Jump to content

Nasrał na mnie ptak i...

zbojnicka.dziewka
 Share

Recommended Posts

wlosy w niektorych kulturach/wierzeniach daja/maja moc

np. wierzono, ze obciecie wlosow to utrata mocy, sily - rowniez magicznej

byc moze zatem karmilas jakas "ptaszyne" - dawalas komus duzo z siebie, nic nie otrzymujac w zamian, wiecej nawet - duzo tracac przy tym

moze trzeba bylo podzielic sie z tym drugim, podobno jak ptaszek narobi na łepetyne, to jest na szczescie ;)

on tak sam z siebie Ci to szczescie podarowal, choc nic nie dostal - zatem bezinteresownie :P

zatem - mozliwe, ze sa wokol Ciebie takie dwie rozne osoby - jednej dajesz z siebie niebezpiecznie za duzo,

a druga sama Ci cos z siebie ofiaruje (pozytywnego, jakis gest)

karmienie wlosami - ostrzezenie,

a to drugie ("prezencik") - moze warto zwrocic uwage na kogos w twoim otoczeniu, rozejrzec sie wokol, kto chcialby Cie altruistycznie obdarowac- i zastanowic sie czy mozna/warto by z ta osoba zbudowac wiezy przyjazni...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Ostatnio pracuję nad sobą i zagłębiam się w siebie. Wczoraj w nocy po rozmowie 'ze sobą', następnie po medytacji i próbie OBEE, miałam dziwny sen. Był bardzo wyraźny, ale nie potrafię go zrozumieć. Dodam, że wczoraj po medytacji miałam wrażenie, że to nie jestem ja, patrzyłam w lustro i jakbym nie widziała siebie, poczułam bardzo silnie taką chęć oddzielenia siebie od ciała (stąd próba OBEE, byłam całkiem blisko, ale niestety nie udało się).

A więc śniło mi się, że obcięłam włosy. Sama sobie, o tak, nie wiem dlaczego, ale sama byłam w szoku, że to zrobiłam. Od zaaaawsze miałam długie blond włosy, całe życie zapuszczam, to mój duży atut i nigdy bym ich nie ścięła! A we śnie byłam z kimś (nie wiem z kim, stał na boku), wzięłam nożyczki takie chyba fryzjerskie, metalowe i ciężkie i po prostu chwyciłam włosy po prawej stronie i ciach. Robiłam to patrząc w lustro. Po tym jednym obcięciu byłam sama w szoku dlaczego to zrobiłam, płakałam. Nagle się obejrzałam miałam już całe włosy ścięte. Mniej więcej na wysokości ramion (teraz mam włosy prawie do pasa, więc różnica ogromna!), chociaż były one krzywo pościnane tzn z prawej strony były do ramion, ale po lewej stronie włosy miałam prawie jak chłopak, grzywka w dodatku tez obcięta i to jakoś beznadziejnie. Całe włosy były ogólnie jakieś krzywo obcięte, bez żadnego zamysłu, niesforne, każdy w inną stronę. Płakałam i próbowałam się jakoś pocieszyć, że coś da się z tym zrobić, że da się to jakoś uratować i jednocześnie sama się zastanawiałam dlaczego to zrobiłam :/ Płakałam cały czas, próbowałam te włosy jakoś ułożyć, żeby to po ludzku wyglądało, ogarnąć jakąś tą grzywkę, nastąpiły jakieś próby uczesania się grzebieniem. Tłumaczyłam sobie, że zawsze miałam proste włosy, a teraz jak będą takie krótkie to nabiorą lekkości i będą falowane tak jak kiedyś, próbowałam chyba je jakoś zapleść, żeby właśnie takie falowane jak od warkocza były, tzn w sumie nie widziałam tego zaplatania, ale nagle moje włosy były właśnie takie falowane albo może to było moje wyobrażenie siebie w falowanych we śnie, sama nie wiem. Tak czy siak, próbowałam jakoś wyglądać, efekt końcowy nie był zły, ale i tak byłam załamana "Bo gdzie moje długie włosy?! Zawsze miałam długie! Przecież miałam włosy do pasa, jak ja mogłam tak zrobić?!"

