Jump to content

Winda, zaciskanie się ścian, niemożność wzięcia oddechu

pukusia
 Share

Recommended Posts

Może, ktoś mógłby mi pomóc.. ? Wczoraj śniło mi się ze jestem zamknięta w małej windzie która jedzie cały czas w górę a jej ściany zaciskają się na mnie i jej powierzchnia sie robiła coraz mniejsza.. Dopiero gdy wstrzymywałam oddech zatrzymywały się, a gdy go wypuszczałam znowu sie zaciskały.

Ogólnie jestem osobą, która łatwo ulega presji innych. nawet jeżeli wiem, ze to nie doprowadzi do niczego dobrego. Zostałam kilka razy mocno oszukana a mimo wszystko nie umiem sie ustrzec przed kolejnymi ''przyjaciółmi''. Mam tez ostatnio problemy z moją Drugą Połówką jesteśmy ze sobą już półtora raku i ostatnio coś się zaczęło psuć.. Wiec chyba możesz mieć rację. Nie jestem zbyt asertywna i ludzie umieją wywierać na mnie nacisk a ja nie umiem sie przed tym bronic..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Paulinaa013
      By Paulinaa013
      Witam. Od dłuższego czasu śni mi się winda w dobrze mi znanym wieżowcu. Są tam dwie windy. Zawsze jestem na 9 piętrze i chcę wsiąść do jednej z nich i ta, którą wybrałam jest stara, brzydka, zniszczona i bardzo boje się do niej wejść. Idę do drugiej windy i włączam przycisk na parter. Winda mimo to jedzie w górę, gdzie jest 10 pięter a ona nagle jedzie wyżej i wyżej aż znajduje się na 20 którymś piętrze. Wtedy jestem zdezorientowana i boje się, że nie wysiądę już z niej... Czasem jeździ tez na boki, ale gdy jedzie w górę lub w dół , piętra szybko się zmieniają i tracę czasem też równowagę i się przewracam. Często doświadczam tego rodzaju snu i całkowicie nie rozumiem jego znaczenia. Więc prosiłabym o pomoc w interpretacji snu , bo mam wrażenie, że oznacza on coś ważnego.
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Sen zaczął się od tego, że wchodziłam na klatkę w swoim bloku wraz z moim chłopakiem. Wsiedliśmy do windy i mieliśmy jechać bodajże na 4 piętro (przy czym ja mieszkam na innym piętrze). Jedziemy w górę i nagle winda się zatrzymuje między piętrami. Drzwi od windy były inne niż naprawdę są - były takie nowoczesne i rozsuwane, no i te drzwi próbowały się chyba otworzyć, ale nie udało się. Staliśmy w tej windzie krótko. Ja lekko przestraszona trzymałam chłopaka za ramię, patrzyliśmy obydwoje po sobie i nagle winda jakby się urwała, zaczęła spadać w dół. Chłopak próbował mnie złapać za dłoń, ale ja dalej trzymałam się jego ramienia, bo tak było bezpieczniej. No i spadliśmy na parter. Nic się nam nie stało, po prosu wyszliśmy z windy i chyba mieliśmy już zamiar w ogóle wyjść z bloku porzucając nasz cel wizyty, bo pokierowaliśmy się do wyjścia z bloku.

Co ten sen może oznaczać? Pierwszy raz śni mi się coś takiego. Dodam, że po przebudzeniu nie byłam przestraszona czy coś, jedynie we śnie w tym momencie kiedy winda się zacięła i spadała byłam lekko we śnie przestraszona, ale też bez przesady.
      Proszę o interpretację! )
    • karolkar
      By karolkar
      Dzisiejszy sen o którego interpretacje proszę
      Śniło mi się ze jestem z mama w hipermarkecie i jest promocja na telefony wybrałyśmy taki najprostszy podeszłyśmy do kasy na dziale
      a tam czarnoskóry mężczyzna mówi ze ok on nam sprzeda ten telefon ale muszę isc z nim po niego na zaplecze (czy cos w tym rodzaju)
      zgodziłam się najpierw jednak zapłaciłam mama poszła dalej na zakupy
      on ten ciemnoskóry skasował jeszcze 2 dziewczyny ja musiałam czekać potem miałam
      wrażenie ze mnie podrywa po angielsku trochę po polsku zaprowadził mnie do windy była drewniana duża , kiedy weszłam do środka były ławeczki usiadłam
      i winda ruszyła w gore i obracała sie od góry do dołu .
      Potem sie obudziłam w sumie ani wystraszona ani zla jak by bez emocji może jak by trochę zadowolona .
      Proszę o interpretację tego snu .

Proszę o pomoc gdyż zaciekawił zaniepokoił mnie ten sen
    • Kocha_inaczej
      By Kocha_inaczej
      Witam,
      Dzisiejszej nocy śnił mi się bardzo dziwny sen złożony z kilku zupełnie różnych. Najpierw śniłam ze wypadają mi zęby..zabolały mnie dzięsła czułam jak coś je wypycha dotknęłam i wyjęłam zęba, potem kolejnego.. na górnej szczęce z tyłu. Cieszyłam sie ze tylko z tyłu bo nie będzie tak bardzo oszpecac ale jak otworzyłam usta przed lusterkiem to nie miałam połowy szczenki u góry pamiętam ze widziałam jednego troszke przypsutego i kolejne, które nie miały korzeni (nie mam pojęcia co ro zonacza) nie widziałam raczej krwi, przynajmniej nie przypominam sobie.

