczylas:serduszka:

A u nas w przeciwienstwie do was od poludnia super pogoda

i duzo,duzo slonca!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Konsuelo ciesze sie,ze do nas dolaczylas:serduszka:

A u nas w przeciwienstwie do ciebie od poludnia super pogoda

i duzo,duzo slonca!!!!!!!!!!:samba:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim nowoprzybyłym i Tym po przerwie, rozgoście się :D

Edytowane przez exquisite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Witam tych po przerwie i nowo przybyłych :usmiech:

 

Slawa podoba mi sie Twoj podpis :)

 

mnie podoba się tańcząca Pani, pląsająca u Sławy :i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8: :okularnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez witam nowo przybylych i tych po przerwie:buziak:

 

Konsuelo toz to nie moj podpis-powiem ci w tajemnicy - podkradlam Jungowi

fajny co nie?:roza:

 

Daffne kochanie myslisz,ze jak babcia to juz nic i jeszcze raz nic!!!!

Twoje bananowce tez niczego sobie ho hooooo!:buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ... chociaż dziś słoneczko przypiekało troszkę, ale to w dzień, a teraz na wieczór coś na rozgrzanie oprócz gorącego kakao jak znalazł na rozgrzanie atmosfery ;)

Edytowane przez exquisite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Nazywam się Leas. Zajmuje się magią od paru dobrych lat. Mam doświadczenie w różnych nurtach, lecz głównie skupiam się na tyfonicznej tradycji. Odwiedziłem forum ze swoich pewnych powodów. Myślę, że to na tyle.

Edytowane przez Leas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Patrycja. Zaczęłam poznawać tarota i tak trafiłam na to forum. Same karty kupiłam jakieś 17 lat temu, ale byłam wtedy młodziakiem, niecierpliwym, już, już chciałam wszystko wiedzieć i ostatecznie karty trafiły do szafy. Ostatnio trochę mi się życie zawaliło, szukałam jakiejś drogi na wyjście z dołka, a właściwie to ogromnego rowu emocjonalnego i przypomniały o sobie kompletnie zapomniane karty. I rzeczywiście, wiedziały po co się przypomniały, rozmyślania nad nimi wiele mi pomogły. Ostatnio zaczęłam też sobie robić małe rozkłady.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

jak widać po nick'u jestem meGatona. Interesuje się przekazami wielkich myślicieli, zgłębiam tajniki religii, duszy i samodoskonalenia. Jestem mentalistą skupionym na kulturze Dalekiego Wschodu przez co staram się przybliżyć ludziom akupunkturę, akupresurę, medytację oraz oczyszczanie ciała bioenergetycznego. Do tematyki forum podchodzę dosyć sceptycznie przez mój bardzo analityczny i logiczny tok rozumowania- 'jeśli mi tego nie udowodnisz namacalnymi dowodami, po prostu nie uwierzę'. Jakby ktoś miał jakieś dziwne skojarzenia związane z moim avatarem- jestem zdeklarowanym palaczem marihuany i uważam, że to bardzo mistyczna i tajemnicza roślina.

 

Pozdrawiam

meGatona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zoska1977,

 

również na to liczę! Mam nadzieję, że razem dojdziemy do ciekawych wniosków.

 

Pozdrawiam

meGatona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Thiramone (albo Thire jak wolicie). Swoich danych osobowych podawać nie będę, bo i tak raczej nikomu nie są one potrzebne. Moim głównym hobby są szkice i rysunki. Interesuję się również snami, psychologią, kryminologią, chemią, sztuką, krajami skandynawskimi i praktycznie wszystkim, co przykuje moją uwagę. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ehm... To ten... Wypadałoby się przywitać. Chociaż tyle zrobię. |D

 

Hej Wam. Jestem Hik i tak niechaj zostanie. Nie lubię, gdy w internecie używa się mojego imienia. Taka mania na punkcie anonimowości.

Interesuję się głównie numerologią. Uwielbiam tę dziedzinę i po prostu kocham moje samotne rozmowy z cyferkami. <3 Interesuje się też trochę tarotem, mistrzem to ja nie jestem i raczej nie będę. Posiadam talię "Maroon Tarot", którą dostałem od Nyguska na urodziny. ^^ No na co dzień to zajmuje się kuglarstwem. Interesują mnie też zwierzątka, stąd znalazłem się na techniku weterynarii. Uwielbiam i chciałbym kiedyś hodować rasę psów Akita Inu, ewentualnie jakieś Sznaucery, które również są wspaniałe. No i to chyba tyle z tego krótkiego powitania.