Co oznacza ten sen?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Zacznę od tego, że zauważyłam ostatnio, że na tęczówce zrobiła mi się taka plamka. No i śniło mi się, że chyba czesałam włosy i jak już je tak ładnie rozczesałam to zaczęłam się przeglądać w lustrze i się okazało, że miałam takie piękne, proste, prosto ścięte włosy do pasa - takie właśnie jakie bym chciała mieć, właśnie takie sobie zapuszczam Później podeszłam do lustra bliżej, bo chciałam zobaczyć jeszcze raz tą swoją plamkę na tęczówce, otwieram oczy szeroko, przyglądam się im w lustrze i zdziwienie, bo okazuje się, że mam zelone oczy (a naturalnie mam niebieskie). Przyglądam się, strzelam różne miny - no zielone tęczówki mam Stwierdziłam w końcu, że to pewnie przez to światło tak to wygląda i na tym sen się skończył.

Czy taki sen coś oznacza?
    • Skylar17
      By Skylar17
      Witam . Proszę o interpretację mojego snu :

Najpierw byłam u mojego kuzyna, rozmiawialiśmy o pracy,zostałam u niego na noc. Obudziłam się jakoś w środku nocy i zeszłam do piwnicy. Tam przede mną były trzy wielkie brązowe drzwi. To była jakaś zagadka ,żeby wyjsć musiałam ją rozwiązać. Na betonowych ścianach były poprzybijane gwoździami duchy,wszędzie był kurz a światło dochodziło nie wiadomo skąd bo w tym pomieszczeniu nie było okien. Zaczyłam krzyczeć ,ale jakoś dziwnie ,jak nie ja. Uciekłam zamykając oczy.Gdy się otworzyłam oczy to byłam w domu i miałam mokre włosy zawinięte w turban z ręcznika (mam długie włosy). Za chwilę musiałam wychodzić na autobus i wybiegłam z mokrymi włosami i ręcznikiem. Usiadłam na siedzeniu. Autobus był pełny,gdy usiałam ręcznik mi spadł a moje włosy odpadły ,miałam tylko połowę włosów. Dwa przstanki od mojego domu autobus sie nie zatrzymał, stała tam wielka grupa kiboli/dresów. Wymachiwali maczetami i bejsbolami. Kierowca uśmiechnął się i przyśpieszył.Zamknęłam oczy a gdy otworzyłam to znajodwałam się w jakimś małym miasteczku ,gdzie ulice były wyłożone kamieniami.Obok stała moja mama z bratem. Podbiegli do nas ci kibole i powiedzieli ,że znają świetne miejsce na zabawę. Weszliśmy wszyscy do takiego "klubu" który był pod ziemią. Nagle obok nie było mojej mamy ani brata,tylko ci kibole. A tam w tym klubie mordowali i gwałcili dziewczyny, ściany były czarne ,spływała po nich krew.
    • Purple90
      By Purple90
      Dziś śniło mi się, że miałem we włosach na głowie sól. Przynajmniej wydawało mi się, że to sól, bo po dotknięciu kuleczki łupieżu rozpuszczały się jak sól.

Najpierw pojawiła się górna część mojej głowy, tzn. widziałem tylko włosy na głowie z przodu. Zacząłem wnikliwiej patrzeć i wdziałem jakieś małe białe kuleczki, pomyślałem, że to łupież, bo tak wyglądało to.

Dotknąłem tego palcami i te kuleczki rozpuszczały się i znikały, jakby to była sól.

Koniec snu.

Co to może znaczyć?

Dziękuję
    • Ewcia000
      By Ewcia000
      Witam.
      Mam20 lat, ostatnio snił mi się sen, ktory bardo dobrze zapamiętałam. Może raczej osobę w nim wystepującą. Mianowicie, jechałam autobusem i przedemną siadł mężczyzna. Około 25 lat, bladawa cera, czysta, ciemne falowane włosy, dłuższe. Zaczął się na mnie patrzeć swoimi ciemno zielonymi oczami. Nagle odzywa się do mnie. Mówi " wszystko będzie dobrze, wiem co przeżywasz teraz, nie masz czym się martwić" . Przytacza coś co uważam że odzwierciedla moją sytuacje, tylko ,że nie pamietam co powiedział. Pamiętam tylko to wrażenie, że faktycznie ma racje, ale jednoczesnie stwierdziłam, że on mówi wystarczająco ogolnikowo zeby każdemu podpasowały jego słowa, jak to jasnowidze robią. Nie wiem dlaczego wiedziałam że jest jasnowidzem. Potem jeszcze pamiętam, jak tak gadał do mnie, to jego ciemne włosy zaczeły zakrywac twarz, on je odgarniał , zrobiły sie nie okiełznania, taki busz, a wszcześniej były normalne. Na koncu grzywka zasłoniła tak twarz że widziałam tylko jedno jego oko. Czy coś ten sen może znaczyc?
  • Create New...