Później się obudziłam - do drugiego snu. ( Sen o zębach śnił mi się w moim śnie) i spotkałam osobę, z którą kiedyś byłam ale nadal utrzymujemy kontakt i opowiedziałam o moim śnie (o wypadających zębach), potem poszłam na trening, wsiadłam do windy i pojechałam na góre, okazało się ze reszta osób miała biec po schodach a ja pojechałam windą widziałam jakas dziewczynę która była bardzo zmeczona i swoją współlokatorkę, któr powoli bez zmeczenia wchodziła.

Potem trener powiedział, że musimy jednak pojechac gdzies indziej i ja ze współlokatorką wsiadłam do windy i miała wcisnac 3 a wcisneła 4 ja ją prosiłam by tego nie robiła bo pięter było tylko 3 i jakoś tak się stało ze wyleciałyśmy z szybu i potem nagle okazało sie ze zamkniete w tej windzie jechałysmy po torach tramwajowych w naszym mieście-wiem ze to dziwnie brzmi ale dokładnie widziałam chamujące samochody i tramwaje zeby w nas nie uderzyć i obie sie bardzo bałysmy i uderzałyśmy rękoma o szybę windy zeby sie wydostac i słyszałam jak ktoś obok nas przez cb radio mówił zeby uważać na drodze bo jedzie winda.. potem jakoś wróciłyśmy z tą windą do szybu znowu.

Nie było tego w snie (albo nie pamietam) ale ktoś mowił, że winda wróciła do szybu a ja byłam cała. Potem jakoś tak sie złożyło, że poszłam na ślub mojej koleżanki, na który nie zostałam zaproszona ( w rzeczywistosci ona na prawde wychodzi za mąż i nie zostałam zaproszona) ale poszłam tam coś pomagac chyba w przygotowaniach. Poźniej ona z jej mężem przyszłym weszli i zaczeła sie ceremonia.

Ona była jakaś zła na gości i mówiła co mają robic i jak odpowiadac...Miała bardzo długie włosy pospinane jakby w kółka...ja z tamtąd sie wymknełam zeby mnie nie widziała ale mnie spotkała i mówiła ze nie ma nic przeciwko, że przyszłam.... wgl to strasznie dziwne miałam sny, może temu, że chora jestem. Jak można interpretowac ten misz - masz?
    • Zaspana22
      By Zaspana22
      Witam,

Śniłam ostatnio, że byłam w dużym centrum handlowym, pięknej galerii, nowoczesnej, z ekskluzywnymi sklepami, chodziłam po jej "korytarzach", nie wchodziłam do sklepów, widziałam ruchome schody i błyszczące, białe i chromowane elementy wystroju. Potem wsiadłam do windy, też bardzo elegancka, przestronna, nowoczesna i ładna, na jej środku były duże pufy i tam siedziałam jadąc szybko w górę. Czułam, że winda unosi się szybko w górę, na ostatnie piętro (budynek był wysoki), w windzie siedziały ze mną "znajome twarze", ale nie znałam ich, wydawały mi się tylko bardzo znajome (dwie dziewczyny w moim wieku) - gawędziłam z nimi swobodnie.

Kolejnej nocy lub za dwie noce śniła mi się znów winda, tyle, że jechała bardzo szybko, jakby spadała w dół. Sen zaczął się tym, że oglądaliśmy z rodzicami i znajomymi z mojej miejscowości jakiś budynek, jego urządzenie itp. Ale nagle wybuchła panika straszna, bo okazało się, że gaz się ulatnia z butli gazowej i jest w pobliżu ognia i za chwilę wszystko wybuchnie (budynek tez był - jak w poprzednim śnie - wysoki, wielopiętrowy i nowoczesny). Nagle ludzie mnie zaczęli gnieść, ściskać strasznie, bo wszyscy chcieli wejść do windy i zjechać na dół (byliśmy na górnym piętrze), żeby budynek nie zawalił się nam na głowy. W windzie siedziała cała spanikowana moja mama, totalnie przestraszona, nie mogła nic zrobić, zaczęła się w coś owijać, jakby w kokon i nie mogła szerzej otworzyć drzwi windy i nam pomóc żeby wszyscy do niej weszli (drzwi były do połowy otwarte, a mama w środku trzęsąca się ze strachu). Wszyscy panikowali i mnie strasznie ściskali tak, że nie mógł nikt wejść do tej windy (zamiast pojedynczo - każdy pchał się do drzwi i nie mogliśmy się w nie zmieścić). Ja myślałam tylko, żeby dostać się do windy bo tam jest moja mama i wtedy i ja i ona poczujemy się lepiej razem. W końcu wepchnęliśmy się do windy i ona bardzo szybko pomknęła w dół, prawie, że spadała, cieszyłam się, ze tak szybko jedzie, jak nigdy, bo gaz miał zaraz wybuchnąć i liczyłam, że na dolnych piętrach nie osypie się na nas gruz. Bardzo się bałam i nie byłam pewna, czy dam radę uniknąć ran itp. Potem obudziłam się z niepokojem.

Proszę o interpretację obu snów - trochę to dziwne: raz jadę w górę windą, raz w dół, w obu snach nie widziałam momentu wysiadania. W pierwszym byłam zrelaksowana w windzie, w drugim spanikowana - w obu nie wiedziałam co będzie po wyjściu z windy.
  • Create New...