Mam nadzieje, że spędzę z Wami miło czas. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :) szukałam tego tematu :). Chciałam się przywitać z wszystkimi. Ezoteryką zacząłam się zajmować 3 lata temu...podchodzę do tego bardziej hobbystycznie, choć mam wrażenie, że pewne rzeczy o dary mam od dziecka. Kiedyś myślałam, że to intuicja... i możliwe, że nadal tak jest, ale wyjątkowo dokładna intuicja.Tak więc: doby wieczór wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc skoro już tu trafiłam to się przedstawię :) Na imię mam Justyna od dawna zastanawiałam się czy 'magia' istnieje.. Czytając już, niektóre wątki na tym forum zaczynam rozumieć wiele.. Lecz jak narazie ciągle za mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Martyna, mieszkam w Łodzi i interesuje się ezoteryką, parę minut temu trafiłam tu z innego forum, a konkretniej z Bytu zbiorowego, no i chyba kończę to powitanie, bo pewnie i tak nikt tego nie czyta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Martyna, mieszkam w Łodzi i interesuje się ezoteryką, parę minut temu trafiłam tu z innego forum, a konkretniej z Bytu zbiorowego, no i chyba kończę to powitanie, bo pewnie i tak nikt tego nie czyta. :P

 

witaj sąsiadko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już taki wątek jest to i ja się przywitam ;)

Kinga, chociaż różnie mnie nazywają, nigdy nie przywiązywałam szczególnej wagi do imion. Kraków. Ezoteryką interesuję się już jakiś czas, ale przeglądając forum dużo się jeszcze uczę, może za jakiś czas będę gotowa żywiej udzielać się w Waszych dyskusjach. Szerszą wiedzą dysponuję w zakresie run/ezorun, reszta to dopiero początki (zielarstwo, astrologia, nowa psychologia). Zdecydowanie więcej mogę powiedzieć w tematach religioznawczo-kulturoznawczych. Cieszę się, że mam okazję Was poznać (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj, po napisaniu paru, mniej lub bardziej udanych postów, zorientowałem się, że Powitalnia to nie pijalnia. Ktoś by powiedział, że głodnemu chleb na myśli. Nie mam ku temu okazji, gdyż moi starzy smakosze trunków wszelakich przedwcześnie poumierali a samemu nie wypada. I tak oto znalazłem się w salonie dla gości, gdzie od czasu wpadnie ktoś z wizytą z Zarządu.

Właściwie to ezoteryką się nie zajmuję, w karty nie gram, magii nie uprawiam, bożków w domu nie przechowuję. Zdaję sobie sprawę jak łatwo się uzależnić a w teraźniejszych czasach wyleczenie się z jakiegoś nałogu nie należy do zadań prostych.

Dzisiaj dowiedziałem się, że czepiam się drobiazgów, w związku z czym nachodzi mi myśl, aby zmienić swoją mało mówiącą nazwę użytkownika na Rzep. Jest krótka a będąc „owocem” zioła ma pośrednio szczególne właściwości lecznicze. Ponadto zdrobnieniem zioła jest ziółko... Prima! Jako rzep nie muszę mieć ekstra zainteresowań...

Jak przystało na Powitalnię wypada się pokłonić, nie tracąc przy tym równowagi, wszystkich bywalcom forum, bo w późniejszym czasie, w ferworze płomiennej dyskusji, taka okazja może się nie zdarzyć. Nie witam bardzo, bardzo gorąco, bo jako człowiek przezorny, odkładam nieco ciepła na porę zimową oraz dla tych w potrzebie.

 

Dziś dla gości piszę rymy,

aby miło ich powitać,

tak normalnie, bez zadymy

w ezoforum, w kartach, mitach.

 

Cześć, dzień dobry, how d`you do,

w blasku słońca, w letni dzień.

Choć z wzruszenia brak mi słów,

wytrwać z Wami bardzo chcę.

 

Bądźcie radzi i weseli

w ezo-świecie w każdej porze,

żyjąc w zgodzie, co nie dzieli,

mając gratis ogrom wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj nowy ,to wypada się przywitać i napisać parę słów o sobie ,a więc witam wszystkich ,na imię mam Bohdan ,interesują mnie sprawy niecodzienne i dla postronnych ludzi tajemne ,a i sam mam jako takie praktyczne doświadczenie ,oczekuję znaleźć tutaj zadowalające mnie odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szukałem dziś tego tematu i nie mogłem go znaleźć. Teraz przypadkiem... w końcu!

 

Chciałbym serdecznie powitać wszystkich forumowiczów. Tutaj zwę się Salomon, w rzeczywistości Robert. Od ubiegłej środy mam osiemnaście lat i mieszkam w Sztokholmie. Chodzę do drugiej klasy zawodowej na kierunku handlowym, a interesuje się w szczególności poza tematami tego forum polityką, ekonomią, historią, religiami i mitologiami, literaturą, medycyną i astrofizyką. W dziedzinie "magicznej" szczególnie od wielu lat interesuję się pracywilizacjami, aspektami z dziedziny astrofizyki np. oddziaływaniem elektromagnetycznym w kosmosie, kryptozoologią, oraz medycyną naturalną.

