Jump to content

Żólty wąż


Rusałka

Recommended Posts

Witam :)

Moglibyście mi powiedzieć, co oznacza sen o żółtym, bardzo dużym wężu? Ta żółć była bardzo wyraźna.Nie pamiętam kontekstu dokładnego i sytuacji, ale pamiętam, że widziałam go jak byłam (stałam chyba ) na czymś wysokim, a wcześniej najprawdopodobniej jechałam do góry ruchomymi schodami. Pamiętam, że byli tam tez inni ludzie, tylko nie pamiętam czy na tej samej wysokości co ja czy niżej.

Link to comment
Share on other sites

Wdziałeś węża więc musisz uważać bo ktoś może przeciwko tobie snuć podstęp i musisz także uważać na kobiety.Zwykły wąż to zapowiedź choroby lub nieprzyjaciela; tak jak wąż zachowuje się wobec śniącego, tak też postąpi z nim choroba lub nieprzyjaciel. Kobry i żmije oznaczają pieniądz, bo mają dużo jadu, a także bogate żony, z tej samej przyczyny. Węże wodne zapowiadają to samo, co węże zwykłe, a także chorobę z wilgoci lub niebezpieczeństwo w wodzie.

Kolor żółty oznacza kobiecość i mądrość. Jeżeli we śnie dominował ten kolor to znaczy że w najbliższym czasie będziesz zdrowy lub powrócisz do zdrowia (np. jeżeli masz jakąś kontuzję). Żółty to tez kolor pieniędzy więc możesz się spodziewać jakiejś wygranej albo coś w ten deseń ;]

 

Info z Sennik | Najlepszy sennik w Internecie ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...