Jump to content

Sen o windzie - wehikuł czasu


magenta86

Recommended Posts

Ostatnio miałam dosyć ciekawy sen. Stałam na balkonie, na którym dostrzegłam węża. Zszedł on z balkonu na dól i zaprowadził mnie do mieszkania pewnego przystojnego mężczyzny, który mnie ugościł u siebie i pokazał mi windę w swoim mieszkaniu. Nie była to zwykła winda, ale swoisty wehikuł czasu. Każde piętro odpowiadało danemu roku, ale nie można było się przenieś w czasie, a przeczytać teczki z aktami, w których opisane było moje życie w danych latach. Nie tylko czyste fakty, ale też moje emocje, pragnienia, przemyślenia...

Jeździłam na różne piętra. Ten mężczyzna również. Na końcu powiedział mi, że w jednej z teczek przeczytał, że jestem mu przeznaczona. Na tym sen się zakończył.

Czy ktoś mógłby pomóc mi to zinterpretować?

Link to comment
Share on other sites

Węże w snach kobiet związane są z seksualnością, relacjami damsko-męskimi, oraz obawami związanymi z wymienionymi sprawami. Ty nie boisz się węża więc nie o lęki tu chodzi. Obstawiam, że sen ten u Ciebie ma za zadanie zwrócić uwagę na podświadome wzorce, jakie już zdążyłaś przyjąć przez lata swojego życia. Może przyjrzyj się sobie, zastanów jak postrzegasz związki, czego oczekujesz od partnera i czego szukasz. Sen też może wskazywać, że w Twoim życiu pojawi sie niedługo osoba warta zainteresowania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...