Skocz do zawartości

stara miłość cmentarz i zazdrość. Proszę o interpretację


Gość Siemanko0704

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Siemanko0704

Dzisiejszej noc śnił mi się dziwny sen.

 

Śniło mi się, że na Święto Zmarłych mamy z mamą jechać do rodzinnego miasta ( i to jest akurat prawda). Ona jednak nie mogła pojechać, i ja sama się tam wybrałam. Wtedy umówiłam, się z facetem, w którym byłam bardzo długo zakochana, i nawet teraz leży mi na sercu. Poszliśmy na bilard. Graliśmy, on za pierwszym razem trafił 3 bile i ja miałam teraz zagranie, ale zgubiła mi się biała bila ( ta którą się odbija). On do mnie powiedział gdzie ją mam skoro trzymałam ją przed chwilą. Szukałam jej ale nie znalazłam. Ten chłopak miał przy sobie torbę( taką lnianą na zakupy) a w niej portfel i Durexy Czekoladowe. I to mnie zdenerwowało, bo sobie pomylalam, że on tutaj jest ze mną a gumki chce zużyć z inną, jego dziewczyną. potem się rozstaliśmy i wtedy znowu go zobaczyłam, przy grobowcu. Były nam znicze. Nie było to jednak na cmentarzu, tylko to był grobowiec gdzieś przy drodze. Ale zdziwiło mnie, że on nie poszedł do tej dziewczyny. Potem zaczęłam się zastanawiać po co w takim razie kupił te gumki? Mimo wszystko jednak byłam zazdrosna.

 

Potem zdenerwowana byłam, bo olałam wszystkich znajomych, by się z nim spotkać. Ale przez przypadek spotkałam ich i pojechaliśmy się bawić. Jeździliśmy autobusem, i była na mieście jakaś zabawa, jakaś parada westyn... niee wiem, wiem że było dużo kolorów, hałasu i dobrej zabawy. Potem spotkałam przyjaciela i on jest gejem. przyjechał 3 samochodami i jakimiś kolesiami. Czemu wspomniałam o jego seksualności? Bo chciał ze mna iść do łóżka i powiedział, że mogłabym go podniecić, mimo że nie leci na dziewczyny. No i tak się sen skończył.

 

Proszę bardzo o interpretacje tego snu.

 

A i muszę wspomnieć, że ten chłopak poszedł na grobowiec, który ja wcześniej mijałam, przed spotkaniem z nim.

 

bardzo proszę i z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...