Skocz do zawartości

Materac linka wichura druga osoba


zulusek

Rekomendowane odpowiedzi

Sen mial miejsce w mieszkaniu w ktorym obecnie mieszkam. Ni stad ni z owad jakbym sie ocknal w momencie w ktorym materac jest wyciagany przez wichure za okno, ktorego nie ma (nie to ze jest otwarte, go poprostu nie ma), bardzo mocno trzymam materac rekami i zapieram sie nogami o sciane, czuje zawzietosc w sobie i ze mam zacisniete zeby. Kiedy palce u rak odmawiaja posluszenstwa okazuje sie ze pomagam ten materac ciagnac jakiejs drugiej osobie, niestety nie widze twarzy nie rozpoznaje plci. W pewnym momencie pytam sie "puszczamy? nie dam rady dluzej" wtedy glos tej osoby odzywa sie we mnie i mowi "nie". Po tych slowach w moich dloniach pojawia sie linka ktora jest przywiazana do materaca, ta osoba trzyma koniec linki i ciagnie go do siebie, a ja z calych sil odciagam ta linke od ramy okna zeby sie nie przeciela. (zapomnialbym dodac) Cala sytuacja ma miejsce w sloneczny dzien, a wichury nie odczuwam na sobie, jej dzialanie pozostaje za oknem.

Edytowane przez zulusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wcześniej leżałeś na materacu grożą ci szkody, które poniesiesz wskutek niepewności, niezdecydowania, braku stałości, braku rozwagi

jeżeli go tylko widziałeś jest to ostrzeżenie, aby bardziej nad sobą panować

wichura Może oznaczać duży wstrząs psychiczny, który wynika z naszych lęków lub przeżyć. Symbol ten może też ostrzegać przed niezgodą w rodzinie.

strzeż się awantur.

ciężka praca ,daremne wysiłki, by stworzyć więź z jakąś osobą lub rzeczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...