 

Wolny czas spędzam na chodzeniu do szkoły i czytaniu książek w szczególności. Ponad to odwiedzam swoją sympatię mieszkającą w Polsce i rozmawiam z nią. Piszę też swoje opowiadania i przymierzam się kolejny już raz do jakiejś książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników. Jestem nowy na forum. Mam 18 lat i mieszkam na Śląsku. Zarejestrowałem się na forum ponieważ jestem bardzo zainteresowany zagadnieniem magii i chciałbym pogłębiać wiedzę teoretyczną jak i praktyczną w tym temacie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem Czarna, tu Paha Nainen (tłumaczenie - zła kobieta )

 

z kartami Tarota i nurmerologią miałam styczność już jako małe dziecko. Pierwszy raz, trzymałam talie RW w rękach mając niespełna 12-13 lat. Zapytacie skąd tak małe dziecko i karty? Otóż moja matka była numerologiem i tarocistką. Dlaczego była? Ponieważ karty wyczerpały ją energetycznie-kogo nie wykończą, gdy pracuje się na pełen etat, do tego po nocach odpisuje na listy i prowadzi dom w którym ma się dwie dorastające córki. Numerologią zaczęłam interesować się szerzej jako nastolatka. W tym roku, gdzieś ok czerwca wylądowała w moich rękach piękna talia RW w opracowaniu graficznym Roberta Lichodziejewskiego. i tak zaczyna się droga Głupca, w poznaniu siebie.

Kart uczę się sama (choć czasami mam wrażenie że przydałby mi się mentor), najczęściej po nocach. Czemu nie nauczy mnie ich matka? Ponieważ ma tak potężną awersję do nich, że ja sama nawet boję się przyznać co ukrywam w nocy pod poduszką hahahaha :)

Oprócz kart i numerologii interesuję się wieloma rzeczami. Słucham dużej ilości muzyki. Prowadzę stronę dla matek i bloga. Pracuję i wychowuje rocznego brzdąca.

 

No.. to chyba tyle na początek. Reszta wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich :) Pozwolicie, że się tutaj rozgoszczę :) Moje głębsze zainteresowanie ezoteryką dopiero się zaczyna, więc pozwolicie, że najpierw się trochę rozejrzę i podglądnę Wasze rozmowy zanim się odezwę :) Nie gniewajcie się też, jeśli zadam głupie pytanie - robię to nieświadomie :) Jeszcze raz witajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Visel

Witajcie :)

 

Mówcie mi Visel.

Posiadam sporą wiedzę na temat wszechświata materialnego i duchowego, a teraz zaczynam poznawać Astral :)

Mam bardzo dobrze rozwiniętą wyobraźnię, mam też duże doświadczenie jeśli chodzi o LD.

Od lat badam wszechświat na każdy dostępny mi sposób, zdobywam wiedzę z wielu dziedzin i to sprawia mi największą przyjemność.

Jednakże ostatnio zacząłem badać "wiedzę tajemną" i coraz bardziej mi się to podoba.

Chcę zdobyć jak największą i najbardziej rzetelną wiedzę na temat tego ukrytego przed większością ludzi świata, jego zasad funkcjonowania, praw, reguł, istot go zamieszkujących i możliwości jakie posiada.

 

Moja największa aspiracja to zostać prawdziwym magiem - posiąść możliwie największą wiedzę na temat wszechrzeczy i ją wykorzystywać w razie potrzeby.

 

Nie boję się istot duchowych ani astralnych. Szanuję każdą formę życia i każdą istotę.

Uważam się za dobrego i wrażliwego człowieka o twardym tyłku.

 

Z resztą co będę pisał - po moich postach mnie poznacie :)

 

Cieszę się, że trafiłem na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od kilkunastu dni szperam po forum i wpadłam na ten wątek.

Magda jestem ;) chciałąbym sie nauczyć co nie co, interesuja mnie karty klasyczne i czytanie kosmogramów, byłabym bardzo wdzieczna za wszelkie wskazówki i jakies lektury w tym temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Witam ;)

 

Nazywam się Jacek i jestem tu przypadkiem ;) Nie no żartuję, kocham muzykę klasyczną, grać (pianino, niedługo gitara basowa). Jestem typową panną.

Fajnie, że Visel masz aspirację, ja też mam ! (tylko tego tak nie nazywam). Chciałbym (będę) grać takie utwory jak River Flows in You (Yiruma) albo Canon in D (Pachelbell).

Najbardziej cieszy mnie jak mogę się czegoś nowego uczyć (ja panna).

Poza tym ostatnio się zakochałem ;D

 

a z tematów typowo ezoterycznych wybieram Reiki, tłumaczenie snów, i medycynę naturalną ;)

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jacku,

Serdecznie witam:icon_smile: Ciebie szukam :). może pomożesz mi zrozumieć dlaczego śnię o byłym facecie, którego porzuciłam 4 lata temu...? Śni mi się prawie w każdą noc. Sny są bardzo przyjemne, miłe i lekkie... takie życiowe, wiele różnych sytuacji (nie chodzi o sex, tylko wspólne życie ;)) Sny są bardzo uciążliwe i męczące, gdyż chcę o nim zapomnieć,a po takich nocach jestem rozbita i nie wiem o którym facecie myśleć. Dodam, że od 3,5 lat jestem zaręczona z innym partnerem. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. Smutna58580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...